Profesyonel Gelişim Ligi 24-25 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup North): 1. Sheffield U21 (64 puan), 2. Burnley U21 (59 puan), 3. Coventry U21 (52 puan).

Profesyonel Gelişim Ligi 24-25

Profesyonel Gelişim Ligi
Tüm Ligler
Search
İngiltere
1. Hafta
1. Hafta
Takvim 24/25
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada Uygulamayı indir

Puan Durumu

Grup North
Genel
İç Saha
Deplasman
Play-off
Genel
İç Saha
Deplasman
Genel — Grup South
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form Durumu
1
31214688 - 493967
2
31214674 - 462867
3
31206569 - 363366
4
31177788 - 454358
5
311281163 - 65-244
6
311351343 - 52-944
7
311341457 - 58-143
8
311171364 - 66-240
9
311151555 - 62-738
10
31841948 - 76-2828
11
31352324 - 93-6914
Play-off
İç Saha — Grup South
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
116140259 - 223742
216133041 - 83342
316132141 - 162541
41694346 - 242231
51685335 - 251029
61684433 - 211228
71684426 - 18828
81682632 - 24826
91663736 - 32421
101643922 - 37-1515
1116231114 - 29-159
Deplasman — Grup South
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
11583442 - 212127
21582533 - 30326
31574429 - 27225
41573528 - 28024
51565427 - 33-623
61551917 - 34-1716
715501024 - 37-1315
815411026 - 39-1313
91533923 - 38-1512
1015321029 - 41-1211
1115121210 - 64-545
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.84
Korner
9.64
Sarı Kart
2.93
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%50.70
180
X
%15.77
56
2
%33.52
119
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%27.89
99
Üst
%72.11
256
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%43.10
153
X
%26.48
94
2
%30.42
108
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%61.69
219
KG Yok
%38.31
136
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%10.14
36
2-3 Gol
%37.75
134
4-5 Gol
%32.96
117
6+ Gol
%19.15
68
Fikstür
Final
Fikstür

Tarihçe

Takım
Oyuncu
Gol Kralları
Gol Kralları
Sezon Oyuncu Maç Gol
25/26 1 2
Gol Kralları — Tümü
25/26 1 2
En Çok Gol Atanlar
En Çok Gol Atanlar
Dönem Oyuncu Maç Gol
2025-2026 1 2
2025-2026 1 1
2025-2026 2 1
En Çok Maça Çıkanlar
En Çok Maça Çıkanlar
Dönem Oyuncu Maç
2025-2026 2
2025-2026 2
2025-2026 2
Kırmızı Kartlar
Kırmızı Kartlar
Dönem Oyuncu Kart
2025-2026 1
2025-2026 0
2025-2026 0

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
3.84
Korner
9.64
Sarı Kart
2.93
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%50.70
180
X
%15.77
56
2
%33.52
119
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%27.89
99
Üst
%72.11
256
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%43.10
153
X
%26.48
94
2
%30.42
108
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%61.69
219
KG Yok
%38.31
136
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%10.14
36
2-3 Gol
%37.75
134
4-5 Gol
%32.96
117
6+ Gol
%19.15
68
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
2-0
%7.89
28
2-1
%7.89
28
1-1
%6.48
23
1-2
%5.92
21
3-1
%5.63
20
0-1
%4.51
16
2-2
%4.51
16
1-3
%4.23
15
3-0
%3.94
14
3-2
%3.94
14
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
1/1
%35.21
125
2/2
%23.38
83
X/1
%11.83
42
X/2
%7.61
27
X/X
%7.04
25
1/X
%5.35
19
2/1
%3.66
13
2/X
%3.38
12
1/2
%2.54
9
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%8.81
120
16-30
%11.97
163
31-45
%13.88
189
46-60
%13.73
187
61-75
%10.79
147
76-90
%15.20
207
90+
%0.07
1
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
94 55 1.6 1 12.2 5.9 54.5 4.9 75.9 48.1
92 42 2.0 2 12.1 5.8 52.1 4.7 70.3 46.8
90 55 1.1 1 9.9 5.0 45.6 4.6 68.9 44.2
88 45 1.5 3 13.5 6.5 53.4 4.7 72.6 48.4
84 40 1.7 4 14.3 6.6 52.7 5.7 74.6 49.6
81 49 1.3 1 14.1 6.4 52.4 7.0 72.6 54.4
73 39 1.1 2 11.3 5.1 49.4 5.6 62.8 44.3
66 70 1.5 - 11.6 4.9 48.2 5.7 72.5 54.2
63 62 1.4 - 10.9 5.1 45.0 5.3 81.4 45.3
63 65 1.8 1 14.1 5.8 50.5 4.2 81.4 46.6
61 56 2.0 1 9.4 4.3 47.8 3.7 66.8 40.5
55 62 1.3 2 11.2 4.5 49.4 5.0 67.6 46.5
53 57 1.3 - 11.0 4.4 45.7 5.3 67.7 42.8
53 79 1.4 - 8.9 3.9 42.5 3.5 51.5 33.6
51 84 1.8 2 10.6 4.6 44.7 4.9 57.9 42.3
49 60 1.5 2 8.8 4.2 47.5 4.1 78.9 45.0
48 66 2.3 4 10.1 4.5 45.9 5.1 68.4 44.7
48 76 1.3 1 10.5 4.1 46.1 4.6 73.5 43.9
44 55 1.0 1 10.0 4.2 46.3 5.2 67.3 42.8
43 62 1.5 6 9.4 3.4 47.2 5.1 77.6 45.2
39 76 1.3 2 8.6 3.4 46.0 3.3 61.3 35.1
24 107 1.4 3 7.3 3.2 41.8 3.5 68.8 33.0

Transferler

Transferler
Oyuncu Bonservis
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Yaş Tarih

Fikstür

Profesyonel Gelişim Ligi 24-25 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Profesyonel Gelişim Ligi 24-25 sezonunda Grup North grubunun zirvesinde Sheffield U21 bulunuyor: 32 maçta 64 puan. Attığı gol 83, yediği gol 38; averajı 45. Takipçileri Burnley U21 (59 puan) ve Coventry U21 (52 puan). Sezon karnesi 19 galibiyet, 7 beraberlik, 6 mağlubiyet. Tabloda 22 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Burnley U21 (89 gol), en az gol yiyen takımı Charlton U21 (8 gol). Son maçlarda en iyi formu Sheffield U21 yakaladı: son 32 maçta 64 puan. Ligde şu ana kadar toplam 878 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Sheffield U21 (38 puan), deplasman tablosunda ise Burnley U21 (34 puan).

Play-off hattında Sheffield U21, Burnley U21.

Takımlar

Ofsayt UYGULAMASI Ligin maçları, puanı ve fikstürü bir arada

Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.

  • Fikstür, kadro ve puan durumu tek ekranda
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
Kamerayı QR'a tut