YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
1. Lig Güney Grubu 2016 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Östers IF (58 puan), 2. Norrby (51 puan), 3. Landskrona (46 puan).
1. Lig Güney Grubu 2016 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Östers IF (58 puan), 2. Norrby (51 puan), 3. Landskrona (46 puan).
İsveç
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 26 | 18 | 4 | 4 | 45 - 15 | 30 | 58 | |||
|
2
| 26 | 15 | 6 | 5 | 54 - 33 | 21 | 51 | |||
|
3
| 26 | 14 | 4 | 8 | 50 - 25 | 25 | 46 | |||
|
4
| 26 | 12 | 6 | 8 | 40 - 28 | 12 | 42 | |||
|
5
| 26 | 11 | 4 | 11 | 35 - 35 | 0 | 37 | |||
|
6
| 26 | 9 | 8 | 9 | 39 - 32 | 7 | 35 | |||
|
7
| 26 | 8 | 9 | 9 | 39 - 42 | -3 | 33 | |||
|
8
| 26 | 7 | 10 | 9 | 35 - 39 | -4 | 31 | |||
|
9
| 26 | 8 | 7 | 11 | 27 - 32 | -5 | 31 | |||
|
10
| 26 | 8 | 6 | 12 | 34 - 46 | -12 | 30 | |||
|
11
| 26 | 6 | 11 | 9 | 29 - 39 | -10 | 29 | |||
|
12
| 26 | 6 | 10 | 10 | 30 - 48 | -18 | 28 | |||
|
13
| 26 | 7 | 6 | 13 | 35 - 50 | -15 | 27 | |||
|
14
| 26 | 4 | 7 | 15 | 23 - 51 | -28 | 19 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 11 | 2 | 0 | 27 - 2 | 25 | 35 | |||
| 2 | 13 | 10 | 1 | 2 | 31 - 9 | 22 | 31 | |||
| 3 | 13 | 8 | 4 | 1 | 26 - 13 | 13 | 28 | |||
| 4 | 13 | 8 | 3 | 2 | 29 - 14 | 15 | 27 | |||
| 5 | 13 | 7 | 2 | 4 | 20 - 14 | 6 | 23 | |||
| 6 | 13 | 7 | 0 | 6 | 19 - 13 | 6 | 21 | |||
| 7 | 13 | 6 | 3 | 4 | 23 - 18 | 5 | 21 | |||
| 8 | 13 | 4 | 7 | 2 | 15 - 12 | 3 | 19 | |||
| 9 | 13 | 5 | 3 | 5 | 16 - 18 | -2 | 18 | |||
| 10 | 13 | 4 | 5 | 4 | 19 - 19 | 0 | 17 | |||
| 11 | 13 | 4 | 5 | 4 | 21 - 22 | -1 | 17 | |||
| 12 | 13 | 4 | 5 | 4 | 17 - 21 | -4 | 17 | |||
| 13 | 13 | 4 | 4 | 5 | 17 - 16 | 1 | 16 | |||
| 14 | 13 | 2 | 5 | 6 | 16 - 28 | -12 | 11 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 7 | 2 | 4 | 28 - 20 | 8 | 23 | |||
| 2 | 13 | 7 | 2 | 4 | 18 - 13 | 5 | 23 | |||
| 3 | 13 | 4 | 5 | 4 | 22 - 26 | -4 | 17 | |||
| 4 | 13 | 5 | 1 | 7 | 19 - 22 | -3 | 16 | |||
| 5 | 13 | 5 | 1 | 7 | 12 - 17 | -5 | 16 | |||
| 6 | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 - 16 | 3 | 15 | |||
| 7 | 13 | 4 | 3 | 6 | 11 - 14 | -3 | 15 | |||
| 8 | 13 | 2 | 8 | 3 | 20 - 19 | 1 | 14 | |||
| 9 | 13 | 3 | 5 | 5 | 16 - 20 | -4 | 14 | |||
| 10 | 13 | 3 | 3 | 7 | 18 - 28 | -10 | 12 | |||
| 11 | 13 | 2 | 5 | 6 | 9 - 26 | -17 | 11 | |||
| 12 | 13 | 2 | 4 | 7 | 14 - 27 | -13 | 10 | |||
| 13 | 13 | 1 | 5 | 7 | 7 - 18 | -11 | 8 | |||
| 14 | 13 | 0 | 2 | 11 | 6 - 30 | -24 | 2 |
| 13 | 13 | |
| 14 | 11 | |
| 13 | 8 | |
| 9 | 8 | |
| 13 | 7 |
| 9 | 4 | |
| 11 | 4 | |
| 15 | 4 | |
| 14 | 4 | |
| 12 | 3 |
|
|
2.83
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%43.96
|
|
|
|
%56.04
|
|
|
|
%15.93
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%64.84
|
|
|
|
%54.40
|
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%47.25
|
|
|
|
%23.63
|
|
|
|
%6.04
|
|
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 |
| 2025 | ||
| 2025 | ||
| 2024 | ||
| 2024 | ||
| 2023 | ||
| 2023 | ||
| 2022 | ||
| 2022 | ||
| 2021 | ||
| 2021 | ||
| 2020 | ||
| 2020 | ||
| 2019 | ||
| 2018 | ||
| 2018 | ||
| 2017 | ||
| 2017 | ||
| 2016 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2015 | ||
| 2014 | ||
| 2014 | ||
| 2013 | ||
| 2013 | ||
| 2012 | ||
| 2012 | ||
| 2011 | ||
| 2011 | ||
| 2010 | ||
| 2010 | ||
| 2009 | ||
| 2008 | ||
| 2007 | ||
| 2006 | ||
| 2005 | ||
| 2004 | ||
| 2003 | ||
| 2002 | ||
| 2001 | ||
| 2000 | ||
| 1998 | ||
| 1997 | ||
| 1993 | ||
| 1989 |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2025 | 30 | 6 |
| 2017-2022 | 130 | 65 | |
| 2016-2022 | 165 | 63 | |
| 2018-2024 | 164 | 57 |
| 2018-2024 | 190 | |
| 2018-2023 | 166 | |
| 2016-2023 | 166 |
| 2016-2022 | 4 | |
| 2018-2021 | 2 | |
| 2016-2022 | 2 |
|
|
2.83
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%46.15
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%43.96
|
|
|
|
%56.04
|
|
|
|
%15.93
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%64.84
|
|
|
|
%54.40
|
|
|
|
%45.60
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%47.25
|
|
|
|
%23.63
|
|
|
|
%6.04
|
|
|
|
%11.54
|
|
|
|
%10.99
|
|
|
|
%9.34
|
|
|
|
%8.79
|
|
|
|
%8.79
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%5.49
|
|
|
|
%4.95
|
|
|
|
%4.40
|
|
|
|
%25.27
|
|
|
|
%22.53
|
|
|
|
%17.03
|
|
|
|
%12.64
|
|
|
|
%8.24
|
|
|
|
%7.14
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%2.75
|
|
|
|
%0.55
|
|
|
|
%5.05
|
26
|
|
|
%5.24
|
27
|
|
|
%11.84
|
61
|
|
|
%7.18
|
37
|
|
|
%9.71
|
50
|
|
|
%11.84
|
61
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 54 | 33 | |
| 50 | 25 | |
| 45 | 15 | |
| 40 | 28 | |
| 39 | 42 | |
| 39 | 32 | |
| 35 | 35 | |
| 35 | 39 | |
| 35 | 50 | |
| 34 | 46 | |
| 30 | 48 | |
| 29 | 39 | |
| 27 | 32 | |
| 23 | 51 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0.00 | 0.67 | 0.33 | |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 9 | 2 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0.00 | 0.11 | 0.33 | |
| 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0.00 | 0.00 | 0.60 | |
| 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.33 | |
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 1.00 | |
Adam Ladeback
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0.00 | 0.50 | 0.75 |
Fredrik Klitte
|
10 | 4 | 5 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0.00 | 0.20 | 0.40 |
| 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
| 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0.00 | 1.00 | 0.50 | |
| 9 | 5 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0.00 | 0.22 | 0.22 | |
| 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Andreas Dufva-Johansson
|
8 | 2 | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0.00 | 0.12 | 0.38 |
Farouk Ben Ahmed Nehdi
|
4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| 6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0.00 | 0.17 | 0.17 | |
Fredrik Oppong
|
9 | 6 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 0.00 | 0.67 | 0.33 |
Joakim Östling
|
11 | 4 | 2 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0.00 | 0.09 | 0.27 |
Granit Maqedonci
|
11 | 2 | 4 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0.00 | 0.18 | 0.18 |
| 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
1. Lig Güney Grubu 2016 sezonunda zirvede Östers IF bulunuyor: 26 maçta 58 puan. Attığı gol 45, yediği gol 15; averajı 30. Takipçileri Norrby (51 puan) ve Landskrona (46 puan). Sezon karnesi 18 galibiyet, 4 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 14 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Norrby (54 gol), en az gol yiyen takımı Östers IF (15 gol). Son maçlarda en iyi formu Östers IF yakaladı: son 26 maçta 58 puan. Ligde şu ana kadar toplam 515 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Östers IF (35 puan), deplasman tablosunda ise Norrby (23 puan).
Gol krallığında Richard Yarsuvat (Norrby IF) 13 golle önde. Onu Erik Parsson (11) ve Izuchukwu Emeh (8) izliyor.