Birinci Lig 2021 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Aksu (50 puan), 2. FK Maktaaral (46 puan), 3. FK Kyran Shymkent (42 puan).

Birinci Lig 2021

Birinci Lig
Tüm Ligler
Search
Kazakistan
Takvim 2021
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
Birinci Lig maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
22155253 - 193450
2
22144437 - 152246
3
22126457 - 322542
4
22155266 - 254141
5
22112953 - 361735
6
22105745 - 351035
7
2285940 - 32829
8
22701533 - 43-1021
9
22601615 - 67-5218
10
22521523 - 69-4617
11
22231720 - 71-519
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 1192038 - 122629
2 1183029 - 82127
3 1182129 - 121726
4 1172236 - 171923
5 1172220 - 61423
6 1170434 - 171721
7 1163228 - 131521
8 1160528 - 151318
9 1151514 - 15-116
10 115069 - 21-1215
11 1123612 - 30-189
Yükselme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.67
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%57.58
76
X
%14.39
19
2
%28.03
37
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%26.52
35
Üst
%73.48
97
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%100.00
132
2
%0.00
0
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%56.06
74
KG Yok
%43.94
58
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%12.88
17
2-3 Gol
%37.88
50
4-5 Gol
%31.82
42
6+ Gol
%17.42
23
Fikstür
22. Hafta
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Şampiyonlar
Şampiyonlar
Sezon Takım Teknik Direktör
2025
2024
2023
2022
2021
Şampiyonlar — Tümü
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2020
2019
2018
2017
2016
2014
2013
2009
2007
2006
2005
2005
2003
2001
2000
1998
1995
1994
1993
En Çok Şampiyon Olan Takımlar
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular
# Oyuncu Unvan Takım Yıllar
1 2
FK Kaspii Aktau logosu Okzhetpes Kokshetau logosu
24/25 23/24
2 2
FK Kaspii Aktau logosu Elimai FC logosu
24/25 22/23
3 2
FK Kaspii Aktau logosu Elimai FC logosu
24/25 22/23
4 2
FK Kaspii Aktau logosu Aksu logosu
24/25 20/21
5 2
Okzhetpes Kokshetau logosu
23/24 21/22
En Çok Şampiyonluk Yaşayan Oyuncular — Tümü
1 2
FK Kaspii Aktau logosu Okzhetpes Kokshetau logosu
24/25 23/24
2 2
FK Kaspii Aktau logosu Elimai FC logosu
24/25 22/23
3 2
FK Kaspii Aktau logosu Elimai FC logosu
24/25 22/23
4 2
FK Kaspii Aktau logosu Aksu logosu
24/25 20/21
5 2
Okzhetpes Kokshetau logosu
23/24 21/22
6 1
Atyrau logosu
19/20
7 1
Okzhetpes Kokshetau logosu
21/22
8 1
Atyrau logosu
19/20
9 1
Okzhetpes Kokshetau logosu
21/22
10 1
FK Aktobe logosu
19/20
11 1
Atyrau logosu
19/20
12 1
Atyrau logosu
19/20
13 1
Elimai FC logosu
22/23
14 1
Okzhetpes Kokshetau logosu
23/24
15 1
Elimai FC logosu
22/23
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
2025 21 4
Gol Kralları — Tümü
2025 21 4
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2024-2025 37 6
2024-2024 21 6
2024-2024 10 4
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2024-2026 49
2024-2025 49
2024-2025 47
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2024-2025 1
2025-2025 1
2024-2025 1

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.67
Korner
0.00
Sarı Kart
0.00
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%57.58
76
X
%14.39
19
2
%28.03
37
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%26.52
35
Üst
%73.48
97
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%0.00
0
X
%100.00
132
2
%0.00
0
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%56.06
74
KG Yok
%43.94
58
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%12.88
17
2-3 Gol
%37.88
50
4-5 Gol
%31.82
42
6+ Gol
%17.42
23
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
2-1
%9.85
13
1-1
%6.82
9
3-0
%6.82
9
3-1
%6.82
9
1-0
%6.06
8
1-2
%6.06
8
0-1
%5.30
7
1-3
%4.55
6
4-0
%4.55
6
0-4
%3.79
5
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/1
%57.58
76
X/2
%28.03
37
X/X
%14.39
19
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Korner Korner
66 25 0.5 1 3.0
57 32 1.2 - 4.7
53 36 1.2 - 4.1
53 19 1.5 - 3.9
45 35 1.0 - 1.7
42 40 1.2 - 3.1
40 32 1.5 2 3.5
37 15 1.1 1 1.5
33 43 0.5 - 1.8
23 69 0.3 1 1.1
20 71 1.3 2 2.0
15 67 1.5 2 3.1

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Birinci Lig 2021 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Birinci Lig 2021 sezonunda zirvede Aksu bulunuyor: 22 maçta 50 puan. Attığı gol 53, yediği gol 19; averajı 34. Takipçileri FK Maktaaral (46 puan) ve FK Kyran Shymkent (42 puan). Sezon karnesi 15 galibiyet, 5 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 11 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Okzhetpes Kokshetau (66 gol), en az gol yiyen takımı FK Maktaaral (15 gol). Son maçlarda en iyi formu Aksu yakaladı: son 22 maçta 50 puan. Ligde şu ana kadar toplam 442 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Okzhetpes Kokshetau (29 puan), deplasman tablosunda ise Aksu (23 puan).

Yükselme hattında Aksu, FK Maktaaral, FK Kyran Shymkent.

Takımlar

Ofsayt UYGULAMASI Birinci Lig maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut