AFC Emley - Guiseley 0-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (31.08.2026) Bu karşılaşma İngiltere - Northern Premier League - 8. Hafta kapsamındadır.

AFC Emley 0-4 Guiseley - Özet, Goller ve İstatistikler - 31.08.2026

Galibiyet Galibiyet
MS
0 - 4
(İY: 0 - 2)
Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
3
Kaybetmeme
5
2.5 Üst
5
Galibiyet
3/4
Kaybetmeme
8/9
Kaybetmeme
5/6
2.5 Üst
8/9
Karşılıklı Gol
5/6
Karşılıklı Gol
4/5
Gol yeme
5/6
Gol yeme
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
AFC Emley Guiseley
%49
Topla Oynama
%51
8
Toplam Şut
17
1
İsabetli Şut
7
4
Korner
4
5
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
AFC Emley Guiseley
8
Toplam Şut
17
1
İsabetli Şut
7
7
İsabetsiz Şut
10
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
AFC Emley Guiseley
%45
Topla Oynama
%55
2
Toplam Şut
8
0
İsabetli Şut
3
0
Korner
1
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
AFC Emley Guiseley
2
Toplam Şut
8
0
İsabetli Şut
3
2
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
AFC Emley Guiseley
%53
Topla Oynama
%47
6
Toplam Şut
9
1
İsabetli Şut
4
4
Korner
3
3
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
AFC Emley Guiseley
6
Toplam Şut
9
1
İsabetli Şut
4
5
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
AFC Emley
Guiseley
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.0
Yediği Gol
1.3
5.9
Şut
7.9
4.1
Korner
4.1
0.4
Sarı Kart
1.3
0.0
Faul
0.0
AFC Emley
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.43
%33
Beraberlik:
1
Oran:
2.89
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.21
%33
Guiseley
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.21
%67
Beraberlik:
1
Oran:
2.89
%33
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.43
%0
AFC Emley
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
%33
Beraberlik:
1
Oran:
%33
Mağlubiyet:
1
Oran:
%33
Guiseley
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
%67
Beraberlik:
1
Oran:
%33
Mağlubiyet:
0
Oran:
%0
AFC Emley
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Guiseley
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
AFC Emley
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Guiseley
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
AFC Emley
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.61
%33
Üst:
2
Oran:
1.69
%67
Guiseley
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.61
%33
Üst:
2
Oran:
1.69
%67
AFC Emley
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Guiseley
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
AFC Emley
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Guiseley
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
AFC Emley
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Guiseley
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
AFC Emley
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
3
Oran:
1.52
%100
Oran:
0
Oran:
1.80
%0
Guiseley
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
2
Oran:
1.52
%67
Oran:
1
Oran:
1.80
%33

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.43
0
2.89
2
2.21
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.30
0
3.70
2
4.31
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.31
1 ve 2
1.16
0 ve 2
1.24
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.61
Üst
1.69
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.31
Üst
2.21
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.37
Üst
2.07
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.52
Yok
1.80
3
Tek / Çift
Tek
1.72
Çift
1.59

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
8 6 1 1 23 - 5 18 19
G G G M G
2
8 6 1 1 26 - 16 10 19
G G B G G
3
8 5 3 0 15 - 4 11 18
G G B G G
4
8 5 2 1 17 - 10 7 17
G G M B G
5
8 5 1 2 18 - 9 9 16
G G G M G
6
8 4 1 3 15 - 8 7 13
M G M G M
7
8 4 1 3 16 - 10 6 13
B M G G G
8
8 4 1 3 14 - 10 4 13
G M B G M
9
8 4 1 3 14 - 14 0 13
M G G G G
10
8 4 0 4 15 - 9 6 12
M M G M G
11
8 4 0 4 11 - 12 -1 12
G M M G G
12
8 3 2 3 10 - 8 2 11
G B B M M
13
8 3 2 3 9 - 14 -5 11
G M M B G
14
8 2 4 2 8 - 11 -3 10
G B B B M
15
8 3 1 4 9 - 15 -6 10
M B G G M
16
8 3 0 5 11 - 23 -12 9
M M M G M
17
8 2 1 5 5 - 18 -13 7
M M B M M
18
8 1 3 4 15 - 16 -1 6
M G B M M
19
8 1 3 4 11 - 19 -8 6
M B B M G
20
8 1 3 4 11 - 22 -11 6
B M B B M
21
8 1 1 6 7 - 17 -10 4
M G M M M
22
8 0 2 6 8 - 18 -10 2
M M B M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 1 0 15 - 9 6 10
G G B G
2
4 3 0 1 11 - 3 8 9
G G M G
3
4 3 0 1 11 - 4 7 9
G G G M
4
4 3 0 1 10 - 3 7 9
G G G M
5
4 3 0 1 7 - 6 1 9
G G M G
6
4 2 2 0 6 - 3 3 8
B G B G
7
4 2 1 1 8 - 4 4 7
G G B M
8
4 2 1 1 6 - 4 2 7
G B M G
9
4 2 1 1 8 - 7 1 7
M B G G
10
4 2 1 1 3 - 2 1 7
B G M G
11
4 2 0 2 8 - 6 2 6
M G G M
12
4 2 0 2 6 - 5 1 6
G G M M
13
4 1 2 1 6 - 7 -1 5
G B M B
14
4 1 2 1 7 - 11 -4 5
M G B B
15
4 1 1 2 3 - 4 -1 4
M B G M
16
4 1 1 2 4 - 7 -3 4
G M B M
17
4 1 1 2 4 - 8 -4 4
M G B M
18
4 1 0 3 7 - 7 0 3
M M G M
19
4 1 0 3 2 - 7 -5 3
G M M M
20
4 1 0 3 3 - 11 -8 3
M G M M
21
4 0 2 2 6 - 14 -8 2
M B B M
22
4 0 1 3 5 - 10 -5 1
B M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 4 0 0 11 - 3 8 12
G G G G
2
4 3 1 0 12 - 1 11 10
G B G G
3
4 3 1 0 9 - 1 8 10
G B G G
4
4 3 1 0 10 - 3 7 10
G B G G
5
4 3 0 1 11 - 7 4 9
G M G G
6
4 2 1 1 8 - 5 3 7
M G B G
7
4 2 0 2 10 - 6 4 6
M M G G
8
4 1 3 0 4 - 3 1 6
B G B B
9
4 2 0 2 6 - 7 -1 6
M M G G
10
4 2 0 2 5 - 8 -3 6
M M G G
11
4 2 0 2 8 - 12 -4 6
G M M G
12
4 1 1 2 5 - 5 0 4
M M B G
13
4 1 1 2 4 - 5 -1 4
B M G M
14
4 1 1 2 2 - 4 -2 4
G M B M
15
4 1 1 2 6 - 12 -6 4
M G M B
16
4 1 1 2 3 - 11 -8 4
G M B M
17
4 0 3 1 8 - 9 -1 3
B B B M
18
4 1 0 3 5 - 6 -1 3
M M M G
19
4 1 0 3 4 - 6 -2 3
M M M G
20
4 0 1 3 3 - 8 -5 1
M M B M
21
4 0 1 3 4 - 11 -7 1
M B M M
22
4 0 0 4 4 - 13 -9 0
M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
31 Ağustos 2026, Pazartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 18°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.43
MS 0
2.89
MS 2
2.21
2.5 Alt
1.61
2.5 Üst
1.69

AFC Emley - Guiseley maç özeti

İngiltere - Northern Premier League - 8. Hafta kapsamında oynanan maçta Guiseley, AFC Emley karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 31.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-2 tamamlanmıştı.

Goller: J. Thewlis (20'), Kyle White (26'), C. Wilson (57'), H. Hopper (73').

Öne çıkan istatistikler (AFC Emley - Guiseley): topla oynama %49 - %51, isabetli şut 1 - 7.

Puan durumunda AFC Emley 14. sırada 10 puanla, Guiseley 5. sırada 16 puanla yer alıyor.