YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
3. Lig Grup 1 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Junkeren (69 puan), 2. Frigg (60 puan), 3. Baerum SK (49 puan).
3. Lig Grup 1 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Junkeren (69 puan), 2. Frigg (60 puan), 3. Baerum SK (49 puan).
Norveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 22 | 3 | 1 | 89 - 31 | 58 | 69 | |||
|
2
| 26 | 19 | 3 | 4 | 91 - 41 | 50 | 60 | |||
|
3
| 26 | 15 | 4 | 7 | 77 - 41 | 36 | 49 | |||
|
4
| 26 | 11 | 7 | 8 | 68 - 48 | 20 | 40 | |||
|
5
| 26 | 12 | 4 | 10 | 58 - 47 | 11 | 40 | |||
|
6
| 26 | 12 | 3 | 11 | 64 - 55 | 9 | 39 | |||
|
7
| 26 | 11 | 2 | 13 | 63 - 58 | 5 | 35 | |||
|
8
| 26 | 11 | 2 | 13 | 46 - 58 | -12 | 35 | |||
|
9
| 26 | 8 | 8 | 10 | 44 - 50 | -6 | 32 | |||
|
10
| 26 | 9 | 2 | 15 | 61 - 63 | -2 | 29 | |||
|
11
| 26 | 8 | 5 | 13 | 44 - 86 | -42 | 29 | |||
|
12
| 26 | 5 | 10 | 11 | 45 - 65 | -20 | 25 | |||
|
13
| 26 | 5 | 4 | 17 | 33 - 91 | -58 | 19 | |||
|
14
| 26 | 4 | 3 | 19 | 44 - 93 | -49 | 15 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 13 | 0 | 0 | 51 - 15 | 36 | 39 | |||
| 2 | 13 | 11 | 0 | 2 | 58 - 21 | 37 | 33 | |||
| 3 | 13 | 9 | 0 | 4 | 33 - 23 | 10 | 27 | |||
| 4 | 13 | 8 | 2 | 3 | 41 - 20 | 21 | 26 | |||
| 5 | 13 | 7 | 3 | 3 | 39 - 17 | 22 | 24 | |||
| 6 | 13 | 7 | 2 | 4 | 42 - 28 | 14 | 23 | |||
| 7 | 13 | 7 | 2 | 4 | 23 - 23 | 0 | 23 | |||
| 8 | 13 | 7 | 1 | 5 | 32 - 22 | 10 | 22 | |||
| 9 | 13 | 6 | 3 | 4 | 34 - 22 | 12 | 21 | |||
| 10 | 13 | 3 | 7 | 3 | 20 - 18 | 2 | 16 | |||
| 11 | 13 | 2 | 6 | 5 | 25 - 33 | -8 | 12 | |||
| 12 | 13 | 3 | 2 | 8 | 17 - 39 | -22 | 11 | |||
| 13 | 13 | 3 | 1 | 9 | 27 - 37 | -10 | 10 | |||
| 14 | 13 | 3 | 1 | 9 | 25 - 42 | -17 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 3 | 1 | 38 - 16 | 22 | 30 | |||
| 2 | 13 | 8 | 3 | 2 | 33 - 20 | 13 | 27 | |||
| 3 | 13 | 7 | 2 | 4 | 36 - 21 | 15 | 23 | |||
| 4 | 13 | 6 | 1 | 6 | 34 - 26 | 8 | 19 | |||
| 5 | 13 | 6 | 1 | 6 | 24 - 25 | -1 | 19 | |||
| 6 | 13 | 4 | 4 | 5 | 29 - 31 | -2 | 16 | |||
| 7 | 13 | 5 | 1 | 7 | 22 - 27 | -5 | 16 | |||
| 8 | 13 | 5 | 1 | 7 | 24 - 32 | -8 | 16 | |||
| 9 | 13 | 4 | 1 | 8 | 31 - 36 | -5 | 13 | |||
| 10 | 13 | 3 | 4 | 6 | 20 - 32 | -12 | 13 | |||
| 11 | 13 | 2 | 2 | 9 | 13 - 35 | -22 | 8 | |||
| 12 | 13 | 2 | 2 | 9 | 16 - 52 | -36 | 8 | |||
| 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 21 - 63 | -42 | 6 | |||
| 14 | 13 | 1 | 2 | 10 | 19 - 51 | -32 | 5 |
|
|
4.54
|
|
|
4.37
|
|
|
1.40
|
|
|
%48.90
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%34.62
|
|
|
|
%17.58
|
|
|
|
%82.42
|
|
|
|
%40.66
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%68.68
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%33.52
|
|
|
|
4.54
|
|
|
4.37
|
|
|
1.40
|
|
|
%48.90
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%34.62
|
|
|
|
%17.58
|
|
|
|
%82.42
|
|
|
|
%40.66
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%68.68
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%33.52
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%32.97
|
|
|
|
%24.18
|
|
|
|
%12.09
|
|
|
|
%8.79
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%11.12
|
92
|
|
|
%13.91
|
115
|
|
|
%18.86
|
156
|
|
|
%15.72
|
130
|
|
|
%14.63
|
121
|
|
|
%21.64
|
179
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 91 | 41 | 1.3 | 3 | 9.2 | 4.9 | 38.2 | 3.8 | 62.0 | 38.2 | |
| 89 | 31 | 0.7 | 2 | 6.9 | 3.1 | 29.4 | 3.1 | 58.0 | 51.0 | |
| 77 | 41 | 0.9 | 2 | 10.0 | 5.2 | 35.9 | 4.2 | 69.2 | 47.4 | |
| 68 | 48 | 1.4 | 2 | 10.0 | 4.3 | 37.5 | 3.7 | 59.9 | 43.4 | |
| 64 | 55 | 1.0 | 2 | 9.8 | 4.3 | 32.4 | 4.9 | 65.7 | 43.8 | |
| 63 | 58 | 0.3 | - | 1.7 | 0.8 | 10.5 | 1.0 | 19.4 | 14.3 | |
| 61 | 63 | 0.4 | - | 3.0 | 1.4 | 11.3 | 0.8 | 20.9 | 12.2 | |
| 58 | 47 | 0.2 | - | 1.2 | 0.8 | 10.7 | 0.7 | 13.8 | 6.7 | |
| 46 | 58 | 0.5 | - | 1.7 | 0.7 | 11.2 | 1.0 | 20.8 | 11.9 | |
| 45 | 65 | 1.0 | 1 | 3.8 | 1.8 | 18.7 | 1.7 | 37.5 | 20.0 | |
| 44 | 86 | 0.4 | - | 1.7 | 0.8 | 11.3 | 0.8 | 23.2 | 11.1 | |
| 44 | 50 | 1.1 | - | 6.8 | 3.2 | 32.7 | 3.0 | 61.7 | 31.0 | |
| 44 | 93 | 0.6 | 1 | 2.3 | 1.3 | 15.0 | 1.3 | 27.2 | 18.0 | |
| 33 | 91 | 0.5 | - | 1.9 | 1.0 | 9.0 | 0.8 | 18.0 | 8.5 |
3. Lig Grup 1 2025 sezonunda zirvede Junkeren bulunuyor: 26 maçta 69 puan. Attığı gol 89, yediği gol 31; averajı 58. Takipçileri Frigg (60 puan) ve Baerum SK (49 puan). Sezon karnesi 22 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Frigg (91 gol), en az gol yiyen takımı Junkeren (31 gol). Son maçlarda en iyi formu Junkeren yakaladı: son 26 maçta 69 puan. Ligde şu ana kadar toplam 827 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Junkeren (39 puan), deplasman tablosunda ise Junkeren (30 puan).
Yükselme hattında Junkeren. Küme Düşme hattında Funnefoss/Vormsund, Sortland IL, Alta 2.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.