YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Güney Grubu 2017 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Landskrona (58 puan), 2. Mjallby (53 puan), 3. Utsiktens BK (47 puan).
1. Lig Güney Grubu 2017 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Landskrona (58 puan), 2. Mjallby (53 puan), 3. Utsiktens BK (47 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 18 | 4 | 4 | 51 - 18 | 33 | 58 | |||
|
2
| 26 | 16 | 5 | 5 | 60 - 29 | 31 | 53 | |||
|
3
| 26 | 14 | 5 | 7 | 51 - 42 | 9 | 47 | |||
|
4
| 26 | 11 | 6 | 9 | 48 - 32 | 16 | 39 | |||
|
5
| 26 | 11 | 6 | 9 | 42 - 44 | -2 | 39 | |||
|
6
| 26 | 11 | 5 | 10 | 43 - 39 | 4 | 38 | |||
|
7
| 26 | 11 | 5 | 10 | 36 - 37 | -1 | 38 | |||
|
8
| 26 | 11 | 3 | 12 | 35 - 36 | -1 | 36 | |||
|
9
| 26 | 10 | 5 | 11 | 42 - 42 | 0 | 35 | |||
|
10
| 26 | 7 | 11 | 8 | 49 - 42 | 7 | 32 | |||
|
11
| 26 | 8 | 7 | 11 | 30 - 36 | -6 | 31 | |||
|
12
| 26 | 8 | 4 | 14 | 34 - 58 | -24 | 28 | |||
|
13
| 26 | 5 | 5 | 16 | 19 - 52 | -33 | 20 | |||
|
14
| 26 | 4 | 3 | 19 | 32 - 65 | -33 | 15 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 1 | 1 | 32 - 9 | 23 | 34 | |||
| 2 | 13 | 10 | 3 | 0 | 29 - 6 | 23 | 33 | |||
| 3 | 13 | 10 | 2 | 1 | 34 - 18 | 16 | 32 | |||
| 4 | 13 | 9 | 2 | 2 | 30 - 19 | 11 | 29 | |||
| 5 | 13 | 8 | 2 | 3 | 24 - 14 | 10 | 26 | |||
| 6 | 13 | 7 | 3 | 3 | 24 - 16 | 8 | 24 | |||
| 7 | 13 | 7 | 1 | 5 | 34 - 19 | 15 | 22 | |||
| 8 | 13 | 5 | 6 | 2 | 18 - 15 | 3 | 21 | |||
| 9 | 13 | 5 | 5 | 3 | 23 - 15 | 8 | 20 | |||
| 10 | 13 | 6 | 2 | 5 | 19 - 15 | 4 | 20 | |||
| 11 | 13 | 6 | 2 | 5 | 18 - 15 | 3 | 20 | |||
| 12 | 13 | 5 | 4 | 4 | 18 - 21 | -3 | 19 | |||
| 13 | 13 | 3 | 2 | 8 | 7 - 23 | -16 | 11 | |||
| 14 | 13 | 1 | 2 | 10 | 17 - 40 | -23 | 5 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 8 | 1 | 4 | 22 - 12 | 10 | 25 | |||
| 2 | 13 | 5 | 4 | 4 | 28 - 20 | 8 | 19 | |||
| 3 | 13 | 5 | 3 | 5 | 18 - 22 | -4 | 18 | |||
| 4 | 13 | 4 | 5 | 4 | 14 - 13 | 1 | 17 | |||
| 5 | 13 | 5 | 1 | 7 | 16 - 21 | -5 | 16 | |||
| 6 | 13 | 4 | 3 | 6 | 17 - 24 | -7 | 15 | |||
| 7 | 13 | 2 | 6 | 5 | 26 - 27 | -1 | 12 | |||
| 8 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19 - 25 | -6 | 12 | |||
| 9 | 13 | 3 | 2 | 8 | 18 - 26 | -8 | 11 | |||
| 10 | 13 | 3 | 1 | 9 | 12 - 21 | -9 | 10 | |||
| 11 | 13 | 3 | 1 | 9 | 15 - 25 | -10 | 10 | |||
| 12 | 13 | 2 | 4 | 7 | 12 - 25 | -13 | 10 | |||
| 13 | 13 | 2 | 3 | 8 | 12 - 29 | -17 | 9 | |||
| 14 | 13 | 3 | 0 | 10 | 16 - 37 | -21 | 9 |
| 11 | 12 | |
| 11 | 9 | |
| 11 | 9 | |
| 11 | 8 | |
| 11 | 8 |
| 8 | 5 | |
| 11 | 4 | |
| 10 | 4 | |
| 8 | 4 | |
| 10 | 4 |
|
|
3.14
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%51.10
|
|
|
|
%20.33
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%61.54
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%12.64
|
|
|
|
%68.13
|
|
|
|
%56.59
|
|
|
|
%43.41
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%48.90
|
|
|
|
%23.63
|
|
|
|
%10.99
|
|
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1993 | ||
| 1989 |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2021-2023 | 83 | 48 | |
| 2021-2024 | 99 | 37 | |
| 2021-2022 | 58 | 28 |
| 2021-2025 | 127 | |
| 2021-2025 | 125 | |
| 2021-2025 | 123 |
| 2024-2024 | 2 | |
| 2022-2023 | 2 | |
| 2023-2023 | 2 |
|
|
3.14
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%51.10
|
|
|
|
%20.33
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%61.54
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%12.64
|
|
|
|
%68.13
|
|
|
|
%56.59
|
|
|
|
%43.41
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%48.90
|
|
|
|
%23.63
|
|
|
|
%10.99
|
|
|
|
%13.74
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%29.12
|
|
|
|
%22.53
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%15.93
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%2.20
|
|
|
|
%1.10
|
|
|
|
%4.72
|
27
|
|
|
%6.64
|
38
|
|
|
%8.22
|
47
|
|
|
%7.87
|
45
|
|
|
%7.17
|
41
|
|
|
%9.27
|
53
|
|
|
%0.17
|
1
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 60 | 29 | |
| 51 | 42 | |
| 51 | 18 | |
| 49 | 42 | |
| 48 | 32 | |
| 43 | 39 | |
| 42 | 42 | |
| 42 | 44 | |
| 36 | 37 | |
| 35 | 36 | |
| 34 | 58 | |
| 32 | 65 | |
| 30 | 36 | |
| 19 | 52 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Kastriot Gerxhaliu
|
4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.25 |
| 7 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0.00 | 0.14 | 0.71 | |
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 2.00 | |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Adam Ladeback
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.50 |
Kaspar Sjoberg
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Adi Aganovic
|
6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0.00 | 0.17 | 0.50 |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.50 | 0.50 | |
Enzo Vesprini
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.12 | |
| 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 0.00 | 0.50 | 0.75 | |
Andreas Dufva-Johansson
|
7 | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0.00 | 0.29 | 0.57 |
Fredrik Oppong
|
5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.20 | 0.00 |
Joakim Östling
|
7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.14 |
Granit Maqedonci
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 7 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0.00 | 0.14 | 0.29 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Güney Grubu 2017 sezonunda zirvede Landskrona bulunuyor: 26 maçta 58 puan. Attığı gol 51, yediği gol 18; averajı 33. Takipçileri Mjallby (53 puan) ve Utsiktens BK (47 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Mjallby (60 gol), en az gol yiyen takımı Landskrona (18 gol). Son maçlarda en iyi formu Landskrona yakaladı: son 26 maçta 58 puan. Ligde şu ana kadar toplam 572 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Mjallby (34 puan), deplasman tablosunda ise Landskrona (25 puan).
Gol krallığında Robin Stromberg (Ljungskile SK) 12 golle önde. Onu Liridon Selmani (9) ve Sadat Karim (9) izliyor.