YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Torneo Inicial 04-05 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Newell's (36 puan), 2. Velez (34 puan), 3. River Plate (33 puan).
Torneo Inicial 04-05 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Newell's (36 puan), 2. Velez (34 puan), 3. River Plate (33 puan).
Arjantin
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 19 | 10 | 6 | 3 | 22 - 11 | 11 | 36 | |||
|
2
| 19 | 10 | 4 | 5 | 21 - 16 | 5 | 34 | |||
|
3
| 19 | 9 | 6 | 4 | 28 - 19 | 9 | 33 | |||
|
4
| 19 | 7 | 9 | 3 | 22 - 14 | 8 | 30 | |||
|
5
| 19 | 8 | 6 | 5 | 29 - 22 | 7 | 30 | |||
|
6
| 19 | 8 | 6 | 5 | 19 - 15 | 4 | 30 | |||
|
7
| 19 | 7 | 6 | 6 | 24 - 22 | 2 | 27 | |||
|
8
| 19 | 7 | 5 | 7 | 22 - 16 | 6 | 26 | |||
|
9
| 19 | 6 | 8 | 5 | 24 - 22 | 2 | 26 | |||
|
10
| 19 | 8 | 2 | 9 | 23 - 22 | 1 | 26 | |||
|
11
| 19 | 6 | 8 | 5 | 25 - 26 | -1 | 26 | |||
|
12
| 19 | 6 | 7 | 6 | 16 - 23 | -7 | 25 | |||
|
13
| 19 | 5 | 9 | 5 | 17 - 16 | 1 | 24 | |||
|
14
| 19 | 6 | 6 | 7 | 14 - 18 | -4 | 24 | |||
|
15
| 19 | 6 | 5 | 8 | 23 - 26 | -3 | 23 | |||
|
16
| 19 | 6 | 4 | 9 | 17 - 18 | -1 | 22 | |||
|
17
| 19 | 4 | 10 | 5 | 15 - 18 | -3 | 22 | |||
|
18
| 19 | 4 | 5 | 10 | 21 - 29 | -8 | 17 | |||
|
19
| 19 | 2 | 8 | 9 | 16 - 30 | -14 | 14 | |||
|
20
| 19 | 2 | 6 | 11 | 19 - 34 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 20 - 7 | 13 | 21 | |||
| 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 12 - 3 | 9 | 21 | |||
| 3 | 10 | 5 | 4 | 1 | 18 - 8 | 10 | 19 | |||
| 4 | 10 | 5 | 4 | 1 | 11 - 8 | 3 | 19 | |||
| 5 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 - 11 | 7 | 18 | |||
| 6 | 10 | 5 | 3 | 2 | 15 - 10 | 5 | 18 | |||
| 7 | 9 | 5 | 2 | 2 | 15 - 9 | 6 | 17 | |||
| 8 | 9 | 5 | 2 | 2 | 13 - 7 | 6 | 17 | |||
| 9 | 9 | 4 | 4 | 1 | 14 - 7 | 7 | 16 | |||
| 10 | 9 | 4 | 4 | 1 | 13 - 6 | 7 | 16 | |||
| 11 | 10 | 4 | 4 | 2 | 8 - 5 | 3 | 16 | |||
| 12 | 9 | 5 | 0 | 4 | 12 - 9 | 3 | 15 | |||
| 13 | 9 | 4 | 3 | 2 | 9 - 6 | 3 | 15 | |||
| 14 | 9 | 3 | 5 | 1 | 9 - 5 | 4 | 14 | |||
| 15 | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 - 8 | 2 | 14 | |||
| 16 | 9 | 4 | 1 | 4 | 10 - 8 | 2 | 13 | |||
| 17 | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 - 16 | -2 | 13 | |||
| 18 | 10 | 2 | 5 | 3 | 8 - 10 | -2 | 11 | |||
| 19 | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 - 13 | -3 | 8 | |||
| 20 | 9 | 1 | 5 | 3 | 9 - 13 | -4 | 8 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 5 | 2 | 3 | 8 - 9 | -1 | 17 | |||
| 2 | 10 | 4 | 4 | 2 | 13 - 10 | 3 | 16 | |||
| 3 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10 - 8 | 2 | 15 | |||
| 4 | 10 | 4 | 3 | 3 | 10 - 9 | 1 | 15 | |||
| 5 | 10 | 3 | 5 | 2 | 8 - 7 | 1 | 14 | |||
| 6 | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 - 17 | -2 | 13 | |||
| 7 | 9 | 2 | 5 | 2 | 7 - 8 | -1 | 11 | |||
| 8 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 - 13 | -2 | 11 | |||
| 9 | 9 | 2 | 4 | 3 | 7 - 8 | -1 | 10 | |||
| 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 - 16 | -5 | 10 | |||
| 11 | 10 | 2 | 3 | 5 | 7 - 10 | -3 | 9 | |||
| 12 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9 - 15 | -6 | 9 | |||
| 13 | 9 | 1 | 5 | 3 | 10 - 16 | -6 | 8 | |||
| 14 | 9 | 2 | 2 | 5 | 6 - 13 | -7 | 8 | |||
| 15 | 9 | 2 | 1 | 6 | 4 - 8 | -4 | 7 | |||
| 16 | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 - 17 | -10 | 6 | |||
| 17 | 9 | 1 | 3 | 5 | 5 - 15 | -10 | 6 | |||
| 18 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 - 15 | -10 | 5 | |||
| 19 | 9 | 0 | 4 | 5 | 7 - 13 | -6 | 4 | |||
| 20 | 10 | 0 | 4 | 6 | 9 - 21 | -12 | 4 |
| 19 | 12 | |
| 17 | 8 | |
| 18 | 8 | |
| 18 | 8 | |
| 13 | 8 |
| 14 | 6 | |
| 16 | 6 | |
| 13 | 6 | |
| 18 | 6 | |
| 18 | 6 |
|
|
2.19
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%43.16
|
|
|
|
%33.16
|
|
|
|
%23.68
|
|
|
|
%61.58
|
|
|
|
%38.42
|
|
|
|
%32.11
|
|
|
|
%47.89
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%44.74
|
|
|
|
%55.26
|
|
|
|
%36.84
|
|
|
|
%41.05
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%2.11
|
|
| 14/15 | 17 | 11 | |
| 14/15 | 17 | 11 | |
| 14/15 | 19 | 11 | |
| 13/14 | 17 | 10 | |
| 12/13 | 17 | 13 |
| 14/15 | 17 | 11 | |
| 14/15 | 17 | 11 | |
| 14/15 | 19 | 11 | |
| 13/14 | 17 | 10 | |
| 12/13 | 17 | 13 | |
| 12/13 | 15 | 13 | |
| 11/12 | 17 | 12 | |
| 10/11 | 19 | 11 | |
| 10/11 | 19 | 11 | |
| 09/10 | 18 | 14 | |
| 08/09 | 19 | 15 | |
| 07/08 | 19 | 18 | |
| 06/07 | 19 | 12 | |
| 06/07 | 19 | 12 | |
| 05/06 | 19 | 13 | |
| 04/05 | 19 | 12 | |
| 03/04 | 16 | 12 | |
| 02/03 | 19 | 16 | |
| 01/02 | 19 | 17 | |
| 00/01 | 18 | 13 |
| 1999-2011 | 130 | 74 | |
| 2005-2014 | 142 | 57 | |
| 1999-2013 | 121 | 56 |
| 2002-2014 | 216 | |
| 2000-2014 | 209 | |
| 1999-2014 | 207 |
| 2006-2013 | 9 | |
| 1999-2011 | 8 | |
| 1999-2013 | 7 |
|
|
2.19
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%43.16
|
|
|
|
%33.16
|
|
|
|
%23.68
|
|
|
|
%61.58
|
|
|
|
%38.42
|
|
|
|
%32.11
|
|
|
|
%47.89
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%44.74
|
|
|
|
%55.26
|
|
|
|
%36.84
|
|
|
|
%41.05
|
|
|
|
%20.00
|
|
|
|
%2.11
|
|
|
|
%15.79
|
|
|
|
%13.68
|
|
|
|
%13.68
|
|
|
|
%7.37
|
|
|
|
%7.37
|
|
|
|
%5.79
|
|
|
|
%5.79
|
|
|
|
%5.26
|
|
|
|
%4.74
|
|
|
|
%4.74
|
|
|
|
%24.74
|
|
|
|
%22.63
|
|
|
|
%15.79
|
|
|
|
%13.16
|
|
|
|
%9.47
|
|
|
|
%6.32
|
|
|
|
%4.21
|
|
|
|
%2.63
|
|
|
|
%1.05
|
|
|
|
%17.03
|
71
|
|
|
%13.67
|
57
|
|
|
%16.79
|
70
|
|
|
%16.07
|
67
|
|
|
%15.11
|
63
|
|
|
%21.34
|
89
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|---|---|---|
| 29 | 22 | |
| 28 | 19 | |
| 25 | 26 | |
| 24 | 22 | |
| 24 | 22 | |
| 23 | 26 | |
| 23 | 22 | |
| 22 | 14 | |
| 22 | 11 | |
| 22 | 16 | |
| 21 | 16 | |
| 21 | 29 | |
| 19 | 15 | |
| 19 | 34 | |
| 17 | 18 | |
| 17 | 16 | |
| 16 | 23 | |
| 16 | 30 | |
| 15 | 18 | |
| 14 | 18 |
| Hakem referee | Maç total_match | Ev Sahibi G. total_home_win | Beraberlik total_draw | Deplasman G. total_away_win | Top. Sarı Kart total_yellow | Top. Kırmızı Kart total_red | Top. Penaltı total_penalty |
S.K./M
|
K.K./M
|
Pen./M Pen./M |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sergio Pezzotta
|
15 | 6 | 6 | 3 | 0 | 8 | 2 | 0.00 | 0.53 | 0.13 |
| 14 | 6 | 5 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0.00 | 0.29 | 0.00 | |
| 10 | 4 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.10 | 0.00 | |
Horacio Elizondo
|
11 | 6 | 2 | 3 | 0 | 3 | 4 | 0.00 | 0.27 | 0.36 |
Héctor Baldassi
|
15 | 5 | 3 | 7 | 0 | 8 | 2 | 0.00 | 0.53 | 0.13 |
| 16 | 7 | 6 | 3 | 0 | 14 | 3 | 0.00 | 0.88 | 0.19 | |
Carlos Maglio
|
8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0.00 | 0.62 | 0.12 |
Juan Pablo Pompei
|
9 | 3 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0.00 | 0.44 | 0.11 |
| 7 | 1 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0.00 | 0.43 | 0.14 | |
| 13 | 6 | 4 | 3 | 0 | 9 | 1 | 0.00 | 0.69 | 0.08 | |
| 16 | 8 | 3 | 5 | 0 | 11 | 3 | 0.00 | 0.69 | 0.19 | |
Ángel Sánchez
|
16 | 6 | 6 | 4 | 0 | 7 | 4 | 0.00 | 0.44 | 0.25 |
| 16 | 6 | 6 | 4 | 0 | 9 | 5 | 0.00 | 0.56 | 0.31 | |
Pablo Lunati
|
7 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0.00 | 0.14 | 0.29 |
| 14 | 8 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0.00 | 0.29 | 0.07 | |
Federico Beligoy
|
3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0.00 | 0.33 | 0.00 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Torneo Inicial 04-05 sezonunda zirvede Newell's bulunuyor: 19 maçta 36 puan. Attığı gol 22, yediği gol 11; averajı 11. Takipçileri Velez (34 puan) ve River Plate (33 puan). Sezon karnesi 10 galibiyet, 6 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 20 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı San Lorenzo (29 gol), en az gol yiyen takımı Newell's (11 gol). Son maçlarda en iyi formu Newell's yakaladı: son 19 maçta 36 puan. Ligde şu ana kadar toplam 417 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra San Lorenzo (21 puan), deplasman tablosunda ise Velez (17 puan).
Gol krallığında Lisandro Lopez (Racing Club) 12 golle önde. Onu Jeremías Caggiano (8) ve Claudio Graf (8) izliyor.