Lig Kupası 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Porto (7 puan), 2. Mafra (5 puan), 3. Vizela (2 puan).

Lig Kupası 22-23

Lig Kupası
Tüm Ligler
Search
Portekiz
3. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
Takvim 22/23
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
Lig Kupası maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup A
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup A
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
32108 - 267
2
31205 - 415
3
30213 - 7-42
4
30123 - 6-31
Play-off
İç Saha — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121106 - 244
210102 - 201
310101 - 101
420021 - 4-30
Deplasman — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121104 - 314
211002 - 023
310102 - 201
420111 - 5-41
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup B
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
330013 - 0139
2
32013 - 306
3
31023 - 8-53
4
30030 - 8-80
Play-off
İç Saha — Grup B
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1220011 - 0116
211002 - 023
321012 - 3-13
410010 - 1-10
Deplasman — Grup B
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111002 - 023
211001 - 013
320021 - 8-70
420020 - 7-70
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup C
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
32107 - 437
2
32106 - 337
3
30125 - 8-31
4
30122 - 5-31
Play-off
İç Saha — Grup C
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121105 - 324
211002 - 023
320113 - 4-11
410011 - 2-10
Deplasman — Grup C
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121104 - 314
211002 - 113
320111 - 3-21
410012 - 4-20
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup D
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
33006 - 069
2
31112 - 204
3
30212 - 4-22
4
30121 - 5-41
Play-off
İç Saha — Grup D
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122005 - 056
221011 - 103
310101 - 101
410101 - 101
Deplasman — Grup D
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111001 - 013
210101 - 101
320111 - 3-21
420020 - 4-40
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup E
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
32107 - 257
2
32014 - 316
3
31022 - 5-33
4
30123 - 6-31
Play-off
İç Saha — Grup E
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111002 - 023
211002 - 023
321012 - 3-13
420113 - 4-11
Deplasman — Grup E
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121105 - 234
221012 - 3-13
310010 - 2-20
410010 - 2-20
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup F
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
32104 - 227
2
30302 - 203
3
30214 - 5-12
4
30210 - 1-12
Play-off
İç Saha — Grup F
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121101 - 014
220200 - 002
310102 - 201
410012 - 3-10
Deplasman — Grup F
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111003 - 213
220202 - 202
320200 - 002
410010 - 1-10
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup G
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
42207 - 348
2
42207 - 528
3
42116 - 517
4
40222 - 6-42
5
40136 - 9-31
Play-off
İç Saha — Grup G
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122006 - 426
222004 - 226
320202 - 202
420112 - 3-11
520110 - 3-31
Deplasman — Grup G
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122005 - 146
220201 - 102
320112 - 3-11
420112 - 3-11
520024 - 6-20
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup H
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
42209 - 548
2
41305 - 416
3
41212 - 205
4
40312 - 5-33
5
40224 - 6-22
Play-off
İç Saha — Grup H
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
122007 - 346
221102 - 114
320201 - 102
420201 - 102
520112 - 3-11
Deplasman — Grup H
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
121011 - 103
220203 - 302
320202 - 202
420112 - 3-11
520111 - 4-31
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.63
Korner
0.00
Sarı Kart
5.46
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%39.68
25
X
%34.92
22
2
%25.40
16
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%52.38
33
Üst
%47.62
30
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%39.68
25
X
%33.33
21
2
%26.98
17
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%52.38
33
KG Yok
%47.62
30
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%19.05
12
2-3 Gol
%57.14
36
4-5 Gol
%19.05
12
6+ Gol
%4.76
3
Fikstür
Final
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025-2026 Luis Pinto
2025-2026 Rui Vieira
2024-2025 Nuno Santos
2024-2025 Bruno Lage
2023-2024 Artur Jorge
Şampiyonlar — Tümü
2025-2026 Luis Pinto
2025-2026 Rui Vieira
2024-2025 Nuno Santos
2024-2025 Bruno Lage
2023-2024 Artur Jorge
2023-2024 Artur Jorge
2023-2024 António Salvador
2022-2023 Sergio Conceiçao
2021-2022 Ruben Amorim
2020-2021 Ruben Amorim
2020-2021 Frederico Varandas
2019-2020 António Salvador
2019-2020 Ruben Amorim
2018-2019 Marcel Keizer
2018-2019 Frederico Varandas
2018-2019 Rodolfo Correia
2017-2018 Jorge Jesus
2017-2018 Márcio Sampaio
2017-2018 André Geraldes
2016-2017 Augusto Inacio
2015-2016 Paulo Mourão
2015-2016 Rui Vitoria
2015-2016 Luís Filipe Vieira
2015-2016 Hugo Oliveira
2014-2015 Hugo Oliveira
2014-2015 Jorge Jesus
2014-2015 Luís Filipe Vieira
2013-2014 Luís Filipe Vieira
2013-2014 Hugo Oliveira
2013-2014 Jorge Jesus
2012-2013 Jose Peseiro
2012-2013 Gabriel Santos
2012-2013 António Salvador
2011-2012 Luís Filipe Vieira
2011-2012 Jorge Jesus
2011-2012 Hugo Oliveira
2010-2011 Jorge Jesus
2010-2011 Luís Filipe Vieira
2009-2010 Luís Filipe Vieira
2009-2010 Jorge Jesus
2008-2009 Luís Filipe Vieira
2008-2009 Quique
2007-2008 Carlos Carvalhal
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
8
4
3
1
1
1
1
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 7
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11 09/10 08/09
2 7
Benfica logosu Sporting Braga logosu
14/15 13/14 12/13 11/12 10/11 09/10 08/09
3 6
Benfica logosu
14/15 13/14 11/12 10/11 09/10 08/09
4 5
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11
5 5
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 7
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11 09/10 08/09
2 7
Benfica logosu Sporting Braga logosu
14/15 13/14 12/13 11/12 10/11 09/10 08/09
3 6
Benfica logosu
14/15 13/14 11/12 10/11 09/10 08/09
4 5
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11
5 5
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11
6 5
Benfica logosu
13/14 11/12 10/11 09/10 08/09
7 4
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12
8 4
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 10/11
9 4
Benfica logosu
11/12 10/11 09/10 08/09
10 4
Sporting Clube de Portugal logosu
21/22 20/21 18/19 17/18
11 3
Benfica logosu
24/25 09/10 08/09
12 3
Benfica logosu
14/15 13/14 11/12
13 3
Benfica logosu
10/11 09/10 08/09
14 3
Benfica logosu
10/11 09/10 08/09
15 3
Sporting Braga logosu Benfica logosu Vitoria Setubal logosu
19/20 11/12 07/08
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
23/24 4 3
23/24 2 3
22/23 6 8
21/22 3 4
17/18 5 5
Gol Kralları — Tümü
23/24 4 3
23/24 2 3
22/23 6 8
21/22 3 4
17/18 5 5
14/15 5 5
13/14 4 0
11/12 1 0
08/09 2 0
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2014-2024 26 18
2014-2019 15 10
2015-2020 16 8
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2014-2025 35
2016-2026 30
2014-2024 27
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2014-2024 3
2015-2024 2
2014-2020 2

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Hakem
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.63
Korner
0.00
Sarı Kart
5.46
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%39.68
25
X
%34.92
22
2
%25.40
16
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%52.38
33
Üst
%47.62
30
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%39.68
25
X
%33.33
21
2
%26.98
17
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%52.38
33
KG Yok
%47.62
30
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%19.05
12
2-3 Gol
%57.14
36
4-5 Gol
%19.05
12
6+ Gol
%4.76
3
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-1
%17.46
11
2-0
%11.11
7
0-0
%9.52
6
1-2
%9.52
6
2-1
%7.94
5
2-2
%7.94
5
0-1
%4.76
3
0-2
%4.76
3
1-0
%4.76
3
0-3
%3.17
2
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%23.81
15
X/X
%17.46
11
2/2
%12.70
8
1/X
%9.52
6
X/1
%9.52
6
2/X
%7.94
5
1/2
%6.35
4
2/1
%6.35
4
X/2
%6.35
4
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%12.65
21
16-30
%16.27
27
31-45
%16.27
27
46-60
%16.87
28
61-75
%16.27
27
76-90
%21.69
36
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak Pas Pas Pas İsabeti Pas İsabeti Faul Faul Ofsayt Ofsayt
20 3 2.3 - 9.3 4.3 20.5 5.3 - - - - - 2.2
15 2 2.5 - 6.7 2.7 30.7 3.7 82.7 60.7 95.0 82.8 1.7 0.7
11 9 3.3 - 7.2 1.0 30.8 2.8 58.7 32.2 54.3 41.3 4.2 -
10 6 3.0 3 5.5 2.0 24.3 1.3 67.0 32.2 0.7 0.7 - 0.3
8 6 3.5 - - - - 3.0 - - - - - -
7 5 1.8 - 9.0 1.8 46.3 1.8 100.0 50.5 1.0 1.0 - -
7 4 2.5 - 3.0 1.2 11.3 5.0 - - - - - 0.2
6 3 1.7 - - - - 8.0 - - - - - -
6 9 3.0 2 5.0 1.5 39.5 - 110.5 60.5 0.8 0.8 - -
6 5 2.2 - 11.0 3.5 47.0 3.2 29.2 20.8 0.5 0.5 - 0.5
6 5 3.8 - 7.8 1.5 39.8 - 99.2 54.0 0.8 0.8 - -
5 4 2.8 - 2.8 1.0 13.3 5.2 - - - - - 1.5
5 4 3.3 3 3.3 1.7 30.7 - 69.7 53.7 1.0 1.0 - -
5 8 2.3 - - - - 2.7 - - - - - -
5 4 2.5 1 4.2 0.8 33.0 0.2 67.5 44.2 0.5 0.5 - -
4 5 4.7 1 - - - 3.7 - - - - - -
4 3 2.3 - - - - 6.3 - - - - - -
4 6 2.5 1 0.8 - 12.0 5.5 - - - - - -
3 8 1.0 1 0.7 0.7 15.3 2.0 31.0 8.0 0.7 0.7 - -
3 7 3.0 1 6.0 1.0 49.3 - 96.0 55.3 1.0 1.0 - -
3 6 3.3 2 9.7 1.0 46.3 - 71.0 60.7 1.0 1.0 - -
3 3 2.3 - 1.0 0.3 15.3 4.7 - - - - - 1.3
3 6 2.3 - 1.3 - 14.7 4.3 31.0 13.3 - - - -
2 5 2.0 1 3.0 0.5 33.5 1.0 54.2 35.2 0.5 0.5 - -
2 5 4.0 1 7.7 2.3 37.0 2.7 33.3 18.3 0.3 0.3 - 2.0
2 2 2.0 1 11.8 1.2 59.5 1.2 91.8 59.2 0.2 0.2 - 0.8
2 2 2.7 - 2.3 0.3 15.7 3.3 - - - - - 0.3
2 5 1.7 - - - - 5.0 - - - - - -
2 6 3.2 - 5.0 1.0 38.0 0.8 91.5 56.0 0.5 0.5 - -
2 4 2.3 - 3.0 0.7 11.0 2.7 - - - - - 1.0
2 2 1.7 1 4.3 1.0 15.7 4.7 - - - - - 0.7
1 5 1.3 - 1.7 - 10.7 2.0 27.0 8.3 - - - -
- 8 3.7 1 5.7 1.0 28.3 2.7 34.3 24.3 - - - -
- 1 2.3 - - - - 3.3 - - - - - -
Hakem
Hakem referee Maç total_match Ev Sahibi G. total_home_win Beraberlik total_draw Deplasman G. total_away_win Top. Sarı Kart total_yellow Top. Kırmızı Kart total_red Top. Penaltı total_penalty S.K./M S.K./M K.K./M K.K./M Pen./M Pen./M
2 1 0 1 8 0 2 4.00 0.00 1.00
4 2 1 1 20 2 0 5.00 0.50 0.00
4 1 2 1 24 4 1 6.00 1.00 0.25
2 0 2 0 7 2 0 3.50 1.00 0.00
2 0 2 0 10 1 1 5.00 0.50 0.50
3 2 1 0 17 2 1 5.67 0.67 0.33
3 2 1 0 11 0 0 3.67 0.00 0.00
4 0 3 1 16 1 2 4.00 0.25 0.50
1 0 0 1 7 0 0 7.00 0.00 0.00
1 1 0 0 3 0 0 3.00 0.00 0.00
1 0 1 0 4 1 0 4.00 1.00 0.00
3 2 0 1 22 1 0 7.33 0.33 0.00
1 1 0 0 7 0 1 7.00 0.00 1.00
3 0 0 3 21 2 1 7.00 0.67 0.33
3 3 0 0 15 0 0 5.00 0.00 0.00
1 0 1 0 5 1 0 5.00 1.00 0.00
2 0 1 1 7 0 0 3.50 0.00 0.00
1 0 0 1 7 0 0 7.00 0.00 0.00
2 1 1 0 9 0 0 4.50 0.00 0.00
3 3 0 0 20 2 3 6.67 0.67 1.00
2 1 0 1 12 1 0 6.00 0.50 0.00
1 0 1 0 5 0 0 5.00 0.00 0.00
3 0 1 2 20 1 2 6.67 0.33 0.67
1 0 1 0 3 0 0 3.00 0.00 0.00
3 2 0 1 16 3 1 5.33 1.00 0.33
3 1 2 0 23 0 1 7.67 0.00 0.33
1 1 0 0 5 2 1 5.00 2.00 1.00
3 1 1 1 20 1 0 6.67 0.33 0.00

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Lig Kupası 22-23 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Lig Kupası 22-23 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Porto bulunuyor: 3 maçta 7 puan. Attığı gol 8, yediği gol 2; averajı 6. Takipçileri Mafra (5 puan) ve Vizela (2 puan). Sezon karnesi 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Porto (8 gol), en az gol yiyen takımı Porto (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Porto yakaladı: son 3 maçta 7 puan. Ligde şu ana kadar toplam 19 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Porto (4 puan), deplasman tablosunda ise Mafra (4 puan).

Play-off hattında Porto.

Gol krallığında Paulinho (Sporting Clube de Portugal) 8 golle önde. Onu Andre Luis (3) ve Oday Dabbagh (3) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı