YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Birinci Lig 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Okzhetpes Kokshetau (61 puan), 2. Kaisar Kyzylorda (56 puan), 3. Zhetysu (52 puan).
Birinci Lig 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Okzhetpes Kokshetau (61 puan), 2. Kaisar Kyzylorda (56 puan), 3. Zhetysu (52 puan).
Kazakistan
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 19 | 4 | 3 | 80 - 22 | 58 | 61 | |||
|
2
| 26 | 17 | 5 | 4 | 60 - 26 | 34 | 56 | |||
|
3
| 26 | 17 | 4 | 5 | 57 - 23 | 34 | 52 | |||
|
4
| 26 | 15 | 6 | 5 | 61 - 31 | 30 | 51 | |||
|
5
| 26 | 12 | 5 | 9 | 57 - 43 | 14 | 41 | |||
|
6
| 26 | 9 | 10 | 7 | 45 - 47 | -2 | 37 | |||
|
7
| 26 | 10 | 6 | 10 | 45 - 47 | -2 | 36 | |||
|
8
| 26 | 10 | 5 | 11 | 40 - 36 | 4 | 35 | |||
|
9
| 26 | 10 | 5 | 11 | 48 - 54 | -6 | 35 | |||
|
10
| 26 | 8 | 6 | 12 | 42 - 60 | -18 | 30 | |||
|
11
| 26 | 7 | 6 | 13 | 50 - 62 | -12 | 27 | |||
|
12
| 26 | 6 | 3 | 17 | 27 - 70 | -43 | 21 | |||
|
13
| 26 | 4 | 5 | 17 | 36 - 72 | -36 | 17 | |||
|
14
| 26 | 1 | 4 | 21 | 16 - 71 | -55 | 7 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 2 | 1 | 50 - 8 | 42 | 32 | |||
| 2 | 13 | 10 | 2 | 1 | 33 - 13 | 20 | 32 | |||
| 3 | 13 | 10 | 1 | 2 | 31 - 11 | 20 | 31 | |||
| 4 | 13 | 8 | 3 | 2 | 28 - 17 | 11 | 27 | |||
| 5 | 13 | 7 | 2 | 4 | 22 - 19 | 3 | 23 | |||
| 6 | 13 | 7 | 1 | 5 | 25 - 17 | 8 | 22 | |||
| 7 | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 - 19 | 5 | 21 | |||
| 8 | 13 | 5 | 4 | 4 | 32 - 20 | 12 | 19 | |||
| 9 | 13 | 5 | 4 | 4 | 31 - 20 | 11 | 19 | |||
| 10 | 13 | 4 | 6 | 3 | 23 - 19 | 4 | 18 | |||
| 11 | 13 | 4 | 2 | 7 | 16 - 38 | -22 | 14 | |||
| 12 | 13 | 3 | 3 | 7 | 20 - 34 | -14 | 12 | |||
| 13 | 13 | 3 | 2 | 8 | 19 - 31 | -12 | 11 | |||
| 14 | 13 | 1 | 2 | 10 | 9 - 35 | -26 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 2 | 2 | 30 - 14 | 16 | 29 | |||
| 2 | 13 | 7 | 3 | 3 | 33 - 14 | 19 | 24 | |||
| 3 | 13 | 7 | 3 | 3 | 27 - 13 | 14 | 24 | |||
| 4 | 13 | 7 | 3 | 3 | 26 - 12 | 14 | 24 | |||
| 5 | 13 | 7 | 1 | 5 | 25 - 23 | 2 | 22 | |||
| 6 | 13 | 5 | 4 | 4 | 22 - 28 | -6 | 19 | |||
| 7 | 13 | 5 | 3 | 5 | 22 - 26 | -4 | 18 | |||
| 8 | 13 | 4 | 2 | 7 | 24 - 35 | -11 | 14 | |||
| 9 | 13 | 3 | 4 | 6 | 15 - 19 | -4 | 13 | |||
| 10 | 13 | 3 | 4 | 6 | 23 - 28 | -5 | 13 | |||
| 11 | 13 | 2 | 2 | 9 | 19 - 42 | -23 | 8 | |||
| 12 | 13 | 2 | 1 | 10 | 11 - 32 | -21 | 7 | |||
| 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 17 - 41 | -24 | 6 | |||
| 14 | 13 | 0 | 2 | 11 | 7 - 36 | -29 | 2 |
|
|
3.65
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%20.33
|
|
|
|
%34.07
|
|
|
|
%28.02
|
|
|
|
%71.98
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%58.79
|
|
|
|
%41.21
|
|
|
|
%15.93
|
|
|
|
%32.42
|
|
|
|
%36.26
|
|
|
|
%15.38
|
|
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 |
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2009 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2005 | ||
| 2003 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1995 | ||
| 1994 | ||
| 1993 |
| 5 | |
| 4 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 2 |
|
24/25
23/24
|
|
| 2 | 2 |
|
24/25
22/23
|
|
| 3 | 2 |
|
24/25
22/23
|
|
| 4 | 2 |
|
24/25
20/21
|
|
| 5 | 2 |
|
23/24
21/22
|
| 1 | 2 |
|
24/25
23/24
|
|
| 2 | 2 |
|
24/25
22/23
|
|
| 3 | 2 |
|
24/25
22/23
|
|
| 4 | 2 |
|
24/25
20/21
|
|
| 5 | 2 |
|
23/24
21/22
|
|
| 6 | 1 |
|
19/20
|
|
| 7 | 1 |
|
21/22
|
|
| 8 | 1 |
|
19/20
|
|
| 9 | 1 |
|
21/22
|
|
| 10 | 1 |
|
19/20
|
|
| 11 | 1 |
|
19/20
|
|
| 12 | 1 |
|
19/20
|
|
| 13 | 1 |
|
22/23
|
|
| 14 | 1 |
|
23/24
|
|
| 15 | 1 |
|
22/23
|
| 2025 | 21 | 4 |
| 2025 | 21 | 4 |
| 2024-2025 | 37 | 6 | |
| 2024-2024 | 21 | 6 | |
| 2024-2024 | 10 | 4 |
| 2024-2026 | 49 | |
| 2024-2025 | 49 | |
| 2024-2025 | 47 |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2025-2025 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 |
|
|
3.65
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%20.33
|
|
|
|
%34.07
|
|
|
|
%28.02
|
|
|
|
%71.98
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%58.79
|
|
|
|
%41.21
|
|
|
|
%15.93
|
|
|
|
%32.42
|
|
|
|
%36.26
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%34.07
|
|
|
|
%20.33
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 80 | 22 | 0.9 | - | 2.3 | |
| 61 | 31 | 1.1 | 1 | 3.4 | |
| 60 | 26 | 0.7 | - | 1.5 | |
| 57 | 23 | 1.2 | - | 2.3 | |
| 57 | 43 | 0.7 | - | 2.3 | |
| 50 | 62 | 1.0 | - | 2.0 | |
| 48 | 54 | 0.4 | - | 0.6 | |
| 45 | 47 | 1.1 | - | 1.5 | |
| 45 | 47 | 1.8 | 3 | 3.0 | |
| 42 | 60 | 1.3 | - | 2.3 | |
| 40 | 36 | 1.5 | 1 | 2.4 | |
| 36 | 72 | 1.2 | - | 2.7 | |
| 27 | 70 | 0.8 | 2 | 1.6 | |
| 16 | 71 | 0.5 | 1 | 0.4 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Birinci Lig 2022 sezonunda zirvede Okzhetpes Kokshetau bulunuyor: 26 maçta 61 puan. Attığı gol 80, yediği gol 22; averajı 58. Takipçileri Kaisar Kyzylorda (56 puan) ve Zhetysu (52 puan). Sezon karnesi 19 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Okzhetpes Kokshetau (80 gol), en az gol yiyen takımı Okzhetpes Kokshetau (22 gol). Son maçlarda en iyi formu Okzhetpes Kokshetau yakaladı: son 26 maçta 61 puan. Ligde şu ana kadar toplam 664 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Okzhetpes Kokshetau (32 puan), deplasman tablosunda ise Okzhetpes Kokshetau (29 puan).
Yükselme hattında Okzhetpes Kokshetau, Kaisar Kyzylorda. Küme Düşme hattında FK Baikonur.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.