Championnat National U19 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. PSG U19 (52 puan), 2. Valenciennes FC U19 (51 puan), 3. US Quevilly-Rouen Metropole U19 (45 puan).

Championnat National U19 25-26

Championnat National U19
Tüm Ligler
Search
Fransa
26. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
19. Hafta
20. Hafta
21. Hafta
22. Hafta
23. Hafta
24. Hafta
25. Hafta
26. Hafta
Takvim 25/26
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
Championnat National U19 maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup A
Genel
İç Saha
Deplasman
Play-off
Küme Düşme
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel
İç Saha
Deplasman
Play-off
Küme Düşme
Genel
İç Saha
Deplasman
Play-off
Küme Düşme
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.31
Korner
6.71
Sarı Kart
2.31
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%47.70
322
X
%21.48
145
2
%30.81
208
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%36.74
248
Üst
%63.26
427
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%32.59
220
X
%47.70
322
2
%19.70
133
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%58.52
395
KG Yok
%41.48
280
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%15.56
105
2-3 Gol
%43.41
293
4-5 Gol
%29.19
197
6+ Gol
%11.85
80
Fikstür
26. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025-2026
2024-2025
2023-2024 Zoumana Camara
2015-2016
2010-2011
Şampiyonlar — Tümü
2025-2026
2024-2025
2023-2024 Zoumana Camara
2015-2016
2010-2011
2009-2010
2005-2006
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
7
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 3
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25 23/24
2 3
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25 23/24
3 3
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25 23/24
4 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25
5 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
24/25 23/24
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 3
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25 23/24
2 3
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25 23/24
3 3
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25 23/24
4 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25
5 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
24/25 23/24
6 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
24/25 23/24
7 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25
8 2
Nantes U19 logosu
22/23 21/22
9 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
24/25 23/24
10 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25
11 2
Nantes U19 logosu
22/23 21/22
12 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25
13 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25
14 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
24/25 23/24
15 2
Paris Saint Germain FC U19 logosu
25/26 24/25
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
Gol Kralları — Tümü
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2024-2025 1 2
2024-2025 2 2
2024-2025 6 2
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2024-2025 6
2024-2025 5
2024-2025 5
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2024-2025 1
2024-2025 0
2024-2025 0

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.31
Korner
6.71
Sarı Kart
2.31
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%47.70
322
X
%21.48
145
2
%30.81
208
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%36.74
248
Üst
%63.26
427
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%32.59
220
X
%47.70
322
2
%19.70
133
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%58.52
395
KG Yok
%41.48
280
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%15.56
105
2-3 Gol
%43.41
293
4-5 Gol
%29.19
197
6+ Gol
%11.85
80
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%10.22
69
2-1
%9.63
65
2-0
%6.52
44
1-0
%5.78
39
1-2
%5.63
38
2-2
%5.33
36
0-1
%5.19
35
3-0
%4.89
33
0-0
%4.59
31
0-2
%4.44
30
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%26.22
177
X/1
%20.00
135
X/2
%14.52
98
2/2
%14.07
95
X/X
%13.19
89
1/X
%4.15
28
2/X
%4.15
28
1/2
%2.22
15
2/1
%1.48
10
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%7.03
157
16-30
%7.39
165
31-45
%10.25
229
46-60
%7.21
161
61-75
%8.28
185
76-90
%12.13
271
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
80 33 1.2 3 6.1 2.8 28.9 3.0 43.5 30.4
71 - 0.8 - 9.5 4.5 37.9 4.1 75.7 50.0
68 54 1.1 - 12.9 6.8 51.6 5.2 71.4 46.6
66 - 1.2 2 9.0 4.8 47.0 4.6 82.2 52.1
65 - 1.0 2 7.1 3.7 35.4 3.6 56.0 30.5
63 29 1.3 2 8.8 4.5 38.8 3.3 67.8 45.0
62 39 1.4 - 9.7 5.4 43.8 4.5 76.1 44.9
59 35 1.2 1 9.3 4.3 43.4 4.8 84.4 52.5
57 45 0.9 1 3.1 1.7 - - - -
56 31 0.7 2 6.2 2.8 43.0 4.2 90.2 56.0
55 - - 1 4.6 2.2 20.1 - 40.3 24.1
53 48 1.0 - 7.6 3.5 29.1 2.8 49.6 31.0
52 49 1.0 3 9.0 4.6 40.9 4.5 70.1 42.0
52 38 1.2 - 9.3 4.1 40.5 4.1 61.4 35.8
50 32 1.4 2 8.8 4.2 33.6 3.7 67.7 38.2
49 36 1.1 3 6.9 3.1 32.6 3.7 54.6 34.4
48 41 1.5 2 10.5 5.2 44.7 4.3 65.2 47.1
48 35 1.0 - 13.8 5.7 44.4 5.0 67.3 40.0
47 39 1.3 2 7.1 3.3 42.3 3.7 71.6 42.3
44 38 0.8 - 4.3 2.0 28.5 2.3 54.2 30.2
43 37 1.4 2 7.0 2.9 42.9 3.7 65.5 42.2
42 40 1.6 3 10.7 4.1 47.1 4.2 80.6 44.1
41 29 1.7 4 8.7 3.7 43.4 4.2 78.8 50.9
40 66 1.0 - 7.6 3.6 33.3 4.0 62.9 31.9
40 47 1.2 2 7.5 3.9 38.6 3.2 63.2 29.2
39 51 1.4 3 7.5 3.5 42.8 4.4 67.5 43.6
38 39 1.1 4 5.6 2.6 27.1 2.7 43.4 31.8
36 42 1.6 2 9.1 3.8 39.5 4.8 70.1 37.9
36 36 0.7 - 6.0 2.5 36.5 3.1 68.8 44.3
36 - 1.2 2 6.3 3.0 34.3 2.6 56.9 28.8
35 36 0.9 - 5.2 2.5 23.5 2.4 40.0 24.4
35 29 0.9 1 9.3 4.3 36.0 4.2 62.1 34.5
34 67 - 1 - - - 1.5 - -
34 38 1.0 4 - - - - - -
33 52 1.3 3 6.7 3.2 34.4 3.1 64.0 35.6
33 43 1.4 3 8.3 3.9 40.1 3.6 62.9 36.8
33 58 1.4 1 7.0 3.3 32.3 3.7 55.5 33.3
33 29 1.0 4 8.5 3.7 42.5 3.7 61.2 33.4
30 37 1.3 3 5.4 2.8 44.4 4.0 71.6 45.2
28 28 1.3 4 7.5 3.3 41.0 3.9 83.0 46.0
27 43 1.7 2 7.5 3.3 36.2 2.7 67.8 38.4
27 31 1.3 - 6.0 2.6 33.2 3.1 55.0 27.1
27 68 1.1 2 7.0 3.1 38.8 3.4 58.8 44.5
27 38 1.0 3 6.0 2.9 39.1 2.7 57.7 32.5
27 30 1.3 3 6.1 2.6 39.2 3.8 64.7 43.4
26 43 0.8 1 6.6 2.8 29.9 3.2 52.5 27.3
26 45 1.8 4 7.2 3.1 40.2 3.5 75.4 48.0
25 30 1.7 1 5.1 2.3 38.2 2.5 73.8 35.1
25 50 1.2 5 5.5 2.3 31.7 2.4 54.9 25.4
25 54 - 1 - - 20.8 2.1 40.9 23.7
- 80 - 2 - - - - - -
- 61 1.5 3 6.0 2.5 35.2 3.0 59.7 32.0
- 48 1.3 1 4.4 1.9 27.1 2.0 58.0 30.6
- 36 2.4 2 8.0 3.3 43.0 4.0 71.7 49.2
- 30 - - - - - - - -

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Championnat National U19 25-26 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Championnat National U19 25-26 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde PSG U19 bulunuyor: 26 maçta 52 puan. Attığı gol 60, yediği gol 24; averajı 36. Takipçileri Valenciennes FC U19 (51 puan) ve US Quevilly-Rouen Metropole U19 (45 puan). Sezon karnesi 15 galibiyet, 7 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı PSG U19 (60 gol), en az gol yiyen takımı PSG U19 (24 gol). Son maçlarda en iyi formu PSG U19 yakaladı: son 26 maçta 52 puan. Ligde şu ana kadar toplam 552 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra PSG U19 (33 puan), deplasman tablosunda ise SM Caen U19 (24 puan).

Play-off hattında PSG U19, Valenciennes FC U19. Küme Düşme hattında C Chartres Football U19, Aas Sarcelles, US Orleans U19, AFC Creil Ou AC Cambrai U19.

Takımlar