YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
U19 UEFA Avrupa Şamp. Elemeler 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Ön Eleme Grup 1): 1. İngiltere U19 (7 puan), 2. İsveç U19 (6 puan), 3. İsviçre U19 (4 puan).
U19 UEFA Avrupa Şamp. Elemeler 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Ön Eleme Grup 1): 1. İngiltere U19 (7 puan), 2. İsveç U19 (6 puan), 3. İsviçre U19 (4 puan).
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 - 0 | 2 | 7 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 - 1 | 7 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 5 | -2 | 4 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 7 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 - 1 | 9 | 7 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 4 | 0 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 - 4 | 2 | 4 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 11 | -11 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 - 1 | 7 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 5 | 0 | 6 | |||
3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 5 | -3 | 1 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 7 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 2 | 3 | 7 | |||
2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 - 2 | 4 | 5 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 3 | 0 | 4 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 7 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 - 1 | 12 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 - 4 | 4 | 6 | |||
3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 8 | -6 | 1 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 - 12 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 - 1 | 7 | 9 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 5 | 0 | 4 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 7 | -2 | 4 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 7 | -5 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 - 4 | 8 | 7 | |||
2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 - 3 | 7 | 7 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 11 | -8 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 - 9 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 3 | 6 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 4 | 3 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 3 | 0 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 10 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 - 1 | 3 | 7 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 2 | 2 | 4 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 5 | -3 | 3 | |||
4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 6 | -2 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 1 | 8 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 - 3 | 5 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 7 | -1 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 12 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 5 | 2 | 6 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 3 | 2 | 4 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 6 | -3 | 4 | |||
4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 4 | -1 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 - 2 | 6 | 7 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 - 5 | 0 | 4 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 7 | -5 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 - 5 | -1 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 - 4 | 2 | 7 | |||
2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 - 4 | 2 | 7 | |||
3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 - 7 | -2 | 1 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 5 | -2 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 2 | 2 | 4 | |||
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5 - 5 | 0 | 2 | |||
3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 - 5 | -2 | 1 |
|
|
3.19
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.30
|
|
|
|
%18.80
|
|
|
|
%35.90
|
|
|
|
%36.75
|
|
|
|
%63.25
|
|
|
|
%39.32
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%27.35
|
|
|
|
%49.57
|
|
|
|
%50.43
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%41.03
|
|
|
|
%35.04
|
|
|
|
%8.55
|
|
| 2024-2026 | 11 | 7 | |
| 2024-2025 | 6 | 7 | |
| 2025-2026 | 6 | 6 |
| 2024-2026 | 12 | |
| 2024-2026 | 11 | |
| 2024-2026 | 11 |
| 2024-2026 | 2 | |
| 2024-2026 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 |
|
|
3.19
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.30
|
|
|
|
%18.80
|
|
|
|
%35.90
|
|
|
|
%36.75
|
|
|
|
%63.25
|
|
|
|
%39.32
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%27.35
|
|
|
|
%49.57
|
|
|
|
%50.43
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%41.03
|
|
|
|
%35.04
|
|
|
|
%8.55
|
|
|
|
%9.40
|
|
|
|
%8.55
|
|
|
|
%8.55
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%6.84
|
|
|
|
%5.98
|
|
|
|
%5.13
|
|
|
|
%5.13
|
|
|
|
%5.13
|
|
|
|
%4.27
|
|
|
|
%32.48
|
|
|
|
%20.51
|
|
|
|
%14.53
|
|
|
|
%10.26
|
|
|
|
%8.55
|
|
|
|
%5.98
|
|
|
|
%4.27
|
|
|
|
%2.56
|
|
|
|
%0.85
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 9 | 1.2 | - | 5.2 | |
| 16 | 6 | 0.7 | - | 2.7 | |
| 16 | 3 | 2.2 | 1 | 5.0 | |
| 15 | 8 | 1.0 | - | 8.2 | |
| 15 | - | 1.2 | - | 4.5 | |
| 15 | 3 | 1.3 | - | 4.7 | |
| 14 | 9 | 2.2 | - | 5.3 | |
| 14 | 9 | 1.2 | - | 1.8 | |
| 13 | 9 | 0.8 | - | 2.7 | |
| 13 | 8 | 1.5 | - | 5.7 | |
| 13 | 5 | 2.3 | - | 7.3 | |
| 12 | 5 | 1.2 | - | 3.8 | |
| 12 | 10 | 2.7 | - | 5.5 | |
| 12 | 5 | 2.8 | - | 1.8 | |
| 11 | 8 | 1.6 | - | 5.0 | |
| 11 | 9 | 2.7 | - | 4.3 | |
| 10 | 3 | 1.2 | - | 2.7 | |
| 10 | 10 | 1.2 | - | 4.2 | |
| 10 | 4 | 1.6 | - | 6.2 | |
| 10 | 8 | 1.8 | 1 | 4.7 | |
| 9 | - | 1.3 | - | 2.3 | |
| 9 | 4 | 2.0 | - | 2.5 | |
| 8 | 3 | 1.3 | - | 4.0 | |
| 8 | 9 | 1.8 | - | 3.8 | |
| 7 | 10 | 1.3 | - | 1.8 | |
| 7 | 5 | 1.3 | - | 9.0 | |
| 7 | 14 | 0.8 | - | 2.8 | |
| 7 | - | 1.3 | - | 4.3 | |
| 5 | 7 | 3.7 | - | 5.0 | |
| 5 | 6 | 2.5 | 1 | 3.0 | |
| 4 | 16 | 2.3 | - | 2.8 | |
| 3 | 11 | 1.7 | - | 2.7 | |
| 3 | 5 | 1.0 | - | 5.0 | |
| 3 | 7 | 1.0 | 1 | 6.3 | |
| 3 | 7 | 2.0 | 1 | 4.0 | |
| 3 | 3 | 2.0 | - | 3.7 | |
| 3 | 10 | 0.7 | - | 4.0 | |
| 3 | 3 | - | - | - | |
| 2 | 8 | - | - | 0.7 | |
| 2 | 9 | 1.3 | - | - | |
| 2 | 5 | 2.0 | - | 3.3 | |
| 2 | 7 | 3.0 | - | 3.0 | |
| 2 | 9 | 1.7 | - | 6.0 | |
| 2 | 12 | 0.7 | - | 0.7 | |
| 2 | 5 | 3.0 | - | 2.0 | |
| 1 | 9 | 0.3 | - | 1.7 | |
| 1 | 10 | - | - | - | |
| 1 | 2 | 0.7 | - | 3.0 | |
| - | 12 | 2.0 | - | 0.7 | |
| - | 11 | 3.7 | - | 1.0 | |
| - | 7 | 2.0 | - | 1.7 | |
| - | 7 | 1.7 | - | 3.0 | |
| - | 5 | 1.7 | 1 | 4.0 |
U19 UEFA Avrupa Şamp. Elemeler 2022 sezonunda Ön Eleme Grup 1 grubunun zirvesinde İngiltere U19 bulunuyor: 3 maçta 7 puan. Attığı gol 6, yediği gol 0; averajı 6. Takipçileri İsveç U19 (6 puan) ve İsviçre U19 (4 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı İsviçre U19 (7 gol), en az gol yiyen takımı İngiltere U19 (0 gol). Son maçlarda en iyi formu İngiltere U19 yakaladı: son 3 maçta 7 puan. Ligde şu ana kadar toplam 17 gol kaydedildi.
Sonraki Tur hattında İngiltere U19, İsveç U19.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.