YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Paulista, Segunda Divisao U23 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Uniao Barbarense (32 puan), 2. CA Taquaritinga SP (27 puan), 3. Sao Caetano (26 puan).
Paulista, Segunda Divisao U23 2025 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Uniao Barbarense (32 puan), 2. CA Taquaritinga SP (27 puan), 3. Sao Caetano (26 puan).
Brezilya
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 15 | 10 | 2 | 3 | 28 - 11 | 17 | 32 | |||
|
2
| 15 | 8 | 3 | 4 | 21 - 15 | 6 | 27 | |||
|
3
| 15 | 7 | 5 | 3 | 25 - 17 | 8 | 26 | |||
|
4
| 15 | 7 | 5 | 3 | 19 - 11 | 8 | 26 | |||
|
5
| 15 | 7 | 5 | 3 | 15 - 10 | 5 | 26 | |||
|
6
| 15 | 7 | 4 | 4 | 18 - 14 | 4 | 25 | |||
|
7
| 15 | 7 | 3 | 5 | 13 - 16 | -3 | 24 | |||
|
8
| 15 | 6 | 6 | 3 | 28 - 20 | 8 | 24 | |||
|
9
| 15 | 5 | 6 | 4 | 21 - 15 | 6 | 21 | |||
|
10
| 15 | 4 | 6 | 5 | 18 - 21 | -3 | 18 | |||
|
11
| 15 | 5 | 2 | 8 | 12 - 16 | -4 | 17 | |||
|
12
| 15 | 3 | 7 | 5 | 16 - 17 | -1 | 16 | |||
|
13
| 15 | 3 | 6 | 6 | 14 - 19 | -5 | 15 | |||
|
14
| 15 | 2 | 8 | 5 | 16 - 17 | -1 | 14 | |||
|
15
| 15 | 2 | 5 | 8 | 15 - 31 | -16 | 11 | |||
|
16
| 15 | 0 | 1 | 14 | 13 - 42 | -29 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5 | 1 | 2 | 15 - 6 | 9 | 16 | |||
| 2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 - 5 | 8 | 16 | |||
| 3 | 8 | 4 | 3 | 1 | 9 - 6 | 3 | 15 | |||
| 4 | 8 | 4 | 2 | 2 | 12 - 8 | 4 | 14 | |||
| 5 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 - 7 | 1 | 13 | |||
| 6 | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 - 8 | 0 | 13 | |||
| 7 | 7 | 3 | 3 | 1 | 6 - 5 | 1 | 12 | |||
| 8 | 7 | 2 | 4 | 1 | 9 - 7 | 2 | 10 | |||
| 9 | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 - 8 | -1 | 10 | |||
| 10 | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 - 13 | -3 | 9 | |||
| 11 | 8 | 1 | 5 | 2 | 9 - 9 | 0 | 8 | |||
| 12 | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 - 7 | 0 | 8 | |||
| 13 | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 - 17 | -9 | 7 | |||
| 14 | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 - 11 | -5 | 6 | |||
| 15 | 7 | 0 | 5 | 2 | 5 - 9 | -4 | 5 | |||
| 16 | 8 | 0 | 1 | 7 | 8 - 26 | -18 | 1 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 - 5 | 8 | 16 | |||
| 2 | 8 | 3 | 5 | 0 | 21 - 12 | 9 | 14 | |||
| 3 | 8 | 3 | 4 | 1 | 7 - 2 | 5 | 13 | |||
| 4 | 7 | 3 | 3 | 1 | 13 - 9 | 4 | 12 | |||
| 5 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 - 9 | 3 | 12 | |||
| 6 | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 - 7 | 3 | 12 | |||
| 7 | 8 | 4 | 0 | 4 | 7 - 11 | -4 | 12 | |||
| 8 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 - 8 | 4 | 11 | |||
| 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 - 8 | 3 | 11 | |||
| 10 | 8 | 2 | 4 | 2 | 6 - 6 | 0 | 10 | |||
| 11 | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 - 8 | 0 | 9 | |||
| 12 | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 - 8 | 0 | 9 | |||
| 13 | 8 | 3 | 0 | 5 | 5 - 9 | -4 | 9 | |||
| 14 | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 - 8 | -1 | 6 | |||
| 15 | 7 | 0 | 4 | 3 | 7 - 14 | -7 | 4 | |||
| 16 | 7 | 0 | 0 | 7 | 5 - 16 | -11 | 0 |
|
|
2.44
|
|
|
7.25
|
|
|
3.61
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%30.30
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%53.03
|
|
|
|
%46.97
|
|
|
|
%25.76
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%24.24
|
|
|
|
%44.70
|
|
|
|
%55.30
|
|
|
|
%28.03
|
|
|
|
%47.73
|
|
|
|
%21.21
|
|
|
|
%3.03
|
|
|
|
2.44
|
|
|
7.25
|
|
|
3.61
|
|
|
%36.36
|
|
|
|
%30.30
|
|
|
|
%33.33
|
|
|
|
%53.03
|
|
|
|
%46.97
|
|
|
|
%25.76
|
|
|
|
%50.00
|
|
|
|
%24.24
|
|
|
|
%44.70
|
|
|
|
%55.30
|
|
|
|
%28.03
|
|
|
|
%47.73
|
|
|
|
%21.21
|
|
|
|
%3.03
|
|
|
|
%12.12
|
|
|
|
%11.36
|
|
|
|
%9.85
|
|
|
|
%7.58
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%6.06
|
|
|
|
%5.30
|
|
|
|
%5.30
|
|
|
|
%19.70
|
|
|
|
%18.94
|
|
|
|
%18.18
|
|
|
|
%16.67
|
|
|
|
%12.88
|
|
|
|
%8.33
|
|
|
|
%3.03
|
|
|
|
%1.52
|
|
|
|
%0.76
|
|
|
|
%11.49
|
37
|
|
|
%11.18
|
36
|
|
|
%13.66
|
44
|
|
|
%12.73
|
41
|
|
|
%13.04
|
42
|
|
|
%17.70
|
57
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Şut | İsabetli Şut | Topla Oynama | Korner | Atak | Tehlikeli Atak |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38 | 15 | 2.4 | - | 11.0 | 4.2 | 49.9 | 5.1 | 83.7 | 53.7 | |
| 29 | 19 | 1.8 | 3 | 7.8 | 2.5 | 29.4 | 3.7 | 59.1 | 36.9 | |
| 25 | 21 | 2.2 | 2 | 13.3 | 4.7 | 46.6 | 4.9 | 87.5 | 51.5 | |
| 23 | 15 | 2.0 | 3 | 8.3 | 3.1 | 40.4 | 2.9 | 77.5 | 46.5 | |
| 23 | 19 | 2.4 | - | 7.3 | 3.2 | 40.6 | 3.4 | 82.2 | 45.1 | |
| 22 | 18 | 2.0 | 1 | 9.2 | 3.9 | 45.2 | 4.2 | 95.7 | 56.5 | |
| 20 | 15 | 2.4 | 1 | 10.2 | 4.1 | 41.8 | 4.4 | 86.9 | 55.9 | |
| 19 | 23 | 1.3 | - | 5.6 | 2.4 | 26.8 | 3.3 | 53.0 | 32.4 | |
| 18 | 19 | 2.3 | 2 | 11.0 | 4.0 | 47.3 | 4.3 | 93.2 | 53.1 | |
| 18 | 15 | 1.7 | - | 9.6 | 3.6 | 40.2 | 5.5 | 75.5 | 48.5 | |
| 16 | 17 | 2.2 | 2 | 10.9 | 3.7 | 41.2 | 4.2 | 74.2 | 45.5 | |
| 15 | 31 | 2.0 | 2 | 9.5 | 3.5 | 41.1 | 3.8 | 78.1 | 48.9 | |
| 14 | 17 | 1.7 | 2 | 8.5 | 3.3 | 40.9 | 4.0 | 82.4 | 49.4 | |
| 13 | 38 | 2.0 | 1 | 7.2 | 2.6 | 32.4 | 2.4 | 80.6 | 45.4 | |
| 12 | 16 | 1.9 | 4 | 11.3 | 3.9 | 40.2 | 3.3 | 84.3 | 48.3 | |
| 11 | 18 | 2.0 | 4 | 9.4 | 4.2 | 48.8 | 4.8 | 96.8 | 63.4 |
Paulista, Segunda Divisao U23 2025 sezonunda zirvede Uniao Barbarense bulunuyor: 15 maçta 32 puan. Attığı gol 28, yediği gol 11; averajı 17. Takipçileri CA Taquaritinga SP (27 puan) ve Sao Caetano (26 puan). Sezon karnesi 10 galibiyet, 2 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 16 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Uniao Barbarense (28 gol), en az gol yiyen takımı Paulista SP (10 gol). Son maçlarda en iyi formu Uniao Barbarense yakaladı: son 15 maçta 32 puan. Ligde şu ana kadar toplam 292 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Uniao Barbarense (16 puan), deplasman tablosunda ise Uniao Barbarense (16 puan).
Play-off hattında Uniao Barbarense, CA Taquaritinga SP, Sao Caetano, CA Joseense SP, Paulista SP, Nacional, AE Aracatuba, Colorado Caieiras FC SP. Küme Düşme hattında Audax, SE Matonense.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.