YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Clube Atletico Mineiro 2026 sezonu | Serie A'de 8. sırada, 36 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Clube Atletico Mineiro 2026 sezonu | Serie A'de 8. sırada, 36 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Brezilya
3
1
1
1
2
50
2
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Brezilya - Serie A
|
||||||
| 29/01 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 05/02 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 12/02 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 26/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 12/03 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 03/04 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| 05/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/04 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 19/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 27/04 | 0 - 3 |
|
|
M | ||
| 03/05 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 10/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 17/05 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 25/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 31/05 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 22/07 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 27/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/07 | - |
|
|
- | ||
| 09/08 | 1 - 2 |
|
|
B | ||
| 16/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 19/09 | - | - | - | - | ||
| 09/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 28/10 | - | - | - | - | ||
| 04/11 | - | - | - | - | ||
| 18/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 02/12 | - | - | - | - | ||
Brezilya - Kupa
|
||||||
| 5. Tur | ||||||
| 24/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 14/05 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 02/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 05/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 26/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/09 | - | - | - | - | ||
Copa Sudamericana
|
||||||
| Grup B | ||||||
| 09/04 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 17/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 30/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 22/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 28/05 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 13/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 20/08 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 10/09 | - | - | - | - | ||
| 17/09 | - | - | - | - | ||
Brezilya - Mineiro
|
||||||
| 12/01 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 15/01 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 19/01 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 22/01 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 26/01 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 31/01 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 08/02 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 15/02 | 0 - 3 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 23/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| Final | ||||||
| 09/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
Libertadores Kupası
Serie A
Süper Kupa
Kupa
Mineiro
Brezilya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COL
#9
|
34 | 19 | 5 | 2 | 1 | 1 | 8M € | 30.12.2029 |
URY
#18
|
4 | 2 | 1 | 3,5M € | 30.12.2026 | |||
ECU
#27
|
29 | 10 | 4 | 2 | 1 | 3M € | 30.12.2030 | |
BRA
#37
|
3M € | 30.12.2026 | ||||||
BRA
#92
|
33 | 11 | 4 | 2 | 800B € | 30.12.2027 | ||
BRA
#42
|
2 | 1 | 600B € | 30.12.2026 | ||||
BRA
#29
|
11 | 1 | 0 € | 30.12.2027 | ||||
BRA
#59
|
0 € | - | ||||||
BRA
#47
|
0 € | - | ||||||
| 9 Forvet | Toplam Değer: 18,9Mn € | Ortalama Yaş: 23,9 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#19
|
33 | 20 | 6 | 2 | 2 | 23M € | - | |
BRA
#30
|
35 | 31 | 5 | 1 | 2 | 7M € | 30.12.2030 | |
BRA
#25
|
7M € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#28
|
39 | 28 | 6 | 6 | 7 | 6M € | 30.12.2028 | |
BRA
#5
|
15 | 4 | 2 | 5,5M € | 30.12.2029 | |||
COL
#15
|
3 | 1 | 1 | 5M € | 30.12.2028 | |||
ECU
#21
|
38 | 34 | 2 | 9 | 1 | 4,5M € | 30.12.2027 | |
BRA
#10
|
24 | 11 | 2 | 5 | 2 | 4,5M € | 30.12.2027 | |
BRA
#7
|
2 | 1 | 1 | 4,5M € | 29.06.2027 | |||
ARG
#8
|
4,5M € | 30.12.2026 | ||||||
ARG
#25
|
19 | 15 | 2 | 3M € | 30.12.2026 | |||
BRA
#17
|
20 | 9 | 1 | 3 | 1 | 2,5M € | 30.12.2026 | |
BRA
#8
|
31 | 27 | 3 | 1 | 2M € | 30.12.2028 | ||
BRA
#20
|
1,5M € | 30.12.2028 | ||||||
BRA
#33
|
1M € | 30.12.2026 | ||||||
BRA
#41
|
700B € | 30.12.2026 | ||||||
BRA
#11
|
39 | 28 | 6 | 3 | 3 | 600B € | 30.12.2027 | |
BRA
#58
|
0 € | - | ||||||
GIN
#39
|
27 | 9 | 1 | 4 | 1 | 0 € | 30.12.2030 | |
BRA
#48
|
0 € | - | ||||||
BRA
#35
|
0 € | - | ||||||
BRA
#38
|
0 € | - | ||||||
| 22 Orta Saha | Toplam Değer: 82,8Mn € | Ortalama Yaş: 24,6 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#6
|
40 | 39 | 5 | 3 | 6 | 2 | 11M € | 30.12.2030 |
BRA
#2
|
32 | 29 | 3 | 3 | 1 | 4,5M € | 30.12.2028 | |
SRB
#13
|
19 | 14 | 4 | 2 | 4,5M € | 30.12.2029 | ||
BRA
#4
|
39 | 37 | 3 | 11 | 1 | 4M € | 29.06.2030 | |
ECU
#23
|
22 | 15 | 1 | 5 | 2 | 3,5M € | 30.12.2029 | |
BRA
#
|
2,5M € | 30.12.2030 | ||||||
CHL
#3
|
9 | 9 | 1 | 3 | 1,5M € | 30.12.2027 | ||
BRA
#27
|
800B € | 30.12.2026 | ||||||
BRA
#14
|
28 | 22 | 3 | 3 | 500B € | 30.12.2028 | ||
BRA
#36
|
13 | 8 | 1 | 1 | 500B € | 30.12.2030 | ||
BRA
#
|
500B € | 30.12.2026 | ||||||
BRA
#47
|
450B € | 30.12.2027 | ||||||
BRA
#40
|
6 | 4 | 2 | 0 € | 30.12.2028 | |||
BRA
#53
|
0 € | - | ||||||
BRA
#32
|
1 | 0 € | - | |||||
BRA
#50
|
0 € | - | ||||||
BRA
#34
|
0 € | - | ||||||
| 17 Defans | Toplam Değer: 34,3Mn € | Ortalama Yaş: 23,6 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#22
|
46 | 46 | 2 | 1 | 900B € | 30.12.2027 | ||
BRA
#46
|
600B € | 30.12.2030 | ||||||
BRA
#1
|
3 | 2 | 1 | 300B € | 30.12.2029 | |||
BRA
#31
|
0 € | 30.12.2029 | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 1,8Mn € | Ortalama Yaş: 25,2 | ||||||
Brezilya-Serie A
Brezilya-Brezilya Premiyer Ligi
Brezilya-Mineiro
1
1
1
1
5
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Palmeiras
|
25 | 15 | 7 | 3 | 45 - 21 | 24 | 52 |
|
2
|
Flamengo
|
24 | 14 | 6 | 4 | 48 - 21 | 27 | 48 |
|
3
|
CA Paranaense
|
25 | 13 | 6 | 6 | 37 - 25 | 12 | 45 |
|
4
|
Fluminense
|
25 | 11 | 9 | 5 | 39 - 32 | 7 | 42 |
|
5
|
Bahia
|
25 | 10 | 10 | 5 | 37 - 30 | 7 | 40 |
|
6
|
Cruzeiro
|
25 | 11 | 6 | 8 | 35 - 36 | -1 | 39 |
|
7
|
Coritiba
|
25 | 10 | 7 | 8 | 33 - 33 | 0 | 37 |
|
8
|
Atl. Mineiro
|
24 | 10 | 6 | 8 | 32 - 28 | 4 | 36 |
|
9
|
Bragantino
|
24 | 10 | 5 | 9 | 29 - 25 | 4 | 35 |
|
10
|
Corinthians
|
25 | 8 | 8 | 9 | 26 - 25 | 1 | 32 |
|
11
|
Sao Paulo
|
24 | 8 | 6 | 10 | 29 - 28 | 1 | 30 |
|
12
|
Botafogo
|
24 | 8 | 6 | 10 | 37 - 40 | -3 | 30 |
|
13
|
Santos
|
24 | 7 | 8 | 9 | 34 - 36 | -2 | 29 |
|
14
|
Vitoria
|
25 | 8 | 5 | 12 | 24 - 37 | -13 | 29 |
|
15
|
Gremio
|
24 | 7 | 7 | 10 | 27 - 32 | -5 | 28 |
|
16
|
Internacional
|
25 | 5 | 10 | 10 | 26 - 31 | -5 | 25 |
|
17
|
Mirassol
|
24 | 6 | 7 | 11 | 27 - 37 | -10 | 25 |
|
18
|
Vasco da Gama
|
24 | 6 | 7 | 11 | 27 - 39 | -12 | 25 |
|
19
|
Clube do Remo
|
25 | 5 | 8 | 12 | 30 - 42 | -12 | 23 |
|
20
|
Chapecoense
|
24 | 2 | 8 | 14 | 25 - 49 | -24 | 14 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Atl. Mineiro
|
8 | 3 | 5 | 0 | 16 - 8 | 8 | 14 |
|
2
|
Urt MG
|
8 | 3 | 2 | 3 | 7 - 7 | 0 | 11 |
|
3
|
Uberlandia
|
8 | 2 | 3 | 3 | 8 - 12 | -4 | 9 |
|
4
|
Tombense
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5 - 1 | 4 | 8 |
|
5
|
America MG
|
4 | 2 | 2 | 0 | 4 - 2 | 2 | 8 |
|
6
|
Pouso Alegre
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4 - 3 | 1 | 7 |
|
7
|
EC Democrata MG
|
8 | 2 | 1 | 5 | 3 - 8 | -5 | 7 |
|
8
|
Betim Futebol MG
|
4 | 1 | 2 | 1 | 3 - 4 | -1 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Atl. Mineiro
|
6 | 3 | 1 | 2 | 8 - 6 | 2 | 10 |
|
2
|
Cienciano
|
6 | 2 | 2 | 2 | 5 - 7 | -2 | 8 |
|
3
|
Juventud de las Piedras
|
6 | 1 | 4 | 1 | 10 - 7 | 3 | 7 |
|
4
|
Puerto Cabello
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6 - 9 | -3 | 7 |
Clube Atletico Mineiro, 1908 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Governador Magalhaes Pinto sahasında oynuyor. Takımı Eduardo Dominguez çalıştırıyor.
Brezilya - Serie A tablosunda 8. sırada: 24 maçta 36 puan. Karne 10 galibiyet, 6 beraberlik, 8 mağlubiyet. Attığı gol 32, yediği gol 28; averaj 4.
Son maçında Vitoria karşısında 2-1 kazandı (30.08.2026). Sıradaki maçta Cruzeiro takımını konuk edecek (02.09.2026).
Kadroda 52 oyuncu var; yaş ortalaması 24.2, toplam piyasa değeri 137.8 Mn €. En golcü isim Reinier (6 gol). En çok asisti Tomas Cuello yaptı (6). Kadronun en değerli oyuncusu Reinier (23.0 Mn €). Kadronun 3 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 16 oyuncu kadroya katıldı, 20 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Fred, Kevin Castano, Thiago Borbas var. Ayrılanlar arasında Ivan Roman, Junior Alonso, Hulk bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 5 Mineiro, 1 Libertadores Kupası, 1 Serie A yer alıyor.
Sosyal