YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
St Mirren F.C. 26-27 sezonu | Premiership'de 2. sırada, 7 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
St Mirren F.C. 26-27 sezonu | Premiership'de 2. sırada, 7 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İskoçya
3
2
5
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İskoçya - Premiership
|
||||||
| 01/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 08/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/08 | - |
|
|
- | ||
| 30/08 | 3 - 2 |
|
|
B | ||
| 02/09 | - | - | - | - | ||
| 05/09 | - | - | - | - | ||
| 09/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 28/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
| 07/11 | - | - | - | - | ||
| 21/11 | - | - | - | - | ||
| 28/11 | - | - | - | - | ||
| 02/12 | - | - | - | - | ||
| 05/12 | - | - | - | - | ||
| 12/12 | - | - | - | - | ||
| 19/12 | - | - | - | - | ||
| 26/12 | - | - | - | - | ||
| 30/12 | - | - | - | - | ||
| 03/01 | - | - | - | - | ||
| 09/01 | - | - | - | - | ||
| 23/01 | - | - | - | - | ||
| 30/01 | - | - | - | - | ||
| 03/02 | - | - | - | - | ||
| 13/02 | - | - | - | - | ||
| 20/02 | - | - | - | - | ||
| 27/02 | - | - | - | - | ||
| 13/03 | - | - | - | - | ||
| 20/03 | - | - | - | - | ||
| 03/04 | - | - | - | - | ||
| 10/04 | - | - | - | - | ||
İskoçya - Lig Kupası, 2026
|
||||||
| Grup C | ||||||
| 11/07 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 18/07 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 21/07 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 26/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 2. Tur | ||||||
| 16/08 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları, 2026
|
||||||
| 27/06 | 1 - 2 |
|
|
G | ||
İskoçya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#88
|
7 | 7 | 4 | 1 | 2 | 1M € | 30.05.2027 | |
NLD
#25
|
1 | 1 | 400B € | 29.06.2029 | ||||
KEN
#11
|
350B € | 30.05.2027 | ||||||
ENG
#16
|
4 | 1 | 300B € | 29.06.2026 | ||||
ENG
#20
|
4 | 1 | 225B € | 30.05.2027 | ||||
ATG
#77
|
3 | 3 | 1 | 100B € | 29.06.2027 | |||
NLD
#19
|
2 | 2 | 100B € | - | ||||
ENG
#18
|
2 | 1 | 75B € | 30.05.2028 | ||||
NGA
#9
|
6 | 4 | 1 | 1 | 0 € | 30.05.2029 | ||
SCO
#32
|
4 | 1 | 0 € | - | ||||
| 10 Forvet | Toplam Değer: 2,6Mn € | Ortalama Yaş: 23,6 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AUS
#17
|
700B € | 30.05.2027 | ||||||
SCO
#16
|
500B € | - | ||||||
ESP
#10
|
8 | 8 | 4 | 1 | 1 | 325B € | 29.06.2028 | |
CYP
#13
|
8 | 8 | 200B € | 30.05.2027 | ||||
ENG
#48
|
3 | 3 | 1 | 200B € | - | |||
SCO
#23
|
8 | 8 | 2 | 100B € | 30.05.2026 | |||
ENG
#8
|
7 | 5 | 1 | 4 | 0 € | - | ||
SCO
#37
|
4 | 3 | 1 | 0 € | - | |||
| 8 Orta Saha | Toplam Değer: 2Mn € | Ortalama Yaş: 24,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SCO
#47
|
1 | 1 | 1,5M € | 30.05.2027 | ||||
ENG
#2
|
7 | 4 | 350B € | 30.05.2027 | ||||
SCO
#22
|
7 | 7 | 1 | 3 | 250B € | 30.05.2027 | ||
JAM
#5
|
3 | 3 | 1 | 250B € | 29.06.2027 | |||
NIR
#4
|
3 | 1 | 200B € | 30.05.2027 | ||||
ENG
#53
|
6 | 4 | 1 | 2 | 150B € | 30.05.2028 | ||
WAL
#3
|
5 | 5 | 1 | 150B € | 30.05.2027 | |||
SCO
#30
|
5 | 1 | 1 | 150B € | 30.05.2028 | |||
SCO
#38
|
2 | 1 | 0 € | - | ||||
ENG
#0
|
0 € | - | ||||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 3Mn € | Ortalama Yaş: 24,8 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AUS
#1
|
8 | 8 | 1 | 275B € | 29.06.2028 | |||
SVK
#27
|
75B € | 30.05.2027 | ||||||
SCO
#31
|
50B € | 30.05.2027 | ||||||
SCO
#35
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 400K € | Ortalama Yaş: 23,8 | ||||||
İskoçya-Premiership
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Celtic
|
3 | 3 | 0 | 0 | 8 - 2 | 6 | 9 |
|
2
|
St. Mirren
|
3 | 2 | 1 | 0 | 6 - 3 | 3 | 7 |
|
3
|
Hearts
|
3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 3 | 4 | 6 |
|
4
|
Dundee FC
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5 - 3 | 2 | 6 |
|
5
|
Hibernian
|
3 | 2 | 0 | 1 | 5 - 4 | 1 | 6 |
|
6
|
Motherwell
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5 - 4 | 1 | 5 |
|
7
|
Rangers
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 3 | 0 | 4 |
|
8
|
Dundee Utd
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 - 7 | -2 | 4 |
|
9
|
St. Johnstone
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 6 | -1 | 3 |
|
10
|
Aberdeen
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2 - 4 | -2 | 3 |
|
11
|
Falkirk
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1 - 4 | -3 | 1 |
|
12
|
Kilmarnock
|
3 | 0 | 0 | 3 | 4 - 13 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
St. Mirren
|
4 | 3 | 0 | 1 | 12 - 4 | 8 | 9 |
|
2
|
Dunfermline
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10 - 4 | 6 | 9 |
|
3
|
East Kilbride
|
4 | 2 | 0 | 2 | 13 - 10 | 3 | 6 |
|
4
|
Dumbarton
|
4 | 1 | 0 | 3 | 6 - 13 | -7 | 3 |
|
5
|
Cove Rangers
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3 - 13 | -10 | 3 |
St Mirren F.C., 1877 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını St. Mirren Park sahasında oynuyor. Takımı Craig McLeish çalıştırıyor.
İskoçya - Premiership tablosunda 2. sırada: 3 maçta 7 puan. Karne 2 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Attığı gol 6, yediği gol 3; averaj 3.
Son maçında Motherwell ile 3-3 berabere kaldı (30.08.2026). Sıradaki maçta Kilmarnock deplasmanına gidecek (03.09.2026).
Kadroda 32 oyuncu var; yaş ortalaması 24.2, toplam piyasa değeri 8.0 Mn €. En golcü isim Samuel Ramos (4 gol). En çok asisti Jacob Chapman yaptı (1). Kadronun en değerli oyuncusu Calvin Ramsay (1.5 Mn €). Kadronun 3 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 13 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Louis Jackson, Nikolas Agrafiotis, Calvin Ramsay var. Ayrılanlar arasında Roland Idowu, James Scott, Mikael Mandron bulunuyor.