YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
3rd League, Group 4 2016 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Ergotelis Chania (64 puan), 2. Ionikos (63 puan), 3. Agios Ierotheos (54 puan).
3rd League, Group 4 2016 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Ergotelis Chania (64 puan), 2. Ionikos (63 puan), 3. Agios Ierotheos (54 puan).
Yunanistan
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 28 | 19 | 7 | 2 | 50 - 21 | 29 | 64 | |||
|
2
| 28 | 19 | 6 | 3 | 55 - 18 | 37 | 63 | |||
|
3
| 28 | 15 | 9 | 4 | 40 - 23 | 17 | 54 | |||
|
4
| 28 | 11 | 7 | 10 | 34 - 33 | 1 | 40 | |||
|
5
| 28 | 12 | 4 | 12 | 37 - 43 | -6 | 40 | |||
|
6
| 28 | 10 | 9 | 9 | 31 - 27 | 4 | 39 | |||
|
7
| 28 | 9 | 7 | 12 | 25 - 33 | -8 | 34 | |||
|
8
| 28 | 7 | 11 | 10 | 28 - 32 | -4 | 32 | |||
|
9
| 28 | 8 | 8 | 12 | 35 - 42 | -7 | 32 | |||
|
10
| 28 | 8 | 7 | 13 | 29 - 41 | -12 | 31 | |||
|
11
| 28 | 7 | 9 | 12 | 30 - 36 | -6 | 30 | |||
|
12
| 28 | 6 | 11 | 11 | 29 - 36 | -7 | 29 | |||
|
13
| 28 | 7 | 8 | 13 | 29 - 41 | -12 | 29 | |||
|
14
| 28 | 6 | 9 | 13 | 24 - 35 | -11 | 27 | |||
|
15
| 28 | 7 | 6 | 15 | 24 - 39 | -15 | 27 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 12 | 2 | 0 | 36 - 10 | 26 | 38 | |||
| 2 | 14 | 9 | 4 | 1 | 25 - 9 | 16 | 31 | |||
| 3 | 14 | 8 | 4 | 2 | 21 - 10 | 11 | 28 | |||
| 4 | 14 | 7 | 5 | 2 | 23 - 14 | 9 | 26 | |||
| 5 | 14 | 7 | 4 | 3 | 19 - 11 | 8 | 25 | |||
| 6 | 14 | 7 | 2 | 5 | 21 - 16 | 5 | 23 | |||
| 7 | 14 | 5 | 6 | 3 | 21 - 16 | 5 | 21 | |||
| 8 | 14 | 5 | 6 | 3 | 21 - 17 | 4 | 21 | |||
| 9 | 14 | 6 | 3 | 5 | 19 - 19 | 0 | 21 | |||
| 10 | 14 | 6 | 3 | 5 | 14 - 15 | -1 | 21 | |||
| 11 | 14 | 5 | 3 | 6 | 13 - 14 | -1 | 18 | |||
| 12 | 14 | 5 | 3 | 6 | 14 - 19 | -5 | 18 | |||
| 13 | 14 | 4 | 5 | 5 | 13 - 12 | 1 | 17 | |||
| 14 | 14 | 4 | 4 | 6 | 15 - 17 | -2 | 16 | |||
| 15 | 14 | 3 | 5 | 6 | 11 - 15 | -4 | 14 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 10 | 3 | 1 | 25 - 12 | 13 | 33 | |||
| 2 | 14 | 7 | 5 | 2 | 19 - 13 | 6 | 26 | |||
| 3 | 14 | 7 | 4 | 3 | 19 - 8 | 11 | 25 | |||
| 4 | 14 | 5 | 2 | 7 | 16 - 27 | -11 | 17 | |||
| 5 | 14 | 4 | 3 | 7 | 15 - 22 | -7 | 15 | |||
| 6 | 14 | 2 | 7 | 5 | 14 - 19 | -5 | 13 | |||
| 7 | 14 | 3 | 4 | 7 | 8 - 13 | -5 | 13 | |||
| 8 | 14 | 3 | 4 | 7 | 17 - 24 | -7 | 13 | |||
| 9 | 14 | 3 | 4 | 7 | 15 - 22 | -7 | 13 | |||
| 10 | 14 | 3 | 4 | 7 | 13 - 20 | -7 | 13 | |||
| 11 | 14 | 3 | 4 | 7 | 11 - 18 | -7 | 13 | |||
| 12 | 14 | 2 | 5 | 7 | 7 - 15 | -8 | 11 | |||
| 13 | 14 | 3 | 2 | 9 | 14 - 26 | -12 | 11 | |||
| 14 | 14 | 2 | 3 | 9 | 11 - 25 | -14 | 9 | |||
| 15 | 14 | 1 | 5 | 8 | 10 - 22 | -12 | 8 |
|
|
2.38
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.29
|
|
|
|
%28.10
|
|
|
|
%27.62
|
|
|
|
%55.71
|
|
|
|
%44.29
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%48.10
|
|
|
|
%51.90
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%51.90
|
|
|
|
%15.71
|
|
|
|
%3.81
|
|
|
|
2.38
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%44.29
|
|
|
|
%28.10
|
|
|
|
%27.62
|
|
|
|
%55.71
|
|
|
|
%44.29
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%48.10
|
|
|
|
%51.90
|
|
|
|
%28.57
|
|
|
|
%51.90
|
|
|
|
%15.71
|
|
|
|
%3.81
|
|
|
|
%11.43
|
|
|
|
%10.95
|
|
|
|
%10.48
|
|
|
|
%10.48
|
|
|
|
%9.52
|
|
|
|
%9.05
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%5.71
|
|
|
|
%5.24
|
|
|
|
%4.29
|
|
|
|
%44.29
|
|
|
|
%28.10
|
|
|
|
%27.62
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 55 | 18 | 1.6 | 1 | 4.9 | |
| 50 | 21 | 1.3 | - | 3.5 | |
| 40 | 23 | 1.1 | - | 2.3 | |
| 37 | 43 | 1.1 | - | 2.0 | |
| 35 | 42 | 1.0 | - | 1.6 | |
| 34 | 33 | 1.8 | 1 | 3.0 | |
| 31 | 27 | 1.5 | 1 | 3.1 | |
| 30 | 36 | 1.3 | 1 | 2.4 | |
| 29 | 41 | 1.5 | - | 1.8 | |
| 29 | 36 | 1.4 | 1 | 2.4 | |
| 29 | 41 | 1.0 | 1 | 1.3 | |
| 28 | 32 | 1.1 | - | 1.1 | |
| 25 | 33 | 0.9 | - | 1.4 | |
| 24 | 39 | 2.0 | - | 3.1 | |
| 24 | 35 | 1.1 | 1 | 2.1 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
3rd League, Group 4 2016 sezonunda zirvede Ergotelis Chania bulunuyor: 28 maçta 64 puan. Attığı gol 50, yediği gol 21; averajı 29. Takipçileri Ionikos (63 puan) ve Agios Ierotheos (54 puan). Sezon karnesi 19 galibiyet, 7 beraberlik, 2 mağlubiyet. Tabloda 15 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Ionikos (55 gol), en az gol yiyen takımı Ionikos (18 gol). Son maçlarda en iyi formu Ergotelis Chania yakaladı: son 28 maçta 64 puan. Ligde şu ana kadar toplam 500 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Ionikos (38 puan), deplasman tablosunda ise Ergotelis Chania (33 puan).
Yükselme hattında Ergotelis Chania. Küme Düşme hattında Aeek Synka.