YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Ordabasy (58 puan), 2. Astana (53 puan), 3. Aktobe (50 puan).
Premier Lig 2023 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Ordabasy (58 puan), 2. Astana (53 puan), 3. Aktobe (50 puan).
Kazakistan
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 18 | 4 | 4 | 48 - 21 | 27 | 58 | |||
|
2
| 26 | 16 | 5 | 5 | 36 - 24 | 12 | 53 | |||
|
3
| 26 | 13 | 11 | 2 | 44 - 23 | 21 | 50 | |||
|
4
| 26 | 12 | 8 | 6 | 43 - 33 | 10 | 44 | |||
|
5
| 26 | 11 | 6 | 9 | 25 - 23 | 2 | 39 | |||
|
6
| 26 | 10 | 6 | 10 | 31 - 30 | 1 | 36 | |||
|
7
| 26 | 8 | 10 | 8 | 24 - 27 | -3 | 34 | |||
|
8
| 26 | 9 | 7 | 10 | 30 - 32 | -2 | 34 | |||
|
9
| 26 | 7 | 8 | 11 | 31 - 36 | -5 | 29 | |||
|
10
| 26 | 8 | 5 | 13 | 29 - 32 | -3 | 29 | |||
|
11
| 26 | 8 | 5 | 13 | 27 - 38 | -11 | 29 | |||
|
12
| 26 | 7 | 6 | 13 | 26 - 37 | -11 | 27 | |||
|
13
| 26 | 4 | 8 | 14 | 28 - 44 | -16 | 20 | |||
|
14
| 26 | 5 | 3 | 18 | 23 - 45 | -22 | 18 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 1 | 1 | 27 - 8 | 19 | 34 | |||
| 2 | 13 | 9 | 2 | 2 | 24 - 16 | 8 | 29 | |||
| 3 | 13 | 8 | 4 | 1 | 27 - 12 | 15 | 28 | |||
| 4 | 13 | 7 | 4 | 2 | 25 - 17 | 8 | 25 | |||
| 5 | 13 | 6 | 5 | 2 | 13 - 9 | 4 | 23 | |||
| 6 | 13 | 6 | 4 | 3 | 18 - 14 | 4 | 22 | |||
| 7 | 13 | 6 | 4 | 3 | 11 - 8 | 3 | 22 | |||
| 8 | 13 | 6 | 3 | 4 | 16 - 13 | 3 | 21 | |||
| 9 | 13 | 5 | 2 | 6 | 19 - 16 | 3 | 17 | |||
| 10 | 13 | 5 | 1 | 7 | 14 - 17 | -3 | 16 | |||
| 11 | 13 | 4 | 3 | 6 | 13 - 15 | -2 | 15 | |||
| 12 | 13 | 3 | 4 | 6 | 15 - 19 | -4 | 13 | |||
| 13 | 13 | 2 | 6 | 5 | 12 - 16 | -4 | 12 | |||
| 14 | 13 | 2 | 3 | 8 | 10 - 21 | -11 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 7 | 3 | 3 | 21 - 13 | 8 | 24 | |||
| 2 | 13 | 7 | 3 | 3 | 12 - 8 | 4 | 24 | |||
| 3 | 13 | 5 | 7 | 1 | 17 - 11 | 6 | 22 | |||
| 4 | 13 | 6 | 3 | 4 | 18 - 15 | 3 | 21 | |||
| 5 | 13 | 6 | 2 | 5 | 17 - 17 | 0 | 20 | |||
| 6 | 13 | 5 | 4 | 4 | 18 - 16 | 2 | 19 | |||
| 7 | 13 | 5 | 2 | 6 | 14 - 15 | -1 | 17 | |||
| 8 | 13 | 5 | 0 | 8 | 14 - 21 | -7 | 15 | |||
| 9 | 13 | 3 | 4 | 6 | 14 - 19 | -5 | 13 | |||
| 10 | 13 | 3 | 3 | 7 | 10 - 16 | -6 | 12 | |||
| 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 11 - 18 | -7 | 11 | |||
| 12 | 13 | 1 | 4 | 8 | 13 - 22 | -9 | 7 | |||
| 13 | 13 | 1 | 4 | 8 | 13 - 25 | -12 | 7 | |||
| 14 | 13 | 0 | 2 | 11 | 9 - 28 | -19 | 2 |
|
|
2.45
|
|
|
0.00
|
|
|
0.26
|
|
|
%43.96
|
|
|
|
%25.27
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%52.20
|
|
|
|
%47.80
|
|
|
|
%35.16
|
|
|
|
%40.11
|
|
|
|
%24.73
|
|
|
|
%53.85
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%30.22
|
|
|
|
%46.70
|
|
|
|
%20.88
|
|
|
|
%2.20
|
|
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 |
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1999 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1996 | ||
| 1995 | ||
| 1994 | ||
| 1993 | ||
| 1992 |
| 7 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 7 |
|
21/22
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 2 | 7 |
|
20/21
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 3 | 6 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 4 | 6 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 5 | 6 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
| 1 | 7 |
|
21/22
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 2 | 7 |
|
20/21
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 3 | 6 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 4 | 6 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 5 | 6 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 6 | 5 |
|
20/21
18/19
17/18
16/17
15/16
|
|
| 7 | 5 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
14/15
|
|
| 8 | 5 |
|
17/18
16/17
15/16
14/15
13/14
|
|
| 9 | 5 |
|
22/23
20/21
17/18
16/17
15/16
|
|
| 10 | 4 |
|
02/03
01/02
96/97
92/93
|
|
| 11 | 4 |
|
22/23
20/21
16/17
15/16
|
|
| 12 | 4 |
|
21/22
18/19
17/18
16/17
|
|
| 13 | 4 |
|
98/99
97/98
94/95
93/94
|
|
| 14 | 4 |
|
21/22
18/19
17/18
16/17
|
|
| 15 | 4 |
|
18/19
17/18
16/17
15/16
|
| 2025 | 24 | 4 |
| 2025 | 24 | 4 |
| 2023-2026 | 66 | 12 | |
| 2025-2026 | 38 | 10 | |
| 2025-2026 | 43 | 9 |
| 2024-2026 | 68 | |
| 2024-2026 | 67 | |
| 2023-2026 | 67 |
| 2024-2026 | 2 | |
| 2025-2026 | 2 | |
| 2024-2024 | 1 |
|
|
2.45
|
|
|
0.00
|
|
|
0.26
|
|
|
%43.96
|
|
|
|
%25.27
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%52.20
|
|
|
|
%47.80
|
|
|
|
%35.16
|
|
|
|
%40.11
|
|
|
|
%24.73
|
|
|
|
%53.85
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%30.22
|
|
|
|
%46.70
|
|
|
|
%20.88
|
|
|
|
%2.20
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%12.64
|
|
|
|
%12.09
|
|
|
|
%11.54
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%17.03
|
|
|
|
%14.84
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%12.09
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%1.65
|
|
|
|
%0.90
|
4
|
|
|
%2.25
|
10
|
|
|
%4.04
|
18
|
|
|
%0.45
|
2
|
|
|
%2.25
|
10
|
|
|
%2.02
|
9
|
|
|
%85.39
|
380
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 48 | 21 | 0.1 | 1 | - | - | - | 0.2 | - | - | |
| 44 | 23 | 0.3 | - | - | - | - | 0.4 | - | - | |
| 43 | 33 | 0.3 | - | - | - | - | 0.5 | - | - | |
| 36 | 24 | 0.5 | - | 1.5 | 1.2 | 10.8 | 2.3 | 19.8 | 12.2 | |
| 31 | 36 | 0.0 | - | - | - | - | 0.2 | - | - | |
| 31 | 30 | 0.7 | - | 1.5 | 0.8 | 11.2 | 0.8 | 17.6 | 7.9 | |
| 30 | 32 | 0.4 | - | 1.1 | 0.6 | 7.4 | 1.0 | 15.6 | 9.9 | |
| 29 | 32 | 0.3 | 1 | - | - | - | 0.3 | - | - | |
| 28 | 44 | 0.1 | - | - | - | - | 0.3 | - | - | |
| 27 | 38 | 0.3 | - | - | - | - | 0.2 | - | - | |
| 26 | 37 | 0.2 | - | - | - | - | 0.4 | - | - | |
| 25 | 23 | 0.1 | - | - | - | - | 0.0 | - | - | |
| 24 | 27 | 0.2 | - | - | - | - | 0.1 | - | - | |
| 23 | 45 | 0.5 | - | 0.8 | 0.7 | 9.0 | 0.5 | 16.0 | 6.3 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Premier Lig 2023 sezonunda zirvede Ordabasy bulunuyor: 26 maçta 58 puan. Attığı gol 48, yediği gol 21; averajı 27. Takipçileri Astana (53 puan) ve Aktobe (50 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Ordabasy (48 gol), en az gol yiyen takımı Ordabasy (21 gol). Son maçlarda en iyi formu Ordabasy yakaladı: son 26 maçta 58 puan. Ligde şu ana kadar toplam 445 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Ordabasy (34 puan), deplasman tablosunda ise Ordabasy (24 puan).
Şampiyonlar Ligi Eleme hattında Ordabasy. Konferans Ligi Eleme hattında Astana, Aktobe. UEFA Avrupa Ligi Eleme hattında Tobol. Küme Düşme hattında Okzhetpes Kokshetau, FK Kaspii Aktau, Aksu.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.