Eduardo Vargas, CF mevkiinde profesyonel bir futbol oyuncusudur. U. Chile forması giymektedir. Kariyeri boyunca Copa América Şampiyonu, Brezilya Şampiyonu, Mexican Apertura Champion, Mexican Clausura Champion, Copa Sudamericana Şampiyonu, Brezilya Supercopa Şampiyonu, CONCACAF Champions League Winner, Brezilya Kupası Şampiyonu, İtalya Kupası Şampiyonu, Mexican Campeón de Campeones, Campeones Cup Winner, Şili Şampiyonu kazanmıştır. 36 yaşındadır.

Eduardo Vargas

Yaş 36
Copa América Şampiyonu 2
Mexican Apertura Champion 2
Mexican Clausura Champion 2
Brezilya Şampiyonu 1
Copa Sudamericana Şampiyonu 1
Brezilya Supercopa Şampiyonu 1
CONCACAF Champions League Winner 1
Brezilya Kupası Şampiyonu 1
+4
Şili bayrağı Şili
CF
0.2 Mn €
20 Kasım 1989 (36)
174 cm
Eduardo Vargas'ın istatistikleri hep yanında Uygulamayı indir
Performans Bilgileri
Ortalama Değerlendirme
7,2
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,0
7,0
7,7
-
6,6
7,1
6,2
7,0
7,7
8,4
7,3
-
Ekim
7,0
Kasım
7,0
Aralık
7,7
Ocak
-
Şubat
6,6
Mart
7,1
Nisan
6,2
Mayıs
7,0
Haziran
7,7
Temmuz
8,4
Ağustos
7,3
Eylül
-

Oyuncu Özelliklerine Genel Bakış

ATT68TEC55TAC54DEF34CRE49
Hücum
68
Teknik
55
Taktik
54
Savunma
34
Yaratıcılık
49

Oyuncu Bilgileri

Market Değeri
175B € Piyasa değeri düşüşü
20 Kasım 1989
36 Yaş
Uyruk
Şili
Boy / Kilo
174 cm / 70 kg
Söz. Bitiş Tarihi
30.12.2026
Doğum Yeri
-

Pozisyon Bilgisi

Ana Pozisyon Santrafor
Diğer Sağ Açık, Forvet Arkası
Güçlü Ayak Sağ
CF
RW
SS
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 2 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Eduardo Vargas
U. Chile
Son 30 günde 2144 kişi 22012 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Kulüp Kariyer

Eduardo Vargas kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Kulüp Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2026 25 22 10 6 2 0
5 4 2 2 0 0
19 17 8 4 2 0
1 1 0 0 0 0
2025 15 14 5 2 4 0
13 12 4 2 4 0
2 2 1 0 0 0
2025 16 8 2 0 1 0
4 3 0 0 0 0
12 5 2 0 1 0
2024 37 9 9 3 4 0
23 8 8 2 1 0
5 1 0 0 1 0
3 0 0 0 0 0
6 0 1 1 2 0
2023 31 13 3 1 5 0
12 4 1 0 3 0
3 2 0 0 0 0
9 5 2 1 2 0
7 2 0 0 0 0
2022 39 21 6 5 4 1
24 13 5 3 2 0
3 2 0 0 0 0
1 0 0 1 0 0
4 3 1 1 2 0
7 3 0 0 0 1
2021 43 24 13 4 5 1
16 8 4 2 0 1
7 4 3 1 2 0
9 6 3 1 1 0
11 6 3 0 2 0
2020 16 12 2 2 1 0
16 12 2 2 1 0
2020 14 7 0 0 0 0
14 7 0 0 0 0
2019 1 0 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
16/17 6 0 0 0 1 0
5 0 0 0 1 0
1 0 0 0 0 0
15/16 24 16 2 4 1 0
24 16 2 4 1 0
14/15
QPR K
22 16 3 2 1 0
21 16 3 2 1 0
1 0 0 0 0 0
13/14 25 20 5 4 4 0
17 13 3 1 3 0
8 7 2 3 1 0
2013
Gremio K
28 23 8 1 6 2
18 14 6 1 4 2
10 9 2 0 2 0
12/13 15 6 3 1 3 0
9 0 0 1 3 0
6 6 3 0 0 0
11/12 13 1 0 0 0 0
10 0 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
1 0 0 0 0 0
2010 9 6 2 0 3 0
9 6 2 0 3 0
Toplam 379 218 73 35 45 4

Milli Takım Kariyer

Eduardo Vargas kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2026 8 8 3 1 1 0
8 8 3 1 1 0
2024 6 5 2 0 0 0
3 3 0 0 0 0
3 2 2 0 0 0
2022 10 9 0 0 2 0
10 9 0 0 2 0
2021 5 5 2 1 0 0
5 5 2 1 0 0
2019 9 9 3 0 0 0
6 6 2 0 0 0
3 3 1 0 0 0
2018 16 16 5 0 1 0
1 1 0 0 0 0
15 15 5 0 1 0
2017 8 8 2 1 1 0
3 3 1 1 0 0
5 5 1 0 1 0
2016 8 6 6 1 0 0
6 5 6 1 0 0
2 1 0 0 0 0
2015 8 7 3 1 0 0
5 5 3 1 0 0
3 2 0 0 0 0
2014 26 20 12 3 1 0
4 4 1 2 0 0
14 10 5 1 1 0
8 6 6 0 0 0
2013 5 4 5 0 0 0
5 4 5 0 0 0
2012 3 2 0 0 1 0
3 2 0 0 1 0
2011 2 1 1 0 0 0
2 1 1 0 0 0
2010 2 1 0 0 0 0
2 1 0 0 0 0
2009 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
Toplam 117 102 44 8 7 0
Milli Takım Altyapı Kariyeri
Eduardo Vargas kariyer istatistikleri: sezon bazında maç, gol ve asist (Milli Takım Kariyer)
Sezon Takım M 11 Gol A Sarı kart Kırmızı kart
2009 1 1 0 0 0 0
1 1 0 0 0 0
Toplam 1 1 0 0 0 0
Kulüp Kariyer Özeti
Kulüp Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2010-Halen 34 28 12 6
2025 15 14 5 2
2025 16 8 2 0
2020-2024 166 79 33 15
2019-2020 15 7 0 0
2015-2017 30 16 2 4
2014-2015
QPR
22 16 3 2
2013-2014 25 20 5 4
2013 28 23 8 1
2011-2013 28 7 3 1
Milli Takım Kariyer Özeti
Milli Takım Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2009-Halen 117 102 44 8
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Milli Takım Altyapı Kariyer Özeti
Sezon Takım M 11 Gol A
2009 1 1 0 0

Genel İstatistikler — 2026 Copa de la Liga

2 Gol
2 Asist
7.5 Ort. Puan
5 Maç
4 İlk 11
362 Dakika

Şut

4 İsabetsiz Şutlar 0.99
İsabetli Şutlar
4 0.99
Toplam Çekilen Şut
Maç Başına Çekilen Şut

Performans Bilgisi

Ortalama Değerlendirme
7,2
Eki
Kas
Ara
Oca
Şub
Mar
Nis
May
Haz
Tem
Ağu
Eyl
7,0
7,0
7,7
-
6,6
7,1
6,2
7,0
7,7
8,4
7,3
-
Ekim
7,0
Kasım
7,0
Aralık
7,7
Ocak
-
Şubat
6,6
Mart
7,1
Nisan
6,2
Mayıs
7,0
Haziran
7,7
Temmuz
8,4
Ağustos
7,3
Eylül
-

Sezon Performansı

Copa de la Liga logosu 2026 · Copa de la Liga
Premier Lig logosu 2026 · Premier Lig
Copa Sudamericana logosu 2026 · Copa Sudamericana
Premier Lig logosu 2025 · Premier Lig
Kupa logosu 2025 · Kupa
Libertadores Kupası logosu 2025 · Libertadores Kupası
Premier Lig logosu 2025 · Premier Lig
Serie A logosu 2024 · Serie A
Kupa logosu 2024 · Kupa
Mineiro logosu 2024 · Mineiro
Libertadores Kupası logosu 2024 · Libertadores Kupası
Serie A logosu 2023 · Serie A
Kupa logosu 2023 · Kupa
Mineiro logosu 2023 · Mineiro
Libertadores Kupası logosu 2023 · Libertadores Kupası
Serie A logosu 2022 · Serie A
Kupa logosu 2022 · Kupa
Süper Kupa logosu 2022 · Süper Kupa
Mineiro logosu 2022 · Mineiro
Libertadores Kupası logosu 2022 · Libertadores Kupası
Serie A logosu 2021 · Serie A
Kupa logosu 2021 · Kupa
Mineiro logosu 2021 · Mineiro
Libertadores Kupası logosu 2021 · Libertadores Kupası
Serie A logosu 2020 · Serie A
Liga MX, Açılış logosu 2020 · Liga MX, Açılış
Trofeo de Campeon de Campeones logosu 2019 · Trofeo de Campeon de Campeones
Bundesliga logosu 16/17 · Bundesliga
Kupa logosu 16/17 · Kupa
Bundesliga logosu 15/16 · Bundesliga
Premier League logosu 14/15 · Premier League
FA Cup logosu 14/15 · FA Cup
LALIGA logosu 13/14 · LALIGA
UEFA Avrupa Ligi logosu 13/14 · UEFA Avrupa Ligi
Serie A logosu 2013 · Serie A
Libertadores Kupası logosu 2013 · Libertadores Kupası
Serie A logosu 12/13 · Serie A
UEFA Avrupa Ligi logosu 12/13 · UEFA Avrupa Ligi
Serie A logosu 11/12 · Serie A
Kupa logosu 11/12 · Kupa
Şampiyonlar Ligi logosu 11/12 · Şampiyonlar Ligi
Libertadores Kupası logosu 2010 · Libertadores Kupası
Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL logosu 2026 · Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL
Copa America logosu 2024 · Copa America
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2024 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL logosu 2022 · Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL
Copa America logosu 2021 · Copa America
Copa America logosu 2019 · Copa America
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2019 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2018 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL logosu 2018 · Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2017 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Konfederasyon Kupası logosu 2017 · Konfederasyon Kupası
Copa America logosu 2016 · Copa America
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2016 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Copa America logosu 2015 · Copa America
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2015 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Dünya Kupası logosu 2014 · Dünya Kupası
Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL logosu 2014 · Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2014 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2013 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2012 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2011 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2010 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Uluslararası Hazırlık Maçları logosu 2009 · Uluslararası Hazırlık Maçları
Sezon Performansı — 2026 Copa de la Liga
İstatistik Toplam
Sıra
Çubuk grafik, oyuncunun seçili ligde her istatistik için aynı pozisyondaki diğer oyuncularla kıyaslamasını gösterir. Yeşil çubuk o istatistikte pozisyonundaki en iyiler arasında olduğunu, kırmızı çubuk ise en kötüler arasında olduğunu gösterir.

Çubuğun uzunluğu, oyuncunun her istatistikteki yüzdelik dilimine göre sıralamasını temsil eder. Karşılaştırma yalnızca seçili ligdeki aynı pozisyondaki oyuncularla yapılır.
Skor
Gol2
%76
Asist2
%97
Skor Katkısı4
%97
Gol Beklentisi (xG)-
%50
İsabetli Şut Gol Beklentisi (xGOT)-
%50
Büyük Şans Yaratma-
%50
Kaçırılan Büyük Şans-
%50
Penaltı-
%42
Frikik Golü-
%48
Şut
Toplam Şut16
%95
İsabetli Şut4
%68
İsabetsiz Şut4
%24
Bloklanan Şut8
%2
Pas
Pas İsabet %79.8%
%94
Pas89
%78
İsabetli Pas71
%83
Kilit Pas5
%82
Hücum Bölgesinde Pas-
%50
Yaratılan Şans-
%50
Uzun Top ve Orta
Uzun Top İsabet %66.7%
%67
Uzun Top6
%70
İsabetli Uzun Top4
%80
Orta İsabet %50%
%97
Orta2
%69
İsabetli Orta1
%87
Savunma
Uzaklaştırma2
%67
Top Kesmesi1
%59
Müdahale2
%65
Bireysel
Temas-
%50
Dribling6
%78
Başarılı Dribling6
%98
Başarılı Dribling %100%
%91
İkili Mücadele-
%50
İkili Mücadele Kazanma %-
Kazanılan İkili Mücadele-
%50
Top Kaybı36
%46
Topu Kaptırma4
%22
Ofsayt1
%61
Faul Kazanma6
%91
Frikik Kullanma6
%91
Disiplin
Faul3
%56
Sarı Kart-
%76
Kırmızı Kart-
%50
Haftanın Oyuncuları Bu sezon takımında 2 kez haftanın oyuncularına seçildi.
En Popüler Tahmin
Eduardo Vargas
U. Chile
Son 30 günde 2144 kişi 22012 kez listesine ekledi.
Oy Ver

Takım Arkadaşları

Rakip Oyuncular

Rakip Takımlar

Transferler
Tarih
Nereden Transfer geliş
Nereye Transfer gidiş
Bonservis
02.01.26 İmzaladı
23.07.25 İmzaladı
21.01.25 İmzaladı
08.11.20 1.15M €
29.01.17 6M €
23.08.15 6M €
29.06.15 Kiralıktan Döndü
20.08.14 Kiralık 1.4M €
29.06.14 Kiralıktan Döndü
22.01.14 Kiralık 1.5M €
30.12.13 Kiralıktan Döndü
17.01.13 Kiralık 2.1M €
08.01.12 13.5M €
05.01.10 1M €
Toplam Taraftar
1
Taraftarların Toplam Kredisi
9.485 Kredi
# Taraftar Kredi
1
Ahmethan Çavuşoğlu
9.485 Kredi
Kulüp Başarıları
Kulüp Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Brezilya Şampiyonu Brezilya Şampiyonu
1
Mexican Apertura Champion Mexican Apertura Champion
1
Mexican Clausura Champion Mexican Clausura Champion
1
Copa Sudamericana Şampiyonu Copa Sudamericana Şampiyonu
1
Brezilya Supercopa Şampiyonu Brezilya Supercopa Şampiyonu
1
CONCACAF Champions League Winner CONCACAF Champions League Winner
1
Brezilya Kupası Şampiyonu Brezilya Kupası Şampiyonu
1
İtalya Kupası Şampiyonu İtalya Kupası Şampiyonu
1
Mexican Campeón de Campeones Mexican Campeón de Campeones
2
Campeones Cup Winner Campeones Cup Winner
1
Mexican Apertura Champion Mexican Apertura Champion
1
Mexican Clausura Champion Mexican Clausura Champion
1
Şili Şampiyonu Şili Şampiyonu
1
Milli Takım Başarıları
Milli Takım Başarıları
Başarı Sayı Takım Sezonlar
Copa América Şampiyonu Copa América Şampiyonu
2

Eduardo Vargas: Profil ve İstatistik Özeti

Eduardo Vargas, Santrafor mevkiinde 36 yaşında bir futbolcudur. Şili uyruklu; 20 Kasım 1989 tarihinde doğdu. Boyu 174 cm, kilosu 70 kg. Baskın ayağı: Sağ.

U. Chile forması giyiyor. Sözleşmesi 30.12.2026 tarihine kadar geçerli. Güncel piyasa değeri 0.2 Mn €.

2026 sezonunda Copa de la Liga kapsamında 5 maça çıktı ve toplam 362 dakika süre aldı. Bu süreçte 2 gol ve 2 asistle skora katkı verdi. Maç başına ortalama reytingi 8,00.

Kariyeri boyunca 10 kulüpte 379 maça çıktı ve 73 gol attı. Şili formasıyla 117 maça çıktı. Kazandığı kupalar arasında Copa América Şampiyonu, Brezilya Şampiyonu, Mexican Apertura Champion yer alıyor.

U. Chile kadrosu, fikstürü ve puan durumu

Kariyer Kulüpleri

Ofsayt UYGULAMASI Eduardo Vargas'ın istatistikleri hep yanında

Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.

  • Oyuncu istatistikleri ve maç performansları
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut