YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
3. Lig Grup 5 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Strindheim (69 puan), 2. Nardo FK (61 puan), 3. Rana FK (61 puan).
3. Lig Grup 5 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Strindheim (69 puan), 2. Nardo FK (61 puan), 3. Rana FK (61 puan).
Norveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 23 | 0 | 3 | 88 - 25 | 63 | 69 | |||
|
2
| 26 | 20 | 1 | 5 | 83 - 23 | 60 | 61 | |||
|
3
| 26 | 20 | 1 | 5 | 79 - 30 | 49 | 61 | |||
|
4
| 26 | 18 | 4 | 4 | 84 - 30 | 54 | 58 | |||
|
5
| 26 | 10 | 5 | 11 | 43 - 41 | 2 | 35 | |||
|
6
| 26 | 10 | 4 | 12 | 56 - 74 | -18 | 34 | |||
|
7
| 26 | 10 | 3 | 13 | 45 - 57 | -12 | 33 | |||
|
8
| 26 | 10 | 2 | 14 | 48 - 66 | -18 | 32 | |||
|
9
| 26 | 9 | 3 | 14 | 54 - 57 | -3 | 30 | |||
|
10
| 26 | 8 | 5 | 13 | 53 - 60 | -7 | 29 | |||
|
11
| 26 | 8 | 3 | 15 | 34 - 51 | -17 | 27 | |||
|
12
| 26 | 8 | 2 | 16 | 42 - 81 | -39 | 26 | |||
|
13
| 26 | 6 | 4 | 16 | 45 - 72 | -27 | 22 | |||
|
14
| 26 | 3 | 1 | 22 | 27 - 114 | -87 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 13 | 0 | 0 | 40 - 12 | 28 | 39 | |||
| 2 | 13 | 12 | 1 | 0 | 56 - 8 | 48 | 37 | |||
| 3 | 13 | 12 | 0 | 1 | 41 - 6 | 35 | 36 | |||
| 4 | 13 | 9 | 3 | 1 | 44 - 11 | 33 | 30 | |||
| 5 | 13 | 8 | 0 | 5 | 33 - 27 | 6 | 24 | |||
| 6 | 13 | 6 | 4 | 3 | 22 - 18 | 4 | 22 | |||
| 7 | 13 | 6 | 3 | 4 | 42 - 22 | 20 | 21 | |||
| 8 | 13 | 6 | 2 | 5 | 26 - 28 | -2 | 20 | |||
| 9 | 13 | 6 | 1 | 6 | 36 - 38 | -2 | 19 | |||
| 10 | 13 | 6 | 0 | 7 | 32 - 24 | 8 | 18 | |||
| 11 | 13 | 5 | 0 | 8 | 19 - 27 | -8 | 15 | |||
| 12 | 13 | 4 | 1 | 8 | 22 - 30 | -8 | 13 | |||
| 13 | 13 | 2 | 4 | 7 | 21 - 34 | -13 | 10 | |||
| 14 | 13 | 3 | 0 | 10 | 14 - 48 | -34 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 0 | 2 | 47 - 19 | 28 | 33 | |||
| 2 | 13 | 9 | 1 | 3 | 40 - 19 | 21 | 28 | |||
| 3 | 13 | 8 | 0 | 5 | 27 - 15 | 12 | 24 | |||
| 4 | 13 | 7 | 1 | 5 | 39 - 18 | 21 | 22 | |||
| 5 | 13 | 4 | 3 | 6 | 20 - 36 | -16 | 15 | |||
| 6 | 13 | 4 | 1 | 8 | 21 - 23 | -2 | 13 | |||
| 7 | 13 | 4 | 1 | 8 | 19 - 29 | -10 | 13 | |||
| 8 | 13 | 4 | 1 | 8 | 20 - 51 | -31 | 13 | |||
| 9 | 13 | 3 | 3 | 7 | 15 - 24 | -9 | 12 | |||
| 10 | 13 | 3 | 3 | 7 | 22 - 33 | -11 | 12 | |||
| 11 | 13 | 4 | 0 | 9 | 24 - 38 | -14 | 12 | |||
| 12 | 13 | 2 | 2 | 9 | 15 - 39 | -24 | 8 | |||
| 13 | 13 | 2 | 2 | 9 | 11 - 38 | -27 | 8 | |||
| 14 | 13 | 0 | 1 | 12 | 13 - 66 | -53 | 1 |
|
|
4.29
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%53.85
|
|
|
|
%10.44
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%78.57
|
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%28.02
|
|
|
|
%29.12
|
|
|
|
%56.59
|
|
|
|
%43.41
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%32.97
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
4.29
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%53.85
|
|
|
|
%10.44
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%21.43
|
|
|
|
%78.57
|
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%28.02
|
|
|
|
%29.12
|
|
|
|
%56.59
|
|
|
|
%43.41
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%32.97
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%36.81
|
|
|
|
%24.18
|
|
|
|
%13.74
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%1.65
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 88 | 25 | 1.1 | - | 4.8 | |
| 84 | 30 | 0.7 | - | 3.8 | |
| 83 | 23 | 1.2 | - | 5.0 | |
| 79 | 30 | 0.2 | 1 | 2.1 | |
| 56 | 74 | 0.7 | - | 2.3 | |
| 54 | 57 | 1.3 | - | 5.0 | |
| 53 | 60 | 1.2 | 1 | 3.6 | |
| 48 | 66 | 0.3 | 1 | 1.2 | |
| 45 | 72 | 1.1 | - | 4.1 | |
| 45 | 57 | 0.9 | 2 | 1.4 | |
| 43 | 41 | 1.0 | 2 | 3.5 | |
| 42 | 81 | 0.9 | - | 2.4 | |
| 34 | 51 | 0.8 | - | 2.9 | |
| 27 | 114 | 1.3 | 2 | 2.2 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
3. Lig Grup 5 2023 sezonunda zirvede Strindheim bulunuyor: 26 maçta 69 puan. Attığı gol 88, yediği gol 25; averajı 63. Takipçileri Nardo FK (61 puan) ve Rana FK (61 puan). Sezon karnesi 23 galibiyet, 0 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Strindheim (88 gol), en az gol yiyen takımı Nardo FK (23 gol). Son maçlarda en iyi formu Strindheim yakaladı: son 26 maçta 69 puan. Ligde şu ana kadar toplam 781 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Rana FK (39 puan), deplasman tablosunda ise Strindheim (33 puan).
Yükselme hattında Strindheim. Küme Düşme hattında Steinkjer, Troender-Lyn, Kolstad.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.