YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Kalmar FF 2026 sezonu | Allsvenskan'de 13. sırada, 19 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Kalmar FF 2026 sezonu | Allsvenskan'de 13. sırada, 19 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İsveç
1
3
3
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İsveç - Allsvenskan
|
||||||
| 05/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 12/04 | 2 - 2 |
|
|
M | ||
| 19/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 23/04 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 27/04 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 02/05 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 10/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 23/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 20/07 | 2 - 1 |
|
|
B | ||
| 25/07 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 01/08 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 09/08 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 16/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 07/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 12/10 | - | - | - | - | ||
| 19/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 29/10 | - | - | - | - | ||
| 02/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 23/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
İsveç - Kupa, 26/27
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 19/08 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 30/01 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 13/03 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 20/03 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/06 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 27/06 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
Allsvenskan
İsveç
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#24
|
20 | 20 | 3 | 5 | 1,5M € | 30.12.2026 | ||
FIN
#
|
500B € | 30.12.2026 | ||||||
SWE
#9
|
5 | 1 | 300B € | 30.12.2027 | ||||
DNK
#70
|
13 | 1 | 275B € | 29.06.2028 | ||||
DNK
#19
|
2 | 1 | 150B € | 29.06.2030 | ||||
SWE
#13
|
19 | 19 | 7 | 1 | 2 | 0 € | - | |
SWE
#24
|
0 € | 30.12.2027 | ||||||
SWE
#22
|
0 € | - | ||||||
| 8 Forvet | Toplam Değer: 2,7Mn € | Ortalama Yaş: 22,4 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#17
|
11 | 9 | 2 | 1 | 1M € | 30.12.2027 | ||
DNK
#
|
800B € | 29.06.2030 | ||||||
SWE
#5
|
20 | 15 | 2 | 2 | 650B € | 30.12.2026 | ||
FIN
#10
|
20 | 12 | 1 | 400B € | 30.12.2028 | |||
NLD
#7
|
19 | 12 | 2 | 350B € | 30.12.2027 | |||
SYR
#25
|
1 | 275B € | 29.11.2026 | |||||
SWE
#23
|
17 | 16 | 2 | 1 | 250B € | 30.12.2027 | ||
NGA
#21
|
15 | 8 | 1 | 1 | 200B € | 30.12.2026 | ||
SWE
#12
|
10 | 4 | 100B € | 29.11.2026 | ||||
SWE
#16
|
100B € | - | ||||||
SWE
#14
|
1 | 0 € | - | |||||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 4,1Mn € | Ortalama Yaş: 23,9 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#2
|
18 | 18 | 2 | 750B € | 30.12.2027 | |||
USA
#47
|
6 | 5 | 2 | 550B € | 30.12.2026 | |||
SWE
#20
|
6 | 4 | 1 | 500B € | 29.06.2029 | |||
FIN
#
|
300B € | 30.12.2026 | ||||||
NOR
#39
|
17 | 14 | 3 | 275B € | 30.12.2026 | |||
SWE
#
|
150B € | 30.12.2026 | ||||||
|
4 | 2 | 0 € | - | ||||
NGA
#18
|
0 € | - | ||||||
NOR
#3
|
16 | 5 | 0 € | 30.12.2026 | ||||
| 9 Defans | Toplam Değer: 2,5Mn € | Ortalama Yaş: 25,3 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#1
|
13 | 13 | 750B € | 30.12.2026 | ||||
SWE
#30
|
7 | 7 | 150B € | 30.12.2026 | ||||
SWE
#32
|
0 € | 30.12.2027 | ||||||
| 3 Kaleci | Toplam Değer: 900K € | Ortalama Yaş: 26,0 | ||||||
İsveç-Allsvenskan
İsveç-Superettan
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Sirius
|
19 | 13 | 3 | 3 | 47 - 27 | 20 | 42 |
|
2
|
Hammarby
|
19 | 11 | 3 | 5 | 44 - 18 | 26 | 36 |
|
3
|
Djurgardens
|
18 | 10 | 2 | 6 | 41 - 19 | 22 | 32 |
|
4
|
Elfsborg
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27 - 19 | 8 | 31 |
|
5
|
Hacken
|
19 | 8 | 7 | 4 | 33 - 29 | 4 | 31 |
|
6
|
AIK
|
18 | 9 | 4 | 5 | 28 - 27 | 1 | 31 |
|
7
|
Malmö
|
19 | 9 | 2 | 8 | 33 - 30 | 3 | 29 |
|
8
|
Vasteras SK
|
19 | 8 | 5 | 6 | 28 - 33 | -5 | 29 |
|
9
|
GAIS
|
19 | 7 | 5 | 7 | 25 - 18 | 7 | 26 |
|
10
|
Brommapojkarna
|
19 | 6 | 6 | 7 | 27 - 31 | -4 | 24 |
|
11
|
Göteborg
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 39 | -15 | 23 |
|
12
|
Mjallby
|
17 | 5 | 5 | 7 | 24 - 27 | -3 | 20 |
|
13
|
Kalmar
|
19 | 5 | 4 | 10 | 21 - 29 | -8 | 19 |
|
14
|
Degerfors IF
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17 - 31 | -14 | 16 |
|
15
|
Orgryte
|
19 | 3 | 5 | 11 | 22 - 42 | -20 | 14 |
|
16
|
Halmstads
|
19 | 2 | 5 | 12 | 13 - 35 | -22 | 11 |
Kalmar FF, 1910 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Guldfageln Arena sahasında oynuyor. Takımı Toni Koskela çalıştırıyor.
İsveç - Allsvenskan tablosunda 13. sırada: 19 maçta 19 puan. Karne 5 galibiyet, 4 beraberlik, 10 mağlubiyet. Attığı gol 21, yediği gol 29; averaj -8.
Son maçında Halmstads karşısında 0-1 kaybetti (29.08.2026). Sıradaki maçta Djurgardens takımını konuk edecek (07.09.2026).
Kadroda 31 oyuncu var; yaş ortalaması 24.1, toplam piyasa değeri 10.3 Mn €. En golcü isim Charlie Rosenqvist (7 gol). En çok asisti Charles Sagoe Jr yaptı (5). Kadronun en değerli oyuncusu Charles Sagoe Jr (1.5 Mn €). Kadronun 5 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 15 oyuncu kadroya katıldı, 15 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Jesper Lofgren, Miska Ylitolva, Tobias Lauritsen var. Ayrılanlar arasında Zakarias Ravik, Abdi Mohamed Sabriye, Vilmer Tyren bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Allsvenskan yer alıyor.