YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
SCU Torreense 26-27 sezonu | Liga Portugal 2'de 14. sırada, 5 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
SCU Torreense 26-27 sezonu | Liga Portugal 2'de 14. sırada, 5 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Portekiz
1
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Portekiz - Liga Portugal 2
|
||||||
| 09/08 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 15/08 | 0 - 2 |
|
|
B | ||
| 22/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/08 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 05/09 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 11/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 09/11 | - | - | - | - | ||
| 15/11 | - | - | - | - | ||
| 30/11 | - | - | - | - | ||
| 06/12 | - | - | - | - | ||
| 13/12 | - | - | - | - | ||
| 20/12 | - | - | - | - | ||
| 27/12 | - | - | - | - | ||
| 10/01 | - | - | - | - | ||
| 17/01 | - | - | - | - | ||
| 24/01 | - | - | - | - | ||
| 31/01 | - | - | - | - | ||
| 07/02 | - | - | - | - | ||
| 14/02 | - | - | - | - | ||
| 21/02 | - | - | - | - | ||
| 28/02 | - | - | - | - | ||
| 07/03 | - | - | - | - | ||
| 14/03 | - | - | - | - | ||
| 21/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
| 17/04 | - | - | - | - | ||
| 24/04 | - | - | - | - | ||
| 01/05 | - | - | - | - | ||
| 08/05 | - | - | - | - | ||
| 15/05 | - | - | - | - | ||
UEFA Avrupa Ligi
|
||||||
| Lig Aşaması | ||||||
| 17/09 | - | - | - | - | ||
| 15/10 | - | - | - | - | ||
| 22/10 | - | - | - | - | ||
| 05/11 | - | - | - | - | ||
| 26/11 | - | - | - | - | ||
| 10/12 | - | - | - | - | ||
| 21/01 | - | - | - | - | ||
| 28/01 | - | - | - | - | ||
Portekiz - Süper Kupa, 2026
|
||||||
| Final | ||||||
| 01/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 25/07 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
Kupa
Liga Portugal 3
Portekiz
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
HTI
#7
|
6 | 6 | 2 | 2 | 1,4M € | - | ||
ESP
#17
|
6 | 5 | 700B € | - | ||||
ISR
#19
|
3 | 600B € | - | |||||
ESP
#
|
600B € | 29.06.2029 | ||||||
COL
#29
|
5 | 3 | 1 | 500B € | 29.06.2028 | |||
GNB
#
|
500B € | 29.06.2029 | ||||||
GHA
#27
|
1 | 1 | 400B € | - | ||||
FRA
#47
|
4 | 2 | 1 | 100B € | - | |||
ESP
#11
|
4 | 1 | 1 | 1 | 0 € | - | ||
COL
#
|
0 € | - | ||||||
FRA
#45
|
0 € | - | ||||||
PRT
#70
|
0 € | - | ||||||
| 12 Forvet | Toplam Değer: 4,8Mn € | Ortalama Yaş: 22,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#6
|
2 | 1 | 1 | 2M € | 29.06.2029 | |||
MRT
#5
|
4 | 4 | 1,6M € | 29.06.2028 | ||||
PRT
#33
|
1 | 1,5M € | 29.06.2027 | |||||
PRT
#26
|
2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 900B € | - | |
ESP
#8
|
6 | 6 | 1 | 500B € | 29.06.2029 | |||
COL
#77
|
2 | 1 | 500B € | 29.06.2027 | ||||
FRA
#6
|
3 | 2 | 2 | 235B € | - | |||
DEU
#21
|
5 | 3 | 1 | 200B € | 29.06.2029 | |||
PRT
#10
|
3 | 3 | 1 | 125B € | - | |||
FRA
#24
|
25B € | - | ||||||
Breno
K
BRA
#55
|
2 | 1 | 0 € | 29.06.2027 | ||||
PRT
#14
|
0 € | - | ||||||
| 12 Orta Saha | Toplam Değer: 7,6Mn € | Ortalama Yaş: 23,8 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ESP
#23
|
4 | 4 | 2,5M € | 29.06.2027 | ||||
BRA
#4
|
3 | 3 | 450B € | - | ||||
BRA
#57
|
450B € | 29.06.2028 | ||||||
FRA
#45
|
5 | 3 | 1 | 400B € | - | |||
ESP
#3
|
3 | 2 | 400B € | - | ||||
FRA
#25
|
250B € | - | ||||||
ESP
#28
|
3 | 200B € | 29.06.2029 | |||||
CMR
#46
|
175B € | - | ||||||
PRT
#20
|
100B € | - | ||||||
PRT
#22
|
4 | 3 | 1 | 75B € | 29.06.2027 | |||
CPV
#2
|
5 | 5 | 1 | 1 | 50B € | 29.06.2027 | ||
ESP
#20
|
0 € | - | ||||||
BRA
#56
|
0 € | - | ||||||
| 13 Defans | Toplam Değer: 5,1Mn € | Ortalama Yaş: 26,1 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#1
|
1,3M € | 29.06.2027 | ||||||
BRA
#31
|
6 | 6 | 1 | 900B € | 29.06.2029 | |||
FRA
#16
|
500B € | - | ||||||
PRT
#76
|
0 € | - | ||||||
PRT
#
|
0 € | - | ||||||
ESP
#13
|
0 € | - | ||||||
| 6 Kaleci | Toplam Değer: 2,7Mn € | Ortalama Yaş: 23,0 | ||||||
Portekiz-Liga Portugal 2
Portekiz-Campeonato de Portugal
Portekiz-Liga Portugal 3
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Sporting CP B
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7 - 4 | 3 | 12 |
|
2
|
Penafiel
|
5 | 3 | 1 | 1 | 11 - 4 | 7 | 10 |
|
3
|
Lusitania
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7 - 2 | 5 | 10 |
|
4
|
Vizela
|
5 | 3 | 1 | 1 | 5 - 2 | 3 | 10 |
|
5
|
Uniao Leiria
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8 - 5 | 3 | 9 |
|
6
|
Leixoes
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8 - 6 | 2 | 9 |
|
7
|
Academica
|
5 | 3 | 0 | 2 | 8 - 7 | 1 | 9 |
|
8
|
Farense
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 - 5 | 2 | 7 |
|
9
|
Portimonense
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4 - 4 | 0 | 7 |
|
10
|
Benfica B
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4 - 5 | -1 | 7 |
|
11
|
Felgueiras
|
5 | 1 | 3 | 1 | 4 - 4 | 0 | 6 |
|
12
|
Tondela
|
5 | 2 | 0 | 3 | 5 - 6 | -1 | 6 |
|
13
|
AVS
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5 - 4 | 1 | 5 |
|
14
|
Torreense
|
5 | 1 | 2 | 2 | 7 - 9 | -2 | 5 |
|
15
|
Amarante
|
5 | 1 | 1 | 3 | 3 - 6 | -3 | 4 |
|
16
|
Porto B
|
5 | 1 | 0 | 4 | 2 - 11 | -9 | 3 |
|
17
|
Chaves
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4 - 9 | -5 | 1 |
|
18
|
Feirense
|
5 | 0 | 1 | 4 | 1 - 7 | -6 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Milan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
2
|
Bournemouth
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
3
|
Anderlecht
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
4
|
AZ Alkmaar
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
5
|
Leverkusen
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
6
|
Benfica
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
7
|
Beşiktaş
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
8
|
Celtic
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
9
|
Crystal Palace
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
10
|
Ararat-Armenia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
11
|
Viktoria Plzen
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
12
|
Ferencvaros
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
13
|
Dinamo Zagreb
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
14
|
H. Beer Sheva
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
15
|
Jagiellonia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
16
|
Juventus
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
17
|
Lech Poznan
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
18
|
Lillestrøm
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
19
|
Marsilya
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
20
|
NEC Nijmegen
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
21
|
Celje
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
22
|
OFI Crete
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
23
|
Olympiakos
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
24
|
Lyon
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
25
|
Omonia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
26
|
Levski Sofia
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
27
|
Celta Vigo
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
28
|
Real Sociedad
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
29
|
Salzburg
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
30
|
Union SG
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
31
|
Torreense
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
32
|
Sparta Prag
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
33
|
Rennes
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
34
|
Sturm Graz
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
35
|
Sunderland
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
|
36
|
Hoffenheim
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 - 0 | 0 | 0 |
SCU Torreense, profesyonel bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Estadio Manuel Marques sahasında oynuyor. Takımı Luís Tralhao çalıştırıyor.
Portekiz - Liga Portugal 2 tablosunda 14. sırada: 5 maçta 5 puan. Karne 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet. Attığı gol 7, yediği gol 9; averaj -2.
Son maçında Benfica B karşısında 2-0 kazandı (05.09.2026). Sıradaki maçta Leixoes takımını konuk edecek (11.09.2026).
Kadroda 43 oyuncu var; yaş ortalaması 24.0, toplam piyasa değeri 20.1 Mn €. En golcü isim Dany Jean (2 gol). En çok asisti Stopira yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Javi Vazquez (2.5 Mn €). Kadronun 2 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 19 oyuncu kadroya katıldı, 11 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Vando Félix, Abdul Malik Abubakari, Joao Marques var. Ayrılanlar arasında Kevin Zohi, Bob Murphy Omoregbe, Unai Perez Alkorta bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Kupa, 1 Liga Portugal 3 yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal