YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Copa America 1993 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Ekvador (6 puan), 2. Uruguay (3 puan), 3. Venezuela (2 puan).
Copa America 1993 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. İlk üç (Grup A): 1. Ekvador (6 puan), 2. Uruguay (3 puan), 3. Venezuela (2 puan).
| 3 | 4 | |
| 6 | 3 | |
| 6 | 3 | |
| 4 | 3 | |
| 4 | 3 |
| 3 | 2 | |
| 1 | 2 | |
| 6 | 2 | |
| 3 | 1 | |
| 4 | 1 |
|
|
3.62
|
|
|
0.00
|
|
|
0.73
|
|
|
%69.23
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%23.08
|
|
| 2024 | ||
| 2021 | ||
| 2019 | ||
| 2016 | ||
| 2015 |
| 2024 | ||
| 2021 | ||
| 2019 | ||
| 2016 | ||
| 2015 | ||
| 2011 | ||
| 2007 | ||
| 2004 | ||
| 2001 | ||
| 1999 | ||
| 1997 | ||
| 1995 | ||
| 1993 | ||
| 1991 | ||
| 1989 | ||
| 1987 | ||
| 1983 | ||
| 1979 | ||
| 1975 | ||
| 1967 | ||
| 1963 | ||
| 1959 | ||
| 1957 | ||
| 1956 | ||
| 1955 | ||
| 1953 | ||
| 1949 | ||
| 1947 | ||
| 1946 | ||
| 1945 | ||
| 1942 | ||
| 1941 | ||
| 1939 | ||
| 1937 | ||
| 1935 | ||
| 1929 | ||
| 1927 | ||
| 1926 | ||
| 1925 | ||
| 1924 | ||
| 1923 | ||
| 1922 | ||
| 1921 | ||
| 1920 | ||
| 1919 | ||
| 1917 | ||
| 1916 |
| 1 | 4 |
|
1995
1995
1987
1983
|
|
| 2 | 4 |
|
2024
2021
2021
2015
|
|
| 3 | 3 |
|
2016
2016
2015
|
|
| 4 | 3 |
|
1926
1924
1923
|
|
| 5 | 3 |
|
1929
1927
1925
|
| 1 | 4 |
|
1995
1995
1987
1983
|
|
| 2 | 4 |
|
2024
2021
2021
2015
|
|
| 3 | 3 |
|
2016
2016
2015
|
|
| 4 | 3 |
|
1926
1924
1923
|
|
| 5 | 3 |
|
1929
1927
1925
|
|
| 6 | 3 |
|
1947
1946
1945
|
|
| 7 | 3 |
|
1946
1945
1941
|
|
| 8 | 3 |
|
1929
1927
1925
|
|
| 9 | 3 |
|
1947
1946
1945
|
|
| 10 | 3 |
|
1947
1946
1945
|
|
| 11 | 3 |
|
1947
1946
1945
|
|
| 12 | 3 |
|
1999
1997
1997
|
|
| 13 | 2 |
|
1946
1941
|
|
| 14 | 2 |
|
1929
1927
|
|
| 15 | 2 |
|
2004
2004
|
| 2024 | 6 | 5 | |
| 2016 | 6 | 6 | |
| 2015 | 6 | 4 | |
| 2011 | 5 | 5 | |
| 2007 | 6 | 6 |
| 2024 | 6 | 5 | |
| 2016 | 6 | 6 | |
| 2015 | 6 | 4 | |
| 2011 | 5 | 5 | |
| 2007 | 6 | 6 | |
| 2004 | 6 | 7 | |
| 2001 | 6 | 6 | |
| 1999 | 5 | 5 | |
| 1999 | 6 | 5 | |
| 1997 | 6 | 6 | |
| 1995 | 4 | 4 | |
| 1995 | 4 | 4 | |
| 1993 | 3 | 4 | |
| 1991 | 6 | 6 | |
| 1989 | 7 | 6 | |
| 1987 | 3 | 4 | |
| 1983 | 7 | 3 | |
| 1983 | 8 | 3 | |
| 1983 | 4 | 3 | |
| 1979 | 7 | 4 | |
| 1979 | 4 | 4 | |
| 1975 | 8 | 4 | |
| 1975 | 4 | 4 | |
| 1967 | 5 | 5 | |
| 1963 | 6 | 6 | |
| 1959 | 6 | 8 | |
| 1957 | 6 | 9 | |
| 1957 | 6 | 9 | |
| 1956 | 5 | 4 | |
| 1955 | 5 | 8 | |
| 1953 | 6 | 7 | |
| 1949 | 7 | 9 | |
| 1947 | 7 | 8 | |
| 1946 | 5 | 7 | |
| 1945 | 5 | 6 | |
| 1945 | 5 | 6 | |
| 1942 | 6 | 7 | |
| 1942 | 5 | 7 | |
| 1937 | 5 | 7 | |
| 1922 | 4 | 4 |
| 1942-1957 | 34 | 17 | |
| 1945-1947 | 17 | 17 | |
| 1936-1942 | 15 | 15 |
| 2007-2024 | 39 | |
| 1941-1953 | 34 | |
| 1942-1957 | 34 |
| 2001-2004 | 2 | |
| 1941-1949 | 2 | |
| 1993-1997 | 2 |
|
|
3.62
|
|
|
0.00
|
|
|
0.73
|
|
|
%69.23
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%57.69
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%26.92
|
|
|
|
%42.31
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%19.23
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%11.54
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%7.69
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%38.46
|
|
|
|
%23.08
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%15.38
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%3.85
|
|
|
|
%11.70
|
11
|
|
|
%8.51
|
8
|
|
|
%11.70
|
11
|
|
|
%10.64
|
10
|
|
|
%11.70
|
11
|
|
|
%13.83
|
13
|
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jorge Nieves
|
3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 0.67 | 0.00 |
| 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | |
Arturo Brizio Carter
|
2 | 1 | 1 | 0 | 9 | 1 | 0 | 4.50 | 0.50 | 0.00 |
| 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 0 | 2.50 | 0.25 | 0.00 | |
Iván Guerrero
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 0.50 |
Francisco Óscar Lamolina
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Juan Francisco Escobar
|
2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Arturo Angeles
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Márcio Rezende
|
4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0.00 | 0.50 | 0.50 |
José Torres
|
2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.00 | 1.00 | 0.00 |
Alfredo Rodas
|
1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.00 | 0.00 | 1.00 |
Pablo Peña
|
1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
Copa America 1993 sezonunda Grup A grubunun zirvesinde Ekvador bulunuyor: 3 maçta 6 puan. Attığı gol 10, yediği gol 2; averajı 8. Takipçileri Uruguay (3 puan) ve Venezuela (2 puan). Sezon karnesi 3 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet. Tabloda 4 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Ekvador (10 gol), en az gol yiyen takımı Ekvador (2 gol). Son maçlarda en iyi formu Ekvador yakaladı: son 3 maçta 6 puan. Ligde şu ana kadar toplam 23 gol kaydedildi.
Finaller hattında Ekvador, Uruguay.
Gol krallığında José Luis Dolgetta (Venezuela) 4 golle önde. Onu Raúl Avilés (3) ve Gabriel Batistuta (3) izliyor.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.