YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Universitaea Cluj 26-27 sezonu | Liga 1'de 12. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Universitaea Cluj 26-27 sezonu | Liga 1'de 12. sırada, 9 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Romanya
1
6
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Romanya - Liga 1
|
||||||
| 19/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 17/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 28/08 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 07/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 08/10 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 16/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 06/02 | - | - | - | - | ||
| 10/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 06/03 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
Romanya - Kupa
|
||||||
| 01/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/10 | - | - | - | - | ||
| 02/12 | - | - | - | - | ||
Romanya - Süper Kupa, 2026
|
||||||
| Final | ||||||
| 12/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
UEFA Avrupa Ligi
|
||||||
| 1. Eleme Turu | ||||||
| 09/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 16/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
UEFA Konferans Ligi
|
||||||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 23/07 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 30/07 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 06/01 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 11/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/01 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/07 | 3 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
Romanya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BIH
#17
|
5 | 3 | 4 | 1 | 2,2M € | 29.06.2029 | ||
CIV
#19
|
11 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1,2M € | 29.06.2028 | |
FRA
#29
|
8 | 5 | 1 | 1M € | 29.06.2028 | |||
SRB
#33
|
8 | 8 | 850B € | 29.06.2028 | ||||
SWE
#25
|
12 | 7 | 5 | 1 | 2 | 650B € | - | |
ROU
#11
|
9 | 6 | 1 | 3 | 500B € | 29.06.2028 | ||
NGA
#20
|
1 | 100B € | - | |||||
ROU
#96
|
0 € | - | ||||||
ROU
#5
|
0 € | 29.06.2030 | ||||||
NGA
#22
|
0 € | - | ||||||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 6,5Mn € | Ortalama Yaş: 24,0 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROU
#8
|
10 | 10 | 3 | 900B € | 29.06.2028 | |||
ROU
#94
|
11 | 10 | 1 | 800B € | 29.06.2028 | |||
FRA
#7
|
11 | 9 | 2 | 3 | 600B € | 29.06.2027 | ||
ROU
#77
|
2 | 1 | 1 | 500B € | 29.06.2028 | |||
ROU
#10
|
10 | 7 | 1 | 2 | 275B € | 29.06.2027 | ||
ROU
#
|
250B € | 29.06.2029 | ||||||
ROU
#20
|
150B € | 29.06.2027 | ||||||
PRT
#18
|
10 | 6 | 1 | 3 | 0 € | - | ||
ROU
#
|
0 € | - | ||||||
NGA
#
|
0 € | - | ||||||
| 10 Orta Saha | Toplam Değer: 3,5Mn € | Ortalama Yaş: 25,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROU
#6
|
12 | 12 | 1 | 1 | 1M € | 29.06.2028 | ||
CHE
#
|
850B € | 29.06.2026 | ||||||
MTQ
#22
|
5 | 3 | 800B € | 29.06.2027 | ||||
ROU
#98
|
4 | 3 | 800B € | 29.06.2028 | ||||
CIV
#26
|
600B € | - | ||||||
NGA
#12
|
10 | 2 | 1 | 1 | 450B € | 29.06.2029 | ||
ITA
#23
|
450B € | - | ||||||
ROU
#59
|
1 | 1 | 1 | 400B € | 29.06.2026 | |||
HRV
#24
|
7 | 7 | 2 | 300B € | - | |||
ROU
#27
|
10 | 10 | 4 | 275B € | 29.06.2027 | |||
ROU
#2
|
5 | 1 | 1 | 250B € | 29.06.2030 | |||
DEU
#
|
0 € | - | ||||||
| 12 Defans | Toplam Değer: 6,2Mn € | Ortalama Yaş: 27,4 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ROU
#1
|
7 | 7 | 500B € | 29.06.2029 | ||||
CYP
#46
|
6 | 5 | 325B € | 29.06.2028 | ||||
ROU
#33
|
175B € | - | ||||||
ROU
#21
|
75B € | - | ||||||
ROU
#
|
0 € | - | ||||||
ROU
#99
|
0 € | - | ||||||
| 6 Kaleci | Toplam Değer: 1,1Mn € | Ortalama Yaş: 22,0 | ||||||
Romanya-Liga 1
Romanya-Liga 2
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
D. Bucureşti
|
7 | 4 | 2 | 1 | 14 - 5 | 9 | 14 |
|
2
|
Rapid
|
7 | 3 | 3 | 1 | 8 - 4 | 4 | 12 |
|
3
|
Petrolul
|
7 | 4 | 0 | 3 | 7 - 10 | -3 | 12 |
|
4
|
Univ. Craiova
|
7 | 3 | 2 | 2 | 14 - 9 | 5 | 11 |
|
5
|
FCSB
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10 - 8 | 2 | 11 |
|
6
|
Corvinul
|
7 | 2 | 4 | 1 | 8 - 4 | 4 | 10 |
|
7
|
Farul Constanta
|
7 | 2 | 4 | 1 | 10 - 8 | 2 | 10 |
|
8
|
Otelul Galati
|
7 | 2 | 4 | 1 | 9 - 8 | 1 | 10 |
|
9
|
Sepsi
|
7 | 2 | 4 | 1 | 4 - 3 | 1 | 10 |
|
10
|
FC Arges
|
7 | 3 | 1 | 3 | 4 - 5 | -1 | 10 |
|
11
|
CFR Cluj
|
6 | 3 | 0 | 3 | 11 - 10 | 1 | 9 |
|
12
|
U. Cluj
|
6 | 3 | 0 | 3 | 9 - 9 | 0 | 9 |
|
13
|
Botosani
|
7 | 1 | 4 | 2 | 7 - 8 | -1 | 7 |
|
14
|
Arad
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6 - 10 | -4 | 6 |
|
15
|
Voluntari
|
7 | 1 | 2 | 4 | 7 - 18 | -11 | 5 |
|
16
|
Csikszereda
|
7 | 0 | 1 | 6 | 4 - 13 | -9 | 1 |
Universitaea Cluj, 1919 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Cluj Arena sahasında oynuyor. Takımı Cristiano Bergodi çalıştırıyor.
Romanya - Liga 1 tablosunda 12. sırada: 6 maçta 9 puan. Karne 3 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet. Attığı gol 9, yediği gol 9; averaj 0.
Son maçında Petrolul karşısında 1-0 kazandı (02.09.2026). Sıradaki maçta Univ. Craiova deplasmanına gidecek (07.09.2026).
Kadroda 38 oyuncu var; yaş ortalaması 25.2, toplam piyasa değeri 17.2 Mn €. En golcü isim Alibek Aliev Aliyevich (5 gol). En çok asisti Iulian Cristea yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Jovo Lukic (2.2 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 14 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Noah Loosli, Vlad Rafaila, Alfie Adams var. Ayrılanlar arasında Virgiliu Postolachi, Atanas Trica, Alessandro Murgia bulunuyor.
Sosyal