YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Cruzeiro Esporte Clube 2026 sezonu | Serie A'de 6. sırada, 39 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Cruzeiro Esporte Clube 2026 sezonu | Serie A'de 6. sırada, 39 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Brezilya
4
2
1
6
39
2
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Brezilya - Serie A
|
||||||
| 30/01 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/02 | 1 - 1 |
|
|
M | ||
| 12/02 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 26/02 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 12/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 16/03 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 19/03 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/04 | 3 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/04 | 2 - 0 |
|
|
M | ||
| 13/04 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 19/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 26/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 03/05 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 10/05 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 17/05 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 24/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/06 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 23/07 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 26/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 31/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 17/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 23/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 13/09 | - | - | - | - | ||
| 20/09 | - | - | - | - | ||
| 07/10 | - | - | - | - | ||
| 11/10 | - | - | - | - | ||
| 18/10 | - | - | - | - | ||
| 25/10 | - | - | - | - | ||
| 28/10 | - | - | - | - | ||
| 04/11 | - | - | - | - | ||
| 18/11 | - | - | - | - | ||
| 22/11 | - | - | - | - | ||
| 29/11 | - | - | - | - | ||
| 02/12 | - | - | - | - | ||
Brezilya - Kupa
|
||||||
| 5. Tur | ||||||
| 23/04 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 13/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 03/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 06/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 26/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/09 | - | - | - | - | ||
Brezilya - Mineiro
|
||||||
| 11/01 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 15/01 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 18/01 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/01 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/01 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 02/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 09/02 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/02 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 22/02 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 09/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
Libertadores Kupası
|
||||||
| Grup D | ||||||
| 08/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/04 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 29/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 07/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/05 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| Son 16 Turu | ||||||
| 13/08 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 04/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/07 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
Serie A
Mineiro
Serie B
Brezilya
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#19
|
37 | 34 | 15 | 3 | 3 | 1 | 25M € | 30.12.2030 |
COL
#17
|
13 | 5 | 2 | 11M € | 30.12.2028 | |||
ECU
#99
|
40 | 29 | 7 | 3 | 6 | 2 | 10M € | 30.12.2029 |
URY
#97
|
3 | 1 | 1 | 1 | 9M € | 29.06.2027 | ||
BRA
#94
|
28 | 5 | 3 | 3M € | 30.12.2027 | |||
BRA
#70
|
21 | 9 | 2 | 3 | 3M € | 30.12.2028 | ||
BRA
#9
|
3M € | 30.12.2026 | ||||||
PRT
#67
|
7 | 3 | 1 | 2,5M € | 29.06.2027 | |||
BRA
#11
|
4 | 1 | 2,5M € | 30.12.2028 | ||||
ARG
#26
|
1,5M € | 29.06.2027 | ||||||
BRA
#9
|
27 | 5 | 2 | 3 | 1,2M € | 30.12.2026 | ||
BRA
#91
|
14 | 4 | 1 | 1M € | 30.12.2027 | |||
BRA
#66
|
800B € | 30.12.2026 | ||||||
| 13 Forvet | Toplam Değer: 73,5Mn € | Ortalama Yaş: 25,2 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#8
|
40 | 37 | 5 | 5 | 2 | 18M € | 30.12.2030 | |
BRA
#10
|
44 | 41 | 11 | 7 | 14 | 14M € | 30.12.2028 | |
BRA
#5
|
5 | 3 | 8M € | 29.06.2031 | ||||
BRA
#77
|
1 | 1 | 7M € | 29.06.2031 | ||||
BRA
#7
|
37 | 17 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4,5M € | 29.06.2029 |
COL
#22
|
24 | 9 | 4 | 1 | 2 | 4M € | 30.12.2030 | |
BRA
#20
|
6 | 3 | 1 | 2 | 4M € | 29.06.2027 | ||
ARG
#29
|
35 | 32 | 3 | 3 | 8 | 1 | 2,5M € | 30.12.2027 |
BRA
#5
|
2 | 1 | 2,5M € | 30.12.2026 | ||||
BRA
#77
|
10 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1M € | 30.12.2026 | |
BRA
#75
|
2 | 2 | 900B € | 30.12.2026 | ||||
PRY
#33
|
800B € | 29.06.2029 | ||||||
BRA
#35
|
3 | 500B € | 29.11.2026 | |||||
BRA
#16
|
27 | 14 | 1 | 2 | 6 | 450B € | 30.12.2027 | |
BRA
#40
|
1 | 300B € | 30.12.2029 | |||||
BRA
#
|
225B € | 29.06.2027 | ||||||
BRA
#38
|
5 | 2 | 1 | 1 | 0 € | 30.03.2029 | ||
BRA
#57
|
2 | 1 | 0 € | 30.12.2030 | ||||
| 18 Orta Saha | Toplam Değer: 68,7Mn € | Ortalama Yaş: 24,2 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#6
|
32 | 32 | 4 | 4 | 1 | 14M € | 29.06.2027 | |
BRA
#15
|
42 | 42 | 9 | 1 | 12M € | 30.12.2030 | ||
BRA
#34
|
33 | 32 | 1 | 5 | 8M € | 29.06.2029 | ||
ARG
#27
|
9 | 7 | 1 | 4M € | 30.12.2029 | |||
BRA
#12
|
25 | 17 | 3 | 4 | 1 | 3M € | 30.12.2026 | |
BRA
#43
|
14 | 8 | 1 | 2 | 3M € | 30.12.2028 | ||
BRA
#2
|
18 | 10 | 2 | 1 | 4 | 2M € | 30.08.2030 | |
ARG
#25
|
23 | 17 | 2 | 3 | 1 | 1,7M € | 30.12.2026 | |
BRA
#23
|
28 | 22 | 1 | 5 | 6 | 1 | 200B € | 30.12.2026 |
BRA
#44
|
0 € | 29.06.2027 | ||||||
| 10 Defans | Toplam Değer: 47,9Mn € | Ortalama Yaş: 27,1 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BRA
#31
|
12 | 10 | 1 | 1 | 3M € | 29.06.2027 | ||
BRA
#41
|
800B € | 30.12.2027 | ||||||
BRA
#81
|
26 | 25 | 3 | 500B € | 30.12.2031 | |||
BRA
#1
|
14 | 14 | 1 | 1 | 250B € | 30.05.2027 | ||
BRA
#51
|
0 € | 30.10.2030 | ||||||
| 5 Kaleci | Toplam Değer: 4,6Mn € | Ortalama Yaş: 25,2 | ||||||
Brezilya-Serie A
Brezilya-Serie B
Brezilya-Brezilya Premiyer Ligi
Brezilya-Mineiro
3
1
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Palmeiras
|
25 | 15 | 7 | 3 | 45 - 21 | 24 | 52 |
|
2
|
Flamengo
|
24 | 14 | 6 | 4 | 48 - 21 | 27 | 48 |
|
3
|
CA Paranaense
|
25 | 13 | 6 | 6 | 37 - 25 | 12 | 45 |
|
4
|
Fluminense
|
25 | 11 | 9 | 5 | 39 - 32 | 7 | 42 |
|
5
|
Bahia
|
25 | 10 | 10 | 5 | 37 - 30 | 7 | 40 |
|
6
|
Cruzeiro
|
25 | 11 | 6 | 8 | 35 - 36 | -1 | 39 |
|
7
|
Atl. Mineiro
|
24 | 10 | 6 | 8 | 32 - 28 | 4 | 36 |
|
8
|
Bragantino
|
24 | 10 | 5 | 9 | 29 - 25 | 4 | 35 |
|
9
|
Coritiba
|
24 | 9 | 7 | 8 | 30 - 31 | -1 | 34 |
|
10
|
Corinthians
|
25 | 8 | 8 | 9 | 26 - 25 | 1 | 32 |
|
11
|
Sao Paulo
|
24 | 8 | 6 | 10 | 29 - 28 | 1 | 30 |
|
12
|
Botafogo
|
24 | 8 | 6 | 10 | 37 - 40 | -3 | 30 |
|
13
|
Santos
|
24 | 7 | 8 | 9 | 34 - 36 | -2 | 29 |
|
14
|
Vitoria
|
25 | 8 | 5 | 12 | 24 - 37 | -13 | 29 |
|
15
|
Gremio
|
24 | 7 | 7 | 10 | 27 - 32 | -5 | 28 |
|
16
|
Internacional
|
25 | 5 | 10 | 10 | 26 - 31 | -5 | 25 |
|
17
|
Mirassol
|
24 | 6 | 7 | 11 | 27 - 37 | -10 | 25 |
|
18
|
Vasco da Gama
|
24 | 6 | 7 | 11 | 27 - 39 | -12 | 25 |
|
19
|
Clube do Remo
|
24 | 5 | 8 | 11 | 28 - 39 | -11 | 23 |
|
20
|
Chapecoense
|
24 | 2 | 8 | 14 | 25 - 49 | -24 | 14 |
|
1
|
Palmeiras
|
25 | 15 | 7 | 3 | 45 - 21 | 24 | 52 |
|
2
|
Flamengo
|
24 | 14 | 6 | 4 | 48 - 21 | 27 | 48 |
|
3
|
CA Paranaense
|
25 | 13 | 6 | 6 | 37 - 25 | 12 | 45 |
|
4
|
Fluminense
|
25 | 11 | 9 | 5 | 39 - 32 | 7 | 42 |
|
5
|
Bahia
|
25 | 10 | 10 | 5 | 37 - 30 | 7 | 40 |
|
6
|
Cruzeiro
|
25 | 11 | 6 | 8 | 35 - 36 | -1 | 39 |
|
7
|
Atl. Mineiro
|
24 | 10 | 6 | 8 | 32 - 28 | 4 | 36 |
|
8
|
Bragantino
|
24 | 10 | 5 | 9 | 29 - 25 | 4 | 35 |
|
9
|
Coritiba
2-2
|
25 | 9 | 8 | 8 | 32 - 33 | -1 | 35 |
|
10
|
Corinthians
|
25 | 8 | 8 | 9 | 26 - 25 | 1 | 32 |
|
11
|
Sao Paulo
|
24 | 8 | 6 | 10 | 29 - 28 | 1 | 30 |
|
12
|
Botafogo
|
24 | 8 | 6 | 10 | 37 - 40 | -3 | 30 |
|
13
|
Santos
|
24 | 7 | 8 | 9 | 34 - 36 | -2 | 29 |
|
14
|
Vitoria
|
25 | 8 | 5 | 12 | 24 - 37 | -13 | 29 |
|
15
|
Gremio
|
24 | 7 | 7 | 10 | 27 - 32 | -5 | 28 |
|
16
|
Internacional
|
25 | 5 | 10 | 10 | 26 - 31 | -5 | 25 |
|
17
|
Mirassol
|
24 | 6 | 7 | 11 | 27 - 37 | -10 | 25 |
|
18
|
Vasco da Gama
|
24 | 6 | 7 | 11 | 27 - 39 | -12 | 25 |
|
19
|
Clube do Remo
2-2
|
25 | 5 | 9 | 11 | 30 - 41 | -11 | 24 |
|
20
|
Chapecoense
|
24 | 2 | 8 | 14 | 25 - 49 | -24 | 14 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Univ. Catolica
|
6 | 4 | 1 | 1 | 8 - 4 | 4 | 13 |
|
2
|
Cruzeiro
|
6 | 3 | 2 | 1 | 8 - 3 | 5 | 11 |
|
3
|
Boca Juniors
|
6 | 2 | 1 | 3 | 6 - 5 | 1 | 7 |
|
4
|
Barcelona SC
|
6 | 1 | 0 | 5 | 2 - 12 | -10 | 3 |
Cruzeiro Esporte Clube, 1921 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Governador Magalhaes Pinto sahasında oynuyor. Takımı Artur Jorge çalıştırıyor.
Brezilya - Serie A tablosunda 6. sırada: 25 maçta 39 puan. Karne 11 galibiyet, 6 beraberlik, 8 mağlubiyet. Attığı gol 35, yediği gol 36; averaj -1.
Son maçında Vasco da Gama karşısında 1-3 kaybetti (30.08.2026). Sıradaki maçta Atl. Mineiro deplasmanına gidecek (02.09.2026).
Kadroda 46 oyuncu var; yaş ortalaması 25.2, toplam piyasa değeri 194.6 Mn €. En golcü isim Kaio Jorge (15 gol). En çok asisti Matheus Pereira yaptı (7). Kadronun en değerli oyuncusu Kaio Jorge (25.0 Mn €). Kadronun 4 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 19 oyuncu kadroya katıldı, 28 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Joao Costa, Luciano Rodriguez, Wesley Gassova var. Ayrılanlar arasında Kaua Prates, Ian Luccas Baroni Boetto, Ian Luccas Baroni Boetto bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 3 Serie A, 1 Mineiro, 1 Serie B yer alıyor.
Sosyal