YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kupa 19-20 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup 1): 1. Mjallby (9 puan), 2. Djurgardens (4 puan), 3. Dalkurd FF (3 puan).
Kupa 19-20 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup 1): 1. Mjallby (9 puan), 2. Djurgardens (4 puan), 3. Dalkurd FF (3 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 - 2 | 8 | 9 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 - 6 | 0 | 4 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 9 | -4 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 - 8 | -4 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 0 | 5 | 3 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 4 | 0 | 3 | |||
| 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 - 5 | -2 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 2 | 3 | 6 | |||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 | 0 | 1 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 | -2 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 8 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 - 1 | 12 | 9 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 5 | 2 | 4 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 15 | -9 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 8 | -5 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 - 0 | 11 | 6 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 - 1 | 5 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 1 | 4 | 3 | |||
| 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 3 | -1 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 - 4 | -3 | 1 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 5 | -4 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 14 | -13 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 - 1 | 10 | 9 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 - 7 | -1 | 4 | |||
3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 - 5 | -2 | 2 | |||
4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 10 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 - 3 | 3 | 7 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 - 3 | 6 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 7 | -3 | 4 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 6 | -6 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 6 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 - 2 | 1 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 3 | -1 | 3 | |||
4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 6 | -2 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 6 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 4 | -1 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
| 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 0 | 9 | 9 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 - 2 | 7 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 8 | -4 | 3 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 13 | -12 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 0 | 5 | 6 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 3 | |||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 3 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 9 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 3 | |||
| 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 - 2 | 3 | 3 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 4 | -3 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 7 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 - 1 | 4 | 7 | |||
2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 2 | 5 | 6 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 - 5 | 4 | 4 | |||
4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 14 | -13 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 - 1 | 2 | 4 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 3 | |||
| 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | -3 | 0 | |||
| 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 10 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 - 2 | 7 | 4 | |||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
| 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 4 | -4 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 2 | 3 | 6 | |||
2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 - 5 | 2 | 4 | |||
3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 - 7 | -1 | 4 | |||
4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 8 | -4 | 3 |
|
|
3.83
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.05
|
|
|
|
%7.95
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%26.14
|
|
|
|
%73.86
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%56.82
|
|
|
|
%43.18
|
|
|
|
%14.77
|
|
|
|
%32.95
|
|
|
|
%34.09
|
|
|
|
%18.18
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 |
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2000-2001 | ||
| 1999-2000 | ||
| 1998-1999 | ||
| 1997-1998 | ||
| 1996-1997 | ||
| 1995-1996 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1993-1994 | ||
| 1992-1993 | ||
| 1991-1992 | ||
| 1990-1991 | ||
| 1989-1990 | ||
| 1988-1989 | ||
| 1987-1988 | ||
| 1986-1987 | ||
| 1985-1986 | ||
| 1984-1985 | ||
| 1983-1984 | ||
| 1982-1983 | ||
| 1981-1982 | ||
| 1980-1981 | ||
| 1979-1980 | ||
| 1978-1979 | ||
| 1977-1978 | ||
| 1976-1977 | ||
| 1975-1976 | ||
| 1974-1975 | ||
| 1973-1974 | ||
| 1972-1973 | ||
| 1971-1972 | ||
| 1970-1971 | ||
| 1969-1970 | ||
| 1968-1969 | ||
| 1966-1967 | ||
| 1952-1953 | ||
| 1950-1951 | ||
| 1949-1950 | ||
| 1948-1949 | ||
| 1946-1947 | ||
| 1945-1946 | ||
| 1944-1945 | ||
| 1943-1944 | ||
| 1942-1943 | ||
| 1941-1942 | ||
| 1940-1941 |
| 16 | |
| 8 | |
| 8 | |
| 6 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 7 |
|
1978
1975
1974
1973
1971
1970
1967
|
|
| 2 | 7 |
|
1986
1984
1980
1978
1975
1974
1973
|
|
| 3 | 5 |
|
1953
1951
1947
1946
1944
|
|
| 4 | 5 |
|
1953
1951
1947
1946
1944
|
|
| 5 | 5 |
|
1978
1975
1974
1973
1967
|
| 1 | 7 |
|
1978
1975
1974
1973
1971
1970
1967
|
|
| 2 | 7 |
|
1986
1984
1980
1978
1975
1974
1973
|
|
| 3 | 5 |
|
1953
1951
1947
1946
1944
|
|
| 4 | 5 |
|
1953
1951
1947
1946
1944
|
|
| 5 | 5 |
|
1978
1975
1974
1973
1967
|
|
| 6 | 5 |
|
1986
1984
1980
1978
1975
|
|
| 7 | 5 |
|
1980
1978
1975
1974
1973
|
|
| 8 | 5 |
|
1978
1975
1974
1973
1967
|
|
| 9 | 5 |
|
1980
1978
1975
1974
1973
|
|
| 10 | 4 |
|
1978
1975
1974
1973
|
|
| 11 | 4 |
|
1986
1984
1980
1978
|
|
| 12 | 4 |
|
2020
2015
2013
2008
|
|
| 13 | 4 |
|
1980
1978
1974
1973
|
|
| 14 | 4 |
|
1980
1978
1975
1974
|
|
| 15 | 4 |
|
2013
2008
2005
2004
|
| 25/26 | 5 | 5 |
| 25/26 | 5 | 5 |
| 2023-2026 | 13 | 6 | |
| 2022-2026 | 13 | 5 | |
| 2022-2023 | 2 | 4 |
| 2022-2026 | 15 | |
| 2022-2026 | 14 | |
| 2022-2026 | 14 |
| 2025-2026 | 1 | |
| 2022-2026 | 1 | |
| 2021-2026 | 0 |
|
|
3.83
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%42.05
|
|
|
|
%7.95
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%26.14
|
|
|
|
%73.86
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%56.82
|
|
|
|
%43.18
|
|
|
|
%14.77
|
|
|
|
%32.95
|
|
|
|
%34.09
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%7.95
|
|
|
|
%7.95
|
|
|
|
%7.95
|
|
|
|
%6.82
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%3.41
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%42.05
|
|
|
|
%7.95
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 24 | 6 | |
| 18 | 7 | |
| 17 | 6 | |
| 15 | 9 | |
| 15 | 3 | |
| 15 | 5 | |
| 14 | 7 | |
| 13 | 3 | |
| 11 | 4 | |
| 10 | 5 | |
| 10 | 7 | |
| 10 | 5 | |
| 10 | 17 | |
| 10 | - | |
| 10 | 3 | |
| 9 | 11 | |
| 9 | 3 | |
| 8 | 5 | |
| 8 | 3 | |
| 8 | 7 | |
| 7 | 7 | |
| 7 | 7 | |
| 6 | 9 | |
| 6 | 9 | |
| 6 | 8 | |
| 6 | 11 | |
| 6 | 6 | |
| 5 | 17 | |
| 5 | 9 | |
| 5 | 8 | |
| 4 | 6 | |
| 4 | 4 | |
| 3 | 4 | |
| 2 | 4 | |
| 2 | 3 | |
| 2 | 13 | |
| 2 | 4 | |
| 1 | 2 | |
| 1 | 6 | |
| 1 | 3 | |
| 1 | 3 | |
| 1 | - | |
| 1 | - | |
| 1 | - | |
| 1 | 3 | |
| 1 | - | |
| 1 | 6 | |
| 1 | 3 | |
| 1 | - | |
| 1 | 3 | |
| - | 12 | |
| - | 8 | |
| - | 7 | |
| - | 4 | |
| - | 4 | |
| - | 4 |
Kupa 19-20 sezonunda Grup 1 grubunun zirvesinde Mjallby bulunuyor: 3 maçta 9 puan. Attığı gol 10, yediği gol 2; averajı 8. Takipçileri Djurgardens (4 puan) ve Dalkurd FF (3 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Mjallby (10 gol), en az gol yiyen takımı Mjallby (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Mjallby yakaladı: son 3 maçta 9 puan. Ligde şu ana kadar toplam 25 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Mjallby (3 puan), deplasman tablosunda ise Mjallby (6 puan).
Play-off hattında Mjallby.