YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FC Rapid 1923 Bucureşti 26-27 sezonu | Liga 1'de 2. sırada, 12 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
FC Rapid 1923 Bucureşti 26-27 sezonu | Liga 1'de 2. sırada, 12 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Romanya
3
13
6
4
2
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Romanya - Liga 1
|
||||||
| 20/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 27/07 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 02/08 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 15/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 21/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 31/08 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 16/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 10/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
Romanya - Kupa
|
||||||
| 03/09 | - | - | - | - | ||
| 28/10 | - | - | - | - | ||
| 02/12 | - | - | - | - | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 10/01 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 11/01 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 02/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 08/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 09/07 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
Balkanlar Kupası
Romanya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROU
#29
|
7 | 6 | 3 | 2 | 3M € | 29.06.2027 | ||
CHE
#9
|
4 | 3 | 1 | 1 | 2,5M € | 29.06.2027 | ||
ROU
#10
|
3 | 1 | 1 | 2,5M € | 29.06.2028 | |||
ROU
#80
|
7 | 5 | 2 | 1 | 1,8M € | 29.06.2027 | ||
LBR
#7
|
4 | 1 | 1 | 800B € | 29.06.2028 | |||
ROU
#88
|
5 | 550B € | 29.06.2028 | |||||
FRA
#90
|
500B € | 29.06.2028 | ||||||
SRB
#11
|
2 | 1 | 1 | 450B € | 29.06.2027 | |||
KOS
#27
|
400B € | 29.06.2027 | ||||||
BRA
#33
|
400B € | 29.06.2028 | ||||||
SVK
#90
|
3 | 1 | 1 | 350B € | 29.06.2028 | |||
ROU
#
|
50B € | 29.06.2030 | ||||||
ROU
#77
|
4 | 2 | 0 € | - | ||||
ROU
#70
|
0 € | - | ||||||
| 14 Forvet | Toplam Değer: 13,3Mn € | Ortalama Yaş: 22,5 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROU
#8
|
7 | 6 | 1 | 1 | 1,3M € | 29.06.2027 | ||
MNE
#22
|
7 | 6 | 2 | 750B € | 29.06.2027 | |||
ROU
#15
|
7 | 6 | 3 | 700B € | 29.06.2028 | |||
ROU
#55
|
3 | 1 | 550B € | 29.06.2028 | ||||
SRB
#28
|
400B € | 29.06.2027 | ||||||
CPV
#66
|
1 | 50B € | 29.06.2026 | |||||
BFA
#44
|
2 | 2 | 0 € | - | ||||
ROU
#25
|
0 € | - | ||||||
ROU
#20
|
0 € | - | ||||||
CIV
#79
|
0 € | - | ||||||
ROU
#30
|
0 € | - | ||||||
ROU
#26
|
0 € | - | ||||||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 3,8Mn € | Ortalama Yaş: 21,2 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ITA
#
|
1,8M € | 29.06.2027 | ||||||
NLD
#6
|
7 | 7 | 2 | 1,5M € | 29.06.2027 | |||
ROU
#5
|
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1,3M € | 29.06.2027 | |
ROU
#23
|
1 | 1,3M € | 29.06.2027 | |||||
ROU
#13
|
4 | 4 | 1 | 900B € | 29.06.2028 | |||
ROU
#19
|
6 | 4 | 850B € | 29.06.2027 | ||||
ROU
#4
|
700B € | 29.06.2028 | ||||||
BIH
#3
|
5 | 4 | 1 | 350B € | 29.06.2027 | |||
ROU
#21
|
5 | 5 | 2 | 300B € | 29.06.2029 | |||
SVN
#42
|
200B € | 29.06.2027 | ||||||
BFA
#66
|
2 | 0 € | - | |||||
ROU
#17
|
0 € | - | ||||||
ROU
#50
|
0 € | - | ||||||
ROU
#53
|
0 € | - | ||||||
| 14 Defans | Toplam Değer: 9,2Mn € | Ortalama Yaş: 23,9 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROU
#16
|
7 | 7 | 1 | 1,5M € | 29.06.2027 | |||
ROU
#99
|
400B € | 29.06.2028 | ||||||
| 2 Kaleci | Toplam Değer: 1,9Mn € | Ortalama Yaş: 22,5 | ||||||
Romanya-Liga 1
2
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
D. Bucureşti
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14 - 5 | 9 | 14 |
|
2
|
Rapid
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8 - 4 | 4 | 12 |
|
3
|
Petrolul
|
7 | 4 | 0 | 3 | 7 - 10 | -3 | 12 |
|
4
|
Univ. Craiova
|
7 | 3 | 2 | 2 | 14 - 9 | 5 | 11 |
|
5
|
FCSB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10 - 8 | 2 | 11 |
|
6
|
Corvinul
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8 - 4 | 4 | 10 |
|
7
|
Farul Constanta
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10 - 8 | 2 | 10 |
|
8
|
Otelul Galati
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9 - 8 | 1 | 10 |
|
9
|
Sepsi
|
7 | 2 | 4 | 1 | 4 - 3 | 1 | 10 |
|
10
|
FC Arges
|
7 | 3 | 1 | 3 | 4 - 5 | -1 | 10 |
|
11
|
CFR Cluj
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11 - 10 | 1 | 9 |
|
12
|
U. Cluj
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9 - 9 | 0 | 9 |
|
13
|
Botosani
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7 - 8 | -1 | 7 |
|
14
|
Arad
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6 - 10 | -4 | 6 |
|
15
|
Voluntari
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7 - 18 | -11 | 5 |
|
16
|
Csikszereda
|
7 | 0 | 1 | 6 | 4 - 13 | -9 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Arad
|
1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 3 |
|
2
|
Corvinul
|
1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 | 1 | 3 |
|
3
|
Rapid
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
ASU Poli Timisoara
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
5
|
Botosani
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 1 | -1 | 0 |
|
6
|
Minerul Lupeni
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 3 | -3 | 0 |
FC Rapid 1923 Bucureşti, 1923 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Giulesti sahasında oynuyor. Takımı Daniel Pancu çalıştırıyor.
Romanya - Liga 1 tablosunda 2. sırada: 7 maçta 12 puan. Karne 3 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet. Attığı gol 8, yediği gol 4; averaj 4.
Son maçında Univ. Craiova ile 1-1 berabere kaldı (31.08.2026). Sıradaki maçta ASU Poli Timisoara deplasmanına gidecek (03.09.2026).
Kadroda 44 oyuncu var; yaş ortalaması 23.4, toplam piyasa değeri 28.1 Mn €. En golcü isim Alexandru Dobre (3 gol). En çok asisti Constantin Grameni yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Alexandru Dobre (3.0 Mn €). Kadronun 6 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 17 oyuncu kadroya katıldı, 17 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Ebenezer Annan, Filip Stojilkovic, Alin Kumer var. Ayrılanlar arasında Kader Keita, Gabriel Gheorghe, Drilon Hazrollaj bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 2 Balkanlar Kupası yer alıyor.
Sosyal