YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Derry City 2026 sezonu | Premier Lig'de 6. sırada, 34 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
Derry City 2026 sezonu | Premier Lig'de 6. sırada, 34 puan. Kadro, fikstür ve canlı skor Ofsayt'ta.
İrlanda
2
1
11
6
3
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
İrlanda - Premier Lig
|
||||||
| 06/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 13/02 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 20/02 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 27/02 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 06/03 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 13/03 | 1 - 2 |
|
|
M | ||
| 16/03 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 20/03 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 03/04 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 06/04 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 10/04 | 1 - 2 |
|
|
B | ||
| 17/04 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
| 24/04 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 01/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 04/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 08/05 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 15/05 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 22/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 25/05 | 0 - 0 |
|
|
B | ||
| 29/05 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 12/06 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| 19/06 | 1 - 0 |
|
|
M | ||
| 22/06 | 0 - 1 |
|
|
B | ||
| 26/06 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 03/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 02/08 | 1 - 0 |
|
|
B | ||
| 07/08 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 21/08 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
| 30/08 | 3 - 1 |
|
|
B | ||
| 11/09 | - | - | - | - | ||
| 14/09 | - | - | - | - | ||
| 18/09 | - | - | - | - | ||
| 09/10 | - | - | - | - | ||
| 16/10 | - | - | - | - | ||
| 23/10 | - | - | - | - | ||
| 30/10 | - | - | - | - | ||
İrlanda - FAI Ford Kupası
|
||||||
| 2. Tur | ||||||
| 19/07 | 1 - 0 |
|
|
G | ||
| 3. Tur | ||||||
| 14/08 | 1 - 1 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
İrlanda - FAI Başkanlar Kupası
|
||||||
| Final | ||||||
| 31/01 | 0 - 1 |
|
|
G | ||
UEFA Avrupa Ligi, 26/27
|
||||||
| 1. Eleme Turu | ||||||
| 09/07 | 2 - 1 |
|
|
M | ||
| 16/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
UEFA Konferans Ligi, 26/27
|
||||||
| 2. Eleme Turu | ||||||
| 23/07 | 0 - 0 |
|
|
M | ||
| 30/07 | 0 - 1 |
|
|
M | ||
FAI Ford Kupası
Lig Kupası
İrlanda
| Forvetler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
NIR
#11
|
3 | 2 | 1 | 1 | 300B € | 29.11.2027 | ||
NIR
#7
|
29 | 26 | 10 | 7 | 2 | 275B € | 29.11.2028 | |
PRT
#21
|
12 | 9 | 3 | 1 | 1 | 175B € | - | |
NIR
#27
|
11 | 7 | 2 | 1 | 1 | 100B € | 29.11.2026 | |
ENG
#29
|
5 | 3 | 2 | 0 € | 29.06.2026 | |||
IRL
#32
|
2 | 0 € | - | |||||
IRL
#34
|
0 € | - | ||||||
| 7 Forvet | Toplam Değer: 850K € | Ortalama Yaş: 26,1 | ||||||
| Orta Sahalar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#2
|
30 | 26 | 2 | 7 | 275B € | 29.06.2026 | ||
IRL
#8
|
32 | 27 | 4 | 2 | 7 | 1 | 250B € | 29.11.2026 |
NLD
#17
|
9 | 7 | 1 | 250B € | 29.06.2026 | |||
NIR
#15
|
29 | 24 | 6 | 1 | 5 | 1 | 225B € | 29.11.2028 |
IRL
#12
|
7 | 4 | 2 | 2 | 200B € | 29.06.2028 | ||
ENG
#28
|
30 | 17 | 2 | 1 | 2 | 175B € | 29.11.2027 | |
NIR
#20
|
14 | 12 | 4 | 175B € | 29.11.2028 | |||
ENG
#14
|
9 | 7 | 3 | 175B € | - | |||
IRL
#10
|
20 | 13 | 1 | 1 | 5 | 150B € | 29.11.2027 | |
IRL
#16
|
19 | 13 | 4 | 3 | 1 | 100B € | 29.11.2027 | |
NIR
#35
|
1 | 0 € | - | |||||
NIR
#41
|
1 | 0 € | - | |||||
IRL
#34
|
0 € | - | ||||||
| 13 Orta Saha | Toplam Değer: 2Mn € | Ortalama Yaş: 25,0 | ||||||
| Defanslar | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ENG
#19
|
30 | 29 | 3 | 6 | 250B € | 29.11.2028 | ||
ENG
#24
|
6 | 6 | 3 | 200B € | 30.12.2026 | |||
ENG
#4
|
25 | 21 | 1 | 6 | 175B € | 29.11.2026 | ||
IRL
#6
|
10 | 7 | 1 | 2 | 150B € | 30.05.2027 | ||
NIR
#3
|
30 | 28 | 1 | 2 | 8 | 125B € | 29.11.2027 | |
NIR
#23
|
24 | 13 | 2 | 2 | 7 | 100B € | 29.11.2026 | |
IRL
#25
|
2 | 2 | 1 | 0 € | 29.06.2026 | |||
IRL
#22
|
2 | 0 € | - | |||||
IRL
#33
|
0 € | - | ||||||
IRL
#44
|
0 € | - | ||||||
IRL
#33
|
0 € | - | ||||||
| 11 Defans | Toplam Değer: 1Mn € | Ortalama Yaş: 23,7 | ||||||
| Kaleciler | Maç | 11 | Gol | Asist |
|
|
Değer | Sözleşme Bitiş Tarihi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
IRL
#1
|
11 | 11 | 175B € | 29.11.2028 | ||||
ENG
#26
|
1 | 1 | 0 € | - | ||||
ENG
#13
|
1 | 1 | 0 € | 31.12.2026 | ||||
IRL
#30
|
0 € | - | ||||||
| 4 Kaleci | Toplam Değer: 175K € | Ortalama Yaş: 20,8 | ||||||
İrlanda-Premier Lig
1
1
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Shamrock
|
28 | 16 | 7 | 5 | 46 - 27 | 19 | 55 |
|
2
|
St. Patrick's
|
29 | 14 | 8 | 7 | 45 - 25 | 20 | 50 |
|
3
|
Bohemians
|
29 | 14 | 8 | 7 | 50 - 34 | 16 | 50 |
|
4
|
Dundalk
|
29 | 10 | 10 | 9 | 46 - 45 | 1 | 40 |
|
5
|
Shelbourne
|
27 | 8 | 11 | 8 | 37 - 39 | -2 | 35 |
|
6
|
Derry City
|
29 | 7 | 13 | 9 | 41 - 40 | 1 | 34 |
|
7
|
Galway United
|
28 | 8 | 10 | 10 | 36 - 42 | -6 | 34 |
|
8
|
Waterford
|
29 | 7 | 11 | 11 | 39 - 48 | -9 | 32 |
|
9
|
Drogheda Utd
|
29 | 6 | 10 | 13 | 33 - 48 | -15 | 28 |
|
10
|
Sligo Rovers
|
29 | 5 | 8 | 16 | 23 - 48 | -25 | 23 |
Derry City, 1984 yılında kurulmuş bir futbol kulübüdür. İç saha maçlarını Brandywell Stadyumu sahasında oynuyor. Takımı Tiernan Lynch çalıştırıyor.
İrlanda - Premier Lig tablosunda 6. sırada: 29 maçta 34 puan. Karne 7 galibiyet, 13 beraberlik, 9 mağlubiyet. Attığı gol 41, yediği gol 40; averaj 1.
Son maçında Shamrock ile 3-3 berabere kaldı (30.08.2026). Sıradaki maçta Dundalk takımını konuk edecek (06.09.2026).
Kadroda 37 oyuncu var; yaş ortalaması 24.1, toplam piyasa değeri 4.0 Mn €. En golcü isim Michael Duffy (10 gol). En çok asisti Michael Duffy yaptı (7). Kadronun en değerli oyuncusu Gavin Whyte (0.3 Mn €). Kadronun 1 oyuncusu kiralık.
Bu transfer döneminde 13 oyuncu kadroya katıldı, 11 oyuncu ayrıldı. Gelenler arasında Tyler Smith, Brooklyn Lyons-Foster, Darragh Burns var. Ayrılanlar arasında Ryan Long, Rob Slevin, Ben Doherty bulunuyor.
Kulübün kupa dolabında 1 FAI Ford Kupası, 1 Lig Kupası yer alıyor.
Sosyal