YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Colon de Santa Fe 2026 sezonu | Primera Nacional Grup A'de 3. sırada, 45 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Colon de Santa Fe 2026 sezonu | Primera Nacional Grup A'de 3. sırada, 45 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
1
1
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
Arjantin - Primera Nacional
|
||||||
| Grup A | ||||||
| 15/02 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 23/02 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 01/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 15/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/03 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 29/03 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 05/04 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 13/04 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 27/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 02/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 11/05 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 16/05 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
| 25/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 30/05 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 07/06 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 13/06 | 0 - 2 |
|
|
G | ||
| 20/06 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/07 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/07 | 2 - 0 |
|
|
G | ||
| 18/07 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 26/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 01/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 09/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 15/08 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 22/08 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 30/08 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 05/09 | 0 - 2 |
|
|
M | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 12/09 | - | - | - | - | ||
| 26/09 | - | - | - | - | ||
| 03/10 | - | - | - | - | ||
| 10/10 | - | - | - | - | ||
| 17/10 | - | - | - | - | ||
| 24/10 | - | - | - | - | ||
| 31/10 | - | - | - | - | ||
Kulüp Hazırlık Maçları
|
||||||
| 21/01 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 24/01 | 1 - 1 |
|
|
B | ||
Profesyonel Lig
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#10
|
27 | 26 | 11 | 6 | 4 | 600B € | - | |
ARG
#16
|
8 | 1 | 1 | 450B € | - | |||
ARG
#9
|
24 | 24 | 7 | 2 | 2 | 375B € | 30.12.2026 | |
ARG
#14
|
13 | 6 | 1 | 300B € | 30.12.2027 | |||
ARG
#16
|
17 | 11 | 1 | 1 | 1 | 275B € | 30.12.2026 | |
ARG
#20
|
7 | 5 | 1 | 225B € | - | |||
ARG
#20
|
8 | 1 | 175B € | - | ||||
| 7 Forvet | Toplam Değer: 2,4Mn € | Ortalama Yaş: 27,9 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#11
|
25 | 24 | 4 | 5 | 2 | 550B € | 30.12.2026 | |
ARG
#5
|
25 | 22 | 2 | 1 | 5 | 375B € | 30.12.2027 | |
ARG
#7
|
10 | 2 | 1 | 1 | 350B € | - | ||
|
22 | 5 | 2 | 3 | 225B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#8
|
28 | 24 | 2 | 6 | 0 € | 30.12.2023 | ||
| 5 Orta Saha | Toplam Değer: 1,5Mn € | Ortalama Yaş: 30,0 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ARG
#4
|
26 | 26 | 1 | 3 | 4 | 325B € | 30.12.2026 | |
PRY
#13
|
12 | 7 | 300B € | 30.12.2026 | ||||
ARG
#14
|
20 | 13 | 1 | 3 | 1 | 275B € | 30.12.2026 | |
ARG
#6
|
26 | 26 | 1 | 7 | 250B € | 30.12.2026 | ||
URY
#16
|
12 | 2 | 1 | 250B € | 30.12.2025 | |||
ARG
#7
|
15 | 14 | 2 | 6 | 225B € | 30.12.2026 | ||
|
7 | 7 | 1 | 2 | 225B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#3
|
16 | 13 | 2 | 4 | 200B € | - | ||
ARG
#16
|
3 | 1 | 200B € | - | ||||
|
20 | 20 | 6 | 150B € | 30.12.2026 | |||
ARG
#2
|
15 | 15 | 1 | 5 | 150B € | 30.12.2026 | ||
ARG
#18
|
3 | 1 | 125B € | 30.12.2026 | ||||
ARG
#19
|
15 | 4 | 1 | 1 | 100B € | 30.12.2026 | ||
|
0 € | - | ||||||
| 14 Defans | Toplam Değer: 2,8Mn € | Ortalama Yaş: 29,1 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
125B € | 30.12.2026 | ||||||
| 1 Kaleci | Toplam Değer: 125K € | Ortalama Yaş: 27,0 | ||||||
Arjantin-Profesyonel Lig
Arjantin-Copa de la Liga
Arjantin-Primera Nacional
Arjantin-Torneo Final
Arjantin-Torneo Inicial
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Ferro
|
28 | 16 | 6 | 6 | 34 - 25 | 9 | 54 |
|
2
|
Dep. Moron
|
28 | 15 | 7 | 6 | 45 - 26 | 19 | 52 |
|
3
|
Colon
|
28 | 12 | 9 | 7 | 35 - 23 | 12 | 45 |
|
4
|
Almirante Brown
|
27 | 12 | 8 | 7 | 23 - 16 | 7 | 44 |
|
5
|
Deportivo Madryn
|
27 | 11 | 10 | 6 | 38 - 25 | 13 | 43 |
|
6
|
Godoy Cruz
|
27 | 12 | 7 | 8 | 32 - 24 | 8 | 43 |
|
7
|
Ciudad de Bolivar
|
27 | 9 | 11 | 7 | 23 - 23 | 0 | 38 |
|
8
|
CA Estudiantes
|
27 | 9 | 9 | 9 | 25 - 24 | 1 | 36 |
|
9
|
Los Andes
|
27 | 8 | 11 | 8 | 20 - 15 | 5 | 35 |
|
10
|
Racing Cordoba
|
28 | 9 | 8 | 11 | 25 - 32 | -7 | 35 |
|
11
|
Mitre Santia
|
28 | 6 | 13 | 9 | 27 - 35 | -8 | 31 |
|
12
|
All Boys
|
28 | 6 | 13 | 9 | 16 - 24 | -8 | 31 |
|
13
|
Chaco For Ever
|
27 | 7 | 8 | 12 | 25 - 29 | -4 | 29 |
|
14
|
Defensores B.
|
27 | 6 | 11 | 10 | 19 - 24 | -5 | 29 |
|
15
|
Central Norte Salta
|
27 | 6 | 11 | 10 | 19 - 27 | -8 | 29 |
|
16
|
San Miguel
|
27 | 6 | 11 | 10 | 21 - 30 | -9 | 29 |
|
17
|
San Telmo
|
28 | 6 | 10 | 12 | 22 - 33 | -11 | 28 |
|
18
|
Acassuso
|
28 | 5 | 8 | 15 | 19 - 33 | -14 | 23 |
|
19
|
Quilmes AC
|
2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 0 | 6 | 6 |
|
20
|
Temperley
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 0 | 4 | 6 |
|
21
|
Tristan Suarez
|
2 | 2 | 0 | 0 | 4 - 1 | 3 | 6 |
|
22
|
Gimnasia Jujuy
|
2 | 2 | 0 | 0 | 3 - 1 | 2 | 6 |
|
23
|
Midland
|
2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 |
|
24
|
Agropecuario
|
2 | 1 | 1 | 0 | 1 - 0 | 1 | 4 |
|
25
|
Deportivo Maipu
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 |
|
26
|
Almagro
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 2 | 0 | 3 |
|
27
|
Tucuman
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3 - 3 | 0 | 2 |
|
28
|
CA Güemes
|
2 | 0 | 2 | 0 | 3 - 3 | 0 | 2 |
|
29
|
Atletico Rafaela
|
2 | 0 | 2 | 0 | 1 - 1 | 0 | 2 |
|
30
|
San Martín SJ
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0 - 0 | 0 | 2 |
|
31
|
Gimnasia y Tiro
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 1 | -1 | 1 |
|
32
|
Nueva Chicago
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 1 | -1 | 1 |
|
33
|
Colegiales
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 - 2 | -2 | 1 |
|
34
|
Atletico Atlanta
|
2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 4 | -3 | 0 |
|
35
|
Patronato
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 5 | -5 | 0 |
|
36
|
Chacarita Jrs
|
2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 5 | -5 | 0 |
Colon de Santa Fe, 1905 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür.
Arjantin - Primera Nacional tablosunda 3. sırada: 28 maçta 45 puan. Karne 12 galibiyet, 9 beraberlik, 7 mağlubiyet. Attığı gol 35, yediği gol 23; averaj 12.
Son maçında Dep. Moron karşısında 1-2 kaybetti (06.09.2026). Sıradaki maçta Los Andes takımını konuk edecek (13.09.2026).
Kadroda 37 oyuncu var; yaş ortalaması 27.9, toplam piyasa değeri 7.1 Mn €. En golcü isim Manuel Ignacio Lago (11 gol). En çok asisti Manuel Ignacio Lago yaptı (6). Kadronun en değerli oyuncusu Manuel Ignacio Lago (0.6 Mn €). Kadronun 7 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 14 oyuncu kadroya katıldı, 15 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Gabriel Risso, Leandro Garate, Franco Emanuel García var. Ayrılanlar arasında Leandro Allende, Jorge Sanguina, Lucas Cano bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 Profesyonel Lig yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.