II Lyga 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. FK Transinvest B (80 puan), 2. FK Garliava (76 puan), 3. FK Sveikata Kybartai (67 puan).

II Lyga 2025

II Lyga
Tüm Ligler
Search
Litvanya
30. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
19. Hafta
20. Hafta
23. Hafta
24. Hafta
25. Hafta
26. Hafta
27. Hafta
28. Hafta
29. Hafta
30. Hafta
Takvim 2025
2026
2025
2024
2023
2022
2021
II Lyga maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
302550102 - 257780
2
302442111 - 219076
3
30214597 - 187967
4
30195670 - 244662
5
301271157 - 71-1443
6
301231550 - 65-1539
7
301131650 - 63-1336
8
30981353 - 49435
9
30971447 - 62-1534
10
301041661 - 79-1834
11
301131650 - 80-3033
12
30881441 - 65-2432
13
308111147 - 52-532
14
30871562 - 79-1731
15
30671743 - 66-2325
16
30242420 - 142-12210
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
4.00
Korner
1.69
Sarı Kart
0.63
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%48.52
115
X
%18.99
45
2
%32.49
77
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%29.11
69
Üst
%70.89
168
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%38.40
91
X
%31.22
74
2
%30.38
72
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%53.59
127
KG Yok
%46.41
110
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%10.55
25
2-3 Gol
%37.13
88
4-5 Gol
%29.96
71
6+ Gol
%22.36
53
Fikstür
30. Hafta
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
4.00
Korner
1.69
Sarı Kart
0.63
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%48.52
115
X
%18.99
45
2
%32.49
77
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%29.11
69
Üst
%70.89
168
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%38.40
91
X
%31.22
74
2
%30.38
72
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%53.59
127
KG Yok
%46.41
110
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%10.55
25
2-3 Gol
%37.13
88
4-5 Gol
%29.96
71
6+ Gol
%22.36
53
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%7.17
17
2-0
%6.33
15
2-2
%6.33
15
2-1
%5.91
14
0-2
%5.06
12
0-3
%4.64
11
0-0
%4.22
10
3-0
%4.22
10
1-0
%3.80
9
1-2
%3.80
9
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%30.80
73
2/2
%22.36
53
X/1
%15.19
36
X/X
%8.44
20
X/2
%7.59
18
2/X
%5.49
13
1/X
%5.06
12
1/2
%2.53
6
2/1
%2.53
6
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%2.43
23
16-30
%1.27
12
31-45
%7.28
69
46-60
%1.16
11
61-75
%0.32
3
76-90
%2.00
19
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
111 21 0.5 1 6.0 3.0 19.0 2.9 44.4 29.8
102 25 0.2 - 1.7 0.8 7.7 0.8 15.3 9.9
97 18 0.3 - 3.1 1.6 10.3 1.4 31.9 20.4
70 24 0.3 - 4.3 2.0 14.6 1.6 30.3 18.2
62 79 0.1 - 1.2 0.4 4.6 0.5 11.7 6.7
57 71 - - - - - - - -
57 76 0.3 1 2.1 1.0 7.1 0.6 17.7 10.7
50 65 0.3 1 1.8 0.9 9.4 0.7 16.9 8.0
50 45 0.3 1 0.6 0.2 5.1 0.7 15.7 9.3
50 80 0.8 1 2.8 1.2 15.7 1.2 34.1 15.7
47 52 - - - - - - - -
46 60 0.6 2 2.4 0.9 9.9 1.0 25.0 15.0
45 62 0.6 - 2.9 1.2 12.1 0.8 27.4 15.8
43 66 0.2 2 0.9 0.3 4.7 0.5 9.8 5.3
41 65 0.2 1 0.3 0.1 1.4 0.1 3.8 2.2
20 139 0.3 1 1.5 0.7 6.8 0.6 18.2 8.9

Fikstür

II Lyga 2025 Puan Durumu ve Sezon Özeti

II Lyga 2025 sezonunda zirvede FK Transinvest B bulunuyor: 30 maçta 80 puan. Attığı gol 102, yediği gol 25; averajı 77. Takipçileri FK Garliava (76 puan) ve FK Sveikata Kybartai (67 puan). Sezon karnesi 25 galibiyet, 5 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı FK Garliava (111 gol), en az gol yiyen takımı FK Sveikata Kybartai (18 gol). Son maçlarda en iyi formu FK Transinvest B yakaladı: son 30 maçta 80 puan. Ligde şu ana kadar toplam 961 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra FK Transinvest B (43 puan), deplasman tablosunda ise FK Transinvest B (37 puan).

Yükselme hattında FK Transinvest B, FK Garliava. Yükselme Play-off hattında FK Sveikata Kybartai. Küme Düşme hattında FC Dziugas B, FK Dembava.

Takımlar