YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig Kupası 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Reading U21 (15 puan), 2. Bournemouth U21 (11 puan), 3. Hull U21 (6 puan).
Premier Lig Kupası 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Reading U21 (15 puan), 2. Bournemouth U21 (11 puan), 3. Hull U21 (6 puan).
İngiltere
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 - 3 | 7 | 15 | |||
2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 - 10 | 5 | 11 | |||
3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 - 12 | 0 | 6 | |||
4 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 - 17 | -12 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 16 - 8 | 8 | 21 | |||
2 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 - 12 | -2 | 6 | |||
3 | 7 | 1 | 2 | 4 | 16 - 14 | 2 | 5 | |||
4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 - 18 | -8 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 - 4 | 8 | 13 | |||
2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 - 14 | -5 | 10 | |||
3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 - 9 | 2 | 6 | |||
4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 - 11 | -5 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 - 2 | 4 | 7 | |||
| 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 - 7 | -4 | 4 | |||
| 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 6 | 0 | 3 | |||
| 4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 - 5 | -2 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 2 | 4 | 6 | |||
| 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 7 | -1 | 6 | |||
| 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 3 | 2 | 3 | |||
| 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 - 6 | -3 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 - 10 | 2 | 10 | |||
2 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 - 8 | 2 | 8 | |||
3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 - 12 | -1 | 8 | |||
4 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 - 10 | -3 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 - 3 | 5 | 9 | |||
| 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 - 6 | 2 | 7 | |||
| 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 - 4 | 3 | 6 | |||
| 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 - 2 | 0 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 8 | -3 | 3 | |||
| 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 - 4 | -1 | 2 | |||
| 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 - 7 | -3 | 1 | |||
| 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 6 | -3 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 - 10 | 3 | 13 | |||
2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 - 5 | 11 | 12 | |||
3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 - 7 | -3 | 7 | |||
4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 - 19 | -11 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 - 10 | 1 | 12 | |||
2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 - 9 | 2 | 10 | |||
3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 - 12 | 3 | 7 | |||
4 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 - 17 | -6 | 6 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 11 - 4 | 7 | 17 | |||
2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 - 10 | 5 | 11 | |||
3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 - 11 | -2 | 7 | |||
4 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 - 17 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 9 | |||
| 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 - 6 | 0 | 5 | |||
| 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 - 7 | -2 | 3 | |||
| 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 - 10 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 - 3 | 4 | 8 | |||
| 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 - 4 | 5 | 6 | |||
| 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 - 4 | 0 | 4 | |||
| 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 - 7 | -3 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 - 12 | 3 | 10 | |||
2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 - 10 | 3 | 10 | |||
3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 - 11 | -4 | 9 | |||
4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 - 12 | -2 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 - 3 | 6 | 9 | |||
| 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 - 6 | 3 | 6 | |||
| 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 - 5 | 1 | 6 | |||
| 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 - 4 | -1 | 2 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 - 6 | 0 | 4 | |||
| 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 - 8 | -1 | 3 | |||
| 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 - 6 | -5 | 3 | |||
| 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 - 7 | -3 | 1 |
| 5 | 4 | |
| 4 | 4 | |
| 2 | 4 | |
| 3 | 3 | |
| 4 | 3 |
| 2 | 3 | |
| 1 | 2 | |
| 3 | 2 | |
| 3 | 2 | |
| 3 | 2 |
|
|
3.68
|
|
|
9.82
|
|
|
3.33
|
|
|
%53.98
|
|
|
|
%15.93
|
|
|
|
%30.09
|
|
|
|
%27.43
|
|
|
|
%72.57
|
|
|
|
%40.71
|
|
|
|
%35.40
|
|
|
|
%23.89
|
|
|
|
%73.45
|
|
|
|
%26.55
|
|
|
|
%13.27
|
|
|
|
%41.59
|
|
|
|
%27.43
|
|
|
|
%17.70
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2014-2015 |
| 2025-2026 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2014-2015 |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 1 |
|
13/14
|
|
| 2 | 1 |
|
23/24
|
|
| 3 | 1 |
|
13/14
|
|
| 4 | 1 |
|
23/24
|
|
| 5 | 1 |
|
22/23
|
| 1 | 1 |
|
13/14
|
|
| 2 | 1 |
|
23/24
|
|
| 3 | 1 |
|
13/14
|
|
| 4 | 1 |
|
23/24
|
|
| 5 | 1 |
|
22/23
|
|
| 6 | 1 |
|
15/16
|
|
| 7 | 1 |
|
21/22
|
|
| 8 | 1 |
|
23/24
|
|
| 9 | 1 |
|
24/25
|
|
| 10 | 1 |
|
22/23
|
|
| 11 | 1 |
|
18/19
|
|
| 12 | 1 |
|
14/15
|
|
| 13 | 1 |
|
18/19
|
|
| 14 | 1 |
|
21/22
|
|
| 15 | 1 |
|
23/24
|
| 25/26 | 5 | 4 | |
| 25/26 | 2 | 4 | |
| 25/26 | 4 | 4 |
| 25/26 | 5 | 4 | |
| 25/26 | 2 | 4 | |
| 25/26 | 4 | 4 |
| 2023-2025 | 3 | 5 | |
| 2025-2027 | 5 | 4 | |
| 2025-2026 | 5 | 4 |
| 2023-2027 | 9 | |
| 2024-2027 | 8 | |
| 2025-2027 | 6 |
| 2025-2026 | 1 | |
| 2025-2026 | 1 | |
| 2023-2024 | 1 |
|
|
3.68
|
|
|
9.82
|
|
|
3.33
|
|
|
%53.98
|
|
|
|
%15.93
|
|
|
|
%30.09
|
|
|
|
%27.43
|
|
|
|
%72.57
|
|
|
|
%40.71
|
|
|
|
%35.40
|
|
|
|
%23.89
|
|
|
|
%73.45
|
|
|
|
%26.55
|
|
|
|
%13.27
|
|
|
|
%41.59
|
|
|
|
%27.43
|
|
|
|
%17.70
|
|
|
|
%14.16
|
|
|
|
%8.85
|
|
|
|
%7.96
|
|
|
|
%7.96
|
|
|
|
%7.08
|
|
|
|
%5.31
|
|
|
|
%5.31
|
|
|
|
%3.54
|
|
|
|
%3.54
|
|
|
|
%3.54
|
|
|
|
%32.74
|
|
|
|
%20.35
|
|
|
|
%17.70
|
|
|
|
%8.85
|
|
|
|
%6.19
|
|
|
|
%5.31
|
|
|
|
%4.42
|
|
|
|
%3.54
|
|
|
|
%0.88
|
|
|
|
%10.82
|
45
|
|
|
%15.87
|
66
|
|
|
%16.59
|
69
|
|
|
%16.35
|
68
|
|
|
%16.11
|
67
|
|
|
%22.84
|
95
|
|
|
%0.24
|
1
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Faul | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | 16 | 2.0 | 1 | 11.5 | 6.0 | 53.4 | 5.1 | 76.0 | 50.2 | 4.5 | 0.9 | |
| 23 | 16 | 1.8 | - | 11.7 | 5.2 | 42.9 | 5.6 | 67.4 | 45.5 | 6.1 | 0.4 | |
| 21 | 16 | 1.4 | 1 | 12.6 | 6.0 | 47.5 | 4.6 | 93.0 | 51.2 | 3.0 | 0.5 | |
| 20 | 16 | 1.4 | 1 | 11.3 | 6.4 | 46.9 | 6.6 | 55.4 | 39.2 | 4.1 | 0.9 | |
| 18 | 17 | 2.0 | 1 | 10.0 | 4.1 | 49.3 | 5.2 | 81.1 | 51.8 | 7.1 | 0.8 | |
| 18 | 15 | 1.6 | 1 | 8.9 | 4.1 | 47.8 | 3.7 | 73.6 | 45.1 | 2.7 | 0.3 | |
| 18 | 8 | 1.9 | 2 | 14.3 | 6.3 | 59.1 | 4.7 | 86.1 | 56.4 | 2.6 | 0.9 | |
| 17 | 10 | 2.5 | - | 8.8 | 4.1 | 41.9 | 5.2 | 59.1 | 42.6 | 4.0 | 0.5 | |
| 16 | 14 | 2.0 | - | 9.9 | 5.6 | 44.0 | 4.6 | 62.9 | 39.1 | 4.0 | 0.7 | |
| 16 | 6 | 1.8 | 1 | 11.5 | 5.4 | 55.9 | 7.5 | 98.8 | 59.9 | 5.1 | 1.2 | |
| 16 | 15 | 1.8 | 1 | 8.5 | 4.5 | 44.0 | 4.8 | 76.0 | 45.0 | 4.6 | 1.1 | |
| 15 | 11 | 1.4 | - | 10.2 | 4.9 | 43.5 | 4.4 | 70.4 | 41.1 | 3.5 | 0.8 | |
| 15 | 12 | 1.8 | - | 14.5 | 6.8 | 53.7 | 5.8 | 84.8 | 51.0 | 2.8 | 0.3 | |
| 14 | 7 | 1.4 | 1 | 11.6 | 6.0 | 55.7 | 4.3 | 103.0 | 48.4 | 4.0 | 0.9 | |
| 12 | 12 | 1.8 | - | 10.7 | 5.0 | 51.3 | 5.8 | 81.3 | 49.8 | 4.3 | 1.5 | |
| 12 | 10 | 1.1 | - | 9.9 | 4.6 | 47.1 | 3.9 | 90.9 | 48.4 | 2.5 | 0.4 | |
| 11 | 17 | 1.6 | - | 7.6 | 4.3 | 43.0 | 5.1 | 76.9 | 37.9 | 1.7 | 0.1 | |
| 11 | 12 | 1.5 | 1 | 11.3 | 5.2 | 41.5 | 5.0 | 66.2 | 45.3 | 2.2 | 0.8 | |
| 11 | 10 | 1.3 | 1 | 11.0 | 5.4 | 52.1 | 5.6 | 73.1 | 47.4 | 1.7 | 0.7 | |
| 11 | 9 | 2.2 | - | 11.7 | 4.7 | 53.8 | 5.7 | 75.2 | 35.5 | 8.3 | 0.7 | |
| 11 | 17 | 1.2 | - | 5.7 | 3.0 | 38.3 | 1.5 | 52.7 | 27.0 | 4.5 | 0.5 | |
| 10 | 17 | 1.4 | - | 7.4 | 3.3 | 48.9 | 3.0 | 78.7 | 39.6 | 5.9 | 0.3 | |
| 10 | 18 | 2.0 | - | 8.8 | 3.5 | 51.7 | 3.0 | 69.3 | 38.7 | 2.2 | 0.3 | |
| 10 | 12 | 1.5 | 1 | 8.8 | 4.0 | 54.3 | 4.7 | 78.2 | 47.5 | 2.0 | - | |
| 9 | 11 | 0.7 | 3 | 11.5 | 4.5 | 50.7 | 5.0 | 83.7 | 47.2 | 3.0 | 0.5 | |
| 8 | 19 | 1.7 | - | 9.0 | 3.7 | 47.7 | 4.0 | 63.3 | 35.7 | 3.7 | 1.2 | |
| 7 | 10 | 1.2 | - | 10.3 | 4.8 | 52.3 | 7.5 | 75.7 | 50.7 | 3.0 | 0.2 | |
| 7 | 17 | 1.3 | 1 | 8.5 | 3.5 | 46.8 | 4.0 | 71.0 | 36.2 | 1.3 | 0.3 | |
| 7 | 11 | 1.5 | - | 6.7 | 3.3 | 41.5 | 3.8 | 60.3 | 41.7 | 6.0 | 0.5 | |
| 6 | 11 | 1.7 | - | 10.2 | 2.8 | 47.0 | 5.5 | 81.2 | 48.2 | - | - | |
| 5 | 17 | 2.5 | - | 8.3 | 3.3 | 46.5 | 4.5 | 73.8 | 41.5 | 5.2 | 0.8 | |
| 4 | 7 | 1.7 | - | 7.3 | 4.3 | 44.8 | 3.2 | 59.5 | 32.7 | 3.3 | 0.5 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Premier Lig Kupası 25-26 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Reading U21 bulunuyor: 6 maçta 15 puan. Attığı gol 10, yediği gol 3; averajı 7. Takipçileri Bournemouth U21 (11 puan) ve Hull U21 (6 puan). Sezon karnesi 5 galibiyet, 0 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Bournemouth U21 (15 gol), en az gol yiyen takımı Reading U21 (3 gol). Son maçlarda en iyi formu Reading U21 yakaladı: son 6 maçta 15 puan. Ligde şu ana kadar toplam 42 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Reading U21 (9 puan), deplasman tablosunda ise Reading U21 (6 puan).
Play-off hattında Reading U21, Bournemouth U21.
Gol krallığında Kian McMahon-Brown (Burnley U21) 4 golle önde. Onu Kian McMahon-Brown (4) ve Louie Marsh (4) izliyor.