YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Güney Grubu 2014 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Utsiktens BK (55 puan), 2. Orgryte (48 puan), 3. Lunds (44 puan).
1. Lig Güney Grubu 2014 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Utsiktens BK (55 puan), 2. Orgryte (48 puan), 3. Lunds (44 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 17 | 4 | 5 | 47 - 26 | 21 | 55 | |||
|
2
| 26 | 14 | 6 | 6 | 45 - 33 | 12 | 48 | |||
|
3
| 26 | 13 | 5 | 8 | 66 - 45 | 21 | 44 | |||
|
4
| 26 | 13 | 5 | 8 | 53 - 37 | 16 | 44 | |||
|
5
| 26 | 12 | 5 | 9 | 43 - 44 | -1 | 41 | |||
|
6
| 26 | 10 | 6 | 10 | 51 - 45 | 6 | 36 | |||
|
7
| 26 | 10 | 6 | 10 | 39 - 37 | 2 | 36 | |||
|
8
| 26 | 10 | 5 | 11 | 35 - 38 | -3 | 35 | |||
|
9
| 26 | 9 | 7 | 10 | 39 - 45 | -6 | 34 | |||
|
10
| 26 | 9 | 7 | 10 | 33 - 44 | -11 | 34 | |||
|
11
| 26 | 8 | 8 | 10 | 36 - 34 | 2 | 32 | |||
|
12
| 26 | 9 | 5 | 12 | 42 - 44 | -2 | 32 | |||
|
13
| 26 | 4 | 7 | 15 | 29 - 50 | -21 | 19 | |||
|
14
| 26 | 3 | 6 | 17 | 23 - 59 | -36 | 15 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 2 | 2 | 47 - 23 | 24 | 29 | |||
| 2 | 13 | 9 | 2 | 2 | 30 - 11 | 19 | 29 | |||
| 3 | 13 | 9 | 2 | 2 | 26 - 11 | 15 | 29 | |||
| 4 | 13 | 9 | 2 | 2 | 22 - 12 | 10 | 29 | |||
| 5 | 13 | 7 | 5 | 1 | 25 - 12 | 13 | 26 | |||
| 6 | 13 | 8 | 1 | 4 | 26 - 22 | 4 | 25 | |||
| 7 | 13 | 5 | 5 | 3 | 17 - 15 | 2 | 20 | |||
| 8 | 13 | 6 | 2 | 5 | 19 - 20 | -1 | 20 | |||
| 9 | 13 | 5 | 2 | 6 | 30 - 25 | 5 | 17 | |||
| 10 | 13 | 5 | 2 | 6 | 15 - 20 | -5 | 17 | |||
| 11 | 13 | 4 | 4 | 5 | 19 - 21 | -2 | 16 | |||
| 12 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 - 17 | 2 | 15 | |||
| 13 | 13 | 2 | 5 | 6 | 18 - 22 | -4 | 11 | |||
| 14 | 13 | 2 | 4 | 7 | 12 - 25 | -13 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 8 | 2 | 3 | 25 - 14 | 11 | 26 | |||
| 2 | 13 | 5 | 4 | 4 | 21 - 20 | 1 | 19 | |||
| 3 | 13 | 5 | 4 | 4 | 19 - 22 | -3 | 19 | |||
| 4 | 13 | 5 | 3 | 5 | 20 - 18 | 2 | 18 | |||
| 5 | 13 | 5 | 3 | 5 | 14 - 23 | -9 | 18 | |||
| 6 | 13 | 5 | 2 | 6 | 23 - 27 | -4 | 17 | |||
| 7 | 13 | 4 | 4 | 5 | 20 - 17 | 3 | 16 | |||
| 8 | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 - 22 | -5 | 16 | |||
| 9 | 13 | 4 | 3 | 6 | 23 - 26 | -3 | 15 | |||
| 10 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 - 22 | -3 | 15 | |||
| 11 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19 - 19 | 0 | 12 | |||
| 12 | 13 | 2 | 2 | 9 | 11 - 28 | -17 | 8 | |||
| 13 | 13 | 2 | 2 | 9 | 14 - 33 | -19 | 8 | |||
| 14 | 13 | 1 | 2 | 10 | 11 - 34 | -23 | 5 |
|
|
3.19
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%22.53
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%62.64
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%60.44
|
|
|
|
%39.56
|
|
|
|
%18.68
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%11.54
|
|
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1993 | ||
| 1989 |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2024-2025 | 50 | 10 | |
| 2024-2025 | 47 | 8 | |
| 2024-2024 | 12 | 7 |
| 2023-2025 | 63 | |
| 2023-2025 | 62 | |
| 2023-2025 | 60 |
| 2024-2024 | 2 | |
| 2024-2024 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 |
|
|
3.19
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%22.53
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%37.36
|
|
|
|
%62.64
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%60.44
|
|
|
|
%39.56
|
|
|
|
%18.68
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%11.54
|
|
|
|
%9.89
|
|
|
|
%8.79
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%31.32
|
|
|
|
%22.53
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 66 | 45 | |
| 53 | 37 | |
| 51 | 45 | |
| 47 | 26 | |
| 45 | 33 | |
| 43 | 44 | |
| 42 | 44 | |
| 39 | 37 | |
| 39 | 45 | |
| 36 | 34 | |
| 35 | 38 | |
| 33 | 44 | |
| 29 | 50 | |
| 23 | 59 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Güney Grubu 2014 sezonunda zirvede Utsiktens BK bulunuyor: 26 maçta 55 puan. Attığı gol 47, yediği gol 26; averajı 21. Takipçileri Orgryte (48 puan) ve Lunds (44 puan). Sezon karnesi 17 galibiyet, 4 beraberlik, 5 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Lunds (66 gol), en az gol yiyen takımı Utsiktens BK (26 gol). Son maçlarda en iyi formu Utsiktens BK yakaladı: son 26 maçta 55 puan. Ligde şu ana kadar toplam 581 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Lunds (29 puan), deplasman tablosunda ise Utsiktens BK (26 puan).