YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
3rd League, Group 2 2017 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. POT Iraklis (65 puan), 2. Aris Palaiochoriou (61 puan), 3. Makedonikos (47 puan).
3rd League, Group 2 2017 sezonu puan durumu, haftalık fikstür ve maç istatistiklerini Ofsayt'ta canlı takip et. Gol krallığı ve kart istatistikleri dahil. Puan durumunda ilk üç: 1. POT Iraklis (65 puan), 2. Aris Palaiochoriou (61 puan), 3. Makedonikos (47 puan).
Yunanistan
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
| 28 | 20 | 5 | 3 | 63 - 17 | 46 | 65 | |||
|
2
| 28 | 19 | 4 | 5 | 49 - 19 | 30 | 61 | |||
|
3
| 28 | 13 | 8 | 7 | 32 - 21 | 11 | 47 | |||
|
4
| 28 | 11 | 9 | 8 | 32 - 22 | 10 | 42 | |||
|
5
| 28 | 10 | 11 | 7 | 30 - 28 | 2 | 41 | |||
|
6
| 28 | 11 | 7 | 10 | 25 - 29 | -4 | 40 | |||
|
7
| 28 | 11 | 7 | 10 | 35 - 39 | -4 | 40 | |||
|
8
| 28 | 10 | 9 | 9 | 46 - 33 | 13 | 39 | |||
|
9
| 28 | 10 | 9 | 9 | 30 - 29 | 1 | 39 | |||
|
10
| 28 | 12 | 3 | 13 | 38 - 33 | 5 | 37 | |||
|
11
| 28 | 10 | 7 | 11 | 31 - 32 | -1 | 37 | |||
|
12
| 28 | 6 | 10 | 12 | 27 - 39 | -12 | 28 | |||
|
13
| 28 | 6 | 7 | 15 | 22 - 47 | -25 | 25 | |||
|
14
| 28 | 4 | 6 | 18 | 17 - 56 | -39 | 18 | |||
|
15
| 28 | 4 | 4 | 20 | 22 - 55 | -33 | 16 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 12 | 1 | 1 | 33 - 7 | 26 | 37 | |||
| 2 | 14 | 11 | 3 | 0 | 37 - 8 | 29 | 36 | |||
| 3 | 14 | 8 | 4 | 2 | 19 - 8 | 11 | 28 | |||
| 4 | 14 | 8 | 2 | 4 | 22 - 11 | 11 | 26 | |||
| 5 | 14 | 7 | 5 | 2 | 15 - 5 | 10 | 26 | |||
| 6 | 14 | 6 | 6 | 2 | 14 - 9 | 5 | 24 | |||
| 7 | 14 | 7 | 2 | 5 | 20 - 20 | 0 | 23 | |||
| 8 | 14 | 6 | 3 | 5 | 23 - 16 | 7 | 21 | |||
| 9 | 14 | 6 | 3 | 5 | 16 - 14 | 2 | 21 | |||
| 10 | 14 | 5 | 5 | 4 | 12 - 13 | -1 | 20 | |||
| 11 | 14 | 5 | 4 | 5 | 30 - 17 | 13 | 19 | |||
| 12 | 14 | 2 | 8 | 4 | 12 - 17 | -5 | 14 | |||
| 13 | 14 | 4 | 2 | 8 | 8 - 18 | -10 | 14 | |||
| 14 | 14 | 3 | 1 | 10 | 14 - 26 | -12 | 10 | |||
| 15 | 14 | 2 | 4 | 8 | 10 - 25 | -15 | 10 |
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Averaj A | Puan P | Form Durumu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 9 | 2 | 3 | 26 - 9 | 17 | 29 | |||
| 2 | 14 | 7 | 3 | 4 | 16 - 12 | 4 | 24 | |||
| 3 | 14 | 5 | 5 | 4 | 16 - 16 | 0 | 20 | |||
| 4 | 14 | 6 | 2 | 6 | 13 - 16 | -3 | 20 | |||
| 5 | 14 | 5 | 4 | 5 | 13 - 13 | 0 | 19 | |||
| 6 | 14 | 6 | 0 | 8 | 15 - 17 | -2 | 18 | |||
| 7 | 14 | 4 | 5 | 5 | 16 - 19 | -3 | 17 | |||
| 8 | 14 | 4 | 5 | 5 | 15 - 19 | -4 | 17 | |||
| 9 | 14 | 3 | 7 | 4 | 10 - 11 | -1 | 16 | |||
| 10 | 14 | 4 | 4 | 6 | 15 - 18 | -3 | 16 | |||
| 11 | 14 | 4 | 2 | 8 | 15 - 22 | -7 | 14 | |||
| 12 | 14 | 3 | 4 | 7 | 15 - 24 | -9 | 13 | |||
| 13 | 14 | 2 | 5 | 7 | 14 - 29 | -15 | 11 | |||
| 14 | 14 | 2 | 2 | 10 | 7 - 31 | -24 | 8 | |||
| 15 | 14 | 1 | 3 | 10 | 8 - 29 | -21 | 6 |
|
|
2.38
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%43.81
|
|
|
|
%25.24
|
|
|
|
%30.95
|
|
|
|
%58.10
|
|
|
|
%41.90
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%41.90
|
|
|
|
%58.10
|
|
|
|
%32.38
|
|
|
|
%46.67
|
|
|
|
%15.24
|
|
|
|
%5.71
|
|
|
|
2.38
|
|
|
0.00
|
|
|
0.00
|
|
|
%43.81
|
|
|
|
%25.24
|
|
|
|
%30.95
|
|
|
|
%58.10
|
|
|
|
%41.90
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%100.00
|
|
|
|
%0.00
|
|
|
|
%41.90
|
|
|
|
%58.10
|
|
|
|
%32.38
|
|
|
|
%46.67
|
|
|
|
%15.24
|
|
|
|
%5.71
|
|
|
|
%12.38
|
|
|
|
%11.43
|
|
|
|
%10.48
|
|
|
|
%10.48
|
|
|
|
%8.10
|
|
|
|
%7.62
|
|
|
|
%6.67
|
|
|
|
%5.24
|
|
|
|
%4.76
|
|
|
|
%3.81
|
|
|
|
%43.81
|
|
|
|
%30.95
|
|
|
|
%25.24
|
|
| Takım |
|
Yenilen Gol |
|
|
Korner |
|---|---|---|---|---|---|
| 63 | 17 | 1.6 | 2 | 3.9 | |
| 49 | 19 | 0.4 | 1 | 1.0 | |
| 46 | 33 | 0.9 | 1 | 1.7 | |
| 38 | 33 | 1.6 | - | 2.5 | |
| 35 | 39 | 1.0 | 1 | 2.1 | |
| 32 | 21 | 1.1 | - | 2.0 | |
| 32 | 22 | 0.7 | - | 0.9 | |
| 31 | 32 | 1.2 | 1 | 1.5 | |
| 30 | 28 | 0.8 | - | 1.1 | |
| 30 | 29 | 0.5 | - | 0.5 | |
| 27 | 39 | 0.8 | - | 1.0 | |
| 25 | 29 | 0.7 | - | 0.5 | |
| 22 | 47 | 0.5 | - | 0.7 | |
| 22 | 55 | 0.9 | - | 1.6 | |
| 17 | 56 | 0.5 | - | 0.5 |
| Oyuncu | Bonservis |
Nereden
|
Nereye
|
Yaş | Tarih |
|---|
3rd League, Group 2 2017 sezonunda zirvede POT Iraklis bulunuyor: 28 maçta 65 puan. Attığı gol 63, yediği gol 17; averajı 46. Takipçileri Aris Palaiochoriou (61 puan) ve Makedonikos (47 puan). Sezon karnesi 20 galibiyet, 5 beraberlik, 3 mağlubiyet. Tabloda 15 takım yer alıyor.
Ligin en golcü takımı POT Iraklis (63 gol), en az gol yiyen takımı POT Iraklis (17 gol). Son maçlarda en iyi formu POT Iraklis yakaladı: son 28 maçta 65 puan. Ligde şu ana kadar toplam 499 gol kaydedildi.
Yalnızca iç saha maçlarına bakıldığında ilk sıra Aris Palaiochoriou (37 puan), deplasman tablosunda ise POT Iraklis (29 puan).
Sonraki Tur hattında POT Iraklis. Küme Düşme hattında Naousa, AO Kardias, Kilkisiakos, AE Karitsas, Megas Alexandros T., AE Alexandrias, Kambaniakos.
Ligin tamamı tek ekranda: puan durumu, fikstür ve canlı skorlar. Ligi favorilerine ekle, hafta ortası maçları da gözünden kaçmasın.