YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Coleraine (10 puan), 2. Carrick Rangers (9 puan), 3. Dungannon (9 puan).
Premier Lig 26-27 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Coleraine (10 puan), 2. Carrick Rangers (9 puan), 3. Dungannon (9 puan).
Kuzey İrlanda
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 4 | 3 | 1 | 0 | 8 - 1 | 7 | 10 | |||
|
2
| 4 | 3 | 0 | 1 | 7 - 3 | 4 | 9 | |||
|
3
| 4 | 3 | 0 | 1 | 6 - 3 | 3 | 9 | |||
|
4
| 4 | 3 | 0 | 1 | 8 - 6 | 2 | 9 | |||
|
5
| 4 | 3 | 0 | 1 | 5 - 4 | 1 | 9 | |||
|
6
| 5 | 2 | 0 | 3 | 7 - 6 | 1 | 6 | |||
|
7
| 4 | 2 | 0 | 2 | 5 - 4 | 1 | 6 | |||
|
8
| 2 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 | 1 | 4 | |||
|
9
| 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 4 | 0 | 3 | |||
|
10
| 3 | 0 | 0 | 3 | 1 - 6 | -5 | 0 | |||
|
11
| 4 | 0 | 0 | 4 | 2 - 8 | -6 | 0 | |||
|
12
| 3 | 0 | 0 | 3 | 0 - 9 | -9 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 - 3 | 2 | 6 | |||
| 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 - 4 | -1 | 6 | |||
| 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 2 | 1 | 3 | |||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 1 | 1 | 3 | |||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 3 | |||
| 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 - 3 | -1 | 3 | |||
| 7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 - 2 | -1 | 3 | |||
| 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 | |||
| 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 - 4 | -3 | 0 | |||
| 11 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 4 | -4 | 0 | |||
| 12 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 - 7 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 - 1 | 7 | 9 | |||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 - 1 | 5 | 6 | |||
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 - 0 | 3 | 6 | |||
| 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 2 | 2 | 3 | |||
| 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 1 | 2 | 3 | |||
| 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 | 2 | 3 | |||
| 7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 - 4 | 0 | 3 | |||
| 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 - 3 | 0 | 3 | |||
| 9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 - 0 | 0 | 1 | |||
| 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 4 | -2 | 0 | |||
| 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 | |||
| 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 2 | -2 | 0 |
| 4 | 3 | |
| 4 | 3 | |
| 3 | 2 | |
| 5 | 2 | |
| 4 | 2 |
|
|
2.50
|
|
|
7.82
|
|
|
3.14
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%54.55
|
|
|
|
%45.45
|
|
|
|
%54.55
|
|
|
|
%22.73
|
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%63.64
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%68.18
|
|
|
|
%13.64
|
|
|
|
%0.00
|
|
| 07 Ağustos Cuma | ||||
| 2 - 1 | MS | |||
| 08 Ağustos Cumartesi | ||||
| 1 - 0 | MS | |||
| 0 - 3 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| 1 - 3 | MS | |||
| 08 Eylül Salı | ||||
| 21:45 | ||||
| 21 Ağustos Cuma | ||||
| 1 - 0 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 22 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 2 | MS | |||
| 2 - 0 | MS | |||
| ERT | ||||
| 3 - 2 | MS | |||
| 28 Ağustos Cuma | ||||
| 0 - 3 | MS | |||
| 29 Ağustos Cumartesi | ||||
| 0 - 4 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 0 - 2 | MS | |||
| 1 - 2 | MS | |||
| ERT | ||||
| 2025-2026 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 |
| 2025-2026 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2010-2011 | ||
| 2009-2010 | ||
| 2008-2009 | ||
| 2007-2008 | ||
| 2006-2007 | ||
| 2005-2006 | ||
| 2004-2005 | ||
| 2003-2004 | ||
| 2002-2003 | ||
| 2001-2002 | ||
| 2000-2001 | ||
| 1999-2000 | ||
| 1998-1999 | ||
| 1997-1998 | ||
| 1996-1997 | ||
| 1995-1996 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1993-1994 | ||
| 1992-1993 | ||
| 1991-1992 | ||
| 1990-1991 | ||
| 1989-1990 | ||
| 1988-1989 | ||
| 1987-1988 | ||
| 1986-1987 | ||
| 1985-1986 | ||
| 1984-1985 | ||
| 1983-1984 | ||
| 1982-1983 | ||
| 1981-1982 | ||
| 1980-1981 | ||
| 1979-1980 | ||
| 1978-1979 | ||
| 1977-1978 | ||
| 1976-1977 | ||
| 1975-1976 | ||
| 1974-1975 | ||
| 1973-1974 | ||
| 1972-1973 | ||
| 1971-1972 | ||
| 1970-1971 | ||
| 1969-1970 | ||
| 1968-1969 | ||
| 1967-1968 | ||
| 1966-1967 | ||
| 1965-1966 | ||
| 1964-1965 | ||
| 1963-1964 | ||
| 1962-1963 | ||
| 1961-1962 | ||
| 1960-1961 | ||
| 1959-1960 | ||
| 1958-1959 | ||
| 1957-1958 | ||
| 1956-1957 | ||
| 1955-1956 | ||
| 1954-1955 | ||
| 1953-1954 | ||
| 1952-1953 | ||
| 1951-1952 | ||
| 1950-1951 | ||
| 1949-1950 | ||
| 1948-1949 | ||
| 1934-1935 | ||
| 1933-1934 | ||
| 1931-1932 | ||
| 1930-1931 | ||
| 1929-1930 | ||
| 1924-1925 | ||
| 1922-1923 | ||
| 1921-1922 | ||
| 1920-1921 | ||
| 1913-1914 | ||
| 1912-1913 | ||
| 1911-1912 | ||
| 1910-1911 | ||
| 1909-1910 | ||
| 1908-1909 | ||
| 1907-1908 | ||
| 1906-1907 | ||
| 1905-1906 | ||
| 1905-1906 | ||
| 1904-1905 | ||
| 1903-1904 | ||
| 1902-1903 | ||
| 1901-1902 | ||
| 1900-1901 | ||
| 1898-1899 | ||
| 1897-1898 | ||
| 1896-1897 | ||
| 1895-1896 | ||
| 1894-1895 | ||
| 1893-1894 | ||
| 1892-1893 | ||
| 1891-1892 | ||
| 1890-1891 |
| 57 | |
| 23 | |
| 7 | |
| 6 | |
| 5 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 11 |
|
24/25
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
11/12
10/11
09/10
07/08
06/07
|
|
| 2 | 7 |
|
25/26
24/25
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
|
|
| 3 | 7 |
|
11/12
10/11
09/10
07/08
06/07
05/06
03/04
|
|
| 4 | 6 |
|
17/18
15/16
14/15
11/12
10/11
09/10
|
|
| 5 | 6 |
|
07/08
06/07
05/06
03/04
00/01
99/00
|
| 1 | 11 |
|
24/25
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
11/12
10/11
09/10
07/08
06/07
|
|
| 2 | 7 |
|
25/26
24/25
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
|
|
| 3 | 7 |
|
11/12
10/11
09/10
07/08
06/07
05/06
03/04
|
|
| 4 | 6 |
|
17/18
15/16
14/15
11/12
10/11
09/10
|
|
| 5 | 6 |
|
07/08
06/07
05/06
03/04
00/01
99/00
|
|
| 6 | 6 |
|
25/26
24/25
21/22
20/21
19/20
18/19
|
|
| 7 | 6 |
|
24/25
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
|
|
| 8 | 6 |
|
61/62
60/61
58/59
55/56
54/55
49/50
|
|
| 9 | 6 |
|
85/86
84/85
83/84
82/83
81/82
79/80
|
|
| 10 | 5 |
|
07/08
06/07
05/06
03/04
00/01
|
|
| 11 | 5 |
|
19/20
18/19
11/12
10/11
09/10
|
|
| 12 | 5 |
|
23/24
22/23
20/21
19/20
18/19
|
|
| 13 | 5 |
|
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
|
|
| 14 | 5 |
|
19/20
18/19
17/18
15/16
14/15
|
|
| 15 | 5 |
|
21/22
20/21
19/20
18/19
17/18
|
| 25/26 | 32 | 20 |
| 25/26 | 32 | 20 |
| 2023-2027 | 84 | 23 | |
| 2025-2027 | 33 | 21 | |
| 2022-2027 | 85 | 21 |
| 2023-2027 | 94 | |
| 2023-2027 | 92 | |
| 2023-2027 | 91 |
| 2023-2027 | 2 | |
| 2023-2027 | 2 | |
| 2023-2027 | 1 |
|
|
2.50
|
|
|
7.82
|
|
|
3.14
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%54.55
|
|
|
|
%45.45
|
|
|
|
%54.55
|
|
|
|
%22.73
|
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%63.64
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%68.18
|
|
|
|
%13.64
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%13.64
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%9.09
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%40.91
|
|
|
|
%22.73
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%13.64
|
|
|
|
%4.55
|
|
|
|
%14.55
|
8
|
|
|
%7.27
|
4
|
|
|
%14.55
|
8
|
|
|
%20.00
|
11
|
|
|
%21.82
|
12
|
|
|
%21.82
|
12
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Piyasa Değeri | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 6 | 1.5 | - | 10.0 | 4.8 | 1.4Mn € | 55.5 | 3.2 | 91.5 | 55.0 | |
| 8 | 1 | 1.0 | - | 9.5 | 5.2 | 3.0Mn € | 41.8 | 6.0 | 83.2 | 47.8 | |
| 7 | 6 | 2.8 | 1 | 11.0 | 4.6 | 2.8Mn € | 51.0 | 4.6 | 88.6 | 60.2 | |
| 7 | 3 | 1.5 | - | 9.0 | 3.0 | 1.7Mn € | 41.0 | 5.0 | 88.5 | 49.8 | |
| 6 | 3 | 1.2 | - | 9.8 | 4.5 | 2.5Mn € | 42.0 | 3.0 | 81.2 | 42.0 | |
| 5 | 4 | 1.0 | 1 | 7.2 | 2.8 | 2.3Mn € | 48.0 | 3.5 | 109.2 | 53.8 | |
| 5 | 4 | 1.5 | - | 7.8 | 4.2 | 2.6Mn € | 59.0 | 6.2 | 83.2 | 69.0 | |
| 4 | 4 | 1.0 | - | 7.7 | 3.3 | 2.3Mn € | 42.3 | 5.0 | 92.7 | 56.0 | |
| 2 | 1 | 0.5 | - | 7.0 | 2.5 | 3.6Mn € | 27.5 | 2.0 | 71.0 | 36.0 | |
| 2 | 8 | 2.8 | 2 | 6.5 | 1.8 | 1.5Mn € | 41.5 | 3.0 | 121.2 | 53.5 | |
| 1 | 6 | 1.3 | - | 3.3 | 1.3 | 450B € | 23.3 | 1.3 | 45.7 | 20.0 | |
| - | 9 | 1.0 | - | 3.3 | 1.3 | 2.0Mn € | 26.0 | 2.0 | 60.7 | 29.0 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Premier Lig 26-27 sezonunda zirvede Coleraine bulunuyor: 4 maçta 10 puan. Attığı gol 8, yediği gol 1; averajı 7. Takipçileri Carrick Rangers (9 puan) ve Dungannon (9 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Coleraine (8 gol), en az gol yiyen takımı Coleraine (1 gol). Son maçlarda en iyi formu Coleraine yakaladı: son 4 maçta 10 puan. Ligde şu ana kadar toplam 55 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Crusaders (6 puan), deplasman tablosunda ise Coleraine (9 puan).
Şampiyonluk Turu hattında Coleraine, Carrick Rangers, Dungannon, Crusaders, Linfield, Glentoran. Küme Düşme Turu hattında Cliftonville, Larne, Ballymena, Limavady Utd., Portadown, Bangor FC.
Gol krallığında Sean McAllister (Dungannon Swifts) 3 golle önde. Onu Adam Brooks (3) ve Senan Devine (2) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.