Premiyer Lig 23-24 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Red Arrows (71 puan), 2. Zesco United (59 puan), 3. Power Dynamos FC (56 puan).

Premiyer Lig 23-24

Premiyer Lig
Tüm Ligler
Search
Zambiya
34. Hafta
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta
16. Hafta
17. Hafta
18. Hafta
19. Hafta
20. Hafta
21. Hafta
22. Hafta
23. Hafta
24. Hafta
25. Hafta
26. Hafta
27. Hafta
28. Hafta
29. Hafta
30. Hafta
31. Hafta
32. Hafta
33. Hafta
34. Hafta
Takvim 23/24
26/27
25/26
24/25
23/24
22/23
21/22
20/21
Premiyer Lig maçlarını takip et Uygulamayı indir

Puan Durumu

Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Puan Durumu
Alt/Üst
Karşılıklı Gol
İY/MS
Kart & Korner
Genel
İç Saha
Deplasman
Puan Durumu — Genel
# Takım O G B M +/- Averaj A Puan P Form Durumu
1
34218545 - 162971
2
341514546 - 301659
3
341414643 - 241956
4
341411938 - 30853
5
3414101033 - 26752
6
3414101033 - 35-252
7
3411101332 - 32043
8
34916927 - 30-343
9
3411101324 - 30-643
10
349151033 - 34-142
11
3410121231 - 35-442
12
341191435 - 41-642
13
341171630 - 33-340
14
349131226 - 30-440
15
348151123 - 31-839
16
348111526 - 37-1135
17
348111523 - 36-1335
18
344141626 - 44-1826
Şampiyonlar Ligi
CAF Konfederasyon Kupası
Küme Düşme
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Yükleniyor…
Maç Başına Ortalama — Puan Durumu
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
1.64
Korner
0.00
Sarı Kart
1.72
Maç Sonucu — Puan Durumu
Maç Sonucu Oran Maç
1
%37.05
113
X
%42.30
129
2
%20.66
63
Alt/Üst — Puan Durumu
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%74.75
228
Üst
%25.25
77
İlk Yarı Sonucu — Puan Durumu
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%5.57
17
X
%90.16
275
2
%4.26
13
Evet/Hayır — Puan Durumu
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%36.07
110
KG Yok
%63.93
195
Toplam Gol Dağılımı — Puan Durumu
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%50.82
155
2-3 Gol
%38.69
118
4-5 Gol
%10.16
31
6+ Gol
%0.33
1
Fikstür
34. Hafta
Fikstür

İstatistik

Oyuncu
Lig
Takım
Maç Başına Ortalama — İstatistik
Maç Başına Ortalama Değer
Gol
1.64
Korner
0.00
Sarı Kart
1.72
Maç Sonucu — İstatistik
Maç Sonucu Oran Maç
1
%37.05
113
X
%42.30
129
2
%20.66
63
Alt/Üst — İstatistik
Alt/Üst Oran Maç
Alt
%74.75
228
Üst
%25.25
77
İlk Yarı Sonucu — İstatistik
İlk Yarı Sonucu Oran Maç
1
%5.57
17
X
%90.16
275
2
%4.26
13
Evet/Hayır — İstatistik
Evet/Hayır Oran Maç
KG Var
%36.07
110
KG Yok
%63.93
195
Toplam Gol Dağılımı — İstatistik
Toplam Gol Dağılımı Oran Maç
0-1 Gol
%50.82
155
2-3 Gol
%38.69
118
4-5 Gol
%10.16
31
6+ Gol
%0.33
1
Skor Dağılımı — İstatistik
Skor Dağılımı Oran Maç
0-0
%25.90
79
1-0
%14.75
45
1-1
%14.75
45
0-1
%10.16
31
2-1
%8.52
26
2-0
%6.23
19
1-2
%3.93
12
0-2
%2.95
9
3-0
%1.97
6
3-2
%1.97
6
İY/MS Dağılımı — İstatistik
İY/MS Dağılımı Oran Maç
X/X
%40.98
125
X/1
%31.80
97
X/2
%17.38
53
1/1
%4.92
15
2/2
%3.28
10
1/X
%0.66
2
2/X
%0.66
2
2/1
%0.33
1
Gol Zamanı Dağılımı — İstatistik
Gol Zamanı Dağılımı Oran Gol
1-15
%3.00
15
16-30
%1.20
6
31-45
%4.60
23
46-60
%1.60
8
61-75
%2.00
10
76-90
%2.80
14
Takım — İstatistik
Takım Takım Gol Gol Yenilen Gol Yenilen Gol Sarı Kart Sarı Kart Kırmızı Kart Kırmızı Kart Şut Şut İsabetli Şut İsabetli Şut Topla Oynama Topla Oynama Korner Korner Atak Atak Tehlikeli Atak Tehlikeli Atak
41 25 1.1 2 - 1.8 24.8 2.9 47.5 31.1
41 16 1.4 1 0.1 2.5 26.9 2.5 48.8 33.4
36 23 0.9 - 0.1 1.9 25.0 2.1 50.1 31.6
35 26 0.9 - - 1.1 18.3 2.4 31.7 18.8
32 35 1.0 1 - 1.3 16.0 1.6 31.5 22.2
30 31 1.9 - 0.2 0.8 11.0 3.3 20.0 12.3
29 24 1.7 1 0.1 2.6 27.8 4.5 49.0 39.3
29 31 1.6 - 0.1 1.9 30.3 3.7 58.3 38.6
28 30 1.4 1 0.4 2.5 26.9 3.8 51.1 35.6
28 28 0.8 1 0.1 1.3 15.8 1.4 34.4 20.6
25 29 0.8 - - 1.3 17.9 1.6 42.7 24.0
25 26 2.1 1 - 1.5 23.2 2.3 41.9 26.9
23 27 1.3 - 0.1 0.8 14.9 2.0 24.1 17.7
22 27 1.6 2 0.1 1.2 23.5 2.7 48.7 33.1
21 33 1.1 3 0.1 1.0 17.7 1.5 33.4 18.6
20 33 0.6 - - 0.4 9.9 1.4 21.7 11.9
18 31 0.9 - 0.0 0.8 18.7 2.2 38.2 23.5
17 25 0.9 - - 1.2 17.4 2.3 32.7 23.7

Fikstür

Premiyer Lig 23-24 Puan Durumu ve Sezon Özeti

Premiyer Lig 23-24 sezonunda zirvede Red Arrows bulunuyor: 34 maçta 71 puan. Attığı gol 45, yediği gol 16; averajı 29. Takipçileri Zesco United (59 puan) ve Power Dynamos FC (56 puan). Sezon karnesi 21 galibiyet, 8 beraberlik, 5 mağlubiyet. Tabloda 18 takım yer alıyor.

Ligin en golcü takımı Zesco United (46 gol), en az gol yiyen takımı Red Arrows (16 gol). Son maçlarda en iyi formu Red Arrows yakaladı: son 34 maçta 71 puan. Ligde şu ana kadar toplam 574 gol kaydedildi.

Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Red Arrows (40 puan), deplasman tablosunda ise Red Arrows (31 puan).

Şampiyonlar Ligi hattında Red Arrows. CAF Konfederasyon Kupası hattında Zesco United. Küme Düşme hattında Blades, Prison Leopards, Kansanshi, Trident.

Takımlar