YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Eerste Divisie 04-06 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Heracles (75 puan), 2. S. Rotterdam (74 puan), 3. VVV Venlo (62 puan).
Eerste Divisie 04-06 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Heracles (75 puan), 2. S. Rotterdam (74 puan), 3. VVV Venlo (62 puan).
Hollanda
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 36 | 23 | 6 | 7 | 67 - 34 | 33 | 75 | |||
|
2
| 36 | 21 | 11 | 4 | 93 - 39 | 54 | 74 | |||
|
3
| 36 | 18 | 8 | 10 | 56 - 36 | 20 | 62 | |||
|
4
| 36 | 17 | 10 | 9 | 66 - 50 | 16 | 61 | |||
|
5
| 36 | 18 | 7 | 11 | 52 - 38 | 14 | 61 | |||
|
6
| 36 | 16 | 9 | 11 | 61 - 44 | 17 | 57 | |||
|
7
| 36 | 15 | 11 | 10 | 58 - 46 | 12 | 56 | |||
|
8
| 36 | 14 | 9 | 13 | 42 - 51 | -9 | 51 | |||
|
9
| 36 | 13 | 8 | 15 | 44 - 55 | -11 | 47 | |||
|
10
| 36 | 15 | 1 | 20 | 55 - 60 | -5 | 46 | |||
|
11
| 36 | 11 | 12 | 13 | 47 - 56 | -9 | 45 | |||
|
12
| 36 | 12 | 8 | 16 | 56 - 59 | -3 | 44 | |||
|
13
| 36 | 11 | 9 | 16 | 47 - 56 | -9 | 42 | |||
|
14
| 36 | 10 | 10 | 16 | 41 - 62 | -21 | 40 | |||
|
15
| 36 | 9 | 12 | 15 | 40 - 46 | -6 | 39 | |||
|
16
| 36 | 10 | 9 | 17 | 60 - 80 | -20 | 39 | |||
|
17
| 36 | 9 | 11 | 16 | 40 - 60 | -20 | 38 | |||
|
18
| 36 | 8 | 10 | 18 | 46 - 67 | -21 | 34 | |||
|
19
| 36 | 7 | 9 | 20 | 39 - 71 | -32 | 30 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 12 | 3 | 3 | 34 - 12 | 22 | 39 | |||
| 2 | 18 | 12 | 1 | 5 | 36 - 19 | 17 | 37 | |||
| 3 | 18 | 10 | 5 | 3 | 40 - 15 | 25 | 35 | |||
| 4 | 18 | 9 | 7 | 2 | 45 - 20 | 25 | 34 | |||
| 5 | 18 | 10 | 3 | 5 | 31 - 19 | 12 | 33 | |||
| 6 | 18 | 10 | 3 | 5 | 33 - 25 | 8 | 33 | |||
| 7 | 18 | 9 | 4 | 5 | 34 - 26 | 8 | 31 | |||
| 8 | 18 | 8 | 6 | 4 | 31 - 20 | 11 | 30 | |||
| 9 | 18 | 8 | 4 | 6 | 18 - 22 | -4 | 28 | |||
| 10 | 18 | 6 | 9 | 3 | 23 - 11 | 12 | 27 | |||
| 11 | 18 | 8 | 3 | 7 | 31 - 28 | 3 | 27 | |||
| 12 | 18 | 8 | 3 | 7 | 28 - 25 | 3 | 27 | |||
| 13 | 18 | 8 | 3 | 7 | 22 - 23 | -1 | 27 | |||
| 14 | 18 | 6 | 7 | 5 | 27 - 24 | 3 | 25 | |||
| 15 | 18 | 6 | 6 | 6 | 24 - 27 | -3 | 24 | |||
| 16 | 18 | 5 | 8 | 5 | 33 - 38 | -5 | 23 | |||
| 17 | 18 | 6 | 4 | 8 | 25 - 25 | 0 | 22 | |||
| 18 | 18 | 6 | 2 | 10 | 28 - 32 | -4 | 20 | |||
| 19 | 18 | 5 | 4 | 9 | 21 - 35 | -14 | 19 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 13 | 3 | 2 | 34 - 9 | 25 | 42 | |||
| 2 | 18 | 12 | 4 | 2 | 48 - 19 | 29 | 40 | |||
| 3 | 18 | 8 | 6 | 4 | 32 - 24 | 8 | 30 | |||
| 4 | 18 | 8 | 5 | 5 | 25 - 17 | 8 | 29 | |||
| 5 | 18 | 7 | 5 | 6 | 27 - 26 | 1 | 26 | |||
| 6 | 18 | 6 | 5 | 7 | 24 - 29 | -5 | 23 | |||
| 7 | 18 | 5 | 8 | 5 | 22 - 31 | -9 | 23 | |||
| 8 | 18 | 6 | 4 | 8 | 21 - 29 | -8 | 22 | |||
| 9 | 18 | 6 | 4 | 8 | 18 - 26 | -8 | 22 | |||
| 10 | 18 | 5 | 5 | 8 | 22 - 32 | -10 | 20 | |||
| 11 | 18 | 4 | 5 | 9 | 25 - 31 | -6 | 17 | |||
| 12 | 18 | 5 | 2 | 11 | 20 - 32 | -12 | 17 | |||
| 13 | 18 | 5 | 1 | 12 | 27 - 42 | -15 | 16 | |||
| 14 | 18 | 2 | 8 | 8 | 18 - 35 | -17 | 14 | |||
| 15 | 18 | 3 | 5 | 10 | 16 - 33 | -17 | 14 | |||
| 16 | 18 | 2 | 7 | 9 | 13 - 37 | -24 | 13 | |||
| 17 | 18 | 3 | 3 | 12 | 17 - 35 | -18 | 12 | |||
| 18 | 18 | 2 | 5 | 11 | 18 - 36 | -18 | 11 | |||
| 19 | 18 | 3 | 0 | 15 | 19 - 41 | -22 | 9 |
| 1 | 2 | |
| 1 | 2 | |
| 1 | 1 | |
| 1 | 1 | |
| 1 | 0 |
|
|
2.95
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.44
|
|
|
|
%24.85
|
|
|
|
%30.70
|
|
|
|
%45.03
|
|
|
|
%54.97
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.29
|
|
|
|
%99.71
|
|
|
|
%50.88
|
|
|
|
%49.12
|
|
|
|
%21.64
|
|
|
|
%43.86
|
|
|
|
%24.85
|
|
|
|
%9.65
|
|
| 1 |
|
476
|
| 2 |
|
156
|
| 3 |
|
152
|
| 4 |
|
137
|
| 5 |
|
121
|
| 2025-2026 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 |
| 2025-2026 | ||
| 2025-2026 | ||
| 2024-2025 | ||
| 2023-2024 | ||
| 2022-2023 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2021-2022 | ||
| 2020-2021 | ||
| 2018-2019 | ||
| 2017-2018 | ||
| 2016-2017 | ||
| 2015-2016 | ||
| 2014-2015 | ||
| 2013-2014 | ||
| 2012-2013 | ||
| 2011-2012 | ||
| 2010-2011 | ||
| 2009-2010 | ||
| 2008-2009 | ||
| 2007-2008 | ||
| 2006-2007 | ||
| 2005-2006 | ||
| 2004-2005 | ||
| 2003-2004 | ||
| 2002-2003 | ||
| 2001-2002 | ||
| 2000-2001 | ||
| 1999-2000 | ||
| 1998-1999 | ||
| 1997-1998 | ||
| 1996-1997 | ||
| 1995-1996 | ||
| 1994-1995 | ||
| 1993-1994 | ||
| 1992-1993 | ||
| 1991-1992 | ||
| 1990-1991 | ||
| 1988-1989 | ||
| 1987-1988 | ||
| 1986-1987 | ||
| 1985-1986 | ||
| 1984-1985 | ||
| 1983-1984 | ||
| 1982-1983 | ||
| 1981-1982 | ||
| 1979-1980 | ||
| 1978-1979 | ||
| 1977-1978 | ||
| 1976-1977 | ||
| 1974-1975 | ||
| 1973-1974 | ||
| 1972-1973 | ||
| 1970-1971 | ||
| 1970-1971 | ||
| 1969-1970 | ||
| 1966-1967 | ||
| 1964-1965 | ||
| 1961-1962 | ||
| 1960-1961 | ||
| 1959-1960 | ||
| 1959-1960 | ||
| 1958-1959 | ||
| 1957-1958 | ||
| 1956-1957 |
| 7 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 4 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |
| 1 | 4 |
|
2015
13/14
11/12
08/09
|
|
| 2 | 3 |
|
2016
2013
2012
|
|
| 3 | 2 |
|
2011
2008
|
|
| 4 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 5 | 2 |
|
2011
2007
|
| 1 | 4 |
|
2015
13/14
11/12
08/09
|
|
| 2 | 3 |
|
2016
2013
2012
|
|
| 3 | 2 |
|
2011
2008
|
|
| 4 | 2 |
|
2026
2025
|
|
| 5 | 2 |
|
2011
2007
|
|
| 6 | 2 |
|
2012
2002
|
|
| 7 | 2 |
|
2017
2012
|
|
| 8 | 2 |
|
2014
1997
|
|
| 9 | 2 |
|
2024
2021
|
|
| 10 | 2 |
|
2024
2014
|
|
| 11 | 2 |
|
1983
1973
|
|
| 12 | 2 |
|
2025
2021
|
|
| 13 | 2 |
|
2004
1999
|
|
| 14 | 2 |
|
2026
2022
|
|
| 15 | 2 |
|
2003
2000
|
| 25/26 | 36 | 25 | |
| 24/25 | 36 | 25 | |
| 22/23 | 36 | 23 | |
| 21/22 | 37 | 32 | |
| 20/21 | 37 | 38 |
| 25/26 | 36 | 25 | |
| 24/25 | 36 | 25 | |
| 22/23 | 36 | 23 | |
| 21/22 | 37 | 32 | |
| 20/21 | 37 | 38 | |
| 19/20 | 29 | 26 | |
| 18/19 | 34 | 28 | |
| 17/18 | 31 | 30 | |
| 16/17 | 38 | 33 | |
| 15/16 | 36 | 28 | |
| 14/15 | 35 | 28 | |
| 13/14 | 38 | 30 | |
| 12/13 | 28 | 22 | |
| 11/12 | 29 | 20 | |
| 10/11 | 32 | 29 | |
| 09/10 | 35 | 23 | |
| 08/09 | 34 | 25 | |
| 07/08 | 34 | 26 |
| 2011-2025 | 236 | 158 | |
| 2008-2025 | 396 | 136 | |
| 2003-2018 | 268 | 136 |
| 2008-2025 | 396 | |
| 2007-2023 | 393 | |
| 2010-2026 | 387 |
| 2010-2027 | 8 | |
| 2006-2019 | 7 | |
| 2011-2023 | 7 |
|
|
2.95
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.44
|
|
|
|
%24.85
|
|
|
|
%30.70
|
|
|
|
%45.03
|
|
|
|
%54.97
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%0.29
|
|
|
|
%99.71
|
|
|
|
%50.88
|
|
|
|
%49.12
|
|
|
|
%21.64
|
|
|
|
%43.86
|
|
|
|
%24.85
|
|
|
|
%9.65
|
|
|
|
%9.94
|
|
|
|
%8.77
|
|
|
|
%7.60
|
|
|
|
%7.60
|
|
|
|
%7.02
|
|
|
|
%6.43
|
|
|
|
%6.14
|
|
|
|
%5.85
|
|
|
|
%4.97
|
|
|
|
%4.68
|
|
|
|
%44.15
|
|
|
|
%30.70
|
|
|
|
%24.85
|
|
|
|
%0.29
|
|
|
|
%0.10
|
1
|
|
|
%0.10
|
1
|
|
|
%0.20
|
2
|
|
|
%0.20
|
2
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 93 | 39 | |
| 67 | 34 | |
| 66 | 50 | |
| 61 | 44 | |
| 60 | 80 | |
| 58 | 46 | |
| 56 | 59 | |
| 56 | 36 | |
| 55 | 60 | |
| 52 | 38 | |
| 47 | 56 | |
| 47 | 56 | |
| 46 | 67 | |
| 44 | 55 | |
| 42 | 51 | |
| 41 | 62 | |
| 40 | 46 | |
| 40 | 60 | |
| 39 | 71 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Erwin Zeinstra
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Eerste Divisie 04-06 sezonunda zirvede Heracles bulunuyor: 36 maçta 75 puan. Attığı gol 67, yediği gol 34; averajı 33. Takipçileri S. Rotterdam (74 puan) ve VVV Venlo (62 puan). Sezon karnesi 23 galibiyet, 6 beraberlik, 7 mağlubiyet. Tabloda 19 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı S. Rotterdam (93 gol), en az gol yiyen takımı Heracles (34 gol). Son maçlarda en iyi formu Heracles yakaladı: son 36 maçta 75 puan. Ligde şu ana kadar toplam 1010 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Volendam (39 puan), deplasman tablosunda ise Heracles (42 puan).
Gol krallığında Stefan van Dam (TOP Oss) 2 golle önde. Onu Dirk Schoofs (2) ve Dennis de Nooijer (1) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.