YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Güney Grubu 2018 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Mjallby (69 puan), 2. Oskarshmans AIK (57 puan), 3. Tvaakers (55 puan).
1. Lig Güney Grubu 2018 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Mjallby (69 puan), 2. Oskarshmans AIK (57 puan), 3. Tvaakers (55 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 30 | 21 | 6 | 3 | 73 - 29 | 44 | 69 | |||
|
2
| 30 | 16 | 9 | 5 | 59 - 36 | 23 | 57 | |||
|
3
| 30 | 17 | 4 | 9 | 46 - 34 | 12 | 55 | |||
|
4
| 30 | 16 | 5 | 9 | 51 - 35 | 16 | 53 | |||
|
5
| 30 | 14 | 8 | 8 | 41 - 31 | 10 | 50 | |||
|
6
| 30 | 12 | 10 | 8 | 50 - 30 | 20 | 46 | |||
|
7
| 30 | 12 | 6 | 12 | 53 - 49 | 4 | 42 | |||
|
8
| 30 | 10 | 7 | 13 | 47 - 47 | 0 | 37 | |||
|
9
| 30 | 10 | 7 | 13 | 35 - 52 | -17 | 37 | |||
|
10
| 30 | 8 | 9 | 13 | 33 - 41 | -8 | 33 | |||
|
11
| 30 | 9 | 6 | 15 | 42 - 52 | -10 | 33 | |||
|
12
| 30 | 8 | 9 | 13 | 38 - 51 | -13 | 33 | |||
|
13
| 30 | 7 | 12 | 11 | 39 - 60 | -21 | 33 | |||
|
14
| 30 | 8 | 8 | 14 | 45 - 54 | -9 | 32 | |||
|
15
| 30 | 8 | 5 | 17 | 28 - 61 | -33 | 29 | |||
|
16
| 30 | 6 | 5 | 19 | 44 - 62 | -18 | 23 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 12 | 3 | 0 | 41 - 12 | 29 | 39 | |||
| 2 | 15 | 9 | 3 | 3 | 24 - 14 | 10 | 30 | |||
| 3 | 15 | 9 | 2 | 4 | 25 - 15 | 10 | 29 | |||
| 4 | 15 | 7 | 5 | 3 | 28 - 10 | 18 | 26 | |||
| 5 | 15 | 7 | 5 | 3 | 32 - 20 | 12 | 26 | |||
| 6 | 15 | 7 | 5 | 3 | 25 - 17 | 8 | 26 | |||
| 7 | 15 | 8 | 1 | 6 | 33 - 26 | 7 | 25 | |||
| 8 | 15 | 6 | 5 | 4 | 28 - 15 | 13 | 23 | |||
| 9 | 15 | 7 | 2 | 6 | 26 - 21 | 5 | 23 | |||
| 10 | 15 | 7 | 2 | 6 | 17 - 19 | -2 | 23 | |||
| 11 | 15 | 6 | 3 | 6 | 26 - 23 | 3 | 21 | |||
| 12 | 15 | 6 | 3 | 6 | 16 - 21 | -5 | 21 | |||
| 13 | 15 | 5 | 5 | 5 | 24 - 25 | -1 | 20 | |||
| 14 | 15 | 4 | 8 | 3 | 23 - 26 | -3 | 20 | |||
| 15 | 15 | 5 | 3 | 7 | 16 - 20 | -4 | 18 | |||
| 16 | 15 | 3 | 3 | 9 | 25 - 31 | -6 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 9 | 4 | 2 | 27 - 16 | 11 | 31 | |||
| 2 | 15 | 9 | 3 | 3 | 32 - 17 | 15 | 30 | |||
| 3 | 15 | 9 | 3 | 3 | 25 - 14 | 11 | 30 | |||
| 4 | 15 | 8 | 1 | 6 | 22 - 20 | 2 | 25 | |||
| 5 | 15 | 5 | 6 | 4 | 16 - 16 | 0 | 21 | |||
| 6 | 15 | 5 | 5 | 5 | 22 - 20 | 2 | 20 | |||
| 7 | 15 | 4 | 5 | 6 | 20 - 23 | -3 | 17 | |||
| 8 | 15 | 3 | 6 | 6 | 17 - 21 | -4 | 15 | |||
| 9 | 15 | 4 | 2 | 9 | 19 - 32 | -13 | 14 | |||
| 10 | 15 | 3 | 5 | 7 | 18 - 33 | -15 | 14 | |||
| 11 | 15 | 3 | 4 | 8 | 14 - 26 | -12 | 13 | |||
| 12 | 15 | 3 | 4 | 8 | 16 - 34 | -18 | 13 | |||
| 13 | 15 | 2 | 5 | 8 | 19 - 31 | -12 | 11 | |||
| 14 | 15 | 3 | 2 | 10 | 19 - 31 | -12 | 11 | |||
| 15 | 15 | 2 | 2 | 11 | 12 - 40 | -28 | 8 | |||
| 16 | 15 | 2 | 1 | 12 | 17 - 35 | -18 | 7 |
| 8 | 9 | |
| 8 | 9 | |
| 8 | 6 | |
| 7 | 6 | |
| 7 | 5 |
| 8 | 5 | |
| 8 | 4 | |
| 7 | 4 | |
| 7 | 3 | |
| 8 | 3 |
|
|
3.02
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.00
|
|
|
|
%24.17
|
|
|
|
%30.83
|
|
|
|
%41.25
|
|
|
|
%58.75
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%11.25
|
|
|
|
%82.50
|
|
|
|
%59.58
|
|
|
|
%40.42
|
|
|
|
%19.58
|
|
|
|
%44.58
|
|
|
|
%28.33
|
|
|
|
%7.50
|
|
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1993 | ||
| 1989 |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2021-2023 | 83 | 48 | |
| 2021-2024 | 99 | 37 | |
| 2021-2022 | 58 | 28 |
| 2021-2025 | 127 | |
| 2021-2025 | 125 | |
| 2021-2025 | 123 |
| 2024-2024 | 2 | |
| 2022-2023 | 2 | |
| 2023-2023 | 2 |
|
|
3.02
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%45.00
|
|
|
|
%24.17
|
|
|
|
%30.83
|
|
|
|
%41.25
|
|
|
|
%58.75
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%11.25
|
|
|
|
%82.50
|
|
|
|
%59.58
|
|
|
|
%40.42
|
|
|
|
%19.58
|
|
|
|
%44.58
|
|
|
|
%28.33
|
|
|
|
%7.50
|
|
|
|
%12.08
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%7.08
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%5.83
|
|
|
|
%4.58
|
|
|
|
%3.75
|
|
|
|
%3.75
|
|
|
|
%36.67
|
|
|
|
%26.67
|
|
|
|
%19.17
|
|
|
|
%4.17
|
|
|
|
%4.17
|
|
|
|
%4.17
|
|
|
|
%2.92
|
|
|
|
%2.08
|
|
|
|
%3.73
|
27
|
|
|
%3.87
|
28
|
|
|
%3.45
|
25
|
|
|
%5.11
|
37
|
|
|
%4.83
|
35
|
|
|
%5.52
|
40
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 73 | 29 | |
| 59 | 36 | |
| 53 | 49 | |
| 51 | 35 | |
| 50 | 30 | |
| 47 | 47 | |
| 46 | 34 | |
| 45 | 54 | |
| 44 | 62 | |
| 42 | 52 | |
| 41 | 31 | |
| 39 | 60 | |
| 38 | 51 | |
| 35 | 52 | |
| 33 | 41 | |
| 28 | 61 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Kastriot Gerxhaliu
|
4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | |
| 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | |
| 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.33 | 0.00 | |
| 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Tess Olofsson
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
Fikret Buqa
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.33 |
| 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | |
Adi Aganovic
|
3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.33 | 0.00 |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | |
| 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.40 | 0.00 | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Enzo Vesprini
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 |
| 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Andreas Dufva-Johansson
|
3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Fredrik Oppong
|
5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0.00 | 0.40 | 0.40 |
Rambod Beigi
|
2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 |
Joakim Östling
|
4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.25 | 0.25 |
| 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.20 | 0.20 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Güney Grubu 2018 sezonunda zirvede Mjallby bulunuyor: 30 maçta 69 puan. Attığı gol 73, yediği gol 29; averajı 44. Takipçileri Oskarshmans AIK (57 puan) ve Tvaakers (55 puan). Sezon karnesi 21 galibiyet, 6 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Mjallby (73 gol), en az gol yiyen takımı Mjallby (29 gol). Son maçlarda en iyi formu Mjallby yakaladı: son 30 maçta 69 puan. Ligde şu ana kadar toplam 724 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Mjallby (39 puan), deplasman tablosunda ise Oskarshmans AIK (31 puan).
Gol krallığında Aniekpeno Udoh (Ljungskile SK) 9 golle önde. Onu Robin Stromberg (9) ve William Kvist (6) izliyor.