Stirling Albion - Cove Rangers 4-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.08.2026) Bu karşılaşma İskoçya - Challange Kupası - 1. Hafta kapsamındadır.

Stirling Albion 4-2 Cove Rangers - Özet, Goller ve İstatistikler - 11.08.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
4 - 2
(İY: 3 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-4-2
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
23,7
4-4-2
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
24,3
Teknik Direktörler
İlk 11
Kevin Waugh profil resmi
6.3
Callum Crane profil resmi
44' Gol
7.2
Ezekiel Cameron profil resmi
65' Oyundan çıktı
6.9
Russell McLean profil resmi
40' Gol
52' Gol
65' Oyundan çıktı
8.2
Barry Hepburn profil resmi
72' Oyundan çıktı
6.7
Lucas Fyfe profil resmi
65' Oyundan çıktı
6.5
Robert Duffy profil resmi
6.3
Robin Raine profil resmi
36' Gol
7.5
Ali Gould profil resmi
5.9
Billy Hutchingson profil resmi
60' Sarı kart
6.4
Balint Demus profil resmi
5.9
Arron Darge profil resmi
5.7
Liam Parker profil resmi
27' Sarı kart
5.4
Reuben McAllister profil resmi
39' Sarı kart
5.6
Mark Souter profil resmi
88' Sarı kart
5.4
Tristan Stephen profil resmi
45' Oyundan çıktı
6.5
D. Oladipo profil resmi
49' Gol
71' Gol
8.4
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Stirling logosu
%36
Topla Oynama
%64
4
Korner
6
1
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Cove Rangers logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
31
44
Topa Sahip Olma
%36
%64
Ataklar
50
102
Şut
8
15
İsabetli Şut
6
5
Saat
11 Ağustos 2026, Salı 21:45
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 18°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
5
2.5 Alt
3
Korner 10.5 Alt
5
Mağlubiyet
3/4
Mağlubiyet
4/5
Kazanamama
3/4
2.5 Alt
3/4
İlk Golü Yeme
6/7
İlk Golü Yeme
6/7
Gol yeme
8/9
Gol yeme
7/8

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Stirling Cove Rangers
%36
Topla Oynama
%64
8
Toplam Şut
15
6
İsabetli Şut
5
1
Ofsayt
1
4
Korner
6
1
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Stirling Cove Rangers
8
Toplam Şut
15
6
İsabetli Şut
5
1
İsabetsiz Şut
6
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Stirling Cove Rangers
%55
Topla Oynama
%45
6
Toplam Şut
4
5
İsabetli Şut
1
1
Ofsayt
0
4
Korner
2
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Stirling Cove Rangers
6
Toplam Şut
4
5
İsabetli Şut
1
0
İsabetsiz Şut
1
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Stirling Cove Rangers
%17
Topla Oynama
%83
2
Toplam Şut
11
1
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
1
0
Korner
4
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Stirling Cove Rangers
2
Toplam Şut
11
1
İsabetli Şut
4
1
İsabetsiz Şut
5
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
D. Oladipo profil resmi
Cove Rangers
2
2
5
Jordan White profil resmi
Cove Rangers
0
0
4
Russell McLean profil resmi
2
2
2
Robin Raine profil resmi
Stirling
2
1
2
Reuben McAllister profil resmi
Cove Rangers
2
0
2
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
D. Oladipo profil resmi
Cove Rangers
8.40
Russell McLean profil resmi
8.20
Robin Raine profil resmi
Stirling
7.50
Callum Crane profil resmi
7.20
Ezekiel Cameron profil resmi
6.90
Oyuncu — Şut Engelleme
Şut Engelleme Toplam
Jordan White profil resmi
Cove Rangers
2
Billy Hutchingson profil resmi
1
Ackeme Cameron Francis Burrell profil resmi
1
D. Oladipo profil resmi
Cove Rangers
1
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Lucas Fyfe profil resmi
Stirling
1
Reuben McAllister profil resmi
Cove Rangers
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
Mark Souter profil resmi
Cove Rangers
3
Russell McLean profil resmi
2
Layton Bisland profil resmi
Cove Rangers
2
Jordan White profil resmi
Cove Rangers
2
H. Wright profil resmi
Stirling
1
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Russell McLean profil resmi
5
Barry Hepburn profil resmi
3
Arron Darge profil resmi
Cove Rangers
3
Murray Thomas profil resmi
2
Layton Bisland profil resmi
Cove Rangers
2

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.00
0
3.13
2
1.75
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.52
0
2.00
2
2.27
3
İkinci Yarı Sonucu
1
3.13
0
2.35
2
2.08
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.51
0
3.40
2
3.05
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.27
1 ve 2
1.36
0 ve 2
1.08
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.50
1 ve 2
1.12
0 ve 2
1.12
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-2)
HMS 1
13.65
HMS X
-
HMS 2
10.30
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.75
Üst
1.53
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.25
Üst
2.38
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.59
Üst
1.67
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.29
Üst
2.22
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.38
Üst
1.99
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.69
Üst
1.58
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.45
Yok
1.86
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.55
Yok
1.06
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.76
Yok
1.16
3
Tek / Çift
Tek
1.67
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.78
Çift
1.51
İkili
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
-
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
26.00
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
26.00
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 1 0 9 - 6 3 7
G B G
2
2 2 0 0 9 - 3 6 6
G G
3
2 2 0 0 8 - 2 6 6
G G
4
2 2 0 0 7 - 2 5 6
G G
5
2 2 0 0 6 - 1 5 6
G G
6
2 2 0 0 5 - 0 5 6
G G
6
2 2 0 0 5 - 0 5 6
G G
8
2 2 0 0 8 - 4 4 6
G G
9
2 2 0 0 7 - 3 4 6
G G
10
2 2 0 0 5 - 1 4 6
G G
11
2 2 0 0 4 - 1 3 6
G G
12
2 2 0 0 3 - 1 2 6
G G
13
2 1 1 0 7 - 2 5 4
B G
14
2 1 1 0 4 - 1 3 4
G B
15
2 1 0 1 5 - 2 3 3
G M
15
2 1 0 1 5 - 2 3 3
G M
17
1 1 0 0 4 - 1 3 3
G
18
3 1 0 2 7 - 6 1 3
M G M
19
2 1 0 1 3 - 2 1 3
M G
20
2 1 0 1 4 - 4 0 3
G M
20
2 1 0 1 4 - 4 0 3
M G
22
2 1 0 1 6 - 7 -1 3
G M
23
2 1 0 1 4 - 8 -4 3
G M
24
2 0 1 1 5 - 6 -1 1
M B
25
2 0 1 1 2 - 3 -1 1
M B
26
2 0 1 1 4 - 6 -2 1
M B
27
2 0 1 1 3 - 5 -2 1
M B
28
2 0 1 1 1 - 3 -2 1
M B
29
2 0 1 1 4 - 7 -3 1
B M
30
2 0 1 1 1 - 5 -4 1
M B
31
2 0 0 2 1 - 4 -3 0
M M
32
1 0 0 1 0 - 3 -3 0
M
33
2 0 0 2 3 - 7 -4 0
M M
34
2 0 0 2 2 - 6 -4 0
M M
34
2 0 0 2 2 - 6 -4 0
M M
36
2 0 0 2 0 - 5 -5 0
M M
37
2 0 0 2 1 - 7 -6 0
M M
38
2 0 0 2 0 - 7 -7 0
M M
38
2 0 0 2 0 - 7 -7 0
M M
40
2 0 0 2 1 - 9 -8 0
M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 5 - 0 5 6
G G
1
2 2 0 0 5 - 0 5 6
G G
3
2 2 0 0 5 - 1 4 6
G G
4
2 2 0 0 3 - 1 2 6
G G
5
1 1 0 0 5 - 0 5 3
G
6
1 1 0 0 4 - 0 4 3
G
6
1 1 0 0 4 - 0 4 3
G
8
2 1 0 1 5 - 2 3 3
G M
9
1 1 0 0 4 - 1 3 3
G
10
2 1 0 1 6 - 4 2 3
G M
11
1 1 0 0 5 - 3 2 3
G
12
1 1 0 0 4 - 2 2 3
G
13
1 1 0 0 3 - 1 2 3
G
14
1 1 0 0 2 - 0 2 3
G
15
1 1 0 0 2 - 1 1 3
G
16
2 1 0 1 6 - 7 -1 3
G M
17
1 0 1 0 2 - 2 0 1
B
18
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
18
1 0 1 0 1 - 1 0 1
B
20
2 0 1 1 3 - 5 -2 1
M B
21
2 0 1 1 4 - 7 -3 1
B M
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
22
0 0 0 0 0 - 0 0 0
32
1 0 0 1 3 - 4 -1 0
M
33
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
34
1 0 0 1 1 - 3 -2 0
M
34
1 0 0 1 1 - 3 -2 0
M
36
1 0 0 1 1 - 4 -3 0
M
36
2 0 0 2 1 - 4 -3 0
M M
38
1 0 0 1 0 - 3 -3 0
M
39
1 0 0 1 1 - 5 -4 0
M
40
1 0 0 1 0 - 4 -4 0
M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 1 0 9 - 6 3 7
G B G
2
2 2 0 0 9 - 3 6 6
G G
3
2 1 1 0 4 - 1 3 4
G B
4
1 1 0 0 5 - 1 4 3
G
5
2 1 0 1 5 - 2 3 3
G M
6
1 1 0 0 4 - 2 2 3
G
7
1 1 0 0 3 - 1 2 3
G
8
1 1 0 0 3 - 1 2 3
G
8
1 1 0 0 3 - 1 2 3
G
10
1 1 0 0 2 - 0 2 3
G
11
1 1 0 0 2 - 1 1 3
G
12
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
13
2 1 0 1 4 - 8 -4 3
G M
14
1 0 1 0 2 - 2 0 1
B
14
1 0 1 0 2 - 2 0 1
B
16
2 0 1 1 4 - 6 -2 1
M B
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
17
0 0 0 0 0 - 0 0 0
28
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
29
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
30
1 0 0 1 2 - 4 -2 0
M
31
1 0 0 1 1 - 3 -2 0
M
32
1 0 0 1 0 - 2 -2 0
M
33
1 0 0 1 0 - 3 -3 0
M
33
1 0 0 1 0 - 3 -3 0
M
35
2 0 0 2 3 - 7 -4 0
M M
36
2 0 0 2 2 - 6 -4 0
M M
37
1 0 0 1 0 - 4 -4 0
M
37
1 0 0 1 0 - 4 -4 0
M
39
2 0 0 2 0 - 5 -5 0
M M
40
2 0 0 2 0 - 7 -7 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
11 Ağustos 2026, Salı 21:45
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 18°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.00
MS 0
3.13
MS 2
1.75
2.5 Alt
1.75
2.5 Üst
1.53

Stirling - Cove Rangers maç özeti

İskoçya - Challange Kupası - 1. Hafta kapsamında oynanan maçta Stirling, Cove Rangers karşısında 4-2 kazandı. Karşılaşma 11.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 3-0 tamamlanmıştı.

Goller: R. Raine (36'), R. McLean (40'), C. Crane (44'), D. Oladipo (49'), R. McLean (52'), D. Oladipo (71').

Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Stirling - Cove Rangers): topla oynama %36 - %64, isabetli şut 6 - 5.

Puan durumunda Stirling 9. sırada 6 puanla, Cove Rangers 20. sırada 3 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut