Druga liga Crne Gore 25-26 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Otrant-Ol. Ulcinj (74 puan), 2. OFK Grbalj (67 puan), 3. Iskra (64 puan).

Druga liga Crne Gore 25-26

Druga liga Crne Gore
Tüm Ligler
Search
Karadağ
36. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
19. Hafta
20. Hafta
21. Hafta
22. Hafta
23. Hafta
24. Hafta
25. Hafta
26. Hafta
27. Hafta
28. Hafta
29. Hafta
30. Hafta
31. Hafta
32. Hafta
33. Hafta
34. Hafta
35. Hafta
36. Hafta
Takvim 25/26
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
Druga liga Crne Gore maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
36235881 - 315074
2
362141163 - 422167
3
361713651 - 341764
4
3612141045 - 36950
5
361551647 - 43450
6
361461634 - 45-1148
7
371481541 - 46-550
8
3711101647 - 51-443
9
36882021 - 58-3732
10
36582331 - 76-4523
Puan Durumu — İç Saha
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 18142238 - 152344
2 18132351 - 153641
3 1894524 - 19531
4 1879225 - 141130
5 1893621 - 15630
6 1976632 - 201227
7 1865722 - 24-223
8 1872914 - 22-823
9 18531014 - 29-1518
10 1845917 - 31-1417
Puan Durumu — Deplasman
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1 18104426 - 20634
2 18103530 - 161433
3 1869323 - 121127
4 1874720 - 23-325
5 1872925 - 27-223
6 18621026 - 28-220
7 19541017 - 27-1019
8 18441015 - 31-1616
9 1835107 - 29-2214
10 18131414 - 45-316
Yükselme
Yükselme Play-off
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.55
Korner
7.83
Sarı Kart
3.88
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%44.32
82
X
%23.24
43
2
%32.43
60
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%55.14
102
Üst
%44.86
83
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%30.81
57
X
%49.73
92
2
%19.46
36
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%41.62
77
KG Yok
%58.38
108
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%30.27
56
2-3 Gol
%40.54
75
4-5 Gol
%23.24
43
6+ Gol
%5.95
11
Fikstür
Düşme Final
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 2 0
25/26 2 0
25/26 0 0
Gol Kralları — Tümü
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 2 0
25/26 2 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 2 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 2 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 2 0
25/26 2 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 2 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 2 0
25/26 1 0
25/26 2 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 2 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 0 0
25/26 1 0
25/26 2 0
25/26 2 0
25/26 0 0
25/26 2 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 1 0
25/26 2 0
25/26 1 0
25/26 0 0
25/26 2 0
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2024-2025 26 6
2024-2025 26 3
2024-2025 20 2
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2024-2025 28
2024-2025 28
2024-2025 28
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2024-2025 1
2024-2025 0
2025-2026 0

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
2.55
Korner
7.83
Sarı Kart
3.88
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%44.32
82
X
%23.24
43
2
%32.43
60
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%55.14
102
Üst
%44.86
83
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%30.81
57
X
%49.73
92
2
%19.46
36
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%41.62
77
KG Yok
%58.38
108
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%30.27
56
2-3 Gol
%40.54
75
4-5 Gol
%23.24
43
6+ Gol
%5.95
11
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
1-0
%11.89
22
0-0
%10.27
19
2-0
%9.19
17
0-1
%8.11
15
0-2
%8.11
15
1-1
%7.57
14
1-2
%6.49
12
2-1
%5.41
10
2-2
%5.41
10
3-1
%4.32
8
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%25.41
47
X/1
%18.38
34
2/2
%17.30
32
X/X
%16.76
31
X/2
%14.59
27
1/X
%4.86
9
2/X
%1.62
3
1/2
%0.54
1
2/1
%0.54
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%12.29
58
16-30
%12.50
59
31-45
%14.83
70
46-60
%11.86
56
61-75
%13.77
65
76-90
%24.15
114
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
82 31 1.6 2 10.8 6.2 46.4 4.6 92.1 50.9
63 42 1.6 1 10.1 4.6 49.9 4.7 81.9 43.5
54 52 2.1 4 7.1 4.2 48.2 3.3 84.9 40.3
51 34 1.9 2 8.7 4.8 48.7 3.4 88.0 42.7
47 43 2.4 4 8.9 4.4 46.6 4.2 91.6 49.6
45 36 2.4 2 8.8 4.8 49.2 4.0 85.7 42.4
41 46 1.7 2 7.4 3.1 47.8 3.9 80.6 39.5
34 45 2.0 3 8.8 3.8 45.4 3.9 82.8 43.3
31 76 2.0 2 9.1 4.7 45.1 4.0 90.9 43.8
22 59 2.0 - 5.8 3.2 40.4 3.1 79.2 33.1
1 7 1.5 1 8.0 4.0 39.5 3.5 79.0 35.0
1 1 1.0 - 6.0 3.5 53.0 2.5 101.0 36.5

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Druga liga Crne Gore 25-26 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Druga liga Crne Gore 25-26 sezonunda zirvede Otrant-Ol. Ulcinj bulunuyor: 36 maçta 74 puan. Attığı gol 81, yediği gol 31; averajı 50. Takipçileri OFK Grbalj (67 puan) ve Iskra (64 puan). Sezon karnesi 23 galibiyet, 5 beraberlik, 8 mağlubiyet. Tabloda 10 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Otrant-Ol. Ulcinj (81 gol), en az gol yiyen takımı Otrant-Ol. Ulcinj (31 gol). Son maçlarda en iyi formu Otrant-Ol. Ulcinj yakaladı: son 36 maçta 74 puan. Ligde şu ana kadar toplam 461 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra OFK Grbalj (44 puan), deplasman tablosunda ise Iskra (34 puan).

Yükselme hattında Otrant-Ol. Ulcinj. Yükselme Play-off hattında OFK Grbalj, Iskra.

Takımlar

Gol Krallığı