YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Güney Grubu 2013 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Husqvarna (56 puan), 2. Oddevold (49 puan), 3. Trelleborgs (45 puan).
1. Lig Güney Grubu 2013 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Husqvarna (56 puan), 2. Oddevold (49 puan), 3. Trelleborgs (45 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 17 | 5 | 4 | 42 - 17 | 25 | 56 | |||
|
2
| 26 | 14 | 7 | 5 | 49 - 29 | 20 | 49 | |||
|
3
| 26 | 14 | 3 | 9 | 41 - 38 | 3 | 45 | |||
|
4
| 26 | 12 | 7 | 7 | 40 - 30 | 10 | 43 | |||
|
5
| 26 | 11 | 8 | 7 | 33 - 29 | 4 | 41 | |||
|
6
| 26 | 12 | 5 | 9 | 39 - 36 | 3 | 41 | |||
|
7
| 26 | 10 | 8 | 8 | 44 - 41 | 3 | 38 | |||
|
8
| 26 | 9 | 7 | 10 | 34 - 36 | -2 | 34 | |||
|
9
| 26 | 9 | 6 | 11 | 34 - 36 | -2 | 33 | |||
|
10
| 26 | 9 | 5 | 12 | 46 - 41 | 5 | 32 | |||
|
11
| 26 | 9 | 4 | 13 | 38 - 43 | -5 | 31 | |||
|
12
| 26 | 6 | 5 | 15 | 24 - 39 | -15 | 23 | |||
|
13
| 26 | 6 | 5 | 15 | 30 - 56 | -26 | 23 | |||
|
14
| 26 | 4 | 5 | 17 | 25 - 48 | -23 | 17 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 2 | 1 | 21 - 5 | 16 | 32 | |||
| 2 | 13 | 8 | 2 | 3 | 25 - 13 | 12 | 26 | |||
| 3 | 13 | 7 | 5 | 1 | 19 - 13 | 6 | 26 | |||
| 4 | 13 | 7 | 4 | 2 | 21 - 11 | 10 | 25 | |||
| 5 | 13 | 8 | 1 | 4 | 27 - 19 | 8 | 25 | |||
| 6 | 13 | 7 | 3 | 3 | 26 - 18 | 8 | 24 | |||
| 7 | 13 | 6 | 3 | 4 | 20 - 13 | 7 | 21 | |||
| 8 | 13 | 5 | 4 | 4 | 21 - 16 | 5 | 19 | |||
| 9 | 13 | 5 | 4 | 4 | 20 - 20 | 0 | 19 | |||
| 10 | 13 | 5 | 3 | 5 | 18 - 18 | 0 | 18 | |||
| 11 | 13 | 4 | 3 | 6 | 26 - 22 | 4 | 15 | |||
| 12 | 13 | 4 | 2 | 7 | 11 - 15 | -4 | 14 | |||
| 13 | 13 | 3 | 1 | 9 | 15 - 23 | -8 | 10 | |||
| 14 | 13 | 2 | 3 | 8 | 14 - 29 | -15 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 7 | 3 | 3 | 28 - 18 | 10 | 24 | |||
| 2 | 13 | 7 | 3 | 3 | 21 - 12 | 9 | 24 | |||
| 3 | 13 | 7 | 2 | 4 | 21 - 18 | 3 | 23 | |||
| 4 | 13 | 6 | 2 | 5 | 14 - 19 | -5 | 20 | |||
| 5 | 13 | 5 | 2 | 6 | 20 - 19 | 1 | 17 | |||
| 6 | 13 | 4 | 5 | 4 | 15 - 17 | -2 | 17 | |||
| 7 | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 - 16 | -2 | 15 | |||
| 8 | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 - 16 | -2 | 15 | |||
| 9 | 13 | 3 | 5 | 5 | 18 - 23 | -5 | 14 | |||
| 10 | 13 | 4 | 2 | 7 | 16 - 27 | -11 | 14 | |||
| 11 | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 - 23 | -9 | 12 | |||
| 12 | 13 | 4 | 0 | 9 | 17 - 27 | -10 | 12 | |||
| 13 | 13 | 2 | 3 | 8 | 13 - 24 | -11 | 9 | |||
| 14 | 13 | 1 | 4 | 8 | 10 - 25 | -15 | 7 |
| 10 | 8 | |
| 10 | 8 | |
| 11 | 7 | |
| 9 | 7 | |
| 10 | 7 |
| 11 | 6 | |
| 11 | 4 | |
| 10 | 4 | |
| 9 | 3 | |
| 10 | 3 |
|
|
2.85
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.51
|
|
|
|
%21.98
|
|
|
|
%33.52
|
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%57.14
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%14.84
|
|
|
|
%71.98
|
|
|
|
%52.75
|
|
|
|
%47.25
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%6.04
|
|
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1993 | ||
| 1989 |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2017-2022 | 130 | 65 | |
| 2016-2022 | 165 | 63 | |
| 2018-2024 | 164 | 57 |
| 2018-2024 | 190 | |
| 2018-2023 | 166 | |
| 2016-2023 | 166 |
| 2016-2022 | 4 | |
| 2018-2021 | 2 | |
| 2016-2022 | 2 |
|
|
2.85
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.51
|
|
|
|
%21.98
|
|
|
|
%33.52
|
|
|
|
%42.86
|
|
|
|
%57.14
|
|
|
|
%13.19
|
|
|
|
%14.84
|
|
|
|
%71.98
|
|
|
|
%52.75
|
|
|
|
%47.25
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%12.09
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%1.10
|
|
|
|
%4.82
|
25
|
|
|
%6.17
|
32
|
|
|
%6.55
|
34
|
|
|
%7.71
|
40
|
|
|
%8.67
|
45
|
|
|
%10.60
|
55
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 49 | 29 | |
| 46 | 41 | |
| 44 | 41 | |
| 42 | 17 | |
| 41 | 38 | |
| 40 | 30 | |
| 39 | 36 | |
| 38 | 43 | |
| 34 | 36 | |
| 34 | 36 | |
| 33 | 29 | |
| 30 | 56 | |
| 25 | 48 | |
| 24 | 39 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | |
| 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | |
| 9 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.11 | 0.11 | |
| 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.20 | |
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | |
Fredrik Klitte
|
2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Kaspar Sjoberg
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.25 |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | |
| 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | |
| 9 | 4 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 0.00 | 0.44 | 0.22 | |
Magnus Lindgren
|
6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0.00 | 0.67 | 0.00 |
| 7 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0.00 | 0.14 | 0.29 | |
| 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.17 | 0.17 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Güney Grubu 2013 sezonunda zirvede Husqvarna bulunuyor: 26 maçta 56 puan. Attığı gol 42, yediği gol 17; averajı 25. Takipçileri Oddevold (49 puan) ve Trelleborgs (45 puan). Sezon karnesi 17 galibiyet, 5 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Oddevold (49 gol), en az gol yiyen takımı Husqvarna (17 gol). Son maçlarda en iyi formu Husqvarna yakaladı: son 26 maçta 56 puan. Ligde şu ana kadar toplam 519 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Husqvarna (32 puan), deplasman tablosunda ise Oddevold (24 puan).
Gol krallığında Eldin Karisik (Kristianstad FC) 8 golle önde. Onu Edward Ofere (8) ve Ronny Sabo (7) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.