YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Güney Grubu 2012 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Orgryte (61 puan), 2. Lunds (56 puan), 3. Oddevold (52 puan).
1. Lig Güney Grubu 2012 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Orgryte (61 puan), 2. Lunds (56 puan), 3. Oddevold (52 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 18 | 7 | 1 | 65 - 17 | 48 | 61 | |||
|
2
| 26 | 17 | 5 | 4 | 49 - 21 | 28 | 56 | |||
|
3
| 26 | 16 | 4 | 6 | 49 - 30 | 19 | 52 | |||
|
4
| 26 | 11 | 6 | 9 | 36 - 33 | 3 | 39 | |||
|
5
| 26 | 9 | 9 | 8 | 47 - 43 | 4 | 36 | |||
|
6
| 26 | 9 | 8 | 9 | 41 - 42 | -1 | 35 | |||
|
7
| 26 | 9 | 4 | 13 | 40 - 55 | -15 | 31 | |||
|
8
| 26 | 7 | 9 | 10 | 37 - 46 | -9 | 30 | |||
|
9
| 26 | 8 | 6 | 12 | 31 - 40 | -9 | 30 | |||
|
10
| 26 | 8 | 5 | 13 | 32 - 39 | -7 | 29 | |||
|
11
| 26 | 7 | 7 | 12 | 37 - 45 | -8 | 28 | |||
|
12
| 26 | 7 | 7 | 12 | 37 - 53 | -16 | 28 | |||
|
13
| 26 | 6 | 7 | 13 | 34 - 53 | -19 | 25 | |||
|
14
| 26 | 7 | 2 | 17 | 35 - 53 | -18 | 23 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 4 | 0 | 30 - 8 | 22 | 31 | |||
| 2 | 13 | 9 | 3 | 1 | 32 - 6 | 26 | 30 | |||
| 3 | 13 | 9 | 2 | 2 | 28 - 15 | 13 | 29 | |||
| 4 | 13 | 7 | 3 | 3 | 21 - 12 | 9 | 24 | |||
| 5 | 13 | 6 | 3 | 4 | 25 - 22 | 3 | 21 | |||
| 6 | 13 | 6 | 2 | 5 | 21 - 17 | 4 | 20 | |||
| 7 | 13 | 6 | 1 | 6 | 24 - 19 | 5 | 19 | |||
| 8 | 13 | 5 | 4 | 4 | 18 - 15 | 3 | 19 | |||
| 9 | 13 | 6 | 1 | 6 | 20 - 19 | 1 | 19 | |||
| 10 | 13 | 4 | 6 | 3 | 26 - 22 | 4 | 18 | |||
| 11 | 13 | 5 | 2 | 6 | 24 - 24 | 0 | 17 | |||
| 12 | 13 | 5 | 2 | 6 | 18 - 25 | -7 | 17 | |||
| 13 | 13 | 4 | 4 | 5 | 18 - 24 | -6 | 16 | |||
| 14 | 13 | 3 | 6 | 4 | 17 - 20 | -3 | 15 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 9 | 4 | 0 | 33 - 11 | 22 | 31 | |||
| 2 | 13 | 8 | 1 | 4 | 19 - 13 | 6 | 25 | |||
| 3 | 13 | 7 | 2 | 4 | 21 - 15 | 6 | 23 | |||
| 4 | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 - 21 | 0 | 18 | |||
| 5 | 13 | 4 | 3 | 6 | 20 - 26 | -6 | 15 | |||
| 6 | 13 | 4 | 3 | 6 | 15 - 21 | -6 | 15 | |||
| 7 | 13 | 3 | 5 | 5 | 16 - 20 | -4 | 14 | |||
| 8 | 13 | 4 | 2 | 7 | 22 - 30 | -8 | 14 | |||
| 9 | 13 | 2 | 5 | 6 | 13 - 21 | -8 | 11 | |||
| 10 | 13 | 3 | 2 | 8 | 13 - 25 | -12 | 11 | |||
| 11 | 13 | 2 | 3 | 8 | 11 - 22 | -11 | 9 | |||
| 12 | 13 | 2 | 3 | 8 | 16 - 29 | -13 | 9 | |||
| 13 | 13 | 1 | 6 | 6 | 17 - 34 | -17 | 9 | |||
| 14 | 13 | 1 | 1 | 11 | 11 - 34 | -23 | 4 |
| 10 | 9 | |
| 10 | 7 | |
| 10 | 7 | |
| 11 | 7 | |
| 10 | 6 |
| 10 | 6 | |
| 10 | 4 | |
| 10 | 4 | |
| 10 | 4 | |
| 11 | 4 |
|
|
3.13
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%23.63
|
|
|
|
%30.22
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%64.29
|
|
|
|
%12.09
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%72.53
|
|
|
|
%60.99
|
|
|
|
%39.01
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%46.70
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%9.34
|
|
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1993 | ||
| 1989 |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2017-2022 | 130 | 65 | |
| 2016-2022 | 165 | 63 | |
| 2018-2024 | 164 | 57 |
| 2018-2024 | 190 | |
| 2018-2023 | 166 | |
| 2016-2023 | 166 |
| 2016-2022 | 4 | |
| 2018-2021 | 2 | |
| 2016-2022 | 2 |
|
|
3.13
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%23.63
|
|
|
|
%30.22
|
|
|
|
%35.71
|
|
|
|
%64.29
|
|
|
|
%12.09
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%72.53
|
|
|
|
%60.99
|
|
|
|
%39.01
|
|
|
|
%16.48
|
|
|
|
%46.70
|
|
|
|
%27.47
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%11.54
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%8.79
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%30.22
|
|
|
|
%26.37
|
|
|
|
%15.93
|
|
|
|
%8.79
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%6.59
|
|
|
|
%2.20
|
|
|
|
%1.65
|
|
|
|
%1.10
|
|
|
|
%6.84
|
39
|
|
|
%6.32
|
36
|
|
|
%6.14
|
35
|
|
|
%8.07
|
46
|
|
|
%7.54
|
43
|
|
|
%9.47
|
54
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 65 | 17 | |
| 49 | 30 | |
| 49 | 21 | |
| 47 | 43 | |
| 41 | 42 | |
| 40 | 55 | |
| 37 | 53 | |
| 37 | 46 | |
| 37 | 45 | |
| 36 | 33 | |
| 35 | 53 | |
| 34 | 53 | |
| 32 | 39 | |
| 31 | 40 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0.00 | 1.00 | 0.33 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Kristoffer Karlsson
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.20 | 0.00 | |
| 6 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0.00 | 0.50 | 0.00 | |
| 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Kaspar Sjoberg
|
6 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0.00 | 0.00 | 0.33 |
| 6 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.17 | 0.00 | |
| 9 | 5 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 0.00 | 0.44 | 0.22 | |
| 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | |
| 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 | |
Magnus Lindgren
|
7 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0.00 | 0.29 | 0.14 |
Glenn Nyberg
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 8 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Güney Grubu 2012 sezonunda zirvede Orgryte bulunuyor: 26 maçta 61 puan. Attığı gol 65, yediği gol 17; averajı 48. Takipçileri Lunds (56 puan) ve Oddevold (52 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 7 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Orgryte (65 gol), en az gol yiyen takımı Orgryte (17 gol). Son maçlarda en iyi formu Orgryte yakaladı: son 26 maçta 61 puan. Ligde şu ana kadar toplam 570 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Lunds (31 puan), deplasman tablosunda ise Orgryte (31 puan).
Gol krallığında Johan Patriksson (IK Oddevold) 9 golle önde. Onu Gazmend Bahtiri (7) ve Oskar Wallén (7) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.