YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Güney Grubu 2019 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Ljungskile SK (66 puan), 2. Landskrona (58 puan), 3. Utsiktens BK (51 puan).
1. Lig Güney Grubu 2019 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Ljungskile SK (66 puan), 2. Landskrona (58 puan), 3. Utsiktens BK (51 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 30 | 20 | 6 | 4 | 63 - 25 | 38 | 66 | |||
|
2
| 30 | 16 | 10 | 4 | 47 - 19 | 28 | 58 | |||
|
3
| 30 | 14 | 9 | 7 | 49 - 36 | 13 | 51 | |||
|
4
| 30 | 14 | 7 | 9 | 44 - 33 | 11 | 49 | |||
|
5
| 30 | 13 | 7 | 10 | 40 - 38 | 2 | 46 | |||
|
6
| 30 | 11 | 11 | 8 | 41 - 37 | 4 | 44 | |||
|
7
| 30 | 11 | 10 | 9 | 45 - 45 | 0 | 43 | |||
|
8
| 30 | 11 | 7 | 12 | 45 - 45 | 0 | 40 | |||
|
9
| 30 | 10 | 7 | 13 | 39 - 41 | -2 | 37 | |||
|
10
| 30 | 10 | 7 | 13 | 33 - 36 | -3 | 37 | |||
|
11
| 30 | 10 | 7 | 13 | 33 - 41 | -8 | 37 | |||
|
12
| 30 | 9 | 9 | 12 | 35 - 41 | -6 | 36 | |||
|
13
| 30 | 8 | 9 | 13 | 44 - 56 | -12 | 33 | |||
|
14
| 30 | 8 | 7 | 15 | 35 - 51 | -16 | 31 | |||
|
15
| 30 | 8 | 4 | 18 | 29 - 63 | -34 | 28 | |||
|
16
| 30 | 6 | 5 | 19 | 30 - 45 | -15 | 23 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 11 | 3 | 1 | 39 - 12 | 27 | 36 | |||
| 2 | 15 | 10 | 5 | 0 | 31 - 10 | 21 | 35 | |||
| 3 | 15 | 9 | 4 | 2 | 19 - 5 | 14 | 31 | |||
| 4 | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 - 15 | 14 | 29 | |||
| 5 | 15 | 8 | 2 | 5 | 24 - 16 | 8 | 26 | |||
| 6 | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 - 20 | 3 | 23 | |||
| 7 | 15 | 6 | 4 | 5 | 23 - 17 | 6 | 22 | |||
| 8 | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 - 19 | 2 | 21 | |||
| 9 | 15 | 4 | 8 | 3 | 25 - 19 | 6 | 20 | |||
| 10 | 15 | 6 | 1 | 8 | 28 - 25 | 3 | 19 | |||
| 11 | 15 | 4 | 6 | 5 | 21 - 20 | 1 | 18 | |||
| 12 | 15 | 4 | 6 | 5 | 14 - 16 | -2 | 18 | |||
| 13 | 15 | 3 | 7 | 5 | 17 - 22 | -5 | 16 | |||
| 14 | 15 | 5 | 1 | 9 | 15 - 28 | -13 | 16 | |||
| 15 | 15 | 3 | 4 | 8 | 15 - 23 | -8 | 13 | |||
| 16 | 15 | 3 | 3 | 9 | 18 - 23 | -5 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15 | 9 | 3 | 3 | 24 - 13 | 11 | 30 | |||
| 2 | 15 | 8 | 4 | 3 | 24 - 15 | 9 | 28 | |||
| 3 | 15 | 7 | 6 | 2 | 28 - 14 | 14 | 27 | |||
| 4 | 15 | 6 | 5 | 4 | 17 - 18 | -1 | 23 | |||
| 5 | 15 | 7 | 2 | 6 | 20 - 26 | -6 | 23 | |||
| 6 | 15 | 5 | 5 | 5 | 15 - 18 | -3 | 20 | |||
| 7 | 15 | 5 | 4 | 6 | 24 - 26 | -2 | 19 | |||
| 8 | 15 | 6 | 1 | 8 | 19 - 25 | -6 | 19 | |||
| 9 | 15 | 5 | 3 | 7 | 14 - 21 | -7 | 18 | |||
| 10 | 15 | 5 | 3 | 7 | 20 - 28 | -8 | 18 | |||
| 11 | 15 | 4 | 4 | 7 | 18 - 26 | -8 | 16 | |||
| 12 | 15 | 4 | 3 | 8 | 10 - 19 | -9 | 15 | |||
| 13 | 15 | 2 | 8 | 5 | 16 - 31 | -15 | 14 | |||
| 14 | 15 | 3 | 3 | 9 | 14 - 35 | -21 | 12 | |||
| 15 | 15 | 2 | 5 | 8 | 15 - 25 | -10 | 11 | |||
| 16 | 15 | 3 | 2 | 10 | 12 - 22 | -10 | 11 |
| 20 | 14 | |
| 16 | 13 | |
| 19 | 9 | |
| 18 | 9 | |
| 21 | 7 |
| 17 | 15 | |
| 18 | 8 | |
| 19 | 6 | |
| 20 | 6 | |
| 19 | 5 |
|
|
2.72
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%40.83
|
|
|
|
%25.42
|
|
|
|
%33.75
|
|
|
|
%46.25
|
|
|
|
%53.75
|
|
|
|
%23.33
|
|
|
|
%25.83
|
|
|
|
%50.83
|
|
|
|
%52.08
|
|
|
|
%47.92
|
|
|
|
%24.58
|
|
|
|
%44.17
|
|
|
|
%26.25
|
|
|
|
%5.00
|
|
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1993 | ||
| 1989 |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2021-2023 | 83 | 48 | |
| 2021-2024 | 99 | 37 | |
| 2021-2022 | 58 | 28 |
| 2021-2025 | 127 | |
| 2021-2025 | 125 | |
| 2021-2025 | 123 |
| 2024-2024 | 2 | |
| 2022-2023 | 2 | |
| 2023-2023 | 2 |
|
|
2.72
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%40.83
|
|
|
|
%25.42
|
|
|
|
%33.75
|
|
|
|
%46.25
|
|
|
|
%53.75
|
|
|
|
%23.33
|
|
|
|
%25.83
|
|
|
|
%50.83
|
|
|
|
%52.08
|
|
|
|
%47.92
|
|
|
|
%24.58
|
|
|
|
%44.17
|
|
|
|
%26.25
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%9.17
|
|
|
|
%8.75
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%7.92
|
|
|
|
%7.92
|
|
|
|
%7.50
|
|
|
|
%7.08
|
|
|
|
%5.42
|
|
|
|
%5.42
|
|
|
|
%23.33
|
|
|
|
%19.58
|
|
|
|
%14.17
|
|
|
|
%13.33
|
|
|
|
%9.17
|
|
|
|
%8.75
|
|
|
|
%7.92
|
|
|
|
%2.50
|
|
|
|
%1.25
|
|
|
|
%10.43
|
68
|
|
|
%9.20
|
60
|
|
|
%11.35
|
74
|
|
|
%11.04
|
72
|
|
|
%10.74
|
70
|
|
|
%15.49
|
101
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 63 | 25 | |
| 49 | 36 | |
| 47 | 19 | |
| 45 | 45 | |
| 45 | 45 | |
| 44 | 56 | |
| 44 | 33 | |
| 41 | 37 | |
| 40 | 38 | |
| 39 | 41 | |
| 35 | 41 | |
| 35 | 51 | |
| 33 | 41 | |
| 33 | 36 | |
| 30 | 45 | |
| 29 | 63 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | |
| 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | |
Kastriot Gerxhaliu
|
9 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0.00 | 0.11 | 0.33 |
Jovan Krsmanovic
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.67 | 0.00 | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Erik Mattsson
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 6 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0.00 | 0.33 | 0.17 | |
| 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 6 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0.00 | 0.17 | 0.50 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 9 | 6 | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0.00 | 0.33 | 0.33 | |
Tess Olofsson
|
5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0.00 | 0.80 | 0.20 |
Fikret Buqa
|
8 | 2 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.25 | 0.00 |
| 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.25 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Adi Aganovic
|
9 | 4 | 2 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0.00 | 0.22 | 0.56 |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | |
Oscar Johnson
|
3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0.00 | 0.10 | 0.40 | |
| 7 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.29 | |
Enzo Vesprini
|
6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.50 |
| 7 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.14 | |
Andreas Dufva-Johansson
|
6 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.17 |
| 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.40 | |
Fredrik Oppong
|
9 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0.00 | 0.00 | 0.44 |
Rambod Beigi
|
5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Richard Sundell
|
4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Rinon Hasani
|
10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0.00 | 0.30 | 0.30 |
| 10 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.10 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Güney Grubu 2019 sezonunda zirvede Ljungskile SK bulunuyor: 30 maçta 66 puan. Attığı gol 63, yediği gol 25; averajı 38. Takipçileri Landskrona (58 puan) ve Utsiktens BK (51 puan). Sezon karnesi 20 galibiyet, 6 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Ljungskile SK (63 gol), en az gol yiyen takımı Landskrona (19 gol). Son maçlarda en iyi formu Ljungskile SK yakaladı: son 30 maçta 66 puan. Ligde şu ana kadar toplam 652 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Ljungskile SK (36 puan), deplasman tablosunda ise Ljungskile SK (30 puan).
Gol krallığında Aniekpeno Udoh (Ljungskile SK) 14 golle önde. Onu Jesper Jonasson Westermark (13) ve Albinot Rexhepi (9) izliyor.