YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Ulusal Kadınlar Futbol Ligi 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. OL Reign (K) (40 puan), 2. Portland Thorns FC (K) (39 puan), 3. San Diego Wave (K) (36 puan).
Ulusal Kadınlar Futbol Ligi 2022 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. OL Reign (K) (40 puan), 2. Portland Thorns FC (K) (39 puan), 3. San Diego Wave (K) (36 puan).
ABD
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 22 | 11 | 7 | 4 | 32 - 19 | 13 | 40 | |||
|
2
| 22 | 10 | 9 | 3 | 49 - 24 | 25 | 39 | |||
|
3
| 22 | 10 | 6 | 6 | 32 - 21 | 11 | 36 | |||
|
4
| 22 | 10 | 6 | 6 | 29 - 29 | 0 | 36 | |||
|
5
| 22 | 10 | 6 | 6 | 35 - 27 | 8 | 36 | |||
|
6
| 22 | 9 | 6 | 7 | 34 - 28 | 6 | 33 | |||
|
7
| 22 | 9 | 5 | 8 | 46 - 33 | 13 | 32 | |||
|
8
| 22 | 8 | 5 | 9 | 23 - 27 | -4 | 29 | |||
|
9
| 22 | 5 | 8 | 9 | 23 - 35 | -12 | 23 | |||
|
10
| 22 | 5 | 7 | 10 | 22 - 45 | -23 | 22 | |||
|
11
| 22 | 3 | 10 | 9 | 26 - 33 | -7 | 19 | |||
|
12
| 22 | 4 | 1 | 17 | 16 - 46 | -30 | 13 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 6 | 4 | 1 | 19 - 9 | 10 | 22 | |||
| 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 27 - 8 | 19 | 21 | |||
| 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 - 7 | 9 | 21 | |||
| 4 | 11 | 5 | 5 | 1 | 17 - 12 | 5 | 20 | |||
| 5 | 11 | 5 | 4 | 2 | 16 - 9 | 7 | 19 | |||
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 12 - 12 | 0 | 17 | |||
| 7 | 11 | 5 | 1 | 5 | 27 - 18 | 9 | 16 | |||
| 8 | 11 | 3 | 4 | 4 | 16 - 15 | 1 | 13 | |||
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15 - 16 | -1 | 12 | |||
| 10 | 11 | 3 | 3 | 5 | 11 - 17 | -6 | 12 | |||
| 11 | 11 | 1 | 5 | 5 | 14 - 24 | -10 | 8 | |||
| 12 | 11 | 1 | 1 | 9 | 8 - 22 | -14 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 7 | 2 | 2 | 19 - 12 | 7 | 23 | |||
| 2 | 11 | 4 | 6 | 1 | 22 - 16 | 6 | 18 | |||
| 3 | 11 | 5 | 3 | 3 | 13 - 10 | 3 | 18 | |||
| 4 | 11 | 5 | 2 | 4 | 16 - 12 | 4 | 17 | |||
| 5 | 11 | 4 | 4 | 3 | 19 - 15 | 4 | 16 | |||
| 6 | 11 | 5 | 1 | 5 | 12 - 17 | -5 | 16 | |||
| 7 | 11 | 4 | 2 | 5 | 8 - 21 | -13 | 14 | |||
| 8 | 11 | 3 | 3 | 5 | 18 - 21 | -3 | 12 | |||
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 11 - 15 | -4 | 12 | |||
| 10 | 11 | 2 | 5 | 4 | 12 - 18 | -6 | 11 | |||
| 11 | 11 | 3 | 0 | 8 | 8 - 24 | -16 | 9 | |||
| 12 | 11 | 0 | 7 | 4 | 11 - 17 | -6 | 7 |
|
|
2.77
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%37.96
|
|
|
|
%27.74
|
|
|
|
%34.31
|
|
|
|
%43.80
|
|
|
|
%56.20
|
|
|
|
%32.85
|
|
|
|
%37.96
|
|
|
|
%29.20
|
|
|
|
%49.64
|
|
|
|
%50.36
|
|
|
|
%27.01
|
|
|
|
%41.61
|
|
|
|
%24.09
|
|
|
|
%7.30
|
|
| 2025 | 23 | 15 |
| 2025 | 23 | 15 |
| 2024-2026 | 62 | 45 | |
| 2024-2026 | 59 | 38 | |
| 2024-2026 | 63 | 29 |
| 2024-2026 | 75 | |
| 2024-2026 | 75 | |
| 2024-2026 | 74 |
| 2025-2026 | 1 | |
| 2024-2025 | 1 | |
| 2024-2026 | 1 |
|
|
2.77
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%37.96
|
|
|
|
%27.74
|
|
|
|
%34.31
|
|
|
|
%43.80
|
|
|
|
%56.20
|
|
|
|
%32.85
|
|
|
|
%37.96
|
|
|
|
%29.20
|
|
|
|
%49.64
|
|
|
|
%50.36
|
|
|
|
%27.01
|
|
|
|
%41.61
|
|
|
|
%24.09
|
|
|
|
%7.30
|
|
|
|
%11.68
|
|
|
|
%11.68
|
|
|
|
%9.49
|
|
|
|
%8.76
|
|
|
|
%8.03
|
|
|
|
%7.30
|
|
|
|
%5.84
|
|
|
|
%5.11
|
|
|
|
%4.38
|
|
|
|
%4.38
|
|
|
|
%24.09
|
|
|
|
%21.90
|
|
|
|
%14.60
|
|
|
|
%13.14
|
|
|
|
%10.22
|
|
|
|
%6.57
|
|
|
|
%6.57
|
|
|
|
%2.19
|
|
|
|
%0.73
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 53 | 25 | 0.6 | - | 2.7 | |
| 46 | 33 | 0.4 | - | 2.5 | |
| 36 | 29 | 0.2 | - | 0.7 | |
| 35 | 30 | 0.6 | 1 | 3.3 | |
| 35 | 24 | 0.7 | - | 3.0 | |
| 33 | 32 | 0.2 | - | 0.9 | |
| 32 | 21 | 0.2 | - | 1.0 | |
| 26 | 33 | 1.1 | - | 4.1 | |
| 23 | 35 | 0.5 | - | 1.3 | |
| 23 | 27 | 0.5 | - | 3.1 | |
| 22 | 45 | 0.2 | - | 0.8 | |
| 16 | 46 | 0.5 | - | 1.2 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
Ulusal Kadınlar Futbol Ligi 2022 sezonunda zirvede OL Reign (K) bulunuyor: 22 maçta 40 puan. Attığı gol 32, yediği gol 19; averajı 13. Takipçileri Portland Thorns FC (K) (39 puan) ve San Diego Wave (K) (36 puan). Sezon karnesi 11 galibiyet, 7 beraberlik, 4 mağlubiyet. Tabloda 12 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Portland Thorns FC (K) (49 gol), en az gol yiyen takımı OL Reign (K) (19 gol). Son maçlarda en iyi formu OL Reign (K) yakaladı: son 22 maçta 40 puan. Ligde şu ana kadar toplam 367 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra OL Reign (K) (22 puan), deplasman tablosunda ise Houston Dash (K) (23 puan).
Yarı Final hattında OL Reign (K), Portland Thorns FC (K). Play-off hattında San Diego Wave (K), Kansas City NWSL (K), Houston Dash (K), Chicago Red Stars (K).