YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Güney Grubu 2020 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Varnamo (63 puan), 2. Landskrona (59 puan), 3. Utsiktens BK (53 puan).
1. Lig Güney Grubu 2020 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Varnamo (63 puan), 2. Landskrona (59 puan), 3. Utsiktens BK (53 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 30 | 20 | 3 | 7 | 60 - 26 | 34 | 63 | |||
|
2
| 30 | 17 | 8 | 5 | 54 - 30 | 24 | 59 | |||
|
3
| 30 | 14 | 11 | 5 | 59 - 36 | 23 | 53 | |||
|
4
| 30 | 14 | 6 | 10 | 50 - 35 | 15 | 48 | |||
|
5
| 30 | 14 | 4 | 12 | 52 - 45 | 7 | 46 | |||
|
6
| 30 | 13 | 4 | 13 | 61 - 54 | 7 | 43 | |||
|
7
| 30 | 13 | 4 | 13 | 47 - 52 | -5 | 43 | |||
|
8
| 30 | 10 | 12 | 8 | 40 - 33 | 7 | 42 | |||
|
9
| 30 | 12 | 5 | 13 | 54 - 47 | 7 | 41 | |||
|
10
| 30 | 11 | 7 | 12 | 50 - 56 | -6 | 40 | |||
|
11
| 30 | 10 | 9 | 11 | 40 - 50 | -10 | 39 | |||
|
12
| 30 | 11 | 6 | 13 | 31 - 46 | -15 | 39 | |||
|
13
| 30 | 9 | 8 | 13 | 39 - 46 | -7 | 35 | |||
|
14
| 30 | 9 | 8 | 13 | 42 - 55 | -13 | 35 | |||
|
15
| 30 | 5 | 7 | 18 | 36 - 60 | -24 | 22 | |||
|
16
| 30 | 4 | 6 | 20 | 36 - 80 | -44 | 18 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 11 | 2 | 2 | 33 - 8 | 25 | 35 | |||
| 2 | 15 | 11 | 2 | 2 | 33 - 15 | 18 | 35 | |||
| 3 | 15 | 10 | 3 | 2 | 35 - 13 | 22 | 33 | |||
| 4 | 15 | 9 | 4 | 2 | 27 - 12 | 15 | 31 | |||
| 5 | 15 | 9 | 4 | 2 | 23 - 14 | 9 | 31 | |||
| 6 | 15 | 9 | 3 | 3 | 28 - 18 | 10 | 30 | |||
| 7 | 15 | 8 | 5 | 2 | 26 - 11 | 15 | 29 | |||
| 8 | 15 | 9 | 2 | 4 | 37 - 24 | 13 | 29 | |||
| 9 | 15 | 9 | 1 | 5 | 28 - 22 | 6 | 28 | |||
| 10 | 15 | 8 | 3 | 4 | 29 - 21 | 8 | 27 | |||
| 11 | 15 | 8 | 3 | 4 | 23 - 20 | 3 | 27 | |||
| 12 | 15 | 7 | 5 | 3 | 32 - 16 | 16 | 26 | |||
| 13 | 15 | 7 | 3 | 5 | 24 - 18 | 6 | 24 | |||
| 14 | 15 | 6 | 4 | 5 | 20 - 22 | -2 | 22 | |||
| 15 | 15 | 2 | 5 | 8 | 23 - 37 | -14 | 11 | |||
| 16 | 15 | 1 | 5 | 9 | 23 - 36 | -13 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 9 | 1 | 5 | 27 - 18 | 9 | 28 | |||
| 2 | 15 | 6 | 6 | 3 | 21 - 15 | 6 | 24 | |||
| 3 | 15 | 7 | 1 | 7 | 18 - 19 | -1 | 22 | |||
| 4 | 15 | 4 | 8 | 3 | 24 - 23 | 1 | 20 | |||
| 5 | 15 | 5 | 1 | 9 | 24 - 27 | -3 | 16 | |||
| 6 | 15 | 4 | 3 | 8 | 19 - 30 | -11 | 15 | |||
| 7 | 15 | 4 | 2 | 9 | 24 - 30 | -6 | 14 | |||
| 8 | 15 | 4 | 2 | 9 | 13 - 24 | -11 | 14 | |||
| 9 | 15 | 2 | 7 | 6 | 14 - 22 | -8 | 13 | |||
| 10 | 15 | 3 | 4 | 8 | 22 - 33 | -11 | 13 | |||
| 11 | 15 | 3 | 4 | 8 | 21 - 35 | -14 | 13 | |||
| 12 | 15 | 2 | 6 | 7 | 17 - 30 | -13 | 12 | |||
| 13 | 15 | 2 | 5 | 8 | 15 - 28 | -13 | 11 | |||
| 14 | 15 | 3 | 1 | 11 | 27 - 35 | -8 | 10 | |||
| 15 | 15 | 2 | 2 | 11 | 8 - 32 | -24 | 8 | |||
| 16 | 15 | 2 | 1 | 12 | 13 - 43 | -30 | 7 |
| 27 | 24 | |
| 28 | 19 | |
| 24 | 15 | |
| 27 | 14 | |
| 20 | 13 |
| 27 | 7 | |
| 20 | 5 | |
| 23 | 5 | |
| 26 | 4 | |
| 24 | 4 |
|
|
3.13
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%51.67
|
|
|
|
%22.50
|
|
|
|
%25.83
|
|
|
|
%38.75
|
|
|
|
%61.25
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%32.50
|
|
|
|
%58.75
|
|
|
|
%41.25
|
|
|
|
%15.83
|
|
|
|
%45.83
|
|
|
|
%30.42
|
|
|
|
%7.92
|
|
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1993 | ||
| 1989 |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2021-2023 | 83 | 48 | |
| 2021-2024 | 99 | 37 | |
| 2021-2022 | 58 | 28 |
| 2021-2025 | 127 | |
| 2021-2025 | 125 | |
| 2021-2025 | 123 |
| 2024-2024 | 2 | |
| 2022-2023 | 2 | |
| 2023-2023 | 2 |
|
|
3.13
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%51.67
|
|
|
|
%22.50
|
|
|
|
%25.83
|
|
|
|
%38.75
|
|
|
|
%61.25
|
|
|
|
%40.00
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%32.50
|
|
|
|
%58.75
|
|
|
|
%41.25
|
|
|
|
%15.83
|
|
|
|
%45.83
|
|
|
|
%30.42
|
|
|
|
%7.92
|
|
|
|
%10.83
|
|
|
|
%10.42
|
|
|
|
%9.17
|
|
|
|
%7.08
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%5.83
|
|
|
|
%5.42
|
|
|
|
%4.58
|
|
|
|
%4.58
|
|
|
|
%4.58
|
|
|
|
%32.08
|
|
|
|
%17.50
|
|
|
|
%11.25
|
|
|
|
%10.00
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%6.25
|
|
|
|
%5.83
|
|
|
|
%2.08
|
|
|
|
%10.92
|
82
|
|
|
%13.98
|
105
|
|
|
%17.04
|
128
|
|
|
%17.04
|
128
|
|
|
%16.11
|
121
|
|
|
%19.97
|
150
|
|
|
%0.13
|
1
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 61 | 54 | |
| 60 | 26 | |
| 59 | 36 | |
| 54 | 47 | |
| 54 | 30 | |
| 52 | 45 | |
| 50 | 56 | |
| 50 | 35 | |
| 47 | 52 | |
| 42 | 55 | |
| 40 | 33 | |
| 40 | 50 | |
| 39 | 46 | |
| 36 | 60 | |
| 36 | 80 | |
| 31 | 46 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | |
Kastriot Gerxhaliu
|
16 | 11 | 1 | 4 | 0 | 3 | 5 | 0.00 | 0.19 | 0.31 |
Jovan Krsmanovic
|
6 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.17 | 0.17 |
Jasmin Svraka
|
1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 1.00 |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Erik Mattsson
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 |
| 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Fredrik Alknas
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0.00 | 0.50 | 1.00 | |
| 12 | 6 | 2 | 4 | 0 | 3 | 4 | 0.00 | 0.25 | 0.33 | |
| 19 | 8 | 8 | 3 | 0 | 4 | 6 | 0.00 | 0.21 | 0.32 | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | |
Tess Olofsson
|
4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.25 |
Fikret Buqa
|
18 | 13 | 4 | 1 | 0 | 5 | 4 | 0.00 | 0.28 | 0.22 |
| 18 | 9 | 4 | 5 | 0 | 2 | 6 | 0.00 | 0.11 | 0.33 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | |
Adi Aganovic
|
12 | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.42 |
| 6 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 0.00 | 0.00 | 0.83 | |
Oscar Johnson
|
21 | 10 | 6 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0.00 | 0.05 | 0.14 |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0.00 | 0.67 | 0.33 | |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | |
Fredrik Oppong
|
15 | 7 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0.00 | 0.13 | 0.13 |
Rambod Beigi
|
2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0.00 | 0.50 | 1.00 |
| 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 | |
Rinon Hasani
|
17 | 8 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.12 |
| 18 | 9 | 3 | 6 | 0 | 4 | 10 | 0.00 | 0.22 | 0.56 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Güney Grubu 2020 sezonunda zirvede Varnamo bulunuyor: 30 maçta 63 puan. Attığı gol 60, yediği gol 26; averajı 34. Takipçileri Landskrona (59 puan) ve Utsiktens BK (53 puan). Sezon karnesi 20 galibiyet, 3 beraberlik, 7 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Skovde AIK (61 gol), en az gol yiyen takımı Varnamo (26 gol). Son maçlarda en iyi formu Varnamo yakaladı: son 30 maçta 63 puan. Ligde şu ana kadar toplam 751 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Varnamo (35 puan), deplasman tablosunda ise Varnamo (28 puan).
Gol krallığında Simon Karlsson Adjei (Assyriska Turabdin IK) 24 golle önde. Onu Emil Aberg (19) ve Andre Reinholdsson (15) izliyor.