YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Mineiro 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Cruzeiro (19 puan), 2. Tombense (15 puan), 3. Itabirito U20 (8 puan).
Mineiro 2024 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Cruzeiro (19 puan), 2. Tombense (15 puan), 3. Itabirito U20 (8 puan).
Brezilya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 15 - 5 | 10 | 19 | |||
2 | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 - 7 | 8 | 15 | |||
3 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 - 12 | -4 | 8 | |||
4 | 8 | 2 | 1 | 5 | 9 - 17 | -8 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 - 6 | 8 | 14 | |||
2 | 8 | 3 | 0 | 5 | 6 - 15 | -9 | 9 | |||
3 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 - 11 | -4 | 8 | |||
4 | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 - 14 | -5 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 - 3 | 5 | 7 | |||
| 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 - 4 | 0 | 6 | |||
| 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 - 5 | -1 | 4 | |||
| 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 - 12 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 - 3 | 3 | 7 | |||
| 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 - 2 | 2 | 7 | |||
| 3 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 - 6 | -3 | 4 | |||
| 4 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 - 11 | -9 | 3 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 5 | 3 | 0 | 18 - 2 | 16 | 18 | |||
2 | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 - 10 | 4 | 13 | |||
3 | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 - 14 | -7 | 8 | |||
4 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 - 16 | -9 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 - 5 | 3 | 9 | |||
| 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 - 1 | 8 | 8 | |||
| 3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 - 4 | 0 | 6 | |||
| 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 - 9 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 - 1 | 8 | 10 | |||
| 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 - 5 | 1 | 4 | |||
| 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 - 7 | -6 | 3 | |||
| 4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 - 10 | -7 | 2 |
| 10 | 7 | |
| 8 | 6 | |
| 10 | 4 | |
| 8 | 2 | |
| 10 | 2 |
| 10 | 3 | |
| 6 | 2 | |
| 8 | 2 | |
| 7 | 2 | |
| 10 | 2 |
|
|
2.85
|
|
|
0.00
|
|
|
4.36
|
|
|
%43.94
|
|
|
|
%22.73
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%43.94
|
|
|
|
%56.06
|
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%43.94
|
|
|
|
%15.15
|
|
|
|
%48.48
|
|
|
|
%51.52
|
|
|
|
%21.21
|
|
|
|
%46.97
|
|
|
|
%24.24
|
|
|
|
%7.58
|
|
| 2026 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 |
| 2026 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1999 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1996 | ||
| 1995 | ||
| 1994 | ||
| 1993 | ||
| 1992 | ||
| 1991 | ||
| 1990 | ||
| 1989 | ||
| 1988 | ||
| 1987 | ||
| 1986 | ||
| 1985 | ||
| 1984 | ||
| 1983 | ||
| 1982 | ||
| 1981 | ||
| 1980 | ||
| 1979 | ||
| 1978 | ||
| 1977 | ||
| 1976 | ||
| 1975 | ||
| 1974 | ||
| 1973 | ||
| 1972 | ||
| 1971 | ||
| 1970 | ||
| 1969 | ||
| 1968 | ||
| 1967 | ||
| 1966 | ||
| 1965 | ||
| 1963 | ||
| 1962 | ||
| 1961 | ||
| 1960 | ||
| 1959 | ||
| 1958 | ||
| 1957 | ||
| 1956 | ||
| 1956 | ||
| 1955 | ||
| 1954 | ||
| 1953 | ||
| 1952 | ||
| 1950 | ||
| 1949 | ||
| 1948 | ||
| 1947 | ||
| 1946 | ||
| 1945 | ||
| 1944 | ||
| 1943 | ||
| 1942 | ||
| 1941 | ||
| 1940 | ||
| 1939 | ||
| 1938 | ||
| 1936 | ||
| 1932 | ||
| 1931 | ||
| 1930 | ||
| 1929 | ||
| 1928 | ||
| 1927 | ||
| 1926 | ||
| 1925 | ||
| 1924 | ||
| 1923 | ||
| 1922 | ||
| 1921 | ||
| 1920 | ||
| 1919 | ||
| 1918 | ||
| 1917 | ||
| 1916 | ||
| 1915 |
| 50 | |
| 39 | |
| 16 |
| 1 | 11 |
|
1991
1988
1986
1985
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1976
|
|
| 2 | 11 |
|
1994
1989
1988
1986
1985
1983
1982
1981
1980
1979
1978
|
|
| 3 | 10 |
|
1977
1975
1974
1973
1972
1969
1968
1967
1966
1965
|
|
| 4 | 10 |
|
1977
1975
1974
1973
1972
1969
1968
1967
1966
1965
|
|
| 5 | 9 |
|
1984
1980
1976
1975
1974
1973
1972
1969
1968
|
| 1 | 11 |
|
1991
1988
1986
1985
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1976
|
|
| 2 | 11 |
|
1994
1989
1988
1986
1985
1983
1982
1981
1980
1979
1978
|
|
| 3 | 10 |
|
1977
1975
1974
1973
1972
1969
1968
1967
1966
1965
|
|
| 4 | 10 |
|
1977
1975
1974
1973
1972
1969
1968
1967
1966
1965
|
|
| 5 | 9 |
|
1984
1980
1976
1975
1974
1973
1972
1969
1968
|
|
| 6 | 9 |
|
2022
2021
2020
2019
2018
2014
2011
2009
2008
|
|
| 7 | 8 |
|
1986
1985
1983
1982
1977
1975
1974
1973
|
|
| 8 | 8 |
|
1985
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1976
|
|
| 9 | 8 |
|
1994
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1976
|
|
| 10 | 7 |
|
1995
1989
1985
1983
1982
1981
1980
|
|
| 11 | 7 |
|
2019
2018
2014
2011
2009
2008
2006
|
|
| 12 | 7 |
|
1973
1968
1967
1962
1961
1960
1959
|
|
| 13 | 6 |
|
2025
2024
2023
2022
2021
2020
|
|
| 14 | 6 |
|
2025
2024
2023
2022
2021
2020
|
|
| 15 | 6 |
|
2023
2022
2021
2020
2013
2012
|
| 2021-2026 | 55 | 40 | |
| 2024-2025 | 18 | 10 | |
| 2025-2026 | 8 | 7 |
| 2021-2026 | 55 | |
| 2021-2026 | 48 | |
| 2021-2025 | 34 |
| 2024-2026 | 2 | |
| 2021-2026 | 2 | |
| 2025-2025 | 1 |
|
|
2.85
|
|
|
0.00
|
|
|
4.36
|
|
|
%43.94
|
|
|
|
%22.73
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%43.94
|
|
|
|
%56.06
|
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%43.94
|
|
|
|
%15.15
|
|
|
|
%48.48
|
|
|
|
%51.52
|
|
|
|
%21.21
|
|
|
|
%46.97
|
|
|
|
%24.24
|
|
|
|
%7.58
|
|
|
|
%10.61
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%7.58
|
|
|
|
%7.58
|
|
|
|
%7.58
|
|
|
|
%7.58
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%19.70
|
|
|
|
%13.64
|
|
|
|
%12.12
|
|
|
|
%10.61
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%3.03
|
|
|
|
%1.52
|
|
|
|
%11.70
|
22
|
|
|
%12.77
|
24
|
|
|
%18.62
|
35
|
|
|
%8.51
|
16
|
|
|
%14.89
|
28
|
|
|
%28.19
|
53
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak | Pas | Pas İsabeti | Faul | Ofsayt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 | 11 | 3.2 | - | 8.7 | 2.2 | 40.5 | 4.1 | 84.2 | 49.9 | 143.4 | 119.3 | 5.1 | 0.4 | |
| 22 | 13 | 3.2 | 1 | 5.8 | 1.5 | 34.2 | 2.9 | 61.1 | 36.2 | 0.8 | 0.8 | - | - | |
| 21 | 11 | 3.0 | 4 | 9.5 | 2.2 | 44.3 | 3.0 | 81.4 | 51.4 | 126.8 | 104.7 | 5.2 | 0.5 | |
| 20 | 5 | 3.0 | 3 | 7.9 | 2.1 | 46.8 | 3.9 | 79.0 | 48.8 | 90.5 | 78.1 | 3.1 | 0.4 | |
| 17 | 24 | 2.5 | 2 | 3.8 | 0.9 | 28.1 | 2.0 | 61.2 | 21.3 | 0.6 | 0.6 | - | - | |
| 16 | 10 | 2.4 | - | 6.1 | 1.9 | 34.2 | 4.2 | 54.5 | 31.0 | 71.8 | 59.9 | 1.9 | 0.2 | |
| 15 | 21 | 2.5 | 2 | 7.6 | 1.4 | 35.0 | 3.9 | 69.8 | 41.4 | 0.6 | 0.6 | - | - | |
| 14 | 18 | 2.8 | 3 | 6.6 | 1.3 | 18.4 | 3.9 | 76.4 | 35.4 | 0.3 | 0.3 | - | - | |
| 13 | 27 | 2.0 | 2 | 6.5 | 1.1 | 23.5 | 2.2 | 66.7 | 35.8 | 0.6 | 0.6 | - | - | |
| 9 | 13 | 2.9 | 3 | 3.2 | 0.5 | 24.9 | 3.3 | 49.1 | 29.2 | - | - | - | - | |
| 9 | 14 | 2.6 | 1 | 6.2 | 1.2 | 41.8 | 6.1 | 77.4 | 35.6 | 0.2 | 0.2 | - | - | |
| 7 | 18 | 2.8 | 2 | 4.5 | 0.3 | 22.0 | 3.9 | 45.4 | 25.4 | - | - | - | - |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Mineiro 2024 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Cruzeiro bulunuyor: 8 maçta 19 puan. Attığı gol 15, yediği gol 5; averajı 10. Takipçileri Tombense (15 puan) ve Itabirito U20 (8 puan). Sezon karnesi 6 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Cruzeiro (15 gol), en az gol yiyen takımı Cruzeiro (5 gol). Son maçlarda en iyi formu Cruzeiro yakaladı: son 8 maçta 19 puan. Ligde şu ana kadar toplam 47 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Tombense (7 puan), deplasman tablosunda ise Cruzeiro (12 puan).
Play-off hattında Cruzeiro, Tombense. Küme Düşme Turu hattında Ipatinga.
Gol krallığında Hulk (Clube Atletico Mineiro) 7 golle önde. Onu Jonathas (6) ve Juan Dinenno (4) izliyor.