YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
3rd League, Group 3 2017 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Tylikratis (51 puan), 2. Bouka Amfilochia (47 puan), 3. Makedonikos Foufa (46 puan).
3rd League, Group 3 2017 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. Tylikratis (51 puan), 2. Bouka Amfilochia (47 puan), 3. Makedonikos Foufa (46 puan).
Yunanistan
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 24 | 15 | 6 | 3 | 41 - 15 | 26 | 51 | |||
|
2
| 24 | 15 | 2 | 7 | 45 - 20 | 25 | 47 | |||
|
3
| 24 | 14 | 4 | 6 | 31 - 18 | 13 | 46 | |||
|
4
| 24 | 13 | 6 | 5 | 36 - 24 | 12 | 45 | |||
|
5
| 24 | 11 | 9 | 4 | 38 - 15 | 23 | 42 | |||
|
6
| 24 | 12 | 5 | 7 | 32 - 23 | 9 | 41 | |||
|
7
| 24 | 10 | 7 | 7 | 25 - 22 | 3 | 37 | |||
|
8
| 24 | 7 | 6 | 11 | 25 - 36 | -11 | 27 | |||
|
9
| 24 | 7 | 6 | 11 | 18 - 28 | -10 | 27 | |||
|
10
| 24 | 4 | 9 | 11 | 15 - 29 | -14 | 21 | |||
|
11
| 24 | 3 | 12 | 9 | 16 - 24 | -8 | 21 | |||
|
12
| 24 | 3 | 5 | 16 | 17 - 44 | -27 | 14 | |||
|
13
| 24 | 2 | 3 | 19 | 10 - 51 | -41 | 9 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 9 | 2 | 1 | 24 - 4 | 20 | 29 | |||
| 2 | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 - 8 | 20 | 26 | |||
| 3 | 12 | 8 | 2 | 2 | 17 - 6 | 11 | 26 | |||
| 4 | 12 | 8 | 1 | 3 | 22 - 9 | 13 | 25 | |||
| 5 | 12 | 7 | 4 | 1 | 22 - 9 | 13 | 25 | |||
| 6 | 12 | 6 | 5 | 1 | 16 - 10 | 6 | 23 | |||
| 7 | 12 | 7 | 1 | 4 | 14 - 11 | 3 | 22 | |||
| 8 | 12 | 5 | 4 | 3 | 15 - 12 | 3 | 19 | |||
| 9 | 12 | 3 | 6 | 3 | 11 - 9 | 2 | 15 | |||
| 10 | 12 | 4 | 3 | 5 | 11 - 12 | -1 | 15 | |||
| 11 | 12 | 2 | 3 | 7 | 8 - 14 | -6 | 9 | |||
| 12 | 12 | 1 | 3 | 8 | 6 - 22 | -16 | 6 | |||
| 13 | 12 | 0 | 4 | 8 | 6 - 23 | -17 | 4 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 7 | 1 | 4 | 23 - 11 | 12 | 22 | |||
| 2 | 12 | 6 | 4 | 2 | 17 - 11 | 6 | 22 | |||
| 3 | 12 | 6 | 2 | 4 | 14 - 12 | 2 | 20 | |||
| 4 | 12 | 6 | 2 | 4 | 14 - 15 | -1 | 20 | |||
| 5 | 12 | 6 | 0 | 6 | 16 - 13 | 3 | 18 | |||
| 6 | 12 | 5 | 3 | 4 | 10 - 14 | -4 | 18 | |||
| 7 | 12 | 3 | 7 | 2 | 10 - 7 | 3 | 16 | |||
| 8 | 12 | 3 | 6 | 3 | 11 - 11 | 0 | 15 | |||
| 9 | 12 | 3 | 1 | 8 | 11 - 21 | -10 | 10 | |||
| 10 | 12 | 2 | 2 | 8 | 10 - 24 | -14 | 8 | |||
| 11 | 12 | 0 | 6 | 6 | 5 - 15 | -10 | 6 | |||
| 12 | 12 | 0 | 6 | 6 | 4 - 17 | -13 | 6 | |||
| 13 | 12 | 1 | 0 | 11 | 4 - 29 | -25 | 3 |
|
|
2.24
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%43.59
|
|
|
|
%25.64
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%55.13
|
|
|
|
%44.87
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%35.26
|
|
|
|
%64.74
|
|
|
|
%32.69
|
|
|
|
%50.64
|
|
|
|
%14.10
|
|
|
|
%2.56
|
|
|
|
2.24
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%43.59
|
|
|
|
%25.64
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%55.13
|
|
|
|
%44.87
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%35.26
|
|
|
|
%64.74
|
|
|
|
%32.69
|
|
|
|
%50.64
|
|
|
|
%14.10
|
|
|
|
%2.56
|
|
|
|
%13.46
|
|
|
|
%9.62
|
|
|
|
%9.62
|
|
|
|
%8.97
|
|
|
|
%8.97
|
|
|
|
%8.97
|
|
|
|
%6.41
|
|
|
|
%6.41
|
|
|
|
%6.41
|
|
|
|
%4.49
|
|
|
|
%43.59
|
|
|
|
%30.77
|
|
|
|
%25.64
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
Korner |
|---|---|---|---|---|
| 42 | 20 | 0.2 | 0.7 | |
| 38 | 15 | 0.4 | 1.1 | |
| 36 | 24 | 0.1 | 0.2 | |
| 35 | 15 | 0.3 | 0.5 | |
| 29 | 23 | 0.9 | 1.4 | |
| 28 | 18 | 0.0 | 0.2 | |
| 25 | 36 | 0.3 | 0.5 | |
| 22 | 22 | 0.5 | 1.0 | |
| 18 | 28 | 0.4 | 0.5 | |
| 14 | 44 | 0.1 | 0.2 | |
| 13 | 24 | 1.0 | 1.4 | |
| 12 | 29 | 0.0 | - | |
| 10 | 24 | - | 0.6 |
3rd League, Group 3 2017 sezonunda zirvede Tylikratis bulunuyor: 24 maçta 51 puan. Attığı gol 41, yediği gol 15; averajı 26. Takipçileri Bouka Amfilochia (47 puan) ve Makedonikos Foufa (46 puan). Sezon karnesi 15 galibiyet, 6 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 13 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı Bouka Amfilochia (45 gol), en az gol yiyen takımı Tylikratis (15 gol). Son maçlarda en iyi formu Tylikratis yakaladı: son 24 maçta 51 puan. Ligde şu ana kadar toplam 349 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Tylikratis (29 puan), deplasman tablosunda ise Bouka Amfilochia (22 puan).
Sonraki Tur hattında Tylikratis. Küme Düşme hattında AEP Karagiannia, Eth. Filippiadas, Skoufas Kobotiou, Panleukadios, Asteras Parapotamoy, Kastoria.