YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Premier Lig Kadınlar 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Barcelona (K) (85 puan), 2. Real Madrid (K) (75 puan), 3. Levante (K) (66 puan).
Premier Lig Kadınlar 22-23 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Barcelona (K) (85 puan), 2. Real Madrid (K) (75 puan), 3. Levante (K) (66 puan).
İspanya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 30 | 28 | 1 | 1 | 118 - 10 | 108 | 85 | |||
|
2
| 30 | 24 | 3 | 3 | 80 - 25 | 55 | 75 | |||
|
3
| 30 | 21 | 3 | 6 | 80 - 34 | 46 | 66 | |||
|
4
| 30 | 16 | 9 | 5 | 54 - 35 | 19 | 57 | |||
|
5
| 30 | 17 | 5 | 8 | 65 - 48 | 17 | 56 | |||
|
6
| 30 | 11 | 7 | 12 | 35 - 44 | -9 | 40 | |||
|
7
| 30 | 10 | 10 | 10 | 45 - 44 | 1 | 40 | |||
|
8
| 30 | 10 | 9 | 11 | 54 - 50 | 4 | 39 | |||
|
9
| 30 | 11 | 4 | 15 | 36 - 55 | -19 | 37 | |||
|
10
| 30 | 10 | 5 | 15 | 34 - 44 | -10 | 35 | |||
|
11
| 30 | 6 | 8 | 16 | 24 - 61 | -37 | 26 | |||
|
12
| 30 | 6 | 7 | 17 | 26 - 62 | -36 | 25 | |||
|
13
| 30 | 6 | 7 | 17 | 24 - 54 | -30 | 25 | |||
|
14
| 30 | 5 | 8 | 17 | 27 - 65 | -38 | 23 | |||
|
15
| 30 | 5 | 6 | 19 | 24 - 57 | -33 | 21 | |||
|
16
| 30 | 5 | 6 | 19 | 35 - 73 | -38 | 21 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P |
|---|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P |
|---|
|
|
3.17
|
|
|
0.00
|
|
|
1.33
|
|
|
%44.17
|
|
|
|
%20.42
|
|
|
|
%35.42
|
|
|
|
%40.42
|
|
|
|
%59.58
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%50.42
|
|
|
|
%49.58
|
|
|
|
%17.50
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%11.25
|
|
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 |
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2019-2020 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2013-2014 |
| 9 | |
| 3 | |
| 1 |
| 1 | 9 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
14/15
13/14
12/13
|
|
| 2 | 6 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 3 | 6 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 4 | 6 |
|
21/22
20/21
18/19
14/15
13/14
10/11
|
|
| 5 | 6 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
| 1 | 9 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
14/15
13/14
12/13
|
|
| 2 | 6 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 3 | 6 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 4 | 6 |
|
21/22
20/21
18/19
14/15
13/14
10/11
|
|
| 5 | 6 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 6 | 6 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 7 | 6 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 8 | 5 |
|
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
|
|
| 9 | 5 |
|
23/24
22/23
21/22
20/21
14/15
|
|
| 10 | 4 |
|
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 11 | 4 |
|
23/24
22/23
21/22
20/21
|
|
| 12 | 4 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
|
|
| 13 | 4 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
|
|
| 14 | 4 |
|
22/23
22/23
21/22
20/21
|
|
| 15 | 4 |
|
24/25
23/24
22/23
21/22
|
| 25/26 | 27 | 21 |
| 25/26 | 27 | 21 |
| 2023-2027 | 71 | 43 | |
| 2024-2027 | 52 | 40 | |
| 2023-2026 | 67 | 31 |
| 2023-2027 | 75 | |
| 2023-2027 | 74 | |
| 2023-2026 | 74 |
| 2024-2027 | 2 | |
| 2023-2026 | 1 | |
| 2023-2026 | 1 |
|
|
3.17
|
|
|
0.00
|
|
|
1.33
|
|
|
%44.17
|
|
|
|
%20.42
|
|
|
|
%35.42
|
|
|
|
%40.42
|
|
|
|
%59.58
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%50.42
|
|
|
|
%49.58
|
|
|
|
%17.50
|
|
|
|
%43.75
|
|
|
|
%27.50
|
|
|
|
%11.25
|
|
|
|
%11.25
|
|
|
|
%7.92
|
|
|
|
%7.08
|
|
|
|
%7.08
|
|
|
|
%5.42
|
|
|
|
%5.42
|
|
|
|
%5.00
|
|
|
|
%4.58
|
|
|
|
%4.58
|
|
|
|
%4.17
|
|
|
|
%44.17
|
|
|
|
%35.42
|
|
|
|
%20.42
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 118 | 10 | 0.7 | - | 7.2 | |
| 80 | 34 | 0.9 | - | 4.9 | |
| 80 | 25 | 1.1 | - | 4.7 | |
| 65 | 48 | 1.8 | - | 4.7 | |
| 54 | 35 | 1.3 | - | 4.6 | |
| 54 | 50 | 1.1 | 1 | 3.8 | |
| 45 | 44 | 1.2 | 4 | 3.3 | |
| 36 | 55 | 1.4 | - | 3.5 | |
| 35 | 44 | 1.4 | 1 | 3.3 | |
| 35 | 73 | 1.1 | - | 2.4 | |
| 34 | 44 | 1.2 | 1 | 4.2 | |
| 27 | 65 | 1.8 | 1 | 3.7 | |
| 26 | 62 | 1.2 | 1 | 3.0 | |
| 24 | 54 | 1.0 | 1 | 2.0 | |
| 24 | 61 | 1.7 | - | 2.8 | |
| 24 | 57 | 1.9 | 1 | 2.6 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Premier Lig Kadınlar 22-23 sezonunda zirvede Barcelona (K) bulunuyor: 30 maçta 85 puan. Attığı gol 118, yediği gol 10; averajı 108. Takipçileri Real Madrid (K) (75 puan) ve Levante (K) (66 puan). Sezon karnesi 28 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Barcelona (K) (118 gol), en az gol yiyen takımı Barcelona (K) (10 gol). Son maçlarda en iyi formu Barcelona (K) yakaladı: son 30 maçta 85 puan. Ligde şu ana kadar toplam 761 gol kaydedildi.
Şampiyonlar Ligi hattında Barcelona (K). Şampiyonlar Ligi Eleme hattında Real Madrid (K), Levante (K). Küme Düşme hattında Real Betis (K), S. Huelva (K), Villarreal (K), Alhama CF (K), Alaves (K). Küme Düşme hattında Alhama CF (K), Alaves (K).
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.