YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Güney Grubu 2015 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Trelleborgs (64 puan), 2. Orgryte (57 puan), 3. Östers IF (50 puan).
1. Lig Güney Grubu 2015 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Trelleborgs (64 puan), 2. Orgryte (57 puan), 3. Östers IF (50 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 20 | 4 | 2 | 65 - 25 | 40 | 64 | |||
|
2
| 26 | 18 | 3 | 5 | 70 - 26 | 44 | 57 | |||
|
3
| 26 | 15 | 5 | 6 | 39 - 19 | 20 | 50 | |||
|
4
| 26 | 11 | 7 | 8 | 46 - 35 | 11 | 40 | |||
|
5
| 26 | 11 | 5 | 10 | 38 - 51 | -13 | 38 | |||
|
6
| 26 | 11 | 4 | 11 | 37 - 32 | 5 | 37 | |||
|
7
| 26 | 9 | 8 | 9 | 38 - 33 | 5 | 35 | |||
|
8
| 26 | 10 | 5 | 11 | 41 - 42 | -1 | 35 | |||
|
9
| 26 | 7 | 8 | 11 | 30 - 41 | -11 | 29 | |||
|
10
| 26 | 8 | 5 | 13 | 45 - 57 | -12 | 29 | |||
|
11
| 26 | 8 | 5 | 13 | 36 - 51 | -15 | 29 | |||
|
12
| 26 | 7 | 4 | 15 | 41 - 54 | -13 | 25 | |||
|
13
| 26 | 5 | 10 | 11 | 35 - 51 | -16 | 25 | |||
|
14
| 26 | 4 | 3 | 19 | 21 - 65 | -44 | 15 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 2 | 1 | 36 - 12 | 24 | 32 | |||
| 2 | 13 | 10 | 2 | 1 | 33 - 9 | 24 | 32 | |||
| 3 | 13 | 7 | 3 | 3 | 31 - 16 | 15 | 24 | |||
| 4 | 13 | 7 | 3 | 3 | 19 - 10 | 9 | 24 | |||
| 5 | 13 | 7 | 2 | 4 | 26 - 16 | 10 | 23 | |||
| 6 | 13 | 6 | 2 | 5 | 20 - 12 | 8 | 20 | |||
| 7 | 13 | 6 | 1 | 6 | 26 - 23 | 3 | 19 | |||
| 8 | 13 | 5 | 4 | 4 | 18 - 22 | -4 | 19 | |||
| 9 | 13 | 5 | 3 | 5 | 27 - 22 | 5 | 18 | |||
| 10 | 13 | 4 | 5 | 4 | 19 - 19 | 0 | 17 | |||
| 11 | 13 | 4 | 5 | 4 | 17 - 17 | 0 | 17 | |||
| 12 | 13 | 5 | 1 | 7 | 24 - 28 | -4 | 16 | |||
| 13 | 13 | 4 | 3 | 6 | 18 - 20 | -2 | 15 | |||
| 14 | 13 | 3 | 2 | 8 | 14 - 28 | -14 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 2 | 1 | 32 - 16 | 16 | 32 | |||
| 2 | 13 | 8 | 2 | 3 | 20 - 9 | 11 | 26 | |||
| 3 | 13 | 8 | 1 | 4 | 34 - 14 | 20 | 25 | |||
| 4 | 13 | 7 | 1 | 5 | 19 - 12 | 7 | 22 | |||
| 5 | 13 | 6 | 1 | 6 | 20 - 29 | -9 | 19 | |||
| 6 | 13 | 4 | 4 | 5 | 15 - 19 | -4 | 16 | |||
| 7 | 13 | 4 | 4 | 5 | 15 - 19 | -4 | 16 | |||
| 8 | 13 | 3 | 6 | 4 | 18 - 21 | -3 | 15 | |||
| 9 | 13 | 3 | 4 | 6 | 12 - 23 | -11 | 13 | |||
| 10 | 13 | 3 | 3 | 7 | 13 - 24 | -11 | 12 | |||
| 11 | 13 | 1 | 5 | 7 | 16 - 32 | -16 | 8 | |||
| 12 | 13 | 2 | 1 | 10 | 14 - 32 | -18 | 7 | |||
| 13 | 13 | 1 | 3 | 9 | 19 - 41 | -22 | 6 | |||
| 14 | 13 | 1 | 1 | 11 | 7 - 37 | -30 | 4 |
| 8 | 10 | |
| 11 | 10 | |
| 8 | 8 | |
| 8 | 8 | |
| 11 | 8 |
| 9 | 7 | |
| 9 | 4 | |
| 8 | 4 | |
| 11 | 4 | |
| 10 | 4 |
|
|
3.20
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%20.88
|
|
|
|
%33.52
|
|
|
|
%39.01
|
|
|
|
%60.99
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%68.13
|
|
|
|
%56.04
|
|
|
|
%43.96
|
|
|
|
%18.68
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%12.09
|
|
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1993 | ||
| 1989 |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2017-2022 | 130 | 65 | |
| 2016-2022 | 165 | 63 | |
| 2018-2024 | 164 | 57 |
| 2018-2024 | 190 | |
| 2018-2023 | 166 | |
| 2016-2023 | 166 |
| 2016-2022 | 4 | |
| 2018-2021 | 2 | |
| 2016-2022 | 2 |
|
|
3.20
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%20.88
|
|
|
|
%33.52
|
|
|
|
%39.01
|
|
|
|
%60.99
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%68.13
|
|
|
|
%56.04
|
|
|
|
%43.96
|
|
|
|
%18.68
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%12.09
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%8.79
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%29.67
|
|
|
|
%25.27
|
|
|
|
%13.74
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%3.30
|
|
|
|
%2.20
|
|
|
|
%0.55
|
|
|
|
%5.84
|
34
|
|
|
%6.70
|
39
|
|
|
%6.53
|
38
|
|
|
%8.42
|
49
|
|
|
%6.70
|
39
|
|
|
%11.34
|
66
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 70 | 26 | |
| 65 | 25 | |
| 46 | 35 | |
| 45 | 57 | |
| 41 | 54 | |
| 41 | 42 | |
| 39 | 19 | |
| 38 | 51 | |
| 38 | 33 | |
| 37 | 32 | |
| 36 | 51 | |
| 35 | 51 | |
| 30 | 41 | |
| 21 | 65 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0.00 | 0.67 | 0.33 | |
| 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Adam Ladeback
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 |
Fredrik Klitte
|
6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.17 | 0.17 |
| 5 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0.00 | 0.20 | 0.40 | |
| 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | |
| 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | |
Andreas Dufva-Johansson
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 |
Farouk Ben Ahmed Nehdi
|
3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
| 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.25 | 0.25 | |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0.00 | 0.33 | 0.67 | |
Fredrik Oppong
|
4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0.00 | 0.50 | 0.50 |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Joakim Östling
|
2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 |
Granit Maqedonci
|
5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0.00 | 0.20 | 0.60 |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 7 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.14 | 0.14 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Güney Grubu 2015 sezonunda zirvede Trelleborgs bulunuyor: 26 maçta 64 puan. Attığı gol 65, yediği gol 25; averajı 40. Takipçileri Orgryte (57 puan) ve Östers IF (50 puan). Sezon karnesi 20 galibiyet, 4 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Orgryte (70 gol), en az gol yiyen takımı Östers IF (19 gol). Son maçlarda en iyi formu Trelleborgs yakaladı: son 26 maçta 64 puan. Ligde şu ana kadar toplam 582 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Orgryte (32 puan), deplasman tablosunda ise Trelleborgs (32 puan).
Gol krallığında William Atashkadeh (Örgryte IS) 10 golle önde. Onu Salif Camara Jönsson (10) ve Richard Yarsuvat (8) izliyor.