Lig Kupası 21-22 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Benfica (4 puan), 2. V. Guimaraes (4 puan), 3. Covilha (0 puan).

Lig Kupası 21-22

Lig Kupası
Tüm Ligler
Search
Portekiz
Takvim 21/22
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
12/13
11/12
10/11
09/10
08/09
07/08
Lig Kupası maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup A
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup A
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
21106 - 334
2
21105 - 324
3
20020 - 5-50
Yarı Final
İç Saha — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111003 - 033
210103 - 301
310010 - 2-20
Deplasman — Grup A
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111002 - 023
210103 - 301
310010 - 3-30
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup B
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
22003 - 126
2
21016 - 243
3
20020 - 6-60
Yarı Final
İç Saha — Grup B
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111005 - 053
211002 - 113
310010 - 1-10
Deplasman — Grup B
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111001 - 013
210011 - 2-10
310010 - 5-50
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup C
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
22007 - 256
2
20111 - 2-11
3
20111 - 5-41
Yarı Final
İç Saha — Grup C
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111005 - 143
210100 - 001
310011 - 2-10
Deplasman — Grup C
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111002 - 113
210100 - 001
310011 - 5-40
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup D
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
21105 - 324
2
21012 - 3-13
3
20112 - 3-11
Yarı Final
İç Saha — Grup D
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
111003 - 123
211001 - 013
310102 - 201
Deplasman — Grup D
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
110102 - 201
210010 - 1-10
310011 - 3-20
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.07
Korner
0.00
Sarı Kart
6.07
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%46.67
7
X
%26.67
4
2
%26.67
4
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%33.33
5
Üst
%66.67
10
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%40.00
6
X
%20.00
3
2
%40.00
6
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%60.00
9
KG Yok
%40.00
6
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%20.00
3
2-3 Gol
%46.67
7
4-5 Gol
%20.00
3
6+ Gol
%13.33
2
Fikstür
Final
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025-2026 Luis Pinto
2025-2026 Rui Vieira
2024-2025 Nuno Santos
2024-2025 Bruno Lage
2023-2024 Artur Jorge
Şampiyonlar — Tümü
2025-2026 Luis Pinto
2025-2026 Rui Vieira
2024-2025 Nuno Santos
2024-2025 Bruno Lage
2023-2024 Artur Jorge
2023-2024 Artur Jorge
2023-2024 António Salvador
2022-2023 Sergio Conceiçao
2021-2022 Ruben Amorim
2020-2021 Ruben Amorim
2020-2021 Frederico Varandas
2019-2020 António Salvador
2019-2020 Ruben Amorim
2018-2019 Marcel Keizer
2018-2019 Frederico Varandas
2018-2019 Rodolfo Correia
2017-2018 Jorge Jesus
2017-2018 Márcio Sampaio
2017-2018 André Geraldes
2016-2017 Augusto Inacio
2015-2016 Paulo Mourão
2015-2016 Rui Vitoria
2015-2016 Luís Filipe Vieira
2015-2016 Hugo Oliveira
2014-2015 Hugo Oliveira
2014-2015 Jorge Jesus
2014-2015 Luís Filipe Vieira
2013-2014 Luís Filipe Vieira
2013-2014 Hugo Oliveira
2013-2014 Jorge Jesus
2012-2013 Jose Peseiro
2012-2013 Gabriel Santos
2012-2013 António Salvador
2011-2012 Luís Filipe Vieira
2011-2012 Jorge Jesus
2011-2012 Hugo Oliveira
2010-2011 Jorge Jesus
2010-2011 Luís Filipe Vieira
2009-2010 Luís Filipe Vieira
2009-2010 Jorge Jesus
2008-2009 Luís Filipe Vieira
2008-2009 Quique
2007-2008 Carlos Carvalhal
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
Takım Sayı
8
4
3
1
1
1
1
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 7
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11 09/10 08/09
2 7
Benfica logosu Sporting Braga logosu
14/15 13/14 12/13 11/12 10/11 09/10 08/09
3 6
Benfica logosu
14/15 13/14 11/12 10/11 09/10 08/09
4 5
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11
5 5
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 7
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11 09/10 08/09
2 7
Benfica logosu Sporting Braga logosu
14/15 13/14 12/13 11/12 10/11 09/10 08/09
3 6
Benfica logosu
14/15 13/14 11/12 10/11 09/10 08/09
4 5
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11
5 5
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12 10/11
6 5
Benfica logosu
13/14 11/12 10/11 09/10 08/09
7 4
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 11/12
8 4
Benfica logosu
15/16 14/15 13/14 10/11
9 4
Benfica logosu
11/12 10/11 09/10 08/09
10 4
Sporting Clube de Portugal logosu
21/22 20/21 18/19 17/18
11 3
Benfica logosu
24/25 09/10 08/09
12 3
Benfica logosu
14/15 13/14 11/12
13 3
Benfica logosu
10/11 09/10 08/09
14 3
Benfica logosu
10/11 09/10 08/09
15 3
Sporting Braga logosu Benfica logosu Vitoria Setubal logosu
19/20 11/12 07/08
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
23/24 4 3
23/24 2 3
22/23 6 8
21/22 3 4
17/18 5 5
Gol Kralları — Tümü
23/24 4 3
23/24 2 3
22/23 6 8
21/22 3 4
17/18 5 5
14/15 5 5
13/14 4 0
11/12 1 0
08/09 2 0
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2014-2024 26 18
2014-2019 15 10
2015-2020 16 8
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2014-2025 35
2016-2026 30
2014-2024 27
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2014-2024 3
2015-2024 2
2014-2020 2

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Hakem
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.07
Korner
0.00
Sarı Kart
6.07
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%46.67
7
X
%26.67
4
2
%26.67
4
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%33.33
5
Üst
%66.67
10
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%40.00
6
X
%20.00
3
2
%40.00
6
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%60.00
9
KG Yok
%40.00
6
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%20.00
3
2-3 Gol
%46.67
7
4-5 Gol
%20.00
3
6+ Gol
%13.33
2
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-2
%13.33
2
2-1
%13.33
2
0-0
%6.67
1
0-1
%6.67
1
0-2
%6.67
1
1-0
%6.67
1
1-1
%6.67
1
2-2
%6.67
1
3-0
%6.67
1
3-1
%6.67
1
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%33.33
5
2/2
%20.00
3
2/X
%20.00
3
X/1
%13.33
2
1/2
%6.67
1
X/X
%6.67
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%8.70
4
16-30
%26.09
12
31-45
%15.22
7
46-60
%15.22
7
61-75
%19.57
9
76-90
%15.22
7
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Ofsayt Ofsayt
8 6 2.2 - 8.2 3.2 56.3 5.5 3.0
8 3 4.7 - 12.0 5.7 26.7 4.0 1.3
7 3 3.0 - 10.8 5.5 51.5 5.8 3.8
6 2 1.0 - 12.0 6.0 45.0 6.5 2.5
6 5 4.3 1 6.0 3.3 33.0 3.0 2.0
5 3 2.0 - 14.0 5.0 51.0 6.5 2.5
2 3 1.5 - 10.5 2.0 48.0 6.5 1.5
2 3 1.5 - 19.0 5.0 62.0 10.0 1.5
1 2 5.5 1 11.0 3.5 53.5 6.0 3.5
1 5 2.5 - 17.0 6.0 25.0 8.0 2.5
- 6 5.0 1 4.5 1.0 22.5 1.5 3.0
- 5 2.5 1 8.0 1.5 38.0 2.5 1.0
Hakem
Hakem referee Maç total_match Ev Sahibi G. total_home_win Beraberlik total_draw Deplasman G. total_away_win Top. Sarı Kart total_yellow Top. Kırmızı Kart total_red Top. Penaltı total_penalty S.K./M S.K./M K.K./M K.K./M Pen./M Pen./M
1 0 1 0 3 0 0 3.00 0.00 0.00
2 2 0 0 13 0 0 6.50 0.00 0.00
1 0 1 0 3 0 0 3.00 0.00 0.00
2 1 0 1 11 1 1 5.50 0.50 0.50
3 2 0 1 22 1 1 7.33 0.33 0.33
1 1 0 0 2 0 0 2.00 0.00 0.00
1 0 0 1 6 0 0 6.00 0.00 0.00
1 1 0 0 5 0 1 5.00 0.00 1.00
1 0 0 1 4 1 0 4.00 1.00 0.00
2 0 1 1 9 0 0 4.50 0.00 0.00
3 1 1 1 12 0 0 4.00 0.00 0.00
1 0 1 0 5 0 1 5.00 0.00 1.00
1 0 1 0 2 0 0 2.00 0.00 0.00
1 0 0 1 3 0 0 3.00 0.00 0.00
3 0 0 3 18 2 0 6.00 0.67 0.00
2 2 0 0 14 1 1 7.00 0.50 0.50
2 1 1 0 13 1 1 6.50 0.50 0.50
2 2 0 0 12 2 1 6.00 1.00 0.50
2 0 1 1 9 1 2 4.50 0.50 1.00
3 1 0 2 9 1 0 3.00 0.33 0.00
1 0 0 1 2 0 0 2.00 0.00 0.00
1 0 0 1 10 1 0 10.00 1.00 0.00

Fikstür

Lig Kupası 21-22 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Lig Kupası 21-22 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Benfica bulunuyor: 2 maçta 4 puan. Attığı gol 6, yediği gol 3; averajı 3. Takipçileri V. Guimaraes (4 puan) ve Covilha (0 puan). Sezon karnesi 1 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 3 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Benfica (6 gol), en az gol yiyen takımı Benfica (3 gol). Son maçlarda en iyi formu Benfica yakaladı: son 2 maçta 4 puan. Ligde şu ana kadar toplam 11 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Benfica (3 puan), deplasman tablosunda ise V. Guimaraes (3 puan).

Yarı Final hattında Benfica.

Gol krallığında Gustavo Sauer (Boavista FC) 4 golle önde. Onu Bruno Duarte (3) ve Bruno Rodrigues (2) izliyor.

Takımlar

Gol Krallığı

Ofsayt UYGULAMASI Lig Kupası maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut