Crewe Alexandra U21 - Brentford U21 0-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (28.04.2025) Bu karşılaşma İngiltere - Profesyonel Gelişim Ligi - 1. Hafta kapsamındadır.

Crewe Alexandra U21 0-2 Brentford U21 - Özet, Goller ve İstatistikler - 28.04.2025

Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
0 - 2
(İY: 0 - 2)
Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Crewe U21 Brentford U21
%42
Topla Oynama
%58
4
Toplam Şut
23
1
İsabetli Şut
8
1
Korner
5
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Crewe U21 Brentford U21
4
Toplam Şut
23
1
İsabetli Şut
8
3
İsabetsiz Şut
15
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Crewe U21 Brentford U21
%43
Topla Oynama
%57
0
Toplam Şut
11
0
İsabetli Şut
5
0
Korner
1
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Crewe U21 Brentford U21
0
Toplam Şut
11
0
İsabetli Şut
5
0
İsabetsiz Şut
6
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Crewe U21 Brentford U21
%41
Topla Oynama
%59
4
Toplam Şut
12
1
İsabetli Şut
3
1
Korner
4
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Crewe U21 Brentford U21
4
Toplam Şut
12
1
İsabetli Şut
3
3
İsabetsiz Şut
9
Crewe U21
Brentford U21
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
2.5
Yediği Gol
1.6
9.1
Şut
14.1
3.5
Korner
7.0
1.4
Sarı Kart
1.4
0.0
Faul
0.0
Crewe U21
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
5
Oran:
5.20
%36
Beraberlik:
3
Oran:
5.03
%21
Mağlubiyet:
6
Oran:
1.21
%43
Brentford U21
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
7
Oran:
1.21
%50
Beraberlik:
2
Oran:
5.03
%14
Mağlubiyet:
5
Oran:
5.20
%36
Crewe U21
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
4.88
%29
Beraberlik:
3
Oran:
2.72
%21
Mağlubiyet:
7
Oran:
1.56
%50
Brentford U21
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
7
Oran:
1.56
%50
Beraberlik:
3
Oran:
2.72
%21
Mağlubiyet:
4
Oran:
4.88
%29
Crewe U21
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
14
Oran:
%100
Brentford U21
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
14
Oran:
%100
Crewe U21
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%14
Üst:
12
Oran:
%86
Brentford U21
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
14
Oran:
%100
Crewe U21
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%29
Üst:
10
Oran:
%71
Brentford U21
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
13
Oran:
%93
Crewe U21
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
1.88
%50
Üst:
7
Oran:
1.46
%50
Brentford U21
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
1.88
%57
Üst:
6
Oran:
1.46
%43
Crewe U21
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%57
Üst:
6
Oran:
%43
Brentford U21
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
%64
Üst:
5
Oran:
%36
Crewe U21
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
10
Oran:
%71
Üst:
4
Oran:
%29
Brentford U21
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
9
Oran:
%64
Üst:
5
Oran:
%36
Crewe U21
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
8
Oran:
1.26
%57
Oran:
6
Oran:
2.38
%43
Brentford U21
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
10
Oran:
1.26
%71
Oran:
4
Oran:
2.38
%29

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
5.20
0
5.03
2
1.21
3
İlk Yarı Sonucu
1
4.88
0
2.72
2
1.56
3
İkinci Yarı Sonucu
1
4.58
0
3.15
2
1.47
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
2.24
0
3.23
2
1.50
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.66
1 ve 2
1.17
0 ve 2
-
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.88
1 ve 2
-
0 ve 2
-
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.88
Üst
1.46
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.29
Üst
2.26
3
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.72
Üst
1.58
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.77
Üst
1.54
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.44
Üst
1.92
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 1.5
Alt
1.29
Üst
2.25
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.26
Yok
2.38
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.60
Yok
1.21
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.09
Yok
1.36
3
Tek / Çift
Tek
1.64
Çift
1.65
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.69
Çift
1.60

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
32 19 7 6 83 - 38 45 64
M G G M M
2
31 19 2 10 89 - 38 51 59
G G G G G
3
32 16 4 12 74 - 54 20 52
G M G G G
4
31 17 0 14 61 - 56 5 51
M G M G M
5
31 13 6 12 51 - 53 -2 45
B G M M B
6
31 13 4 14 47 - 59 -12 43
B M G G G
7
32 12 2 18 48 - 75 -27 38
G M M M M
8
31 9 4 18 51 - 82 -31 31
G M M G M
9
31 7 9 15 43 - 62 -19 30
B M M G M
10
11 9 1 1 35 - 22 13 28
G G G G G
10
31 7 5 19 48 - 66 -18 26
G M M M M
11
11 8 2 1 39 - 8 31 26
B G G G M
11
31 6 7 18 39 - 76 -37 25
M G M M B
14
11 7 2 2 17 - 12 5 23
G G B G G
15
11 7 1 3 25 - 11 14 22
M G M G G
16
11 6 3 2 23 - 15 8 21
G B G G G
17
11 6 2 3 27 - 16 11 20
B G G G M
18
11 5 2 4 27 - 22 5 17
G G M G M
19
12 5 2 5 19 - 19 0 17
G M G M M
20
11 3 2 6 15 - 27 -12 11
M B M M B
21
11 3 1 7 11 - 33 -22 10
M M B M G
22
11 1 2 8 6 - 34 -28 5
M M M M B
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 12 2 1 56 - 15 41 38
B G B G G
2
15 11 0 4 38 - 20 18 33
G G M G G
3
15 9 0 6 27 - 27 0 27
M M M G G
4
15 8 1 6 43 - 21 22 25
M M M M G
5
15 7 3 5 28 - 29 -1 24
G M G G M
6
16 8 0 8 33 - 35 -2 24
G M G M M
6
15 7 2 6 45 - 28 17 23
B G M G G
8
6 6 0 0 21 - 11 10 18
G G G G G
8
15 5 3 7 26 - 30 -4 18
B G M G M
9
15 5 2 8 25 - 25 0 17
G M G M M
10
15 4 3 8 25 - 32 -7 15
G B M M M
11
6 5 1 0 15 - 1 14 16
B G G G G
11
15 3 5 7 23 - 34 -11 14
M M G B G
12
6 5 1 0 11 - 2 9 16
G G G B G
14
6 4 2 0 14 - 4 10 14
G B G G G
16
6 4 1 1 14 - 9 5 13
G M G G G
17
6 3 2 1 15 - 6 9 11
G B B G M
18
7 3 2 2 10 - 7 3 11
B B G G M
19
6 2 1 3 13 - 9 4 7
M M B G M
20
6 2 1 3 8 - 10 -2 7
M G M M B
21
6 2 1 3 6 - 16 -10 7
G M M B G
22
6 0 2 4 2 - 9 -7 2
M B M M B
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
16 11 1 4 46 - 17 29 34
M G G G G
2
17 9 2 6 29 - 26 3 29
G M M G G
3
17 7 5 5 27 - 23 4 26
B G M M M
4
16 6 3 7 23 - 24 -1 21
M G B M B
5
16 6 0 10 23 - 36 -13 18
M M M M M
6
16 4 4 8 20 - 28 -8 16
B M M M M
7
16 4 4 8 20 - 32 -12 16
M G M B G
8
16 5 1 10 26 - 50 -24 16
G G M G M
9
5 5 0 0 24 - 2 22 15
G G G G G
9
16 4 2 10 15 - 40 -25 14
B M G M M
10
16 2 3 11 23 - 41 -18 9
M M B M M
11
5 4 1 0 14 - 7 7 13
B G G G G
11
16 1 4 11 13 - 46 -33 7
M M M M B
12
5 3 1 1 14 - 11 3 10
M B G G G
14
5 2 1 2 9 - 11 -2 7
G M M B G
15
5 2 1 2 6 - 10 -4 7
M B M G G
17
5 2 0 3 10 - 10 0 6
M G M M G
18
5 2 0 3 9 - 12 -3 6
G G M M M
19
5 1 1 3 13 - 13 0 4
B G M M M
20
5 1 1 3 7 - 17 -10 4
G M M B M
21
5 1 0 4 5 - 17 -12 3
G M M M M
22
5 1 0 4 4 - 25 -21 3
G M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
E. Brierley Penaltı
10' 0 - 2
E. Brierley Penaltı
IY | 0 - 2
MS | 0 - 2
Saat
28 Nisan 2025, Pazartesi 15:00
Güneşli
Güneşli, 20°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
5.20
MS 0
5.03
MS 2
1.21

Crewe U21 - Brentford U21 maç özeti

İngiltere - Profesyonel Gelişim Ligi - 1. Hafta kapsamında oynanan maçta Brentford U21, Crewe U21 karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 28.04.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-2 tamamlanmıştı.

Goller: I. Morgan (7'), E. Brierley (10').

Öne çıkan istatistikler (Crewe U21 - Brentford U21): topla oynama %42 - %58, isabetli şut 1 - 8.

Puan durumunda Crewe U21 11. sırada 25 puanla, Brentford U21 14. sırada 23 puanla yer alıyor.