YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
GAIS Göteborg 2026 sezonu | Allsvenskan'de 10. sırada, 23 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
GAIS Göteborg 2026 sezonu | Allsvenskan'de 10. sırada, 23 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İsveç
6
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İsveç - Allsvenskan
|
||||||
| 06/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 12/04 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 23/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 26/04 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 03/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/05 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 30/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/07 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 12/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 09/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 23/08 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 31/08 | - |
|
|
G | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 14/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 28/10 | - | - | - | - | ||
| 01/11 | - | - | - | - | ||
| 08/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
İsveç - Kupa, 26/27
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 27/08 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
UEFA Konferans Ligi, 26/27
|
||||||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 23/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/07 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 01/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 29/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 17/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/06 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
İsveç
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#9
|
1,2M € | 30.12.2029 | ||||||
SWE
#32
|
19 | 7 | 1 | 375B € | 30.12.2029 | |||
SWE
#11
|
19 | 17 | 3 | 3 | 350B € | 30.12.2028 | ||
GHA
#26
|
4 | 2 | 350B € | 30.12.2030 | ||||
CAN
#20
|
20 | 17 | 6 | 2 | 3 | 300B € | 30.12.2029 | |
SWE
#21
|
9 | 4 | 225B € | 30.12.2026 | ||||
SWE
#28
|
3 | 175B € | 30.12.2027 | |||||
DNK
#14
|
7 | 2 | 150B € | - | ||||
SWE
#25
|
7 | 1 | 75B € | 30.12.2026 | ||||
SWE
#
|
0 € | - | ||||||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 3,2Mn € | Ortalama Yaş: 26,4 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#8
|
18 | 17 | 2 | 4 | 9 | 800B € | 30.12.2027 | |
SWE
#18
|
1 | 1 | 1 | 800B € | 30.12.2028 | |||
SWE
#7
|
19 | 19 | 1 | 1 | 4 | 450B € | 30.12.2030 | |
ISL
#17
|
21 | 20 | 4 | 3 | 1 | 350B € | 30.12.2029 | |
SWE
#10
|
15 | 9 | 2 | 4 | 350B € | 30.12.2028 | ||
SWE
#0
|
1 | 1 | 300B € | - | ||||
SWE
#34
|
8 | 3 | 1 | 275B € | 30.12.2026 | |||
SWE
#16
|
20 | 14 | 3 | 2 | 1 | 150B € | 30.12.2030 | |
SWE
#27
|
7 | 1 | 1 | 50B € | 30.12.2026 | |||
SWE
#31
|
0 € | - | ||||||
SWE
#
|
0 € | 29.11.2026 | ||||||
| 11 Orta Saha | Toplam Değer: 3,5Mn € | Ortalama Yaş: 23,1 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#22
|
15 | 12 | 1 | 1 | 1M € | 30.12.2028 | ||
SWE
#24
|
15 | 10 | 2 | 800B € | 30.12.2027 | |||
SWE
#4
|
19 | 16 | 4 | 750B € | 30.12.2028 | |||
SWE
#12
|
17 | 12 | 1 | 2 | 600B € | 30.12.2026 | ||
CAN
#2
|
20 | 16 | 1 | 2 | 2 | 500B € | 30.12.2029 | |
SWE
#5
|
12 | 4 | 3 | 500B € | 30.12.2028 | |||
SWE
#6
|
20 | 16 | 2 | 1 | 450B € | 30.12.2028 | ||
| 7 Defans | Toplam Değer: 4,6Mn € | Ortalama Yaş: 26,0 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SWE
#1
|
16 | 16 | 1 | 275B € | 30.12.2027 | |||
DNK
#33
|
4 | 4 | 250B € | 30.12.2029 | ||||
SWE
#30
|
0 € | 30.12.2027 | ||||||
SWE
#30
|
0 € | 29.11.2026 | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 525K € | Ortalama Yaş: 23,5 | ||||||
İsveç-1. Lig Güney Grubu
İsveç-Allsvenskan
İsveç-Superettan
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Sirius
|
18 | 13 | 3 | 2 | 47 - 26 | 21 | 42 |
|
2
|
Hammarby
|
19 | 11 | 3 | 5 | 44 - 18 | 26 | 36 |
|
3
|
Elfsborg
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27 - 19 | 8 | 31 |
|
4
|
Hacken
|
19 | 8 | 7 | 4 | 33 - 29 | 4 | 31 |
|
5
|
AIK
|
18 | 9 | 4 | 5 | 28 - 27 | 1 | 31 |
|
6
|
Djurgardens
|
17 | 9 | 2 | 6 | 37 - 19 | 18 | 29 |
|
7
|
Vasteras SK
|
19 | 8 | 5 | 6 | 28 - 33 | -5 | 29 |
|
8
|
Malmö
|
18 | 8 | 2 | 8 | 32 - 30 | 2 | 26 |
|
9
|
Brommapojkarna
|
18 | 6 | 6 | 6 | 27 - 27 | 0 | 24 |
|
10
|
GAIS
|
18 | 6 | 5 | 7 | 21 - 18 | 3 | 23 |
|
11
|
Göteborg
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 39 | -15 | 23 |
|
12
|
Mjallby
|
16 | 5 | 5 | 6 | 24 - 23 | 1 | 20 |
|
13
|
Kalmar
|
19 | 5 | 4 | 10 | 21 - 29 | -8 | 19 |
|
14
|
Degerfors IF
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17 - 31 | -14 | 16 |
|
15
|
Orgryte
|
19 | 3 | 5 | 11 | 22 - 42 | -20 | 14 |
|
16
|
Halmstads
|
19 | 2 | 5 | 12 | 13 - 35 | -22 | 11 |
|
1
|
Sirius
0-1
|
19 | 13 | 3 | 3 | 47 - 27 | 20 | 42 |
|
2
|
Hammarby
|
19 | 11 | 3 | 5 | 44 - 18 | 26 | 36 |
|
3
|
Djurgardens
3-0
|
18 | 10 | 2 | 6 | 40 - 19 | 21 | 32 |
|
4
|
Elfsborg
|
19 | 8 | 7 | 4 | 27 - 19 | 8 | 31 |
|
5
|
Hacken
|
19 | 8 | 7 | 4 | 33 - 29 | 4 | 31 |
|
6
|
AIK
|
18 | 9 | 4 | 5 | 28 - 27 | 1 | 31 |
|
7
|
Malmö
0-1
|
19 | 9 | 2 | 8 | 33 - 30 | 3 | 29 |
|
8
|
Vasteras SK
|
19 | 8 | 5 | 6 | 28 - 33 | -5 | 29 |
|
9
|
GAIS
4-0
|
19 | 7 | 5 | 7 | 25 - 18 | 7 | 26 |
|
10
|
Brommapojkarna
4-0
|
19 | 6 | 6 | 7 | 27 - 31 | -4 | 24 |
|
11
|
Göteborg
|
19 | 6 | 5 | 8 | 24 - 39 | -15 | 23 |
|
12
|
Mjallby
3-0
|
17 | 5 | 5 | 7 | 24 - 26 | -2 | 20 |
|
13
|
Kalmar
|
19 | 5 | 4 | 10 | 21 - 29 | -8 | 19 |
|
14
|
Degerfors IF
|
19 | 4 | 4 | 11 | 17 - 31 | -14 | 16 |
|
15
|
Orgryte
|
19 | 3 | 5 | 11 | 22 - 42 | -20 | 14 |
|
16
|
Halmstads
|
19 | 2 | 5 | 12 | 13 - 35 | -22 | 11 |
GAIS Göteborg, 1894 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Gamla Ullevi sahasında oynuyor. Takımı Fredrik Holmberg çalıştırıyor.
İsveç - Allsvenskan tablosunda 10. sırada: 18 maçta 23 puan. Karne 6 galibiyet, 5 beraberlik, 7 mağlubiyet. Attığı gol 21, yediği gol 18; averaj 3.
Son maçında Husqvarna karşısında 7-0 kazandı (27.08.2026). Sıradaki maçta Hacken takımını konuk edecek (05.09.2026).
Kadroda 32 oyuncu var; yaş ortalaması 24.8, toplam piyasa değeri 11.8 Mn €. En golcü isim Samuel Salter (6 gol). En çok asisti William Milovanovic yaptı (4). Kadronun en değerli oyuncusu Gustav Lundgren (1.2 Mn €).
Bu transfer döneminde 14 oyuncu kadroya katıldı, 11 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Christos Gravius, Nikola Vasic, Dennis Collander var. Ayrılanlar arasında Kees Sims, Ibrahim Diabate, Shalom Ekong bulunuyor.