YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Güney Grubu 2011 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Varbergs (54 puan), 2. Sylvia (49 puan), 3. Orgryte (47 puan).
1. Lig Güney Grubu 2011 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Varbergs (54 puan), 2. Sylvia (49 puan), 3. Orgryte (47 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 16 | 6 | 4 | 56 - 27 | 29 | 54 | |||
|
2
| 26 | 16 | 1 | 9 | 54 - 33 | 21 | 49 | |||
|
3
| 26 | 14 | 5 | 7 | 49 - 32 | 17 | 47 | |||
|
4
| 26 | 12 | 5 | 9 | 40 - 39 | 1 | 41 | |||
|
5
| 26 | 11 | 6 | 9 | 35 - 26 | 9 | 39 | |||
|
6
| 26 | 9 | 10 | 7 | 46 - 38 | 8 | 37 | |||
|
7
| 26 | 11 | 4 | 11 | 36 - 50 | -14 | 37 | |||
|
8
| 26 | 11 | 2 | 13 | 39 - 38 | 1 | 35 | |||
|
9
| 26 | 10 | 4 | 12 | 45 - 45 | 0 | 34 | |||
|
10
| 26 | 9 | 7 | 10 | 38 - 41 | -3 | 34 | |||
|
11
| 26 | 9 | 6 | 11 | 31 - 42 | -11 | 33 | |||
|
12
| 26 | 7 | 7 | 12 | 34 - 40 | -6 | 28 | |||
|
13
| 26 | 7 | 3 | 16 | 23 - 48 | -25 | 24 | |||
|
14
| 26 | 5 | 4 | 17 | 31 - 58 | -27 | 19 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 1 | 2 | 28 - 12 | 16 | 31 | |||
| 2 | 13 | 8 | 3 | 2 | 30 - 12 | 18 | 27 | |||
| 3 | 13 | 8 | 3 | 2 | 26 - 18 | 8 | 27 | |||
| 4 | 13 | 8 | 1 | 4 | 31 - 14 | 17 | 25 | |||
| 5 | 13 | 8 | 1 | 4 | 28 - 19 | 9 | 25 | |||
| 6 | 13 | 6 | 3 | 4 | 19 - 9 | 10 | 21 | |||
| 7 | 13 | 6 | 3 | 4 | 23 - 18 | 5 | 21 | |||
| 8 | 13 | 7 | 0 | 6 | 18 - 17 | 1 | 21 | |||
| 9 | 13 | 5 | 5 | 3 | 30 - 21 | 9 | 20 | |||
| 10 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 - 18 | 3 | 18 | |||
| 11 | 13 | 5 | 2 | 6 | 17 - 15 | 2 | 17 | |||
| 12 | 13 | 4 | 4 | 5 | 20 - 22 | -2 | 16 | |||
| 13 | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 - 18 | -4 | 15 | |||
| 14 | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 - 22 | -5 | 15 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 8 | 0 | 5 | 23 - 19 | 4 | 24 | |||
| 2 | 13 | 6 | 5 | 2 | 28 - 15 | 13 | 23 | |||
| 3 | 13 | 7 | 2 | 4 | 19 - 21 | -2 | 23 | |||
| 4 | 13 | 6 | 2 | 5 | 19 - 20 | -1 | 20 | |||
| 5 | 13 | 6 | 0 | 7 | 22 - 23 | -1 | 18 | |||
| 6 | 13 | 5 | 3 | 5 | 16 - 17 | -1 | 18 | |||
| 7 | 13 | 5 | 3 | 5 | 17 - 24 | -7 | 18 | |||
| 8 | 13 | 4 | 5 | 4 | 16 - 17 | -1 | 17 | |||
| 9 | 13 | 4 | 1 | 8 | 22 - 27 | -5 | 13 | |||
| 10 | 13 | 3 | 3 | 7 | 14 - 18 | -4 | 12 | |||
| 11 | 13 | 3 | 1 | 9 | 10 - 32 | -22 | 10 | |||
| 12 | 13 | 1 | 6 | 6 | 10 - 22 | -12 | 9 | |||
| 13 | 13 | 1 | 1 | 11 | 14 - 36 | -22 | 4 | |||
| 14 | 13 | 0 | 3 | 10 | 5 - 31 | -26 | 3 |
| 11 | 8 | |
| 10 | 8 | |
| 10 | 6 | |
| 12 | 6 | |
| 10 | 5 |
| 12 | 9 | |
| 6 | 4 | |
| 8 | 4 | |
| 10 | 3 | |
| 10 | 3 |
|
|
3.06
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%48.35
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%32.42
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%61.54
|
|
|
|
%18.68
|
|
|
|
%17.03
|
|
|
|
%64.29
|
|
|
|
%52.75
|
|
|
|
%47.25
|
|
|
|
%17.58
|
|
|
|
%43.96
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%7.69
|
|
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1993 | ||
| 1989 |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2017-2022 | 130 | 65 | |
| 2016-2022 | 165 | 63 | |
| 2018-2024 | 164 | 57 |
| 2018-2024 | 190 | |
| 2018-2023 | 166 | |
| 2016-2023 | 166 |
| 2016-2022 | 4 | |
| 2018-2021 | 2 | |
| 2016-2022 | 2 |
|
|
3.06
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%48.35
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%32.42
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%61.54
|
|
|
|
%18.68
|
|
|
|
%17.03
|
|
|
|
%64.29
|
|
|
|
%52.75
|
|
|
|
%47.25
|
|
|
|
%17.58
|
|
|
|
%43.96
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%29.67
|
|
|
|
%23.63
|
|
|
|
%14.29
|
|
|
|
%10.99
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%2.20
|
|
|
|
%2.20
|
|
|
|
%5.75
|
32
|
|
|
%6.28
|
35
|
|
|
%5.92
|
33
|
|
|
%5.92
|
33
|
|
|
%8.62
|
48
|
|
|
%12.03
|
67
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 56 | 27 | |
| 54 | 33 | |
| 49 | 32 | |
| 46 | 38 | |
| 45 | 45 | |
| 40 | 39 | |
| 39 | 38 | |
| 38 | 41 | |
| 36 | 50 | |
| 35 | 26 | |
| 34 | 40 | |
| 31 | 58 | |
| 31 | 42 | |
| 23 | 48 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | |
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | |
Mohammed Al-Hakim
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0.00 | 0.67 | 0.17 | |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | |
| 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0.00 | 0.25 | 0.75 | |
Kaspar Sjoberg
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
| 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0.00 | 3.00 | 0.00 | |
| 6 | 1 | 3 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | |
| 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0.00 | 0.50 | 0.17 | |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | |
| 9 | 5 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 0.00 | 0.44 | 0.22 | |
| 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | |
| 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0.00 | 0.20 | 0.40 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Magnus Lindgren
|
10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0.00 | 0.30 | 0.10 |
Glenn Nyberg
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.50 | 0.50 |
| 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0.00 | 1.50 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Güney Grubu 2011 sezonunda zirvede Varbergs bulunuyor: 26 maçta 54 puan. Attığı gol 56, yediği gol 27; averajı 29. Takipçileri Sylvia (49 puan) ve Orgryte (47 puan). Sezon karnesi 16 galibiyet, 6 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Varbergs (56 gol), en az gol yiyen takımı Lunds (26 gol). Son maçlarda en iyi formu Varbergs yakaladı: son 26 maçta 54 puan. Ligde şu ana kadar toplam 557 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Varbergs (31 puan), deplasman tablosunda ise Sylvia (24 puan).
Gol krallığında Patrik Larsson (Varbergs BoIS) 8 golle önde. Onu Jakob Olsson (8) ve Nicolas Sandberg (6) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.